Gelinim Mutfakta Puan Durumu: 21 Haziran 2021 Pazartesi kim birinci oldu bugün kim elendi?

Gelinim Mutfakta puan durumu 21 Haziran 2021 Pazartesi günü kim birinci oldu, kim elendi, altın bilezikleri kim aldı, en yüksek puanı hangi gelin aldı? Haftanın son gününde çeyreği hangi gelin kazandı? Gelinler bugün, "Karnahabar Graten" yaparak puan toplamaya çalıştı.

Gelinim Mutfakta Puan durumu 21 Haziran 2021 Pazartesi günkü bölümünde kim birinci oldu, en yüksek puanı hangi gelin aldı. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyreği kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu 21 Haziran 2021 Pazartesi kim birinci oldu, altın bilezikleri kim kazandı, kim elendi? Çeyrek altını bugün kim aldı? İşte bu haftanın kazanan ve elenen gelinleri:

GELİNİM MUTFAKTA 21 HAZİRAN PUANLARI

Yarışmanın 21 Haziran Pazartesi günkü bölümü yeni bir haftaya ve aynı zamanda sezon finali haftasına merhaba diyor. Haftanın sonunda program yaz tatiline giriyor. Bu hafta sezon birincisi ve büyük ödülü kazanan gelin açısından son derece önemli. Gelinler bu nedenle hafta boyunca bütün hünerlerini ortaya koymaya çalışacaklar.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu: 21 Haziran 2021 Pazartesi kim birinci oldu bugün kim elendi?
Gelinim Mutfakta 21 Haziran 2021 Pazartesi

 

En çok çeyreği toplayan sonunda altın bilezikleri de alıp gidecek. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim birinci oldu, yani 21 Haziran Pazartesi günü birincisi kim, çeyrek altınını alan kim? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde alınan puanlar şöyle:

Aysun 18 puan

Yağnur 16 puan

Ayten 15 puan

Gönül 13 puan

GELİNİM MUTFAKTA 18 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bırakıyor. Yarışmanın bugünkü bölümüyle birlikte sezon finaline bir hafta kaldı. Sezon finali öncesinde bugün de çeyrek altın ödülü olacak, haftalık altın bilezik ödülü bugün de olmayacak.

gelinim mutfakta kim kazandı
Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler arasında yine sert tartışmalar yaşandı.

 

Çünkü, dörtlü final haftasına girildiği için dört haftalık bilezikleri sezon finali haftasının son gününde verilecek. Peki, yarışmada bugün kim kaç puan aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Detaylar birazdan burada...

GELİNİM MUTFAKTA 17 HAZİRAN PUANLARI

Yarışmanın bugünkü etabında genç gelinler, kaynanalarını memnun etmek, en yüksek puanı kapmak için bir kez daha yeteneklerin sergilemeye çalıştı. Gelinler bugün "Pırasalı Gül Böreğ" yemeği üzerinde maharetlerini göstermeye çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti.

Bugünkü puanlar şöyle:

Aysun 17 puan

Gönül 13 puan

Yağnur 13 puan

Ayten 10 puan

Alınan puanlara göre çeyrek altını bugün Aysun kazandı. 

Haftalık son puan durumu

Yağnur 65

Aysun 65

Gönül 54

Ayten 46

GELİNİM MUTFAKTA 16 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Perşembe günkü puanları ve çeyrek altını kazanan gelini şimdiden merak konusu oldu. Çünkü sezon finali giderek daha da yaklaşıyor. Çeyrekleri biriktiren gelin büyük ödülü de kapacak. Peki, bugün hangi gelin kaç puan aldı, çeyrek altın kimin oldu? 

Yarışmada bugün en yüksek puanı Aysun ve Ayten aldı. İşte bugünkü puanlar:

Ayten 14 puan

Aysun 14 puan

Gönül 13 puan

Yağnur 7 puan

Aysun ve Ayten'in eşit puan almaları nedeniyle kura çekildi. Kurada çeyrek altını kazanan isim Ayten oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 15 HAZİRAN PUANLARI

Yarışmanın 15 Haziran Salı günkü bölümünde gelinler bir kez daha kıyasıya mücadele etti. Sezon finalinin yaklaştığı bu günlerde gelinler büyük ödülü alabilmek için öncelikle çeyrek altınların sayısını artırmaya bakıyor. En fazla çeyrek altını olan gelin sonunda büyük ödülü da kazanıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde Seda rahatsızlığı nedeniyle katılamadı. Onun yerine ise Gönül gelin ile kaynanası Yüksel katıldı. Seda'nın çeyrek altını da Gönül'e kaldığı için 4 haftalık yarışa Gönül kaldığı yerden devame decek. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kazanan gelin kim oldu? 

Gelinim Mutfakta bugün alınan puanlar şöyle:

Yağnur 22 puan

Aysun 18 puan

Gönül 13 puan (Seda'nın yerine geldi)

Ayten ise dün olduğu gibi bugün de 11 puan. 

Puanlara göre bugün çeyrek altını Yağnur gelin kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 14 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana geliyor. Gelinler bugün, " Final dörtlüsünün devam ettiği sezon finaline son iki haftanın kaldığı yarışmada heyecan dorukta. Peki, yarışmada bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? 

Haftanın ilk gününde en yüksek puanı 23 puanla Yağnur aldı. Yağnur çeyrek altını da kazanmış oldu.

Aysun 16 puan alırken;

Seda 15 puan aldı.

Ayten ise 11 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 11 HAZİRAN PUANLARI BİLEZİKLER NEDEN VERİLMEDİ?

Gelinim Mutfakta 11 Haziran Cuma günkü sonuçları belli olmaya başladı. Gelinler bugün her hafta sonu olduğu gibi tatlı yemeği yaptı. Yarışmanın bugünkü etabında hafta boyunca yarışarak hünerlerini ortaya koyan gelinlerden birisi birinci olacak. Sonuncu olan gelin ise bu hafta elenmeyecek. Çünkü dört hafta boyunca eleme olmayacak. Final Dörtlüsü haftası olduğu için bu hafta kimse elenmiyor. Peki, bugün kim birinci oldu, hafta birincisi kim oldu? Altın bilezikler neden verilmedi?

Seda 19 puan ile günün birincisi oldu ve çeyrek altını kazandı.

Ayten 15 puan aldı.

Aysun 15 puan

Yağnur ise 6 puan aldı.

Hafta birincisi 79 puan ile Aysun oldu.

Ayten 74 puan ile ikinci oldu.

Seda72 puan

Yağnur 64 puan

BİLEZİKLER NEDEN VERİLMEDİ

Yarışmanın bugünkü bölümünde eleme olmadığı için altın bilezikler de verilmedi. Çünkü sezon finali haftası başladığı için bilezikler verilmiyor. Dört hafta sonunda sezon birincisi belli olacak, büyük ödülü alacak. Büyük ödül ise 20 altın bilezik olacak.

Sezon finali sürecine girildiği için 2 Temmuz Cuma gününe kadar altın bilezikler verilmeyecek. 2 Temmuz'a kadar biriken 20 altın bilezik, sezon finalinde en çok birincilik kazanan gelinin olacak. 

GELİNİM MUTFAKTA 10 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe günü hafta finaline bir gün kala heyecanla puanların nasıl şekilleneceği beklenen bölüm oldu. Gelinler bugün mutfakta Brokolilili Kek yemeğini yaparak kayınvalidelerin beğenisini kazanmaya çalıştı. Peki bugün kim kaç puan kazandı?

Bugün en yüksek puanı 20 puan ile Aysun alarak çeyrek altını kazandı.

Yağnur 17 puan

Seda 14 puan

Ayten 11 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 9 HAZİRAN PUANLARI

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler bir kez daha bütün yeteneklerini ortaya koyarak annelerinden puanlar almaya çalıştı. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altın kimin oldu? 

Gelinlerin bugün aldıkları puanlar şöyle:

Yağnur 17 puan

Aysun 16 puan

Ayten 13 puan

Seda 13 puan

Alınan puanlardan da anlaşılacağı üzere bugün çeyrek altın Yağnur gelinin oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 8 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü etabında gelinler final dörtlüsü haftasının ikinci gününe girdi. Ispanaklı Martarlı açık börek yapan gelinler puan kovalayacak. Elenmenin olmayacağı bu hafta gelinler kıyasıya yarışıyor. Peki, bugünkü yarışmada kim birinci çıktı, çeyrek altın kimin oldu?

Bugün alınan puanlar şöyle:

Ayten 21 puan

Aysun 20 puan

Seda 13 puan

Yağnur 5 puan

GELİNİM MUTFAKTA 7 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta bugün itibariyle sezon finaline doğru giden sürece girmiş bulunuyor. Yarışmaya bugün Aysun gelin geri döndü. Final dörtlüsünün başladığı bugün itibariyle artık eleme olmayacak. Gelinler sezon finali birincisi olmak için kıyasıya yarışacaklar. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kazanan gelin kim oldu? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puan alarak çeyrek altın kazanan gelin Yağnur oldu.

 Yağnur 20 puan aldı.

Ayten 14 puan

Seda 13 puan

Aysun ise 8 puan alabildi.

GELİNİM MUTFAKTA 4 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta 5 Haziran Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bırakıyor. Gelinler her hafta adet olduğu üzere bu haftanın son gününde de yine tatlı yaptı. Yapılan tatlı ise "Limonlu Biberiyeli Kek Topları" yemeği oldu. Yarışmanın bugünkü etabında gelinler kendilerine verilen yemek menüsünü yapıyor. Peki, bugün kim elendi, kim kaldı, çeyrek altını kim

Yarışmada bugün alınan puanlar şöyle oldu: 

Deniz 20 puan

Yağnur 15 puan

Seda 12 puan

Ayten 11 puan

Bugün alınan puanlara göre; günün birincisi olan isim Deniz oldu. Ancak Deniz haftanın en düşük puanını alarak gelenen gelin oldu. Yani Gelinim Mutfakta bugün elenen gelin Deniz oldu. Aynı şekilde bugün çeyrek altını kazanan gelin de Deniz'di. Bu hafta yarışmaya yeni katılan Deniz elendiği gün çeyrek altın kazanmış oldu. 

Yarışmada hafta boyunca en yüksek puanı alan isim ise 85 puan ile Seda oldu. Seda haftanın son gününde 12 puan alabildi.

GELİNİM MUTFAKTA 3 HAZİRAN PUANLARI

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler bir kez daha kıyasıya mücadele etti. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altın kazanan gelin kim oldu?

Gelinlerin bugün aldıları puanlar şöyle oldu:

Seda 23 puan

Ayten 5 puan

Yağnur 9 puan

Deniz ise 6 puan

Sonuçlara göre çeyrek altını bugün seda kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 2 HAZİRAN PUANLARI

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Çarşamba günü gelinler bir kez daha kozlarını paylaşıyor. Esra'nın olmadığı yarışmada bu 3 yeni yarışmacı yarışıyor. Peki, gelinlerin yaptığı yemekler bugün beğenildi mi, kaynanalar hangi geline kaç puan verdi, çeyrek altın kime gitti?

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı Seda altı. Çeyrek altın da onun oldu. İşte bugünkü puanlama:

Seda 21

Ayten 20

Yağnur 13

Deniz 9

GELİNİM MUTFAKTA 1 HAZİRAN SALI PUANLARI

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Salı günü gelinler arasında yine kıyasıya mücadele vardı. Mutfağa yeni gelen gelinleri ile eskileri arasındaki mücadele yeni bir heyecan yaratıyor. Yarışmada bugün Esra gelin ayrıldı, onun yerine ise kendisinin gönderdiği bir isim katıldı.

Esra'nın olmadığı mutfakta bugün puanlama şöyle oldu:

Yağnur 22

Seda 18

Ayten 14

Deniz 6

Puan durumuna göre çeyrek altını kazanan gelin Yağnur oldu. Yen gelen isimlerden Deniz ise 6 puan alarak günün sonuncusu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 31 MAYIS PAZARTESİ PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışması 31 Mayıs Pazartesi günü yeni bir haftaya başladı. Yarışmanın ilk gününde gelinlerden biri fenalık geçirdi, stüdoyda panik dolu anlar yaşandı. Haftanın bu ilk gününde gelinler bir kez daha kıyasıya mücadele ettiler. Fodula (Ekmek Dolması) yapan gelinler, hünerlerini sergilemeye çalıştı. Kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin bir kez daha çeyrek altının sahibi olacak. Peki, bugün ne oldu, kim kazandı?

Yarışmanın bugünkü bölümünde alınan puanlar şöyle:

Yağnur 18 puan ile birinci

Esra 14 puan

Deniz 13-2 = 11 puan

Seda 13-2= 11 puan

GELİNİM MUTFAKTA 28 MAYIS PUANLARI SONUÇLARI 

Yarışmanın 28 Mayıs Cuma günkü bölümünde hafta finali düzenlendi. Hafta finalinde elenen gelin, altın bilezikleri kazanan gelin ve çeyrek altını kazanan isim belli oluyor. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi? 

Gelinim Mutfakta
Gelinim Mutfakta bugünkü yemek menüsü

 

Gelinim Mutfakta bugün kim elendi? Kim birinci oldu?

Yarışmada bugün alınan puanlar şöyle oldu:  

Esra 19 puan

Neslihan 17 puan

Yağnur 14 puan

Seda 9 puan

Puanlar ve hafta boyunca alınan puanlara göre, elenen gelin Neslihan oldu. Neslihan toplamda 59 puan alabildi. Altın bilezikleri kazanan gelin ise 86 puan ile Yağnur oldu. 28 Mayıs Cuma günü çeyrek altın kazanan gelin ise 19 pua ile Esra oldu.

Yağnur bugün 20 puan alarak günün birincisi oldu, çeyrek altını kazandı.

Seda 18, Esra 16, Neslihan ise 3 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 25 MAYIS SALI PUANLARI

Yarışmanın 25 Mayıs Salı günkü bölümünde yarışan gelinlerin aldıkları puanlar belli oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde kaynanalar yarıştı. İşte kaynanaların bugün aldıkları en yüksek puanlar: 

Yarışmada bugün en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin 21 puan ile Esra'nın kaynanası Fatma oldu. 

Seda'nın kayınvalidesi Nagehan 6 puan ile sonuncu oldu. Yağnur'un kayınvalidesi Nilgin 16 puan, Serpil'in kayınvalidesi Neslihan ise 15 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 24 MAYIS PAZARTESİ PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde gelinler ve kaynanalar yeni bir haftaya başlıyor. Neslihan gelin ile Serpil kaynananın yeni katıldığı yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler Hasanpaşa Köftesi'ni yaparak hünerlerini ortaya koydu. Yeni gelinlerin mutfağa gelişi ise hayli heyecanlı oldu. Peki, bugün kim kaç puan aldı, çeyrek altın kimin oldu?

Yarışmada bugün en düşük puanı Esra aldı.

Yarışmada bugün en yüksek puanı 19 puan ile Yağnur aldı.

Seda ve yeni gelin Neslihan ise 17'er puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 21 MAYIS CUMA PUANLARI VE SONUÇLARI

Gelinim Mutfakta yarışması bugün yani 21 Mayıs Cuma günü bir haftayı daha geride bırakıyor. Bu hafta boyunca yarışarak puanları toplayan gelinler bugün sonucunu alacaklar. Peki, bu hafta en çok puanı kim topladı, altın bilezikleri kim kazandı, en düşük puanı alarak elenen gelen kim oldu?

Yarışmada bu hafta altın bilezikleri kazanan gelin Esra oldu.

Yarışmaya veda eden gelin ise Aynur ve kaynanası oldu.

Cuma gününün birincisi olarak günün çeyrek altınını kazanan gelin de yine Esra oldu. 

Esra toplamda 87 puan alarak hafta birinciliğini aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 20 MAYIS PERŞEMBE PUANLARI

Yarışmanın 20 Mayıs Perşembe günkü bölümünde gelinler bir kez daha hünerlerini ortaya koymaya çalıştı. Gelinler bugün, "Kahveli Mantı" yaptı. Özellikle de hafta finaline son bir gün kala yapılan bu yarışma bütün gelinler için kritik öneme sahip. Çünkü yarın kimin eleneceği hiç belli olmaz. Bütün puanlar birbirine çok yakın duruyor. Peki, bugün çeyrek altını kim kazandı? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde Seda ve Yağnur 16'ar puan alarak birinci oldu.

Aynur 15 puan, Esra ise 12 puan alabildi.

Çeyrek altın kura sonucu sahibini buldu.

Çekilen kurada çeyrek altını kazanan gelin Seda oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 19 MAYIS ÇARŞAMBA PUANLARI

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Çarşamba günü gelinlerin aldıkları puanlar şöyle oldu: 

Yarışmada bugün 18 puan alan Aynur birinci olarak çeyrek altını kazandı.

Esra 17 puan ile ikinci

Seda 12 puan ile üçüncü

Yağnur ise 11 puan ile sonuncu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 18 MAYIS SALI PUANLARI

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Salı günkü bölümünde gelinler ne yaptı, kaynanalar ne puan verdi? İşte detaylar: 

Gelinler bugün mutfakta "Enginar Dolması" yemeği yaparak hünerini gösterdi.

Yarışmanın bugünkü etabında da Seda birinci olarak çeyrek altını kazandı. Seda 18 puan aldı.

Yağnur ise hala geçen haftaki performansını yakalayamadı. Bugün 15 puan ile ikinci oldu.

Esra ile Aynur ise 14'er puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 17 MAYIS PAZARTESİ PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışması bugün itibariyle yeni bir haftaya merhaba diyor. Seda Sayan'ın sunumuyla başlayan yeni haftada yeni takımın da dahil olmasıyla maraton başlıyor. Peki, ubgün kim birinci oldu, kim çeyrek altını aldı? Yarışmaya bugün yeni katılan isimler gelin Aynur ve kaynanası Nurten Haktanır oldu. 

Yarışmanın ilk gününde Seda 17 puan alarak birinci oldu ve çeyrek altını kazandı.

Esra 15 puan ile iknici;

Yağnur 11 puan ile üçüncü

Aynur ise 6 puan ile dördüncü oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 14 MAYIS PUANLARI VE SONUÇLARI

Gelinim Mutfakta yarışması bugün itibariyle bir haftayı daha geride bırakıyor. Hafta finalinde altın bilezikleri kazanan gelin ise elenen gelin ve günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelinler belli oluyor. 

Yarışmanın Cuma günkü bölümünde birinc iolan gelin bir kez daha 20 puan ile Yağnur oldu. Yağnur, çeyrek altını kazandı.

Hafta finali puanlamasında da yine en yüksek puanı 87 ile Yağnur aldı. Yağnur bu sonuçla bu hafta altın bilezikleri kazanan gelin oldu. Yağnur'un özelliği bu hafta yarışa yeni katılmış olmasıydı.

Yarışmada bugün elenen isim ise hafta boyunca 64 puan toplayabilen Gönül oldu.

Bugün alınan puanlar şöyle:

Yağnur 20

Gönül 19

Seda 15

Esra 11

GELİNİM MUTFAKTA 13 MAYIS PERŞEMBE PUANLARI

Yarışmanın 13 Mayıs Perşembe günkü bölümünde gelinler tekrar hünerlerini ortaya koyarak puan toplamaya çalıştı. Peki, bugün kim birinci oldu? Yarışmanın bugünkü bölümünde Ramazan Bayramı vesilesiyle gelin ve kaynanalar arasında renkli bayramlaşma görüntüleri yaşanıyor.

Yarışmanın bugünkü bölümünde Yağnur bir gün aradan sonra yeniden en yüksek puanı alarak birinci oldu. İşte bugünkü puanlar:

Yağnur 21 puan

Esra 15 puan

Seda 15 puan

Gönül 3 puan

GELİNİM MUTFAKTA 12 MAYIS ÇARŞAMBA PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının 12 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümünde gelinler bir kez daha mücadele etti. Peki bugün puanları nasıl oldu? Gelinler bugün mutfakta "Pırasalı Kiş" yemeği yapmaya çalıştı.

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs puanları şöyle:

Esra 17 puan

Gönül 17 puan

Seda 16 puan

Yağnur ise ilk kez en düşük puan alarak 11 puanda kaldı.

Çeyrek altını ise kura sonucunda Esra kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 11 MAYIS SALI PUANLARI KİM BİRİNCİ?

Yarışmanın 11 Mayıs Salı günkü etabında yarışan gelinler, yaptıkları yemeklerle bir kez daha kaynanalardan yüksek puan almaya çalıştı. Peki, bugün çeyrek altını kazanan gelin hangisi oldu? 

Yarışmanın ikinci gününde bir kez daha en yüksek puanı Yağnur aldı.

Yağnur 16 puan ile çeyrek altını kazanan gelin olurken; Seda 15 puan ile ikinci oldu.

Esra 8 puan, Gönül ise 11 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 10 MAYIS PAZARTESİ PUANLARI 

Gelinim Mutfakta yarışması bugün yeni isimlerin de katılımıyla yeni bir haftaya başlıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde en iyi yemeği kim yaptı, kaynanalar en yüksek puanı kime verdi? Yarışmaya bu hafta yeni katılan isimler Nilgün ve Yağnur İşçiler oldu.

Yarışmanın 10 Mayıs Pazartesi günkü bölümünde en yüksek puanı alan gelin 19 puan ile Yağnur oldu.

Yağnur'dan sonra en yüksek puanı 17 puanla Esra aldı.

Gönül 15, Seda ise 9 puan aldı.

Dolayısıyla bugün çeyrek altını kazanan gelin yeni gelen Yağnur oldu.

7 MAYIS GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs 2021 Cuma günü itibariyle hafta finaline gidiyor. Hafta boyunca alınan puanlar bugün itibariyle kazanan ve kaybedeni belirleyecek. Peki, bugün kim elendi, kim kazandı? Gelinler bugün "Tahinli Cevizli İrmik Helvası" tatlısı yaptılar.

Yarışmada bugün birinci olup bilezikleri kazanan gelin Gönül oldu.

Bugün elenen gelin ise bu hafta yarışmaya yeni katılan Kardelen oldu.

Cuma gününün birincisi olup çeyrek altını kazanan ise Gönül oldu.

6 MAYIS GELİNİM MUTFAKTA PUANLARI KİM BİRİNCİ?

6 Mayıs Gelinim Mutfakta yarışmasında kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı? Gelinler bugün, "Mantarlı Tavuk Sarma" yemeği yaptılar.

Yarışmanın bugünkü bölümünde Seda 16 puan alarak günün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu.

Esra, Gönül ve Kardelen üç yarışmacı da 13'er puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 5 MAYIS 2021 ÇARŞAMBA PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde gelinler bir kez daha hünerlerini ortaya koymaya çalıştı. Gelinler Çarşamba günü "Bulgur Köftesi" yaparak puanları kapmaya çalıştı. Peki, bugün kim kazandı? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde 22 puan alan Seda çeyrek altını kazandı.

Gönül 19 puan alırken; Esra 14 puan aldı.

Kardelen ise 6 puan ile günün sonuncusu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 4 MAYIS SALI PUANLARI 

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler verilen yemek menüsünün en iyisin çıkarmaya çalıştı. Kaynanalar ise tadımlık aldıkları yemeklere not verdi. Seda Sayan'ın da verdiği notlarla birlikte günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin belli oldu. Gelinler bugün "Osmanlı Usulü Zeytinyağlı Kereviz" yemeği yaptı.

Esra 19 puan ile bugünün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu.

Gönül ise 17 puan ile ikinci oldu.

Esda 10, Kardalen 9 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 3 MAYIS PAZARTESİ PUANLARI

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler hangi yemeği yaptı, kaynanalar tadına baktıkları yemeklere kaç puan verdi, en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanan gelin kim oldu? Yarışmanın bugünkü ilk bölümüne programa yeni katılan gelin ve kaynana Kardelen ile Nuray oldu. Yeni isimlerin de katılımıyla bu hafta ilk olarak "İçli Köfte" yemeği yapıldı.

İşte 3 Mayıs Pazartesi puanları:

Esra 18 puan ile birinci

Gönül 16 puan ile ikinci

Seda 11 puan ile üçüncü

Kardelen ise 4 puan ile sonuncu oldu.

Geçen hafta neler oldu:

GELİNİM MUTFAKTA 30 NİSAN CUMA PUANLARI KİM ELENDİ, KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma kim elendi, kim birinci oldu, altın bilezikleri kim kazandı, çeyrek altını hangi gelin aldı? 

Bu hafta birinci olarak altın bileziklere kazanan gelin Esra oldu.

Haftanın en düşük puanını alarak elenen gelin ise Dudu oldu.

Günün birincisi olarak çeyrek altını kazanan gelin ise bu hafta yarışmaya katılan Gönül oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 29 NİSAN PERŞEMBE PUANLARI

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Perşembe günü gelinler bir kez daha kıyasıya mücadele etti. Gelinlerin mücadelesinde kaynanalar en yüksek puanı kime verdi, en yüksek puanı ve çeyrek altını alan gelin kim oldu? Gelinler bugün "Sebzeli Börek" yemeğini yaparak kaynanalardan yüksek puan almaya çalıştı.

Bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı işte cevabı:

Yarışmada bugün Esra 18 puan ile birinci olurken; Seda 16 puan ile ikinci oldu.

En düşük puanı ise 10 puan ile Gönül aldı.

Dudu ise 14 puanda kaldı.

Çeyrek altını kazanan gelin Esra oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 28 NİSAN ÇARŞAMBA PUANLARI

Yarışmanın 28 Nisan Çarşamba günkü bölümünde gelinler ne yemek yaptı, en yüksek puanı hangi gelin aldı? Gelinler bugünkü bölümde "Tavuk Kebabı ve Nar Şerbeti" yaptı.

Yarışmanın 28 Nisan Salı günkü bölümünde en yüksek puanı alarak birinci olan gelin 17 puan ile Gönül oldu. Bugün çeyrek altını kazanan gelin de Gönül oldu.

Dudu 16 puan

Seda 16 puan

Esra 10 puan

GELİNİM MUTFAKTA 27 NİSAN SALI KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde yarışan gelinler "Kabak Sarması" yemeğiyle hünerlerini ortaya koymaya çalışıyor. Puanlamanın başladığı programda kimin kaç puan alacağı merakla bekleniyor. 

Haftanın ikinci gününde 21 puan alan Esra birinci oldu ve çeyrek altını kazandı.

Seda 17 puan ile ikinci;

Gönül 16 puan ile üçüncü

Dudu ise 9 puan ile sonuncu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 26 NİSAN PAZARTESİ PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışması yeni haftaya da heyecanla başlayan gelin ve kaynanalar yine kıyasıya bir mücadele ortaya koydu. Yarışmanın bugünkü bölümüne Yüksel Kaynana ile Gönül gelin yarışmaya dahil oldu. Yeni isimlerle birlikte yeni hafta başladı. Peki, yarışmada bugün kim kaç puan aldı, puan durumu nasıl oldu, çeyreği kim kazandı? Bildiğiniz gibi geçen hafta Ayten gelin elenmişti. 

Yarışmanın ilk gününde alınan puanlar şöyle:

Seda 18 puan alarak günün birincisi oldu ve çeyrek altını kazandı.

Esra 17 puan ile ikinci olurken;

Dudu 16 puan ile üçüncü oldu.

Ayten 19 puan

Ece 18 puan

Esra 16 puan

Seda 9 puan

Puanlama 

Haftanın son gününde yapılan puanlamaya göre elenen gelin Ece oldu. 

Bugün altın bilezikleri kazanan gelin ise Seda oldu.

Çeyrek altını kazanan gelin ise bugün Ayten oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA HAFTALIK PUAN TABLOSU (12-16 NİSAN 2021)

Gelinim Mutfakta 12 Nisan - 17 Nisan tarihleri arasındaki haftalık puanları şöyle:

  SEDA ESRA AYTEN ECE 
PAZARTESİ  21 20 13
SALI 16 16 17 10
ÇARŞAMBA 16  11 10 10
PERŞEMBE 21 11 16  9
CUMA  9 16 19  18
TOPLAM 83 74 79 60


GELİNİM MUTFAKTA 15 NİSAN PERŞEMBE PUANLARI

Yarışmanın bugünkü etabında yarışmacılar bir kez daha hünerlerini ortaya koymak için sahneye çıkıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinlerden Ispanaklı Vetrika yapmaları istendi. İşte Ispanaklı Vertika için istenen malzemeler: 

Yarışmanın bugünkü etabında kaynanalar yarıştı. Kaynanalar mutfağa girerek "Ballı Mahmudiye" yapmaya çalıştı. 

 

Yarışmanın bugünkü bölümünde Fatma hanıma büyük bir sürpriz vardı. Fatma ile Esra, yarışmaya sağlık sorunları nedeniyle veda eden isimler olmuştu. 

 

Yarışmaya başvurmak isteyenler ise şu adresten ulaşabilir:

GELİNİM MUTFAKTA CANLI İZLE: