Gelinim Mutfakta neden yok 4 Temmuz 2022 Pazartesi bitti mi, ne oldu?

Gelinim Mutfakta neden yok 4 Temmuz 2022 Pazartesi bitti mi, ne oldu? Geçen hafta puanları en yüksek puanı hangi gelin aldı? Hatfa boyunca alınan puanlar bugün ödül ya da ceza olarak karşılarına çıkıyor. Gelinler bugün "Katlı Kaşarlı Dürüm"

Gelinim Mutfakta neden yok 4 Temmuz 2022 Pazartesi bitti mi, ne oldu? Gelinim Mutfakta 1 Temmuz 2022 kim birinci oldu, çeyrek altın sayıları kaç oldu, kimin kaç çeyreği var, haftalık puanlar? Geçen Pazartesi günü kim altın bilezikleri aldı, haftalık puan durumu tablosu ne? Gelinim Mutfakta 1 Temmuz 2022 Cuma günkü bölümünde kim birinci oldu, en yüksek puanı hangi gelin aldı. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyrek altını kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? altın bilezikleri kim kazandı, kim elendi? Çeyrek altını bugün kim aldı? En çok çeyrek hangi gelinde? Yeşim, Damla, Hasret ve Aslıhan yarıştığı Gelinim Mutfakta 1 Temmuz kim birinci oldu, çeyrek altın sayıları kaç oldu, kimin kaç çeyreği var, haftalık puanlar?

GELİNİM MUTFAKTA 1 TEMMUZ ÇEYREK ALTIN EN ÇOK KİMDE?

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz 2022 Cuma günü sezon finali düzenleniyor. Sezon finalinde çeyrek altınları en çok olan gelin bugün 25 altın bilezik kazanıyor. 25 altın bileziği kazanmak için ise çeyrek altın sayısını yükseltmek gerekiyor. Çeyrek altın sayısı en fazla olan gelin bugün bilezikleri de koluna takıyor. Yarışmanın son gününde gelinler ile kayınvalidelerinin sinirleri son derece gergindi. "Kavun Dolması" yemeği yapan gelinler bugün yemeklerden tatan ancak gelinini bulamayan kayınvalidelere çok sert çıktı. Özellikle Damla ile kayınvalidesi Nuray hanım arasında sert tartışmalar yaşandı. Nuray hanım Damla'nın tabağını bulamadı. Peki, yarışmada bugün en çok çeyrek altın kimin, kimin çeyrek altın sayısı en fazla olan gelin hangisi, altın bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz 2022 Cuma puan durumu: 

Yeşim 15 puan

Hasret 15 puan

Damla

Aslılan

Bugün çeyrek altını Yeşim dışında kim alırsa alsın Hasret birinci oluyor. Ancak Yeşim'in çeyrek altın alması halinde kuraya kalınıyor.

Yeşim ve Hasret, aynı puanı aldığı için çeyrek altın için kura çekildi.

Çeyrek için çekilen kurayı Yeşim kazandı. Yeşim kazandığı için altın bilezikler kuraya değil şu ana kadar en çok puanı alan gelinin kim olduğuna bakılarak verildi.

Bu nedenle şu ana kadar en yüksek puanları toplayan gelin 292 ile Yeşim olduğu için 1 Temmuz 2022 Cuma günü 25 altın bileziği kazanan gelin Yeşim oldu.

Gelinim Mutfakta 4 Temmuz 2022 Cuma günü itibariyle sezon finali yapıldı.

ÇEYREK ALTIN TABLOSU, KİMİN KAÇ ÇEYREK ALTINI VAR?

Hangi gelinin kaç çeyrek altını var?

Hasret 6 çeyrek 

Yeşim 5 çeyrek

Aslıhan 4 çeyrek

Damla 4 çeyrek

25 BİLEZİK NE KAÇ LİRA EDİYOR?

Gelinim Mutfakta verilen 25 bilezik fiyatı ne kadar, en yüksek bilezik fiyatları veya en düşük bilezik fiyatları ne kadar?

Gelinim Mutfakta verilen altın bileziklerin fiyatları son derece düşüktür. 

Ortalama 5 veya 10 gram olduğu belirtilen bileziklerin tanesi ortalama 5 bin lira veya 10 bin liradır.

5 gram bileziğin fiyatı ortalama 4500 TL'dir. 

10 gram olursa 9.700 TL oluyor. 

25 bilezik ise en fazla 242 bin TL oluyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR OLDU?

Gelinim Mutfakta verilen çeyrek altınların fiyatları da merak konusu oldu. Şu anda çeyrek altın ne kadar, fiyatları ne durumda?

Altının gram 970 liraya kadar gerilerken, çeyrek altın da 1588 liradan işlem görüyor. 

İşte çeyrek altın fiyatlarında son durum: 

Gelinim Mutfakta çeyrek altın sayısı ne kadar oldu, kimin kaç altını var?
1 Temmuz 2022 Cuma günü itibariyle çeyrek altın fiyatları veya gram altın tablosu

 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 30 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe günü her şeyin biteceği günün bir öncesi oldu. "Altın Final" haftalarının sonuncusu ve sezon finaline bir gün kala gelin ve kayınvalideler kıyasıya bir rekabetin içine girdi. Çeyrek altın sayısı en çok olan gelin altın bilezikleri kazanıyor. Peki, kimin daha çok çeyrek altını var, çeyrek altını en çok kazanan gelin hangisi oldu? 

Gelinim Mutfakta 30 Haziran puan durumu: 

Hasret 17-2=15 puan

Aslıhan 13

Damla 12

Yeşim 8

Çeyrek altını bugün kazanan gelin Hasret oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 29 HAZİRAN KİM BİRİNCİ, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba yeni bir bölüm ile seyircinin karşısına çıkıyor. "Cafe de Paris Soslu Antrikot" yapan gelinler bugün bu yolla kayınvalidelerinden yüksek puan almaya çalıştı. Peki, yarışmanın bölümünde "Cafe de Paris Soslu Antrikot" yemeğinden en fazla puanı kim kaptı, çeyrek altın kimin oldu?

Gelinim Mutfakta 29 Haziran puan durumu: 

Damla 20 puan

Yeşim 18 puan

Aslıhan 6 puan

Hasret 2 puan

Çeyrek altın bugün Damla'nın oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 28 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 28 Haziran 2022 Salı günü gelinler ve kayınvalideler arasında bir kez kıyasıya mücadele yaşandı. Altın finalin son haftasına girilirken, gelinler ve kayınvalideler arasındaki tartışmalar alevleniyor, gerginlikler veya yer yer tansiyon yükseliyor. "Çilekli Zarf Çörek" yemeği yaparak yüksek puan almaya çalışan gelinler, kendi tabaklarını bulmayan kayınvalidelerine tepik gösterdi. Bugün kayınvalideler bir kez daha yüksek puanları Yeşim'e verdi. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? 

Gelinim Mutfakta 28 Haziran puanları: 

Hasret bugün eksi 2 puan ceza aldı. 

Yeşim 19

Aslıhan 14

Damla 10

Hasret 3

Yarışmada bugün çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 27 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, ÇEYREK ALTIN KİMİN, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 27 Haziran 2022 Pazartesi günü artık "Altın Final" sürecinin son haftasına girildi. Bu haftanın bitimiyle sezon finali geliyor. Yarışmanın son dört haftasında alınan altınlar veya çeyrekler bu hafta Cuma günü altın bilezikleri kazanan gelini de belirliyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler "Güveçte Tas Kebabı" yemeği yaparak kayınvalidelerden en yüksek puanı almaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altınları kim aldı, yarışmada altın bilezikleri kazanmaya en yakın olan gelin kimdir?

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Pazartesi puan durumu:

Yeşim 24 puan 

Damla 11 puan

Aslıhan 9 puan

Hasret 8 puan

Çeyrek altın bugün Yeşim'in oldu. Yeşim herkesten tam puan alırken, Nurten hanımından 4 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 24 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, ÇEYREK ALTIN SAYISI KAÇ OLDU?

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma günü itibariyle "Altın final" döneminin sondan ikinci haftası da geride kalıyor. Yarışma önümüzdeki hafta "sezon finaline" giriyor. Sezon finali öncesinde gelinler altın final birincisi olmak için kıyasıya mücadele ediyor. Bu mücadelenin sonunda hem en fazla çeyrek altını toplamak hem de yarışmanın sonunda bütün bilezikleri koluna takmak var. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Haziran kim birinci oldu, çeyrek altın sayıları kaç oldu, kimin çeyrek altını daha fazla?

Gelinim Mutfakta 24 Haziran puan durumu: 

Yeşim 17 puan

Damla 15 puan

Aslıhan 9 puan

Hasret 5 puan

Yarışmada bugün çeyrek altını Yeşim kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 23 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, ÇEYREK ALTIN TABLOSU?

Gelinim Mutfakta 23 Haziran 2022 Perşembe günü gelinler ve kayınvalideler bir kez daha kıyasıya mücadele ederken programda sürpriz anlar yaşandı. Yarışmanın üyelerinden Damla'nın kayınvalidesi Nuray hanıma talipli çıktı. Gülten hanım isimli bir kadın, yarışmaya katılarak Nuray hanımı oğluna istediğini söyledi. Yarışmada ilk kez yaşanan bu durum herkesi şaşırttı. Yarışmanın bugünkü bölümünde Nuray hanımın taliplisi konusu uzun süre konuştu.

Gelinim Mutfakta Nuray kimdir, Damla'nın kayınvalidesine talip olan kişi kim?
Gelinim Mutfakta Nuray hanımı istemeye gelen Gülten hanım.

 

Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altın kime gitti?

Gelinim Mutfakta 23 Haziran puan durumu: 

Aslıhan 15 puan

Damla 14 puan

Yeşim 13 puan

Hasret 8 puan

Bugün çeyrek altını kazanan gelin Aslıhan oldu. Geriye 6 çeyrek altın kaldı.

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 22 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba günü "Altın Final" serisinin üçüncü gününe girildi. Gelinler, çeyrek altınlarını yükseltmek için birbirleriyle amansız bir mücadele içine girmiş durumda. Haftalar geçtikçe gelinler daha da hırçınlaşıyor; kayınvalideler ise gelinlerini bulamadıkça hırslanıyor. "Tavuk Burger" yemeği yapan gelinler bugün bu yemekle en iyi puanı almaya çalıştı. Gelinlerin yaptığı yemeklerden ilk olarak sunucu Nursel Ergin tattı. Nursel hanım tattığı yemeklerden pek de memnun olmazken, kayınvalideler de gelinlerini bulmakta hayli zorluk çekti. Peki, bugün çeyrek altını kim aldı, kimin çeyrek altını daha fazla, kimin kaç tane altını oldu?

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba puan durumu:

Hasret 16 puan

Aslıhan 16 puan

Damla 13-6=7 puan

Yeşim 5-4= 1 puan

Çeyrek altın için bugün bir kez daha kuraya gidildi. Aslıhan ile Hasret bugün kuraya kalan isimler oldu. Aslıhan dün de kuraya kalmış, çeyreği Yeşim'e kaptırmıştı. 

Çeyrek altını bugün kazanan gelin Hasret oldu. Aslıhan bugün de kurada kaybetti.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 21 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Salı günü haftanın ikinci gününde altın finale doğru giderken bir günü daha geride bırakıyor. Gelinlerin sona doğru daha da hırçınlaştığı, kayınvalidelerin daha da agresif puanlar kullanmaya başladığı son günlerde kıyasıya bir rekabet söz konusu. 

Yarışmanın 21 Haziran günkü bölümünde enterasan gelişmeler yaşandı. Dün yemek menüsünde eksik malzeme kullanan Aslıhan kazandığı çeyreği kaybetti. Aslıhan, dün aldığı çeyrek altını bugün iade etti. Puanlama yeniden yapıldı. Geri alınan çeyrek altın sonrası Aslıhan'dan eksi 2 puan kesildi. Sonrasında ise Aslıhan ile Yeşim'in puanı eşitlendi. Çekilen kura sonucunda dün kazanılan çeyreğin sahibi bugün belli oldu. Kura sonucunda çeyrek altın Yeşim'e çıktı. Böylece Yeşim'in çeyrek altın sayısı da ikiye yükselmiş oldu. 

Öte yandan Aslıhan dün 4 çeyrek ile birinci sıraya tek başına yükselmişti. Yeni durumda birinciliği paylaşmak durumunda kaldı.

Püreli Mutancana yemeği yapan gelinler bu yolla yüksek puan almaya çalıştı. Peki, 21 Haziran 2022 Salı günü en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altın kime gitti, kimin kaç çeyrek altını oldu? 

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Salı puan durumu şöyle:

Hasret 17 puan

Yeşim 14 puan

Damla 10 puan

Aslıhan 6 puan

Hasret bugünkü çeyrek altını kazanan gelin oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 20 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Pazartesi günü yeni bir haftaya yeni bir heyecanla başlandı. Altın final günlerinin yaşandığı bu haftalarda çeyrek altınların bambaşka bir değeri var. Çünkü onlara en çok sahip olan kişi aynı zamanda final sonunda bilezikleri de koluna takacak. Club Burger yapan gelinler bu yemekle yüksek puan almaya çalıştı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 20 Haziran puan durumu:

Aslıhan 18 puan

Yeşim 16 puan

Hasret 12 puan

Damla 8 puan

Gelinim Mutfakta bugün Aslıhan çeyrek altını kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 17 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, HAFTALIK PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma günü gelinler haftanın son gününde çeyrek altın için büyük bir heyecanla mutfağa girdi. Gelinler bugün alacakları çeyrek altın ile "Altın final" bölümünde avantaj yakalama peşinde. Yarışmanın bugünkü bölümünde de yine gelinler ve kayınvalideler arasında ser tartışmalar yaşanırken, tartışma anlarında ara ara renkli görüntüler ortaya çıktı. Gelinler bugün, "Malaga Pasta" yaparak yüksek puan almaya çalıştı. 

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma puan durumu: 

Hasret 18 puan

Damla 16 puan

Yeşim 16 puan

Aslıhan 5 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinin bulunan tek kayınvalide Nurten oldu.

Hasret kayınvalidesinin de yardımıyla bugün çeyrek altını kazandı. Çeyrek altın sayısında ise geriden gelerek birincilik koltuğuna oturdu. 

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 16 HAZİRAN KİM BİRİNCİ, HAFTALIK PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 16 Haziran 2022 Perşembe günü, haftanın dördüncü gününde çeyrek altını kazanan isim kim oldu, altın sayısını en fazla artıran gelin hangisi? "Kanat Pane" yemeği yapan gelinler, kayınvalidelerinden ve sunucu Nursel Ergin'den en yüksek puanı almaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı kim aldı, çeyrek sayısını kim artırmayı başardı. Öte yandan çeyrek sayıları konusunda kim önde, kim arkada?

Gelinim Mutfakta 16 Haziran puan durumu: 

Aslıhan 16 puan

Yeşim 14 puan

Hasret 12 puan

Damla 9 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde bütün kayınvalideler kendi gelinini bularak onlara beş puan verdi. 

Çeyrek altını bugün kazanan gelin Aslıhan oldu. Aslıhan'ın çeyrek altın sayısı 3 oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 15 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 15 Haziran Çarşamba günü itibariyle hafta ortasına gelmiş bulunmakta. Şapkalı köfte yapan gelinler bu hafta kayınvalidelerinden daha yüksek puan almaya çalıştı. Kayınvalideler ile gelinler arasında bugün de yine sert tartışmalar yaşandı. Gelinlerin puanlama esnasında atışmaları ise programa damga vurdu. Peki, bugün en yüksek puan kime gitti, çeyrek altını kim kazandı? Sadece 12 çeyrek altın geriye kaldı. 

Gelinim Mutfakta 15 Haziranda puan durumu: 

Hasret 20 puan

Yeşim 15 puan

Damla 12 puan

Aslıhan 8 puan

Gelinim Mutfakta 15 Haziran çeyrek altın kazanan gelin Hasret oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 14 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 14 Haziran 2022 Salı günü haftanın üçüncü günüyle ekrana geliyor. Altın final haftalarının yaşandığı ikinci haftada gelinler yemek olarak, "Közlenmiş Sebze Çorbazı" yaparak en yüksek puan almaya çalıştı. Yarışmanın bugünkü bölümünde yemek sonrasında gelinler arasındaki diyalog ile kayınvalidelerle kendi gelinleri arasındaki diyalogral bir kez daha en çok konuşulan konular oldu. 

Gelinim Mutfakta 14 Haziran puan durumu: 

Hasret 21

Aslıhan 16

Yeşim 13

Damla 5

Hasret bugün çeyrek altın kazanan gelin oldu. Böylece Hasret'in ilk çeyrek altını oldu.

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 13 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi günü Altın Final kısmının ikinci haftası başladı. Geçen hafta altın çeyrek altınları biriktirerek yeni haftaya başlayan gelinler bu hafta daha iddialı bir şekilde ilerliyor.

Gelinim Mutfakta 13 Haziran kim birinci oldu, altın bilezikleri kim kazandı, haftalık puan durumu tablosu?
Gelinim Mutfakta 13 Haziran kim birinci oldu, altın bilezikleri kim kazandı, haftalık puan durumu tablosu?

 

Haftanın ilk gününde Nuray hanım ile gelini Damla hanımın miras ve araba muhabbetleri damgasını vururken, diğer kayınvalidelerin de tartışmaya katkı sunmalarıyla renkli dakikalar yaşandı. "Kapyalı Beğendi" yemeği yapan gelinler bu hafta en yüksek puanı ilk gün itibariyle almaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı hangi gelin aldı, çeyrek altın kazanan gelin kim?

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Pazartesi puanları:

Damla 21puan

Yeşim 19 puan

Hasret 10 puan

Aslıhan 5 puan

Gelinim Mutfakta bu haftanın ilk günü çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu.

Detaylar Ekleniyor...

 

Yarışmaya başvurmak isteyenler ise şu adresten ulaşabilir:

GELİNİM MUTFAKTA CANLI İZLE: