19 Haziran 2019 Müge Anlı canlı izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Haziran 2019 Çarşamba günü Atv ekranlarında canlı yayınlanıyor. Müge Anlı'da bugün programa katılan 22 ve 23 yaşlarında iki kız çocuğu Almanya'da olduklarını belirttikleri annelerinin bulunmasını istiyor. Kızların anlattığına göre, anneleri 1990'lı yıllarda Almanya'da tanıştığı babalarıyla Denizli'ye gelerek burada 6 yıl kaldı. Burada 3 kız çocuğu doğuran anne daha sonra Almanya'ya geri dönüyor. Kızlar ise şimdi annelerinin bulunmasını istiyor.

19 Haziran 2019 Müge Anlı canlı izle
19 Haziran 2019 Çarşamba 10:35

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 10.00 itibariyle Atv'de canlı olarak yayınlanıyor. Programda bugün Hasret, Yaren ve Gurbet isimli kardeşler küçük yaşta kendilerini bırakarak Almanya'ya geri dönen annelerinin bulunmasını istiyor. İsmail Çolak ile 1994 yılında Stuttgart'ta tanışıp evlenen ve daha sonra birlikte Denizli'ye yerleşen ikilinin 3 kız çocuğu oluyor. 6 yıllık evlilikten sonra anne Sussana Bruuening tekrar geri dönerek Almanya'ya gidiyor.

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde 2 yıl önce kaybolan 18 yaşındaki Rümeysa Döner'in annesi stüdyoya gelerek kızının bulunmasını istedi. 

MÜGE ANLI CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Müge Anlı Canlı İzle

MÜGE ANLI 18 HAZİRAN 2019 FULL TEK PARÇA İZLE

Programda bugün, 49 yıl önce henüz 3 aylıkken annesi ile ayrı düşen kadın stüdyoda annesiyle buluştu. Programda ayrıca, Ahmet Çelik evini terk eden 20 yaşındaki kızının bulunmasını istedi. Ancak Anlı'nın bulduğu genç kız, evine dönmek istemediğini haber verdi.

Müge Anlı'nın son programında yaşadığı köyde bir anda ortadan kaybolan 41 yaşındaki Hüsnü Şahin'in akıbeti soruşturuluyordu. Burdur'da yaşayan Emine Şengün, kayınbabası ve kayınanası tarafından el konulduğunu ileri sürdüğü kocasını geri istiyordu; sonunda dileği yerine geldi. Kocası evine döndü.

Müge Anlı'nın bugünkü programında birbirinden farklı birçok konu tartışıldı. Emine Şengün, kayınbabası ve kaynanası tarafından el konulduğunu ileri sürdüğü kocası Özgür Şengün'ün ikna olmasından çok mutlu oldu. Emine Şengün, kocasının evine dönmeyi kabul etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Programda konuşulan bir başka konu ise müzik kanalları üzerinden numara bırakanlarla ilgili oldu. 33 yaşındaki Emine Gözükan, müzik kanalı üzerinden tanıştığı adamla kayıplara karıştı. Öte yandan 26 Nisan'da kaybolan 18 yaşındaki Safiye Akyüz'den haber alınamıyor.

Müge Anlı'nın bugünkü programında günlerdir kayıp olan Hüsnü Şahin'in akıbeti bir kez daha sorgulanıyor. 41 yaşındaki Hüsnü Şahin'in akrabaları, programa çıkarak Hüsnü'nün arkadaşları tarafından öldürüldüğünü ileri sürüyor. Hüsnü Şahin 18 Mayıs 2019 günü kayboldu. Akrabaları, daha önce hayvan hırsızlığından sabıkası bulunduğunu ileri sürdükleri K.T isimli köylüden şüphelendiğini söylüyor. Programda gündeme gelen bir başka konu ise, günlerdir kayop olan 4 çocuk babası Süleyman Işık'ın nerede olduğu konusu oldu. Bugün ise Kadir Topal ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Topal'ın olaydan sonra dayısına "Benim mallarımı sat, benim dönüşüm yok" şeklinde ifadeler kullandığı ortaya çıktı.

20 yıl önce anneannesi tarafından yetiştirme yurduna bırakılan Dilek öz ailesiyle görüşmeyi kabul ederek, onlarla görüştü. Öte yandan Ali Atabey'in kaybolduktan sonra öldüğü anları gösteren görüntüler ortaya çıktı. Programın bugüntü etabında 3 çocuk annesi Derya Tural'ın akıbeti sorgulanıyor. Ailesi, Derya'nın nerede olduğunu merak ediliyordu. Derya'nın birlikte kaçtığı iddia edilen 24 yaşındaki evli Osman'ın ailesi de oğullarının akibetini merak ederken; Derya Tural canlı yayında telefonla bağlanarak herkesi şaşırttı. Birilerinin kendisini tehdit ettiğini ileri süren Derya, Osman'ın bir suçu olmadığını belirterek, ailesine geri dönmek istediğini söyledi.

Programın bugünkü etabında 7 Haziran gününden bu yana ulaşılamayan zihinsel engelli Ali Atabey'in akıbeti sorgulanıyor. Programa konuk olan dedesi Zaman Bey, torununun zihinsel engelli olduğunu belirterek bulunmasını istedi. Ali Atabey'in Küçükçekmece Halkalı'dan kaybolduğu belirtildiliyor. Öte yandan programın geçen haftaki bölümünde ise, 1999 yılında Bartın'da çocuk esirgeme yurduna bırakılan Dilek ve Mustafa Küçüksolak kardeşler aranmış ve bulunmuştu. Ancak çocuklar aileleriyle görüşmek istememişti. Programın bugünkü etabında Dilek ve Mustafa ile ilgili yeni gelişmeler bekleniyor.

Programın bugünkü bölümünde 20 yıl önce yetiştirme yurtlarına bırakılan iki kardeşin aileleri onları arıyor. Bartın'da 1999 yılında Çocuk Esirgeme Kurumu yurduna bırakılan Dilek ve Mustafa Küçüksolak kardeşler şimdi aileleri atarafından aranıyor. Dilek'in arkadaşı olduğunu belirten bir kişi telefonla Müge Anlı'ya bağlanarak, Dilek ve Mustafa'yı tanıdığını söyledi. Telefona bağlanan kişi, Dilek ve Mustafa'nın ailelerinin depremde öldüklerini bildiklerini söyledi.

Programın geçen haftaki bölümünde ise Nazmiye ve Aydoğan çiftinin bebekleriyle ilgili son durumları belli oldu. Daha önce kalacak yerleri olmadığı için bebeklerini sokağa terk etmeyi düşünen çiftlerin şu anda durumları çok iyi. Öte yandan kayıp 15 yaşındaki Zeynep de bulunarak güvenlik güçlerine teslim edilmişti. Geçen programda ayrıca 41 yıl önceki İzmirde hastaneye bırakılan Dilberay ( Sibel ) hanım bulunarak babasına kavuştu.

Progmanın bugünkü etabında Kızılay aracılığıyla yapılan bağışlarla ilgili açıklamalar yapıldı. Şu ana kadar toplanan bağışlarla Arakanlı Müslümanlara 490 konut yapıldığını açıklayan Müge Anlı, şu anda da Müge Anıl aracılığıyla Kızılay'a yapılan bağış miktarının 5 milyon 655 lirayı geçtiğini açıkladı. Bağışların devam ettiği belirtildi. Programa misafir olan Kızılay Başkanı Kerem Kınık, Müge Anlı'ya "Platin Madalya" takdim etti.

Müge Anlı'nın son programında en çok konuşulan konu kayıp Ecrin Kurnaz'dı. Daha 1,5 yaşında olan minik Ecrin'den 20 gündür haber alınamıyordu. Programa katılan aile bireyleri ise üvey amca Özkan Kurnaz'dan şüphelendiklerini söylüyordu. Şüpheli Özkan Kurnaz ise, katıldığı televizyon programında bütün iddiaları tek tek yalanlayarak, kendini savunmaya çalışıyordu. Ancak minik Ecrin'ne ne olduğuna dair herhangi bir iz bulunamamıştı. Dün akşam üzeri gelen bir haber ise duyan herkesi üzdü. Çünkü kayıp Ecrin'e ait olduğu belirtilen kemik parçaları ile kafatası bulunmuştu. Savcılık tarafından yapılana çıklamada ise kemik parçalarının Ecrin'e ait olduğu ancak henüz kesinleştirilmediği belirtilmişti.

YENİ GELİŞME

Ecrin'e ait olduğu iddia edilen parçaların bulunmasından sonra, jandarma ve savcılık yeni bir karar aldı. Özkan Kurnaz'ın evinde yeni aramalar yapıldı, Özkan'ın o güne ait cep telefonu sinyalleri takibe aldı.

Programın bugünkü etabında 17 yıl önce İstanbul'da bir parka bırakılan iki kardeşin ailesini bulma hikayesi anlatılıyor. Kader ve ağabeyi 17 yıl önce bir parka bırakılarak terk edilmiş. İki kardeşten Kader, annesine kavuşmak için büyük bir heyecan içindeydi; ancak ağabeyi ailesine tepkili olduğu programa katılmadı.

Müge Anlı'nın bugünkü programında bir kez daha kayıp minik Ecrin'in akıbeti tartışılıyor. Ecrin'in kaybolmasıyla ilgili olarak babaannesi ile üvey amcası geçen haftaki programda şüpheli olarak sorgulanmıştı. Ancak üvey amca, kendini savunarak Ecrin'in nerede olduğunu bilmediğini belirterek Ecrin'in annesini suçlamıştı.

MÜGE ANLI 17 MAYIS 2019 FULL İZLE

Programın bugünkü etabında ilk olarak 3 yıl önce çocuklarını terk etmek zorunda kalan annenin oğluyla stüdyoda buluşması oldu. Programda bugün ele alınan bir diğer konuda günlerdir konuşulan Ecrin oldu. 1,5 yaşındaki Ecrin günlerdir kayıptı. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde günler öncesinden kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'in ölümünden endişe ediliyor. Ecrin'in akıbetiyle ilgili olarak ise üvey amcasının çelişkili ifadeleri tartışılıyor.

Programın bugünkü etabında 12 yıl önce ailesinden ayrılan Kibar Asanov, kardeşleriyle uzun yıllar sonra ilk kez bir araya geldi.

Programda 1,5 yaşındaki Ecrin'in akıbeti de masaya yatırılıyor. Köy yerinde kaybolan çocuğun nerede olduğu tartışılıyor.

MÜGE ANLI 15 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA

Müge Anlı ve Dostları Aşevi kampanyasının sonuçları açıklandı. Buna göre şu ana  kadar 4 milyon liraladan fazla bağış yapıldığı öğrenildi.

32 yaşındaki 5 çocuk annesi Yıldız Balcı, 6 Mayıs 2019 tarihinden bu yana Edirne'de kayıp olarak aranıyor. Yakınları, Müge Anlı'nın programına konuk olarak Balcı'nın akıbetinin sorgulanmasını istedi.

13 Mayıs programında 7 aylıkken cami avlusuna bırakılan Mesut, canlı yayında annesine kavuştu. Mesut'un evlendiği, bir ailesi olduğu ortaya çıktı.

Programın dünkü etabında, önceki günden bu yana annesini arayan Nursen hanıma müjdeli haber verildi. 36 yaşındaki Nursen, 29 yıl önce kaybettiği annesinin bulunması için dün programa başvuru yapmıştı. Dünden bu yana yapılan çağrılar karşılık buldu. Nursen hanımın annesi canlı yayına katılarak kızına kavuştu. Kavuşma anı, "Anneler Günü hediyesi" olarak nitelendirildi.

Müge Anlı'nın dünkü programında 15 Nisan'dan bu yana İstanbul Sultanbeyli'den kaybolan Merve Memiş'in akıbeti sorgulanmıştı. 18 yaşındaki Merve'nin babası televizyon programına çıkarak, kızından en azından bir sesini duymak istediğini söylemişti. Öte yandan Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayetiyle ilgili dün de programda tartışma devam ederken, çiftin oğlu şüpheli Uğur stüdyoyu terk etti. Müge Anlı, Uğur'un öfke halini görmek istediğini ve görmüş olduğunu söyledi.

Programın 6 Mayıs etabında 4 çocuk annesi Kadriye San'ın ölümü masaya yatırıldı. Annesi ve kız kardeşleri stüdyoya gelen Kadriye San, ölü bir şekilde bulunmuştu.

Programın bugünkü programında Rize'nin Fındıklı ilçesinde dün akşam kaybolan iki çocuğun aranması çalışmaları gündeme getirildi. Fındıklı'da 4 yaşındaki Selim ile 5 yaşındaki Barış dün akşam saatlerinden bu yana kayıp. İki çocuğun nerede olduğu hala bilinmiyor. Fındıklı'da herkes iki çocuğun bulunması için çaba harcıyor. Rizede Selim ve Barış'ın bulunması için çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ederken canlı yayında çocukların bulunduğu haberi geldi. Canlı yayında çocuklarının bulunduğun öğrenen aile bireyleri büyük bir sevinç gösterisinde bulundu.

Programın 1 Mayıs etabında, Konya'nın Kadınhanı ilçesinde 1,70 boylarında yeni doğum yapmış bir kadının cesedi bulunduğu, cesedin kimliğinin henüz belirlenemediği belirtilerek, yakını kaybolan varsa başvuru yapması talebinde bulunuldu. Programda, daha önce kaybolan iki genç kızın da bulunduğu haberi verildi. Programda bugün ayrıca 1998 doğumlu oğlu Umut'u arayan bir kadın da konuk oldu. Programa Diyarbakır'dan katılan kadın, oğlunun Bursa'da evlatlık verildiğini söyledi. Çocuğunun evlatlık verilirken 2 aylık olduğunu ifade eden kadın oğlunu geri istiyor.

Müge Anlı'da bugün ayrıca Necla ve Metin Büyükşen cinayetiyle ilgili sorgulamalar ve soruşturmalar devam etti. Çiftin kızı Büşra'nın çelişkili ifadeleri program sunucusu ve yorumcuları tarafından tepki çekiyor. Büşra'nın ağabeyini koruduğu iddia ediliyor.

Önceki programlarda kaybolan Kardelen'in akıbiteyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kardelen bulundu, onu kaçıran eski eniştesi ise Balıkesir'de yakalanarak gözaltına alındı, daha sonra da çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Müge Anlı'nın 29 Nisan Pazartesi programında bir kez daha Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayeti konu alındı. Günlerdir konuşulan cinayetin sorumlusu hala bulunmazken, cinayet anında anne ve babasının yanında olduğu öğrenilen genç kızın ifadeleri tartışılıyor. Öte yandan, çiftin ölümünde şu ana kadar en çok şüphe edilen isimler ise oğlu ve gelini olmuştu, onlar da programda kendilerini savunuyor.

Programın 26 Nisan etabında, daha önce gündeme gelen emlak zengini Şahin Akça'nın akıbetiyle ilgili yeni bir gelişme olduğu görüldü. Daha önce kaybolduğu ve nerede olduğu bilinmeyen Akça'nın Tekirdağ'daki yazlık evinde ölü olarak bulunduğu ortaya çıktı. Akça'nın öldürüldüğü belirtilirken, daha önce yanında görülen yabancı uyrukları kişinin şüpheli olarak arandığı kaydedildi.

Programın dünkü etabına 3 çocuk babası eski eniştesi tarafından kaçırılan 15 yaşındaki Kardelen'in ailesi konuk edildi. Kardelen'in anne ve babası programa çıkarak kızlarının bulunması için gereğinin yapılmasını rica etti. Telefonla programa bağlanan Kardelen'in annesi ise hüngür hüngür ağlayarak kocasının bulunmasını istedi.

Müge Anlı'nın önceki programında Necla ve Metin Büyükşen çitfinin cinayeti sorgulanıyor. Çiftin ölümünden aile bireyleri şüpheli görülüyor. Çifti öldüren kişilerin maskeli olduğu ortaya çıkmıştı. Büyükşen çiftini katleden zanlıların bulunması için tartışmalar hala devam ediyor. Müge Anlı'nın ekibi cinayetin işlendiği köye giderek köylüler ile görgü tanıklarıyla görüştü.

Programda günlerdir aynı konu konuşuluyor. Konya'da yaşanan cinayette hayatını kaybeden Necla ve Metin Büyükşen çiftinin kim ya da kimler tarafından öldürüldüğü hala çözülemedi. Günlerdir programa aile bireyleri, akrabalar, köylüler ve komuşlar tek tek davet edilerek görüşleri alınıyor. Ancak cinayetin tek bir faili bulunuyor. O da çiftin kızı. Kız, katili gördüğünü ancak maskeli olduğu için çıkaramadığını belirterek başka bir şey bilmediğini ileri sürüyor. 

Müge Anlı'nın 15 Nisan programında arazi çeteleriyle başı dertte olan Asım Şahin ve ailesi konuk edildi. Yıllardır kendisinden haber alınamayan Asım Şahin, Bursa'da bir anda kaybolmuştu. Bilecik'te bulunan Asım Şahin canlı yayına konuk edildi. Öte yandan daha önce programda gündeme getirilen kayıp Dilek Şevik ile ilgili yeni bir gelişme olduğu açıklandı. Şizofreni hastası Dilek Şevik'in cenazesine ulaşıldığı öğrenildi. İsveçli Tony Back, sonradan annesinin Alman, babasının bir Türk olduğunu öğreniyor. Babasının kim ve nerede olduğunu öğrenmek isteyen Tony de Müge Anlı'ya başvurdu. 

Müge Anlı'nın bugünkü programında ayrıca cinayete kurban giden Necla ve Metin Büyükşen çiftinin kim tarafından katledildiği araştırıldı.

Programın bugünkü bölümünde 8 -15 Nisan kalp sağlığı haftası konuşuluyor. Uzman konukların yer aldığı program yine dopdolu bir yayın gerçekleştirecek. 15 yıl önce ailesinden kaçıp evlenen ve başına türlü olaylar gelen Zeynep'in 15 yıl sonra bulunması ve yaşadığı hayatı anlatan Müge Anlı 11 Nisan programı izleyici tarafından merakla takip ediliyor. Necla ve Metin Büyükşen çiftinin katilinin de arandığı programda şok eden bilgilere yer verildi.

Müge Anlı'nın dün ve önceki günkü programlarında yaklaşık iki ay önce bir anda ortalıktan kaybolan 34 yaşındaki Engin Karakollu'nun akıbeti araştırılmıştı. Engin'in kaybolduğu haberini Müge Anlı'y ahaber veren annesi ve kız kardeşinin dehşet bir iddiası vardı. Onların iddiasına göre Engin'in kaybolmasının tek sorumlusu var o da babası Arif Karakollu'dur. Ailenin bireyleri, Arif Karakollu'nun oğlunu öldürerek ortadan kaldırdığını ileri sürüyordu. Baba Arif ise suçlamaları kabul etmiyor, reddediyordu. Ancak iki günlük sorgulamanın ardından sonunda baba Arif Karakollu, oğlunu öldürerek gömdüğünü itiraf etmişti. Arif'in programdaki soğuk kanlılığı ise izleyenleri hayretler içerisinde bırakmıştı.

Baba Arif Karakollu, oğlu ile sürekli kavga ettiklerini, son olayda ise oğlunun kendisini öldürmeye geldiğini düşünerek tedbirini alarak silahla yatağında pusuya yattığını, sonrasında ise eve gelen oğlunu vurarak öldürdüğünü, cesedini de evin yanında bulunan samanlığın altına gömdüğünü söyledi.

Müge Anlı'nın 5 Nisan 2019 Cuma programında Kırıkkale'de çalıştığı inşatta öldürülen inşaat işçisinin kim tarafından neden öldürüldüğüne dair konular tartışılmaya devam ediyor. Zeki Turhal isimli işçininc cinayetiyle ilgili ailesi Müge Anlı'ya konuk olarak kimlerden şüphelendiklerini açıkladı. İşçinin ailesi, çocuklarının inşaatta sigortasız çalıştığını ileri sürerek, inşaatı yapan müteahhitten şüphelendiğini belirtiyor. Öldürülen Zeki Turhal'ın inşaat bekçiliği yaparken 16 kurşunla öldürüldüğü belirtiliyor. Müge Anlı ve yorumcular ise ölen kişinin karısını şüpheli olarak gördüklerini söylüyor. Ölen kişinin eşi ise iddiaları reddediyor. Cinayetle ilgili tartışmalar devam ederken stüdyoya yeni konuklar alındı. Konuklar birbirlerini suçluyor. Ancak cinayetin asıl failinin ve nedeni hala belli değil.

Müge Anlı'nın 4 Nisan programına Zeki Turhal cinayetiyle tartışmalar devam ederken, stüdyoya gelen isimlerin anlattıkları Türkiye'nin kanını dondurdu. Konuşmacılar konuştukça birçok ismin kirli işlerinin ortaya döküldüğü program yine izleyenleri hayretler içerisinde bıraktı.

Silivri'de define ararken tünelde meydana gelen patlamanın altında kalan define avcıları konu edindi. Define avcılarının bir çete ile çalıştıkları, çete üyelerinin ve başının jandarma tarafından gözaltına alındığı belirtildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 29 Mart 2019 Cuma günü saat 10.00 itibariyle Atv ekranlarında hayranlarının ile buluşuyor. Her gün yeni bir cinayetin aydınlatıldığı programda gizemli ve gizli kalmış birçok olay açığa kavuşuyor. Kayıp şahısların bulunduğu, faili meçhul cinayetlerin çözüldüğü, aileler arasında yıllarca çözülemeyen sırların ortaya döküldüğü Türkiye'nin en çok konuşulan programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Müge Anlı'nın 26 Mart Salı programında Serpil Şahin, evlatlık verilen kızıyla yıllar sonra Tatlı Sert programında canlı yayında bir araya geldi. 68 yaşındaki İsmail Hırçın 1 Şubat'tan bu yana kayıp. Ailesi Müge Anlı'ya katılarak, Hırçın'ın bulunması için gözyaşı döktü. İsmail Hırçın'a ait en son görüntüler işlek bir yolun kenarında yürürken güvenlik kameralarına takılan görüntüdür. Ailesi, kaza sonucu birilerinin çarptığını, cesedini bir yere attığını düşünüyor.

Müge Anlı'nın 21 Mart Perşembe günkü programında İzmir'de kaybolan Meral Polat'ın akıbeti tartışılıyordu. Bu arada Polat'ın öldürüldüğü ve erkek arkadaşının gözaltına alınarak tutuklandığı öğrenildi. 

Son olarak Müge Anlı'da gündeme gelen bir iş adamı cinayeti daha çözülmüştü. İş adamının yakınları tarafından 8 parçaya ayrılarak gömüldüğü polis tarafından tespit edilmişti.

MÜGE ANLI'DA 20 MART 2019 ÇARŞAMBA TEK PARÇA FULL

Müge Anlı'nın  20 Mart 2019 Perşembe programında Hüseyin Aslan'ın ölümüüyle ilgili soruşturma konu alınmıştı. Olayda tek tanık olan Adem Çelik'in neden ifade değiştirdiği konusu irdelendi. Müge Anlı ve program ekibi her birlikte Hüseyin Aslan'ın öldüğü inşaat alanına giderek incelemelerde bulundular. İnşaat işçisi Aslan'ın ölümüyle ilgili tartışmalar programın bugünkü etabında da sorgulanmaya devam etti. Görgü tanıkları ve ilk tanığını çelişkili ifadeleri programın konukları tarafından tartışılıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Şubat 2019 Perşembe Günü Saat 10.00'da yayınlandı. Müge Anlı'nın programına son iki haftadır Afyonkarahisar'da kızı ve karısı tarafından öldürülerek tandırda yakılan Abdullah Gazi cinayeti vardı.

Seher Okusal'ı öldürdüğünden şüphe edilen erkek kardeşi Mevlüt Okusal Müge Anlı canlı yayınına bağlanarak iddiları yanıtladı. 

Her programı çok konuşulan Müge Anlı'da bu hafta içinde yapılan programlar da yine çok ses getiren olaylara sahne oldu.

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×