Gelinim Mutfakta 27 Eylül puan durumu, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta kim kazandı, kim elendi?

Gizem, Melike, Gülenay ve Özlem Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün en yüksek puanı kim aldı soruları cevap ararken haftanın son gününe doğru iddialı bir mücadelenin sergilendiği görüldü. Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü etabında gelinler "felafel" yemeği yaparak puan almaya çalıştı.

Gelinim Mutfakta bugünkü puan durumu: 27 Eylül 2023 Çarşamba Gelinim Mutfakta kim kazandı, kim elendi, altınları kim kazandı?? 2023 yılının yaz tatili bitiminde başlayan yeni sezon da yine hareketli geçiyor. Perşembe günü puanlamaların en çok önem taşıdığı günlerinde biriyle ekrana geldi. Yarışmanın bu haftaki etabında yarışan isimler Tuğba, Melike, Gülenay ve yeni gelen gelin Özlem oldu. Peki, bu gelinlerden kim kazandı?

GELİNİM MUTFAKTA 27 EYLÜL PUAN DURUMU KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 27 Eylül 2023 Çarşamba günkü etabında yarışmacılar arasında yine kıyasıya bir mücadele vardı. Gelinler, en yüksek puanı alarak haftanın üçüncü gününde avantaj sağlama derdindeyken, kayınvalideler de gelinlerinin tabağını bulmak için kılı kırk yardılar. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?

İşte Gelinim Mutfakta 27 Eylül 2023 Çarşamba günkü puan durumu:

Tuğba 21 puan

Melike 18 puan

Özlem 9 puan

Gizem 7 puan

Çeyrek altını bugün Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 26 EYLÜL PUAN DURUMU KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 26 Eylül 2023 Salı günkü bölümünde gelinler ve kayınvalideler için zorlu bir gün oldu. Özellikle de eski gelinlerin göz dünden bu yana hayli korktuğu için yeni geline karşı yeniden gardını almak durumunda kaldılar. Daha ilk günden çeyrek altın kazanan yeni gelin herkesin gözünü korkuttu. Bu nedenle gelinler arasındaki rekabet bugün biraz daha sert geçti diyebiliriz. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 26 Eylül 2023 Salı günkü bölümünde alınan puanlar şöyle oldu:

Tuğba 21 puan

Gizem 18 puan

Melike 8 puan

Özlem 6 puan

Çeyrek altını bugün Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 25 EYLÜL PUAN DURUMU KİM KAZANDI?

Yarışmanın bu haftaki bölümünde iki yeni isim geldi. Gizem ve kayınvalidesi Müslime hanım bu hafta yarışGelinim Mutfakta 25 Eylül 2023 Pazartesi gününe ait puanlar şöyle:

Gizem 15 puan

Tuğba 14 puan

Özlem 14 puan

Melike 13 puan

Çeyrek altını bugün yeni gelin Gizem kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 22 EYLÜL PUAN DURUMU KİM KAZANDI, KİME ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü etabında gelinler, "Kremalı İncirli Kek" tatlısı yaparak hem kayınvalidelerinin ağzını tatlandırdı hem de puanlarını almaya talip oldu. Tuğba, Melike, Gülenay ve Özlem'in yarıştığı hafta finalinde sevinç ve hüzün bir arada yaşandı. Yarışmaya veda eden Gülenay hüzünle uğurlanırken, puanları en yüksek olan gelinler ise çeyrek altınları yakalarına, altın bilezikleri kollarına takarak sevinçlerine sevinç kattı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Mutfakta 22 Eylül 2023 Cuma günü puan durumu şöyle oldu:

Özlem 23 puan

Gülenay 10 puan (Elendi)

Melike 6 puan

Tuğba 3 puan

Bugün çeyrek altın Özlem kazandı.

Haftalık puanlar ise şöyle oldu:

Tuğba 56 puan

Özlem 48 puan

Melike 47 puan

Gülenay 46 puan

Puanlara göre bu hafta altın bilezikleri Tuğba kazandı.

En düşük puanı alan Gülenay ise elendi.

 

GELİNİM MUTFAKTA 21 EYLÜL PUAN DURUMU: ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 21 Eylül 2023 Perşembe günkü etabında haftanın dördüncü günü geride bırakıldı. Yarışmacılar final gününe daha avantajlı girebilmek için son virajı çok hızlı bir şekilde almaya çalıştı. Haftanın son gününde çeyrek altınla birlikte altın bilezikleri de koluna takmak isteyen gelinler bugün ne yaptı. Gelinler bugün Volovan yemeği yaparak maharetlerini göstermeye çalıştı. İşte Gelinim Mutfakta bugünkü sonuçları:

Gelinim Mutfakta 21 Eylül 2023 Puan Durumu Şöyle:

Gülenay 14 puan

Melike 12 puan

Tuğba 10 puan

Özlem 10 puan

Çeyrek altını bugün Gülenay kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 20 EYLÜL PUAN DURUMU: KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 20 Eylül 2023 Çarşamba günkü etabında gelinler bir kez daha canhıraş bir şekilde mücadele etti. Kayınvalidelerinden en yüksek puanı almaya çalışan yarışmacıların kendi aralarında ve kayınvalideleriyle girdikleri münakaşalar ise programa damgasını vurdu. Günün sonunda ise çeyrek altını bir gelin yakasına takarak ödülünü almış oldu. Peki, bugün çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 20 Eylül 2023 Pazartesi puan durumu şöyle:

Tuğba 22 puan

Melike 14 puan

Gülenay 12 puan

Özlem ise 8 puan

Çeyrek altını bugün Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 19 EYLÜL SALI GÜNÜ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 19 Eylül 2023 Salı günkü bölümünde bir kez daha Gülenay, Tuğba, Canan ve Özlem yarıştı. Yarışmanın bugünkü etabında gelinler bir kez daha kıyasıya mücadele sahneledi. Kaynanalarından yüksek puanı kapmak için tüyolaşan ve yemeklerini ona göre yapan gelinler bakalım bugün istedikleri puanları alabildi mi?

Gelinim Mutfakta 19 Eylül 2023 Salı günü puan durumu:

Tuğba 21 puan

Melike 15 puan

Gülenay 10 puan

Özlem 7 puan

Çeyrek altını bugün Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 18 EYLÜL KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfak'ta yarışmasının 18 Eylül Pazartesi günkü bölümü yeni bir haftaya yeni yarışmacıların da katılımıyla başladı. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler, "Sivas Usülü Etli Babuko" yemeği yaptılar. Yarışmaya bugün yeni katılan isimler ise Özlem ve kayınvalidesi Ramise hanım oldular. Yeni yarışmacıların da dahil olmasıyla daha kızışan yarışmada çeyrek altını haftanın ilk gününde yakasına takan gelin de belli oldu. Peki, bugün çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 18 Eylül 2023 Pazartesi puanları şöyle:

Gülenay 15 puan

Melike 12 puan

Özlem 8 puan

Tuğba 4 puan

Çeyrek altını Gülenay kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUANDURUMU 15 EYLÜL KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 15 Eylül 2023 Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bıraktı. Gelinler bugün öncelikle çeyrek altını yakalarına takmak akabinde ise haftanın birincisi olup altın bilezikleri koluna takmak için canhıraş bir şekilde mücadele etti. Gelinler ile kayınvalidelerin müşterek çalışmaları sonucunda bugünün birincisi ve haftanın birincisi belli oldu. Yarışmada bir çeyrek altını yakasına takmak veya 10 altın bileziği almak için yarışan gelinlerin aldıkları puanlar da netleşti. Melike, Gülenay, Canan ve Tuğba gelinlerin yaptıkları tatlı yemeğini tatan sunucu ve kayınvalideler öncelikle kendi gelinlerini bulmak üzer punalarını verdi. Ve günün sonunda ortaya bir puan tablosu çıktı. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Mutfakta 15 Eylül 2023 Cuma puan durumu tablosu:

Melike 17 puan

Tuğba 14 puan

Gülenay 12 puan

Canan 10 puan

Çeyrek altını bugün Melike kazandı. 

Haftalık Puan Durumu Tablosu

Tuğba 80 puan

Melike 71 puan

Gülenay 55 puan

Canan ise 35 puan

Haftanın kazanan ismi 80 puan ile Tuğba oldu.

En düşük puanı alarak elenen gelin ise 35 puan ile Canan oldu.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 14 EYLÜL KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde gelinler en yüksek puanı almak için canhıraş bir şekilde çalıştı. Ancak bütün gelinler bugün bir hüsran yaşadı. Çünkü hepsi düşük puanlar aldı. Düşük puanlar alan gelinler için yarınki final günü için avantajlar da değişti. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı?

Gelinim Mutfakta 14 Eylül 2023 Perşembe günkü puan durumu şöyle:

Tuğba 13 puan

Gülenay 12 puan

Canan 10 puan

Melike 8 puan

Çeyrek altını bugün Tuğba kazandı. Dün de yine aynı şekilde Tuğba kazanmıştı.

Haftalık Puan Durumu Tablosu

Tuğba 66 puan

Melike 54 puan

Gülenay 43 puan

Canan ise 25 puan

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 13 EYLÜL KİM KAZANDI?

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler haftanın üç gününü geride bıraktı. Mutfakta yaşanan tartışmalar gelinlerin modunu düşürmeden devam ettirirken, bazı gelinler daha da hırslanmışa benziyor. Eski ve yeni gelinlerin aralarındaki münakaşalar yarışmaya yine damga vurdu. Ancak günün sonunda yine her gün olduğu gibi bir gelinin yüzü güldü. 

Gelinim Mutfakta yarışmasının 13 Eylül 2023 Çarşamba günkü sonuçları şöyle:

Tuğba 22 puan

Melike 11 puan

Gülenay 10 puan

Canan 5 puan

Yarışmada bugün çeyrek altını Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 12 EYLÜL SALI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 12 Eylül 2023 Salı günü haftanın ikinci gününü de geride bıraktı. Melike, Gülenay, Canan ve Tuğba'nın yarıştığı yarışmada kayınvalideleri maharetleri puanlayarak değerlendirmelerini yaptı. Sunucu ve kayınvalidelerin puanlarının toplanmasıyla bugünkü çeyrek altının sahibi belli oldu. Peki, çeyrek altını kazanan mutfağın şanslı gelini kim oldu?

Gelinim Mutfakta 23 Eylül 2023 Salı puan durumu:

Melike 20 puan

Tuğba 17 puan

Gülenay 7 puan

Canan 5 puan

Çeyrek altını Melike kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 11 EYLÜL PAZARTESİ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2023 Pazartesi günü gelinler, geçen hafta kaldıkları yerden değil yeni bir başlangıç yaparak başladı. Geçen hafta elenen gelin olmadığı için bu hafta aynı isimler yarışmaya devam etti. Gülenay, Canan, Tuğba ve Melike bu hafta yarışan isimler oldu. Gelinler, haftanın daha ilk gününden yüksek puan alarak avantajlı duruma düşmek için ellerinden geleni yaptı. Ancak günün sonunda tabii ki de sadece bir kişinin yüzü güldü. Peki, bugün çeyrek altını kim kazandı, puanlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 11 Eylül 2023 Pazartesi puan durumu şöyle:

Melike 15 puan

Tuğbaı 14 puan

Gülenay 14 puan

Canan 5 puan

Çeyrek altını Melike kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 8 EYLÜL CUMA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 8 Eylel Cuma günkü etabında hafta finali yaşandı. Hafta boyunca yaşanan gerilimin ve aksiyonun ardından nihayet ödül zamanı geldi. Hafta sortasında Elif ile kayınvalidesi Melek hanımın elendiği yarışmaya sonradan Canan gelin katılmıştı. Ancak bun rağmen rakiplerinden çok da fazla geride kalmadı. Aldığı puanlar ödül kazanmasına yetmedi ama elenmesine de yol açmadı. Çünkü bugün bir eleme olmadı. Yarışmada, çeyrek altınları kazanan ile altın bilezikleri kazanan gelin ödülünü alırken, diğer yarışmacılar ise şanslarını haftaya denemek için beklemeye başladı. Peki, bu cuma kim kazandı, kim kaybetti?

Gelinim Mutfakta bugünün puanları şöyle:

Melike 15 puan

Gülenay 14 puan

Tuğba 12 puan

Canan 5 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı 15 puan ile Melike aldı. Melike, bu puan ile yakasına bir çeyrek altın daha takmış oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasının 8 Eylül 2023 Cuma günü hafta finali haftalık toplam puanları şöyle oldu:

Gülenay 61 puan

Tuğba 56 puan

Melike 48 puan

Canan 43 puan

Bu hafta altın bilezikleri 61 puan ile Gülenay kazanırken, 43 puan ile Canan sonuncu oldu.

Kim elendi? Bu hafta kimse elenmedi. Çünkü hafta ortasında diskalifiye yaşanmış ve Canan sonradan katılmıştı.

 

GELİNİM MUTFAKTA 7 EYLÜL PUAN DURUMU: ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 7 Eylül 2023 Perşembe günü haftanın dört gününü geride bıraktı. Gelinlerin kıyasıya mücadelesinde bugün çeyrek altını kazanan belli oldu. 

Gelinim Mutfakta 7 Eylül 2023 Perşembe tarihinde gelinlerin aldığı puanlar ise şöyle:

Gülenay 19 puan

Tuğba 15 puan

Melike 11 puan

Canan 11 puan

Gülenay 19 puan ile çeyrek altın kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 6 EYLÜL PUAN DURUMU: ÇARŞAMBA GÜNÜ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 6 Eylül 2023 Çarşamba günkü bölümünde, dün yeni gelen yarışmacılarla eski yarışmacıların kıyasıya mücadelesi damgasını vurdu. Ancak yeni gelen yarışmacının hayli dişli olduğu gün sonund aldığı puanlardan belli oldu.

İşte Gelinim Mutfakta 6 Eylül 2023 puan durumu: 

Canan 20 puan

Tuğba 15 puan

Melike 12 puan

Gülenay 9 puan

Çeyrek altını bugün Canan kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 5 EYLÜL PUAN DURUMU: SALI GÜNÜ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Salı günü sürprizler yaşandı. Yarışmanın bugünkü bölümünde diskalifiye şoku yaşandı. 5 Eylül 2023 tarihinde Esra Nur Büyükşahin diskalifiye edildi. Bu durumu sunucu şu sözlerle Esra’nın diskalifiye edilmesini açıkladı. “Ekiplerimizden bir takım istekleriniz ve ciddi talepleriniz olmuş. Bizden…. Melek Büyükşahin ve Esra Büyükşahin yarışma ahlakına aykırı davranışlarından dolayı, diskalifiye edilmiştir.” Peki, yarışmada bugün kim çeyrek altını kazandı?

Gelinim Mutfakta 5 Eylül 2023 Salı günü puan tablosu:

Gülenay 19 puan

Tuğba 16 puan

Melike 10 puan

Canan 7 puan

Çeyrek altını bugün Gülenay kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 4 EYLÜL PAZARTESİ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışması bugün yani 4 Eylül Pazartesi günü itibariyle yeni bir haftaya daha başladı. Heyecanlı bir haftaya başlayan gelinlere yeni arkadaşları katıldı. Yeni isimlerin de katılmasıyla amansız mücadele kaldığı yerden devam ediyor. 

Gelinim Mutfakta 4 Eylül 2023 Pazartesi puan durumu şöyle:

Melike 17 puan

Tuğba 14 puan

Esra 14 puan

Gülenay 7 puan

Melike haftanın ilk çeyrek altınını kazanırken, yeni gelin Gülenay ise kötü bir başlangıç yaptı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 1 EYLÜL 2023 CUMA ALTINLARI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 1 Eylül 2023 Cuma günü hafta finalini geride bıraktı. Hafta finalinde kıyasıya mücadeleden sonra altınları kazanan gelinler belli olurken, elenen veya programdan ayrılan gelin de netleşti. Ancak bu hafta eleme olmadı. Elif ve kayınvalidesi kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı. Peki, bugün kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 1 Eylül 2023 Cuma puan durumu şöyle:

Tuğba 16 puan

Melike 16 puan

Elif 9 puan

Esra 5 puan

Çeyrek altını bugün kurayla Tuğba kazandı.

HAFTALIK PUANLAR

Bu hafta gelinlerin aldıkları puanlar ise şöyle oldu:

Melike 77 puan

Elif 76 puan

Tuğba 68 puan

Esra 33 puan

Bu hafta en düşük puanı Esra almasına karşın elenen gelin kendi talebiyle Elif gelin oldu.

En yüksek puanı alarak altın bilezikleri kazanan gelin ise 77 puan ile Melike oldu.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 31 AĞUSTOS ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 31 Ağustos 2023 yani bu ayın son bölümünde yine amansız bir mücadele sergilendi. Gelinler, haftanın son gününe yaklaşırken ellerindeki puanlara yenilerini eklemenin telaşını sürdürürken aynı zamanda günün çeyrek altınını da kazanmaya çalışıyor. Peki, bugün kim çeyrek altın kazandı, puanlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos 2023 Perşembe puan durumu tablosu şöyle:

Tuğba 23 puan

Melike 16 puan

Elif 13 puan

Esra 5 puan

HAFTALIK PUAN DURUMU İSE ŞÖYLE:

Elif 67 puan ile birinci sırada

Melike 61 puan ile ikinci

Tuğba 52 ile üçüncü

Esra ise 30 puan ile sonuncu sırada yer alıyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 29 AĞUSTOS ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 29 Ağustos 2023 Salı günü yani haftanın ikinci gününde rekabet yine amansız şekilde sürdü. Yeni gelinin fazla varlık gösteremediği yarışmanın bu haftaki ilk iki gününde aynı şekilde fenomen gelin Tuğba da kendinden beklenmeyecek derecede pasif kalıyor. Dün Elif ipi göğüslerken bugün de Melike zirveyi kaptı. Peki, yarışmada bugün kim kaç puan aldı, çeyrek altın kimin yakasına takıldı?

Gelinim Mutfakta bugünün puan durumu şöyle oldu:

Melike 22 puan

Tuğba 13 puan

Elif 15 puan

Esra 6 puan

Çeyrek altını bugün Melike kazandı. 

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 28 AĞUSTOS ÇEYREK ALTINI KİM KAZNADI?

Gelinim Mutfakta yarışması 28 Ağustos Pazartesi günü yeni bir haftaya yeni gelen yarışmacılarla birlikte giriş yaptı. Yarışmanın bugünkü bölümünde haftaya avantaj sağlayarak girmek isteyen gelinler birbirleriyle kıyasıya bir mücadele sergiledi. Bu hafta yarışan isimler Melike, Tuğba, Elif ve yeni gelen gelin Esra oldu. Dört gelinin amansız mücadelesinin sonunda çeyrek altını kazanan bir isim oldu. Peki, bugün çeyrek altını kim kazandı? İşte yarışmayla ilgili bütün detaylar:

Gelinim Mutfakta 28 Ağustos 2023 puan durumu tablosu:

Elif 17 puan

Melike 16 puan

Esra 9 puan

Tuğba ise 9-2=7 puan

Fenomen yarışmacı Tuğba bugün performansını düşürdü.

Yeni gelen gelin ise fena bir puan almadı.

Tuğba'nın en büyük rakibi Esra ise çeyrek altını kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 25 AĞUSTOS KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışması bugün itibariyle bir hafta finalini daha geride bırakıyor. Dört gelin ile 4 kayınvalidenin kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın bugünkü etabında çok sert tartışmalar yaşandı. Tuğba gelin ile diğer gelinler arasında yaşanan eski-yeni tartışması sonrasında Elif gelin çileden çıktı. Kolundaki bilezikleri çıkarıp Tuğba'ya fırlattı. Öte yandan tansiyonun hayli yükseldiği fenomen yarışmada binlerce lira değerindeki altın bilezikleri kimin koluna takacağı merak konusu oldu. Aynı şekilde yine günün anlamlı ödülü olan çeyrek altını ise hangi şanslı gelinin yakasına takacağı yine merak konusu oldu. İşte hafta finalinde bütün merakları gideren puanlamalar ve alınan sonuçlar belli oldu. İşte yarışmanın bugünkü sonuçları:

Gelinim Mutfakta 25 Ağustos 2023 Cuma günü puanları ve sonuçları:

Günün puanları: 

Tuğba 17 puan

Elif 14 puan

Melike 10 puan

Fatma 9 puan

Çeyrek altını bugün de Tuğba kazandı.

Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu tablosu:

Tuğba 82 puan

Elif 68 puan

Melike 63 puan

Fatma 37 puan

Bu tabloya göre bu hafta bilezikleri Tuğba kazandı. 

Fatma bugün elenen gelin oldu.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 24 AĞUSTOS KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 24 Ağustos Perşembe günkü bölümüyle dört gün geride kaldı. Hafta finaline bir gün kala gelinler kıyasıya bir mücadeleyle yüksek puan almaya çalıştı. Günün çeyrek altınını kazanmak için birbiriyle mücadele eden gelinlere kayınvalidelerinin puanlama desteği de eklenince ortaya günün tablosu çıktı. Peki, bugün çeyrek altını kim kazandı? 

Gelinim Mutfakta 24 Ağustos 2023 Perşembe puan durumu:

Tuğba 17 puan

Melike 15 puan

Elif 13 puan

Fatma 7 puan

Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu tablosu:

Tuğba 65 puan

Elif 54 puan

Melike 53 puan

Fatma 28 puan

Bu tabloya göre bu hafta bilezikleri Tuğba kazanıyor. Eleme adayı ise Fatma kesin olarak görülüyor.

 

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUM: 23 AĞUSTOS KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos 2023 Çarşamba günü üçüncü günü de geride bıraktı. Son puanlamayı yapan kayınvalidenin biri dışında bütün gelinlere bir puan verdi. Bu şekilde puanlama yapan kayınvalide herkesi şaşırtırken, diğer gelinler verdikleri emeklerin boşuna gitmesine üzüldü. Peki, yapılan tartışmalardan sonra alınan veya verilen puanlar sonrasında nasıl bir tablo ortaya çıktı. İşte bugünkü puanlar...

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos 2023 Çarşamba günü puanları:

Elif 17 puan

Tuğba 14 puan

Melike 11 puan

Fatma 6 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alan Elif çeyrek altın kazandı.

 HAFTALIK PUAN DURUMU TABLOSU

Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu tablosu:

Tuğba 48 puan

Elif 41 puan

Melike 38 puan

Fatma 21 puan

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU: 22 AĞUSTOS KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 22 Ağustos 2023 Salı günkü etabında gelinler ile kayınvalideler bir kez daha birbiriyle amansız bir mücadeleye tutuştu. Yarışmada bazı gelinlerin kendi aralarındaki atışmalarının yanında kayınvalidelerin de gelinleriyle atışmaları eğlenceli anlara sahne oldu. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu: 22 Ağustos Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı, çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 22 Ağustas 2023 Salı günü puan tablosu:

Tuğba 19 puan

Melike 14 puan

Elif 12 puan

Fatma 4 puan

Yarışmada çeyrek altını bugün Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM KAZANDI 18 AĞUSTOS SONUÇLARI

Gelinim Mutfakta 18 Ağustos 2023 Cuma günü bir hafta daha geride kaldı. 14 bileziğin hedeflendiği bu haftaki yarışta heyecan bir başkaydı. Çünkü kazanan 10 yerine 14 bilezik alacaktı. Peki, bugün kim kazandı, bilezikler kiminn oldu? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde de geçen hafta olduğu gibi iki gelin eşit puan aldı. Geçen hafttadan devreden 4 bilezikle birlikte bu hafta 14 bilezik ödülü vardı. Ancak iki gelin eşit puan alınca bilezikerin bir bölümü paylaşıldı diğer bölümü haftaya kaldı. Buna göre, 8 bilezik paylaşılırken, 6 bilezik de haftaya kaldı.

Gelinim Mutfak 18 Ağustos 2023 Cuma günü puanları:

Elif 18 puan

Tuğba 16 puan

Melike 13 puan

Fatma 7 puan

Çeyrek altını bugün Elif kazandı.

HAFTA PUANLARI

Elif 76 puan

Tuğba 76 puan

Melike 60 puan

Fatma 54 puan

En düşük puanı alan Fatma elenecekti ama elenmedi.

Haftaya kazanan gelin 16 bilezik kazanmış olacak.

GELİNİM MUTFAKTA 16 AĞUSTOS 2023 PUAN DURUMU KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta Yarışmasının 16 Ağustos 2023 Çarşamba Günü Yapılan Bölümünde Kaynanaların Gelinlere Verdikleri Puanlar Açıklandı

Ülkemizin sevilen yemek yarışmalarından biri olan "Gelinim Mutfakta", 16 Ağustos 2023 tarihinde heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Yarışmanın bu özel bölümünde kaynanalar, gelinlere verdikleri puanlarla rekabeti daha da kızıştırdı. Sunuculuğunu Nursel Ergin'in üstlendiği programda, kaynanaların verdikleri puanlar merakla bekleniyordu.

Yarışmanın bu tarihli bölümünde kaynanaların gelinlere verdikleri puanlar ise şu şekildeydi:

Sunucu Nursel Ergin'in Verdiği Puanlar:

 • Elif: 3 puan
 • Tuğba: 1 puan
 • Melike: 5 puan
 • Fatma: 1 puan

Kaynana Çiğdem'in Verdiği Puanlar:

 • Elif: 5 puan (Çiğdem'in Gelini)
 • Tuğba: 1 puan
 • Melike: 1 puan
 • Fatma: 3 puan

Kaynana Emine'nin Verdiği Puanlar:

 • Elif: 2 puan
 • Tuğba: 4 puan
 • Melike: 5 puan
 • Fatma: 1 puan (Emine'nin Gelini)

Kaynana Şaheste'nin Verdiği Puanlar:

 • Elif: 5 puan
 • Tuğba: 1 puan
 • Melike: 1 puan (Şaheste'nin Gelini)
 • Fatma: 4 puan

Kaynana Gönül Erurul'un Verdiği Puanlar:

 • Elif: 1 puan
 • Tuğba: 5 puan (Gönül'ün Gelini)
 • Melike: 1 puan
 • Fatma: 1 puan

 

GÜNLÜK TOPLAM PUANLAR

 • Elif 16 puan
 • Melike 13 puan
 • Tuğba ve Fatma ise 10 puan

Bu sonuçlar ışığında bugün çeyrek altını kazanan gelin Elif oldu.

HAFTALIK TOPLAM PUAN DURUMU

 • Tuğba 51 puan
 • Elif 43 puan
 • Melike 32 puan
 • Fatma 32 puan

Bu sonuçlarla birlikte, gelinlerin ve kaynanaların rekabeti daha da yoğun bir hal aldı. Gelinler, aldıkları puanlarla hem yemeklerini hem de kaynanalarını etkileme çabasını sürdürüyor. "Gelinim Mutfakta"nın bir sonraki bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde hangi gelin ve kaynana takımının öne çıkacağı ise izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 15 AĞUSTOS KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışması 15 Ağustos 2023 Salı günü itibariyle haftanın ikinci gününde yine kaldığı yerden devam ediyor. Nursel Ergin'in sunumunda yarışmaya dün yeni katılan gelin ve kaynananın da dahil olmasıyla heyecan ve aksiyon kaldığı yerden sürüyor. Yarışmada öncelikle çeyrek altını sonrasında ise haftanın son gününde verilen altın bilezikleri koluna takmak isteyen gelinler elinden geleni yapıyor. Peki, bugünkü yarışmada kim kaç puan aldı, çeyrek altın hangi gelinin oldu?

Gelinim Mutfakta 15 Ağustos 2023 Salı günü puan durumu şöyle:

Günlük puan durumu;

Tuğba 23 puan

Elif 18 puan

Melike 10 puan

Fatma 5 puan

Çeyrek altını bugün Tuğba kazandı.

Haftalık puan durumu:

Tuğba 41 puan

Elif 27 puan

Fatma 22 puan

Melike 19 puan

Haftalık puanlarda da Tuğba şimdilik önde görünüyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 11 AĞUSTOS KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışması 11 Ağustos Cuma günü itibariyle hafta finali yapıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alan gelen altın bilezikleri koluna takarken, en düşük puanı alan gelin ise yarışmaya veda ediyor. Günün en yüksek puanını alan ise yakasına bir çeyrek altın daha takıyor. Gelinler rutin hale gelen Cuma günlerinin tatlı yemeğini yaptı. Bugün "Helatiye Muhallebisi" yapan gelinler hünerlerini ortaya koymaya çalıştı. En iyi tatlıyı yapan gelin puanları topladı. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Mutfakta 11 Ağustos 2023 Cuma günü puan durumu şöyle:

Melike 23 puan

Tuğba 13 puan

Elif 10 puan

Ayşegül 8 puan

Çeyrek altını Melike kazandı.

HAFTALIK PUANLAR

Melike 75 puan

Tuğba 75 puan

Elif 71 puan

Ayşegül 50 puan

Bu hafta Ayşegül gelin elendi.

Altın bilezikler ise kuraya kaldı. Ancak gelinler aralarında anlaşarak üçer üçer bölüştü. 4 bilezik ise haftaya kaldı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 10 AĞUSTOS KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 10 Ağustos 2023 Perşembe günkü bölümüyle yarışma haftanın dört gününü de geride bıraktı. Yarışmanın hafta finaline bir gün kala gelinler bilezikleri koluna takma hayaliyle puanlarını artırmaya çalışıyor. Peki, haftanın dördüncü gününde yarışmada kim kaç puan aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 10 Ağustos 2023 puan durumu:

Tuğba 20 puan

Melike 12 puan

Elif 10 puan

Ayşegül 6 puan

Çeyrek altını Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 9 AĞUSTOS 2023 ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Kayınvalidelerle gelinlerin kıyasıya mücadelesinde haftanın üçüncü günü de geride kaldı. Gelinlerin yaptıkları yemeklerden tadan sunucu ve kayınvalideler puanlamaları yaptı, gelinlerin hakkettiği puanları verdi. Aldıkları puanlarla çeyrek altın ümidiyle bekleyen gelinler arasında bugün şanslı olan Elif'ti. Elif rakiplerinden hayli yüksek puan aldı.

Gelinim Mutfakta 9 Ağustos 2023 Çarşamba günü puanları şöyle oldu:

Elif 21 puan

Melike 12 puan

Ayşegül 9 puan

Tuğba 9 puan

Elif bugünkü yarışmada rakiplerine büyük bir fark atarak 21 puan aldı. Haliyle çeyrek altını da o kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 8 AĞUSTOS SALI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışması 8 Ağustos 2023 Salı günü bir kez daha gelin ve kayınvalidelerinin amansız mücadelesine sahne oldu. Gelinler haftanın ikinci gününde yine büyük bir mücadele ortaya koydu. Dört gelinin yarıştığı yarışmada günün sonunda yüzü gülen ve yakasına çeyrek takılan bir gelin oldu. Peki, o isim kim oldu?

İşte Gelinim Mutfakta 8 Ağustos 2023 puan durumu:

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını Elif gelin kazandı.

Elif 19 puan

Tuğba 17 puan

Melike 14 puan

Ayşegül 10 puan

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 7 AĞUSTOS PAZARTESİ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışması 7 Ağustos 2023 Pazartesi günü yeni bir gelin ile kayınvalidenin de yarışmaya dahil olmasıyla başladı. Yarışma, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yine heyecanlı ve aksiyon doluydu. Kayınvalideler ile gelinlerin atışmaları, gelinlerin itirafları ve iddiaları yine yarışmaya damgasını vuran gelişmeler oldu. Peki, günün sonunda kim güldü, kimler gülemedi? İşte bugünkü sonçlar:

Gelinim Mutfakta 7 Ağustos 2023 Pazartesi puanları:

Ayşegül haftaya hızlı başladı 17 puan ile çeyrek altın kazandı.

Tuğba 16 puan

Melike 14 puan

Elif 11 puanda kaldı.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ, BİLEZİKLERİ 4 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 4 Ağustos 2023 Cuma günü elenen ve altın bilezikleri kazanan gelinler belli oldu. Yarışmanın hafta finali yine heyecan ve aksiyon doluydu. Aheste kayınvalide ile Melike gelinin yaşadıkları bugünkü bölüme damgasını vurdu. Yarışmanın sonunda ise bir kişi altın bilezikleri alırken, bir kişi de elendi. Peki, bugünkü sonuçlar nasıl oldu?

İşte Gelinim Mutfakta 4 Ağustos sonuçları:

Tuğba 20 puan ile çeyrek altını bugün kazanan gelin oldu.

Melike 13 puan

Elif 12 puan

Elanur ise 7 puan aldı.

HAFTANIN SONUÇLARI

Bu hafta Elif 86 puan ile altın bilezikleri koluna takan gelin oldu. 

Tuğba ise 75 puan ile ikinci oldu.

Melike 64 puan ile üçüncü olurken Elanur 53 puan ile bu haftanın elenen gelini oldu.

25 BİLEZİK NE KAÇ LİRA EDİYOR?

Gelinim Mutfakta verilen 25 bilezik fiyatı ne kadar, en yüksek bilezik fiyatları veya en düşük bilezik fiyatları ne kadar?

Gelinim Mutfakta verilen altın bileziklerin fiyatları son derece düşüktür. 

Ortalama 5 veya 10 gram olduğu belirtilen bileziklerin tanesi ortalama 5 bin lira veya 10 bin liradır.

5 gram bileziğin fiyatı ortalama 4500 TL'dir. 

10 gram olursa 9.700 TL oluyor. 

25 bilezik ise en fazla 242 bin TL oluyor.

Yorumlar

Emine Ciydem teyze cok fena...Tuba cok asil cok hakaniyetli bir yarismaci...helal olsun,Ihtiyat Ciydeme ar olsun.seyredenlerin hepsi ne dediyimi anladilar.Tubadan uzak ol🤲
Gelinim Mutfakta kurgu mu? Gelinim Mutfakta yarışması kurgu bence... bu nasıl oluyor. sürekli aynı gelinler aynı puanları alıyor.
Fenomen değilseniz başvurmayın Bu yarışma belli ki daha fazla reyting daha fazla tık için sosyal medya takipçisi fazla olanları kabul ediyor. Manolya bütün gelinlerden daha iyiydi ama elendi. Haksızlık.
Yalan Nursel hanım en düşük puanı kime verse o eleniyor, bu tesadüf mü
Her şey kurgu Bu programda her şey kurgu. Program istediği gelini eliyor.