Gelinim Mutfakta 26 Kasım kim birinci oldu, kim kazandı, kim elendi, puan durumu ne?

Gelinim Mutfakta 26 Kasım kim birinci oldu, kim kazandı, kim elendi, puan durumu ne, en yüksek puanı hangi gelin aldı? Haftanın son gününde gelinlerden biri elenecek, biri çeyrek altınları alacak, biri de altın bilezikleri kazanacak? Haftanın son günü "Dilber Pastası" yapıldı.

Gelinim Mutfakta 26 Kasım kim birinci oldu, kim kazandı, kim elendi, puan durumu ne? Cuma günkü bölümünde kim birinci oldu, en yüksek puanı hangi gelin aldı. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyreği kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? altın bilezikleri kim kazandı, kim elendi? Çeyrek altını bugün kim aldı? En çok çeyrek hangi gelinde? Hangi gelinin çeyrek altını daha çok? Bilezikleri kim kazanacak? Gelinim Mutfakta 26 Kasım kim birinci oldu, kim kazandı, kim elendi, puan durumu ne? İşte bu haftanın kazanan ve elenen gelinleri:

26 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

26 Kasım Gelinim Mutfakta yarışması bir haftayı daha geride bırakıyor. Gelinler, haftanın son gününe gelinirken, elenme ve altın bilezikleri kazanma konusundaki heyecanları doruğa ulaştı. Gelinler haftanın son gününde "Dilber Pastası" tatlısıyla sahneye çıkarak kayınvalidelerinden puan almaya çalıştı. Bilindiği gibi yarışmayı her hafta farklı bir yarışmacı sunuyor. Bu hafta ise Ezgi Sertel konuk sunucu olmuştu. Sertel'in de bugün son günü oluyor. Yarışmanın son gününde eleme potasında bulunan isimler Aslıhan ile Yaren oldu. Yeni gelen gelin Miyase ise bilezikleri almaya en yakın gelin oldu. Geldiğinin ilk haftasında bilezikleri alan gelin olması ise büyük başarı oldu. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, kim elendi?

26 Kasım Gelinim Mutfakta puanları şöyle: 

Miyase 19 puan

Yaren 13 puan

Yeşim 12 puan

Aslıhan 12 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kazanan gelini şimdiden Miyase oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA HAFTALIK PUANLAR

Gelinim Mutfakta hafta puanları ise şöyle: (bugünkü puanlar yok)

Miyase 87

Yeşim 82

Aslıhan 58

Yaren 55

Gelinim Mutfakta bu hafta altın bilezikleri kazanan gelin Miyase oldu. Miyase 87 puan ile haftanın en yüksek puanını aldı.

Bu hafta en düşük puanı alarak elenen gelin ise Yaren oldu.

Detaylar ekleniyor...

25 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

25 Kasım Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler ve kayınvalideler bir kez daha kıyasıya mücadele ederek günün çeyrek altınını kazanmaya çalıştı. Gelinler bugün kayınvalidelerin beğenisine Etli Kadayıf Dolması yemeğini sundu. Öte yandan kayınvalideler cephesinde yine heyecanlı ve tatlı atışmalı sahneler vardı. Peki, kayınvalideler yedikleri yemeği beğendi mi, en yüksek puanı kim aldı? 

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe günkü puan durumu şöyle: 

Yeşim 17 puan 

Yaren 16 puan

Aslıhan 14 puan

Miyase 11 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin Yeşim oldu. Yeşim 17 puan aldı.

Haftalık durum:

Miyase 57

Yeşim 53

Aslıhan 32

Yaren 30

Detaylar Ekleniyor...

24 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 24 Kasım 2021 Çarşamba günü bir kez dah gelin ve kayınvalidelerin kıyasıya yarışmasına sahne oldu. Gelinler bugün "Humuslu Kabak Destesi" yemeği yaparak puan almaya çalıştı. Peki, bugün en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanan gelin kim oldu? 

İşte 24 Kasım Gelinim Mutfakta puanları: 

Yeşim 18 puan 

Yaren 15 puan

Miyase 14 puan 

Aslıhan 13 puan 

Çeyrek altını bugün kazanan gelin 18 puan ile Yeşim oldu. Sevilay hanım kendi gelinine 1 değil de 5 puan verseydi kendi gelini çeyrek altını kazanmış olurdu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 23 KASIM SALI KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 23 Kasım 2021 Salı günkü bölümünde gelinler bir kez daha maharetlerini ortaya koymak için ellerinden geleni yaptı. Yarışmanın bugünkü bölümüne de Ezgi Sertel sundu. Yarışmada gelinlere, "Portakallı Tavuk Pirzola" menüsü hazırlamaları için süre verildi. Gelinler ise öncelikle kendi tabaklarını kayınvalidelerine buldurmak akabinde diğer kayınvalidelerden de yüksek puan almak için çabaladı. Peki, bugün çeyrek altını kim kazandı? 

İşte Gelinim Mutfakta 23 Kasım puan tablosu:

Miyase 21 puan

Yeşim 19 puan 

Yaren 12 puan

Aslıhan 8 puan

Miyase bir kez daha sürpriz yaptı.

Yarışmanın bugünkü bölümünde de dün olduğu gibi çeyrek altını kazanan gelin Miyase oldu.

Detaylar ekleniyor...

22 KASIM 2021 GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi günü yeni bir sunucuyla ekrana geldi. Haftanın ilk gününde konuk sunucu Ezgi Sertel oldu. Canlı ve hareketli sunumuyla programa renk katan Ezgi Sertel'in sunumunun ilk gününde gelinler "İçli Dışlı Köfte" yemeğiyle kayınvalidelerinden puan almaya çalıştı. Kayınvalideler ise bugün yine birbirinden ilginç etkinliklerle programa renk kattı. Peki, bugün çeyrek altını kazanan gelin kim oldu? 

Gelinim Mutfakta 22 Kasım puanları şöyle:

Miyase 22 puan

Yeşim 16 puan

Aslıhan 11 puan 

Yaren 7 puan

Verilen puanlara göre 22 Kasım Gelinim Mutfakta çeyrek altın kazanan gelin Miyase oldu. 

En düşük puanı ise 7 puan ile Yaren aldı.

Detaylar ekleniyor...

Geçen Hafta Sonuçları:

19 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ, KİM KAZANDI?

Yarışmanın 19 Kasım Cuma günkü bölümü bir haftanın daha geride bırakıldığı gün oldu. Ancak bu hafta yarışma ve yarışmacılar için biraz sancılı geçti. Çünkü yarışmanın ortasında takımın biri diskalifiye oldu. Dördüncü gününde yeni yarışmacı geldi. Yeni yarışmacının gelişiyle birlikte tekrar bir başlangıç yapıldı. Bu nedenle bu hafta elenme olmaması beklenirken, altın bilezikleri kimin alacağı merak ediliyor. Peki, 19 Kasım Gelinim Mutfakta sonuçları ne oldu? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alan gelin ile hafta puanı en yüksek olan gelin belli oldu. İşte bugün çeyrek altın kazanan ve altın bilezikleri alan gelin: 

Bugünkü puanlama

Yeşim 20 puan 

Yaren 19 puan

Aslıhan 13 puan 

Miyase 5 puan

Bugünkü sonuçlara çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu.

Haftalık puanlar:

Yeşim 87 puan 

Yaren 75 puan

Aslıhan 74 puan

Miyase 14 puan

Gelinim Mutfakta haftalık puanlara göre altın bilezikleri kazanan gelin de yine Yeşim oldu.

Yarışmada alınan puanlara bugün elenmesi gereken isim yok. Çünkü en düşük puanı alan Miyase zaten dün yarışmaya katılmıştı. Bu nedenle elenmesi haksızlık olurdu, elenmedi. Yarışmada bugün kimse elenmedi.

Detaylar ekleniyor...

18 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 18 Kasım Perşembe günkü bölümü, haftanın dördüncü olarak ekrana geldi. Hafta finaline bir gün kala gelinler, "Püreli Yahni" ile hünerlerini sergiledi. Gelinler bugün yeni yarışmacılarla birlikte yarıştılar. Bilindiği gibi dün bir gelin ve kayınvalide, kurallara aykırı hareketleri nedeniyle diskalifiye olmuştu. Onların yerine bugün yarışmaya Miyase gelin ile kayınvalidesi Sevilay hanım katıldı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim birinci oldu, kaç puan aldı, çeyrek altını kim kazandı?

İşte yarışmanın bugünkü bölümündeki puanlar: 

Aslıhan 19 puan

Yaren 13 puan

Yeşim 14 puan 

Miyase 9 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde puanlara göre çeyrek altını kazanan gelin Aslıhan oldu.

17 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM DİSKALİFİYE OLDU, KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 17 Kasım Çarşamba günkü bölümünde diskalifiye şaşkınlığı yaşandı. Yarışmacılardan ikisi haftanın üçüncü gününde diskalifiye edildi. Peki, kim, neden diskalifiye edildi? Yarışmanın sunucusu Lerzan Mutlu, yarışmada yaşanan diskalifiye nedenini şöyle anlattı: 

 Yarışmanın bugünkü bölümünde sadece 3 gelin yarışmaya devam etti. Kalan gelinler bugün "Etli Patates Oturtma" yemeğiyle kayınvalidelerden puan almaya çalıştı. Peki, bugün kim birinci oldu, kim kazandı?

Gelinim Mutfakta bugünkü puanlar şöyle: 

Yeşim 16 puan

Aslıhan 9 puan

Yaren 12 puan

Zehra Elendi

Gelinim Mutfakta 17 Kasım birincisi Yeşim oldu. Yeşim bugün çeyrek altını kazanan isim oldu.

Detaylar ekleniyor...

16 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı günü kim kazandı, çeyrek altın kimin oldu?

Gelinlerin "Kıtırlı Çıtırlı Piliç" yemeği yaptığı yarışmada bugün hararetli dakikalar ve eğlenceli anlar yaşandı.

Lerzan Mutlu'nun konuk sunucu olarak bugün de sunumunu yaptığı yarışmanın bugünkü bölümünde gelinlerin aldıkları puanlar yani 16 Kasım puanları şöyle:

Aslıhan 18 puan

Yaren 17 puan

Yeşim 17 puan

Zehra 8 puan

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 15 KASIM KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 15 Kasım Pazartesi günkü bölümüne yeni iki yarışmacının da dahil olmasıyla hafta maratonu başladı. Yeni haftanın konuk sunucusu ise Lerzan Mutlu oldu. Gelinler yeni gelen arkadaşlarıyla birlikte yine kıyasıya bir mücadele sergiledi. Yarışmaya bugün yeni katılan yarışmacılar ise Zehra hanım ile kayınvalidesi Aynur hanım oldu. Çeyrek altını kazanmak için hünerlerini sergileyen gelinler, en iyi yemeği yapmaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, çeyrek altını kim aldı? 

Gelinim Mutfakta 15 Kasım puanları şöyle: 

Yeşim 20 puan

Yaren 14 puan

Aslıhan 15 puan 

Zehra ise 7 puan 

Çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu.

Detaylar ekleniyor...

12 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma günü hafta finali düzenlendi. Yarışmanın bugünkü bölümünde hafta boyunca aldığı puanlarla öne geçen gelin altın bilezikleri kazanırken, en düşük puanı alan gelin ise maalesef yarışmaya veda etti. Gelinler bugün "Muzlu krokanlı pasta" tatlısı yaparak sahneye çıktı ve puan toplamaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim birinci oldu, kim kazandı, kim elendi? Çeyrek altını kim aldı, bilezikleri kim kazandı, mutfağa kim veda etti?

Haftanın son günü yani final gününde en yüksek puanı alan gelin Yaren oldu. Yaren 19 puan ile günün birincisi oldu, çeyrek altını kazandı. 

Yarışmanın son günü en düşük puanı ise 12 ile Yeşim aldı. Aslıhan 13, Eda ise 14 puan aldı. 

Son günün puanlarıyla birlikte hafta puanları şöyle oldu: 

Yaren 79 puan

Yeşim 72 puan

Aslıhan 71 puan

Eda (bu hafta yeni gelen gelin) ise 66 puan alarak elenen gelin oldu.

11 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe günü, "Damat Bohçası" yemeği yapan gelinler kayınvalidelerinden puan almaya çalıştı. Gelinler ile kendi kayınvalideleri arasındaki tartışmalar, gelinlerin kendi aralarındaki tartışmalar, kayınvalidelerin birbirleriyle atışmalarıyla geçen yarışmanın bugünkü programını da yine Nursel Ergin sundu. Yarışmanın puanlama esnasında yine ilginç anlar yaşandı. Bazı kayınvalideler kendi gelinlerine sadece bir puan verirken, sevmedikleri gelinlere ise 5 puan verdi. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, çeyrek altın kimin oldu? İşte yarışmanın bugünkü bölümünün sonuçları: 

11 Kasım puanları şöyle:

Yeşim 16 puan (Beyhan hanım 1 puan verdiği halde)

Eda 15 puan

Aslıhan 15 puan 

Yaren 12 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kazanan gelin 16 puan ile Yeşim oldu.

Detaylar Ekleniyor...

10 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 10 Kasım 2021 Çarşamba günkü bölümünde gelinler bir kez daha kıyasıya mücadeleye girişti. Özellikle de yeni gelen gelin Eda ile eski gelinlerden Yaren'in kapışmaları yarışmaya damgasını vurdu. Yeni gelinin dişli çıkması diğer gelinleri korkutmaya başladı. İlk gün de çeyrek altın kazanması yeni gelini dah ad aiddialı yaptı. "Telli Şakşuka" yemeği yapan gelinler kayınvalidelerden bu yolla puan almaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı.

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinlerin aldığı puanlar şöyle: 

Aslıhan 19 puan

Yaren 16 puan

Yeşim 11 puan

Eda 8 puan (Kendi kayınvalidesi en düşük puanı kendi gelinine verdi)

Puanlamaya bakılırsa Aslıhan bugün çeyrek altını kazanan gelin oldu. En düşük puan alan gelin Eda oldu.

Eda ilk gün birinci olmuştu; ancak son iki günde en sonuncu oldu.

Detaylar Ekleniyor...

9 KASIM 2021 GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı günü yani haftanın ikinci gününde de heyecanla devam etti. Gelin ve kaynanalar bugün de bir kez daha birinci olmak için kıyasıya mücadele etti. Gelinler bugün "Yanarlı Dönerli Tavuk" yemeğiyle kaynanalardan puan almaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı. 

Gelinim Mutfakta bugünkü puanlar şöyle:

Yaren 14 puan

Aslıhan 13 puan

Yeşim 20 puan

Eda ise 11 puan

Gelinim Mutfakta 9 Kasım çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu. 

Kaynanaların çoğu bugün Yeşim'e 5 puan verdi. Bu nedenle çeyrek altını rahatlıkla kazanan gelin de Yeşim oldu.

8 KASIM 2021 GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

8 Kasım Gelinim Mutfakta yarışması yeni bir haftaya yeni bir sunucu ve yeni iki yarışmacıyla başladı. Haftanın ilk gününde gelen yeni konuk sunucu Nursel Ergin olurken, yarışmaya yeni katılan isimler ise Eda gelin ile kayınvalidesi Hatice hanım oldu. Yarışmanın ilk gününde gelinlerin önüne konulan menü ise "Saray Dolama" oldu. Peki, Gelinim Mutfakta 8 Kasım Pazartesi günü kim birinci oldu, kim kazandı, çeyrek altını kim aldı? 

8 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu şöyle:

Eda 18 puan (Yeni gelen gelinin ilk günden birinci olması şaşırttı)

Yaren 18 puan

Yeşim 13 puan

Aslıhan 11 puan

Yaren ve Eda'nın puanları eşit olduğu için kura çekimine geçildi.

Çekilen kurada her zaman olduğu gibi bir kez daha kuranın kazananı Yaren gelin oldu. 

Çeyrek altını bugün kazanan gelin yaren, sonuncu olan ise Aslıhan.

Detaylar ekleniyor...

5 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ, PUANLAR, SONUÇLAR?

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bırakıyor. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in bu hafta konuk sunucu olarak sunumunu yaptığı yarışmanın final günü gelip çattı. Yarışmada bugün gelinler, "Çikolata Soslu Baba Tatlısı" yaptı. Her hafta finalinde olduğu gibi bu hafta finalinde de yine tatlı yapıldı. Yarışmada hafta boyunca en düşük puanları alan gelin ile en yüksek alan gelin hemen hemen belli. Şimdi ise bugünün puanlarıyla birlikte dengelerin nasıl değişeceği, kimin gidip, kimin kalacağı merak ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma günü kim elendi, kim birinci oldu? Çeyrek kime gitti, altın bilezikler kimin oldu? İşte detaylar: 

Gelinlerin bugün aldıkları puanlar bir puanlama eksik şekilde:

Yeşim 13 puan

Aslıhan 12 puan

Havvanur 15 puan

Yaren ise 12 puan

Yarışmanın bugünkü etabında çeyrek altını kazanan gelin Havvanur oldu. 

Haftalık puanlamalara bakılırsa bugün altın bilezikleri kazanan gelin ise Aslıhan oldu.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım günü elenen gelin Havvanur oldu.

Detaylar Ekleniyor...

4 KASIM GELİNİM MUTFAKTA PUAN SONUÇLARI

Gelinim Mutfakta 4 Kasım puanlama sonuçları, çeyrek altını alan gelin ve bugün yapılan yemek konusunda gerekli olan bilgileri sizler için derliyoruz. Hafta finaline bir gün kala gelinler bu kez "sultan çanağı" yemeğiyle hünerlerini ortaya koymaya çalıştı. Bir kez daha Mehmet Ali Erbil'in sunumuyla ekrana gelen yarışmada kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, merak ediliyor. İşte yarışmanın bugünkü sonuçları: 

İşte bugünün puanları:

Yeşim 15 puan

Aslıhan 18 puan

Yaren 11 puan

Havvanur 8 puan (Tülay hanım 5 puanı Aslıhan'a verdi)

Çeyrek altını bugün kazanan gelin 18 puan ile Aslıhan oldu.

Günün sonuncusu ise 8 puan ile Havvanur oldu. Havvanur bu hafta geldiği gideceğe benziyor.

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 3 KASIM 2021 ÇARŞAMBA GÜNÜ KİM BİRİNCİ OLDU

Yarışmanın bugünkü bölümünü de yine sunucusuz kaldı. Mehmet Ali Erbil'in konuk suncu olduğu yarışmanın bu haftaki bölümün bugünkü etabında sunucu yoktu. Yarışmada hafta ortasına gelinirken gelin ve kayınvalidelerin heyecanı da artıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Örneğin, Beyhan hanımın yani Yeşim'in kayınvalidesinin kendi gelini yerine Yaren'e 5 puan vermesi şaşırttı. Yaren'in keyfine ise diyecekyoktu. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Mehmet Ali Erbil, çeyrek altının açıklanması esnasında gelerek, kazanan ismi açıkladı.

Sunucunun puan kullanamadığı 3 Kasım Çarşamba günü puanlar şöyle şekillendi: 

Yaren 16 puan ile birinci oldu. 

Havvanur 11 puan ile ikinci

Aslıhan 8 puan

Yeşim 6 puan

3 Kasım Çarşamba günü Gelinim Mutfakta çeyrek altını kazanan gelin Yaren oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 2 KASIM 2021 SALI GÜNÜ PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının 2 Kasım Salı günü düzenlenen bölümünde kim çeyrek altını aldı, en yüksek puanı alan gelin kim oldu, ceza alan oldu mu? İşte detaylar: 

Yarışmanın bugünkü bölümünde yeni gelin Havvanur kurallara aykırı davrandığı için 2 puan ceza aldı. 

Yarışmada bugün en yüksek puanı 22 ile Aslıhan aldı.

Aslıhan bugün çeyrek altını kazanan gelin oldu aynı zamandı.

Yeşim 15 puan alırken, 

Havvanur 9 eksi 2 puan aldı. 

Yaren ise bugün 8 puanda kaldı.

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM BİRİNCİ OLDU 1 KASIM 2021 PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta bugünkü bölümünü Mehmet Ali Erbil sundu. Yarışmanın bu yeni formatı kapsamında konuk sunucular yarışmayı sunuyor. Mehmet Ali Erbil'in sunumunu yaptığı yarışmanın bugünkü bölümünde, geçen hafta elenen yarışmacıların yerine gelen yeni yarışmacılarla devam etti. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler, "Ballı Sumaklı Tavuk" yaparak kayınvalidelerden puan almaya çalıştı. Peki, bugün kim birinci oldu? 

İşte bugünkü puan durumu: 

Aslıhan 15 puan

Yaren 18  puan

Yeşim 19 puan

Havvanur 8  puan

Yapılan puanlama sonunucuan göre çeyrek altını 1 Kasım Pazartesi günü kazanan gelin 19 puan ile Yeşim oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTALIK PUAN TABLOSU 

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma günü haftalık puan tablosu şöyle şekillendi:

Aslıhan 75 puan

Yeşim 69 puan

Yaren 65 puan

Havvanur ise 49 puan

Gelinim Mutfakta 5 Kasım kim kazandı, kim elendi, puan durumu, çeyreği, bilezikleri kim aldı?
Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Haftalık Puanları

 

Önceki hafta:

GELİNİM MUTFAKTA 29 EKİM KİM KAZANDI, KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta yarışması 29 Ekim Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bırakıyor. Safiye Soyman'ın bu hafta sunumunu yaptığı programın son gününde gelinler ve kayınvalideler hafta boyunca topladıkları puanlarla bugün çeyrek altını ve hafta sonucunu belirliyor. 

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kazanan gelin 14 puan ile Yeşim olurken; 

Yarışmanın bugünkü bölümünde altın bilezikleri kazanan gelin ise 71 puan ile Yaren oldu.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma günü, hafta boyunca aldığı düşük puanlar nedeniyle elenen gelin Damla oldu.

Damla geçen hafta da en düşük puanı almış, elenmiş ancak sunucunun ricasıyla kalmıştır. Damla toplamda 61 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM BİRİNCİ OLDU 28 EKİM PERŞEMBE PUANLARI

Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu sorusunun cevabı birazdan belli oluyor. Gelin ve kayınvalideler bugün de yine kıyasıya bir mücadele içine girdi, çünkü haftanın son gününe bir gün kaldı ve bütün kozlar paylaşılıyor. Gelinler, "Sadrazam İnciği" isimli yemeği yaparak puan toplamaya çalışıyor. Peki, bugün kim birinci oldu?

Bugünkü puanlar şöyle: 

Yeşim 15 puan

Damla 12 puan

Yaren 15 puan

Aslıhan 11 puan

Filiz hanımın puanlamasıyla birlikte bu hafta üçüncü kez çeyrek altın kuraya kaldı. Her üçünde de Yaren ile Yeşim kuraya kaldı. Sonuç kurayla belli olacak.

Kura sonucunda çeyrek altını kazanan gelin bir kez daha Yaren oldu.

HAFTALIK PUANLARDA SON DURUM

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma hafta puanları 5 günlük toplam puanlar:

Yaren 71 puan

Yeşim 70 puan

Aslıhan 63 puan

Damla 61 puan

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde gelinler, "Utangaç mantı" yemeğini yaparak kayınvalidelerden en yüksek puanı almaya çalıştı. Safiye Soyman'ın bugün de sunumunu yaptığı yarışmada gelinler ile kaynanalar arasında bir kez daha tatlı atışmalar yaşandı. Yarışmada hafta ortasına girilirken, bugün çeyrek altını kimin alacağı da merak konusu oldu. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Yarışmada bugün gelinlerin aldığı puanlar şöyle: 

Damla 19 puan 

Aslıhan 15 puan

Yaren 13 puan

Yeşim 8 puan 

Damla, yaptığı hata nedeniyle eksi 2 puan aldı. Ancak 17 puana düştüğü halde yine de sıralama değişmedi.

Yapılan puanlamaya bakılırsa bugün çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu. En düşük puanı alan gelin ise 8 puan ile Yeşim oldu.

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 26 EKİM 2021 SALI PUANLARI

Gelinim Mutfuakta yarışması bugün bir kez kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Gelinler bugün, "Kızarık Kabak" yemeği yapıldı. Yapılan yemekle kayınvalideler öncelikle kendi gelinlerinin yemeklerini bularak puanlama yaptıkları görüldü. Yapılan oylamada bugün ilginç bir tablo ortaya çıktı. Bakalım bugün kim kazanacak. İşte 25 Ekim Salı günkü puanlar: 

Yaren 16 puan

Damla 14 puan

Aslıhan 15 puan

Yeşim 16 puan 

Beyhan hanımın da puanlaması sonrasında Yeşim ile Yaren'in puanları eşitlendi. Çeyrek altını kazanan gelin bugün de yine kurayla belirlendi.

Buna göre; çekilen kura sonucunda dün olduğu gibi bugün de Yaren kazandı.

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 25 EKİM 2021 PAZARTESİ GÜNÜ PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünü yeni bir isim sunmaya başladı. Konuk oyuncu olarak katılan isim Safiye Soyman oldu. Safiye Soyman'ın sunumunda bugün gelinler "Tavuk Sandal" yemeği yaptı. Gelinler ve kaynanalar yeni bir hafta maratonuna yine hararetli tartışmalarla başladı. Peki, bugün kim birinci oldu? Kim kazandı? 

Yarışmada bugün alınan puanlar şöyle: 

Yaren 17 puan

Yeşim 17 puan

Aslıhan 9 puan

Damla 7 puan

Nuray hanımın puan vermesinden sonra Yaren ile Yeşim aynı puana sahip oldu.

Çeyrek altının sahibi kura ile belli oldu.

Çekilen kura sonucunda çeyrek altını kazanan gelin 25 Ekim Pazartesi günü Yaren oldu. 

Yarışmayı bugün Safiye Soyman sunmuştu, Soyman hafta boyunca sonmaya devam edecek.

GELİNİM MUTFUAKTA 22 EKİM 2021 CUMA GÜNKÜ PUANLAR

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinlerin aldığı puanla ne oldu, kim çeyrek altını kazandı, kim kaybetti, kim elendi, kim kazandı? Gelinim Mutfakta 5 günlük haftalık puanları neler oldu?

Konuk sunucu Songül Karlı büyük ödülü ilk kez verirken

 

İşte yarışmanın bugünkü bölümünde alınan puanlar: 

Yaren 13

Yeşim 13

Aslıhan 11

Damla 13

GELİNİM MUTFAKTA 5 GÜNLÜK PUAN BU HAFTAKİ PUANLAR 

Yaren: 78 Puan

Aslıhan: 76 Puan

Yeşim : 65 Puan

Damla: 58 Puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde 3 gelin 13 puan aldı. Bu nedenle kura çekildi. 

Çekilen kura neticesinde bugün çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu.

Kim elendi, kim kaldı?

Yarışmanın bu haftaki puanlarına göre elenecek gelin Damla olması gerekiyordu. 

Ancak Songül Karlı, yapımcılardan yaptığı ricalar sonrasında bu hafta kimsenin elenmemesine karar verildi.

Birinci olup altın bilezikleri kazanan gelin ise 78 puan ile Yaren oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN 21 EKİM 2021 PERŞEMBE GÜNKÜ PUANLARI

Gelinim Mutfakta bugün 21 Ekim Perşembe günü yeni bir yemekle ekrana geldi. "Fantastik Köfte" yapan gelinler, yemekleriyle kayınvalidelerden yüksek puan almaya çalıştı. Peki, yarışmada bugün yarışang elinler kaynanalarından kaçar puan aldı. Hafta finaline bir gün kala gelinler bir kez daha en yüksek puanı almaya çalıştı. Bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?

İşte Gelinim Mutfakta bugünkü puanlar:

Aslıhan 20 puan

Damla 13 puan

Yeşim 12 puan

Yaren 16 puan

Puanların şu anki durumuna göre bile bugünün çeyrek altın kazanang elni belli olmuş durumda. Yarışmada bugün çeyrek altını kazanan gelin, kaynanalardan en yüksek puanı alan Aslıhan oldu. 

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 20 EKİM 2021 ÇARŞAMBA GÜNKÜ PUANLAR

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba günü "Tavuk Mücveri" yapan gelinler kayınvalidelerden en yüksek puanı almaya çalıştı. Yarışmada bugün de yine gelin ve kayınvalidelerin tartışmaları damgasını vurdu. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı.

Yarışmanın bugünkü puanlamasında gelininin tabağını bir kez daha bulamayan Beyhan hanım çok üzüldü. Gelininden işittiği eleştiriler nedeniyle üzülen Beyhan Hanım, farklı bir konseptle ve giyim kuşamla yarışmaya katıldığı günü üzgün bitirdi.

Yarışmada bugün 19 puan alarak çeyrek altını kazanan gelin Yaren oldu.

Damla 12 puan

Yeşim ve Aslıhan ise 11 puan aldı.

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 19 EKİM 2021 SALI GÜNKÜ PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının 19 Ekim 2021 Salı günkü bölümünde gelinler ve kayınvalideler bir kez daha kıyasıya mücadele etti. Yarışmanın fenomen ismi olan Aslıhan aldığı çeyrek altınlar ve altın bileziklerle birlikte arkadaşlarına hava atarak, artık kimseyi rakip görmediğini söyledi. Öte yandan gelinler bugün "Marul Sarma" yemeğiyle kayınvalidelerden yüksek puan almaya çalıştı. Ayrıca programda bugün yine Demet Akalın yerine Songül Karlı konuk sunucu olarak yer aldı. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 19 Ekim 2021 Salı puan durumu, bugün kim birinci oldu, kim kazandı, puanlar?
Gelinim Mutfakta 19 Ekim 2021 Salı Menüsü

 

İşte bugünün puanlar: 

Nuray Gökalp kayınvalide:

Aslıhan'a 5 puan

Yaren'e 4 puan

Yeşim'e 3 puan

Kendi gelini Damla'ya 1 puan verdi.

Yarışmada bugün Aslıhan, Yeşim ve Yaren aynı puanı aldı. Bu nedenle çeyrek altın için kura çekildi.

Buna göre Aslıhan 17 puan

Yeşim 17 puan

Yaren de 17 puan alırken

 Damla ise 7 puan

Kura sonucunda Aslıhan çeyrek altını kazandı.

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 18 EKİM 2021 PAZARTESİ PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta yarışmasının 18 Ekim Pazartesi günü yeni gelen isimlerle birlikte yeni haftanın maratonu başladı. Nuray hanım ve Damla gelinin dahil olduğu yarışmanın bugünkü bölümünde yine tartışmalı ve hararetli anlar yaşandı. Yarışmada bugün "Tavuk Kübbe" yemeği yapan gelinler, kayınvalidelerden en yüksek puanı almaya çalıştı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kaç puan aldı, en yüksek puanı kim aldı?

İşte bugünkü puanlama:

Sunucu

Aslıhan 5 puan

Damla 4 puan

Yaren 3 puan

Yeşim 1 puan

Nuray hanım:

Yaren 5 puan

Aslıhan 2

Yeşim 2

Damla 1

Beyhan kayınvalide

5 puan Damla

1 Aslıhan

3 Yeşim

3 Yaren

Filiz hanım:

Damla 1 puan

Aslıhan 4 puan

Yaren 1 puan (kendi gelini)

Yeşim 5 puan

Nuray (Aslıhan'ın kayınvalidesi) hanım:

Yeşim 1 puan

Damla 4 puan

Aslıhan 5 puan

Yaren 1 puan

GÜNÜN PUANLARI: 

Aslıhan 17 puan 

Damla 15 puan 

Yaren 13 puan 

Yeşim 12 puan

18 Ekim Pazartesi çeyrek altını kazanan gelin 17 puan ile Aslıhan görünüyor; ancak henüz kesin değil. Çünkü ceza alabilir. Ceza alırsa puanlama kuraya kalır. 

En düşük puan ise 12 puan ile Yeşim almış görünüyor. 

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 15 EKİM 2021 CUMA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma günü gelinler ve kayınvalideler bir kez daha her hatfa sonu olduğu gibi tatlı yemeğiyle imtihana tabi tutuldu. Yarışmada bugün de Demet Akalın yoktu. Sunucusuz yarışmanın bugün kazananları kim, kaybedeni kim oldu? İşte bugünün sonuçları: 

Yarışmada bugün ilk olarak puanlama yapan Filiz kayınvalide oldu. 

Filiz kayınvalide

Aslıhan'a 1 puan verdi

Yaren'e 3 puan verdi.

Büşra Nur'a 1 puan aldı.

Yeşim'e ise 5 puan aldı

Filiz'den sonra Beyhan kayınvalide puanlama yaptı. İşte Beyhan hanımın verdiği puanlar:

Yaren, Büşra Nur ve Aslıhan gelin birer puan

Yeşim 5 puan

Beyhan hanım sadece Yeşim'e 5 puan vermiş oldu. 

Arzu kayınvalide

Aslıhan'a 3 puan

Yeşim'e 4 puan

Büşra Nur 5 puan

Yaren 1 puan

Nuray kayınvalidenin puanları: 

Yeşim 5 puan 

Aslıhan 3 puan

Büşra Nur 1 puan

Yaren de 1 puan

Puanlara göre günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu.

HAFTALIK PUANLAR

Gelinim Mutfakta hafta puanları şöyle: 

Yaren 67

Aslıhan 59

Yeşim 53

Büşra Nur 40

Sonuçlara bakılırsa bu hafta elenen gelin Büşra Nur olması gerekiyor. Haftanın birincisi olup altın bilezikleri kazanan gelin ise Yaren olması gerekiyor ki öyle de oldu. 

Yaren bu hafta 5 altın bileziği kazanan gelin oldu. 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 14 EKİM 2021 PERŞEMBE KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Perşembe günü gelinler arasında çok sert tartışmalar yaşandı. Özellikle Yaren ile Büşra Nur arasında yaşanan gerilim güne damgasını vururken, Yeşim ile kayınvalidesi Beyhan arasında yaşanan gerilim, gözyaşlarına neden oldu. 

Yarışmada gelinler bugün "Atom Dana" isimli etli yemek yaptılar. Gelinlerin yemeklerinden tatan kayınvalidelere her zamanki gibi öncelikle kendi gelinlerini bulmaya çalıştı. Peki, yarışmada bugün kim kaç puan aldı, en yüksek puan kimin oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Nuray Kayınvalide: Puanlamayı ilk yapan Nuray hanım en yüksek puanı 5'i Büşra Nur geline verdi. 

Nuray hanım bir puanı ise Yeşim geline verirken; Yaren ile Aslıhan'a ise üçer puan verdi. 

Arzu Kayınvalide: Arzu kayınvalide de bugün Yeşim'e bir puan verirken, bir diğer bir puanı ise Yaren'e verdi. 

Arzu Kayınvalide bugün kendi gelinene 5 puan verirken, Aslıhan'a da 2 puan verdi.

Kayınvalide Beyhan hanım ise; Aslıhan ve Büşra Nur'a 3 puan verdi. En yüksek 5 puanı ise Yaren'e verirken, kendi gelini Yeşim'e ise 1 puan verdi. 

Yeşim gelin her iki kayınvalideden de birer puan aldı. 

Beyhan Hanımın kendi gelini Yeşim'e bir puan vermesi, Yeşim'i küplere bindirdi. Yeşim, kayınvalidesine çok kızarak tepki gösterirken, Beyhan hanım ise kızmaması için üzülmemesini istedi. 

Filiz Kayınvalide ise bugün kendi gelini Yaren'e 5 puan vermeyi başaran kayınvalide oldu. Filiz hanım, Yeşim ve Aslıhan'a birer puan verdi. Büşra Nur'a ise 3 puan verdi.

Şuan puanlamada son durum şöyle: 

Büşra Nur 16 puan

Yaren 14 puan

Aslıhan 9 puan

Yeşim 4 puan

Yapılan puanlamaya göre bugün Büşra Nur gelin birinci oldu. 

Çeyrek altını bugün kazanan gelin de yine Büşra Nur gelin oldu. 

Büşra Nur gelin haftanın ilk üç gününde en düşük puanı alarak eleme potasına düşmüştü. Bugün aldığı puanlar ise onu bir nebze de olsa umutlandırdı.

Bugün sonuncu olan gelin ise bütün kayınvalidelerden bir puan alan Yeşim oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 13 EKİM 2021 ÇARŞAMBA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 13 Ekim kim birinci oldu, kim kazandı, çeyrek altın kimin oldu? Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler ve kayınvalideler yemekler üzerine tartışırken ortam çok gerildi. Yaren ile Aslıhan'ın tartışması ise programa damgasını vurdu. Peki, bugün kim birinci oldu?

Yarışmada bugün kayınvalideler mutfağa girdi. Mutfağa giren kayınvalidelerden Beyhan hanım çeyrek altını kazandı. 

Beyhan bugün 21 puan alarak birinci oldu. 

işte bugünkü puanlama:

Beyhan (Yeşim'in annesi) 21 puan.

Filiz 16 puan (Yaren'in kayınvalidesi)

Nuray 13 puan (Aslıhan'ın kayınvalidesi)

Arzu 9 puan (Büşra Nur'un kayınvalidesi)

GELİNİM MUTFAKTA 12 EKİM 2021 SALI KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Salı günü kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, hangi gelin bugün sonuncu oldu? Yarışmada bugün de gelinler bir kez daha hünerlerini ortaya koyarak birbirlerinden daha yüksek puan almaya çalıştı. Gelinler bugünkü konsept gereği "Ispanak Topları" yemeğini yaptı. En güzel yemeği yapan değil tabii ki kayınvalidesinin yemeğini bulduğu gelin yine bugün en yüksek puanları alacak. Yaren'in dün birinci olduğu yarışmada bugün kimin birinci olacağı merakla bekleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta bugün (12 Ekim Salı) kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puanlar?

Yarışmada bugün Aslıhan birinci oldu. 

20 puan alan Aslıhan çeyrek altını kazanan gelin oldu. 

İşte 12 Ekim Salı günkü puanlar: 

Aslıhan 20 puan

Yaren 18 puan

Yeşim 15 puan

Büşra Nur ise 8 puan

GELİNİM MUTFAKTA 11 EKİM 2021 PAZARTESİ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Pazartesi günü yeni gelin ve kayınvalidenin de dahil olmasıyla yeni bir hafta maratonuna başladı. Yeni hafta maratıonunun ilkg ününde avantaj elde etmek isteyen, haftaya avantajlı başlamak isteyen gelinler ilk gün elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Gelinler bugün "Püreli Tavuk Bonfile" yemeğiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Gelinlerin yaptıkları yemekleri tadan gelinler ve programın sunucusu uygun gördükleri puanları verdi. Yarışmaya bugün yeni katılan gelin ve kayınvalidesi ise Büşra Nur ile Arzu hanım oldu. Yarışmaya yeni katılan Büşra Nur, sarımsağı koymayı unuttuğu için 2 puan ceza aldı. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta bugün birinci olup, yarışmada bugün çeyrek altını kazanan gelin Yaren oldu.

Yaren 19 puan alırken, yeni gelin Büşra Nur ise aldığı eksi 2 puan cezası nedeniyle 11 puana düştü.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim 2021 Pazartesi puan durumu, bugün kim kazandı, çeyrek altın kimin oldu?
Gelinim Mutfakta 11 Ekim 2021 Pazartesi puan durumu

 

GELİNİM MUTFAKTA 8 EKİM 2021 CUMA GÜNÜ KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma günü itibariyle hafta finali yapıyor. Gelinler her hafta olduğu gibi hafta da final gününde tatlı yemeği yaparak sahneye çıktı. Gelinler bugün "Pasta" yaptılar. Kayınvalideler ise bir kez daha en iyi pastayı değil kendini gelinlerinin pastasını bulmaya çalışarak ona göre puan verdiler; çünkü işin ucunda bir çeyrek altın ve 5 altın bilezik bulunuyor. Kayınvalidelerin puanlamaları sonunucunda öncelikle günün birincisi akabinde de haftanın birincisi belli oldu. 

Haftanın son gününde altın bileziklere en yakın isim Yaren olarak görünüyor. Bu hafta elenecek gelin adayı ise büyük ihtimalle Sümeyye olacak gibi duruyor. 

Bu hafta en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden gelin Sümeyye oldu. Sümeyye elendiği için, "Çok üzüldüm gerçekten" dedi.

Haftanın en yüksek puanını alarak altın bilezikleri kazanang elini ise Aslıhan oldu.

İşte bu haftanın puan tablosu:

Gelinim Mutfakta 8 Ekim 2021 Cuma puan durumu, bugün kim kazandı, çeyrek altın kimin oldu?
Gelinim Mutfakta 8 Ekim 2021 Cuma puan durumu, bugün kim kazandı, çeyrek altın kimin oldu?

 

Detaylar geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 7 EKİM 2021 PUANLARI

Gelinim Mutfakta 7 Ekim 2021 Perşembe günkü bölümde gelinler ve kayınvalideler bir kez daha tatlı atışmalarla zaman geçirdi. Gelinler ile kayınvalidelerin özel hayatlarındaki anlaşmazlıkları ekrana yansımaya devam ediyor. Hafta finaline son bir gün kala kayınvalideler gelinlerinin tabaklarını bularak yüksek puan vermeye çalışıyor. Ancak bazen kendi gelinlerini yükseltmeye çalışırken onu da düşürüp rakip gelinlere yüksek puanlar verilebiliyor. "Kayısılı Kavurmalı Şehriye" yapan gelinler kayınvalidelerden puan almaya çalışıyor. Peki, yarışmada bugün neler oldu, kim birinci oldu, çeyreği kim aldı?

Çeyrek altını bugün 19 puan ile Yeşim kazandı. Yeşim'in 21 olan puan cezayla 19'a düşürüldü.

Bugünkü puan durumu şöyle: 

Yeşim 21 puan (-2=19 Puan)

Aslıhan 16 puan 

Sümeyye 15 puan (-2=13 Puan)

Yaren 11 puan

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 6 EKİM ÇARŞAMBA PUAN DURUMU

6 Ekim Çarşamba günü Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı sorularının cevabı belli oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler bir kez daha bütün güçleriyle maharetlerini sergilemeye çalıştı. Hünerli gelinler, ellerinin lezzetlerini kayınvalidelere beğendirmeye çalıştı. Ancak adil olmadıkları düşünülen bazı kayınvalideler lezzetli yemekler yerine kendi gelinlerinin, kötü de olsa yemeklerini bulup en yüksek puanı vermeye çalışıyor. Hal böyle olunca gerçek lezzetler ise karşılıksız kalıyor. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde hangi gelin kaç puan aldı, kim daha yüksek puan aldı, çeyrek altını hangi gelin kazandı? 

İşte bugünkü puanlar ve bugün birinci olan gelin: 

Yarışmada bugün 22 puan ile Aslıhan birinci olurken, çeyrek altını da o kazandı. 

Yarışmanın ikincisi ise 14 puan ile Yaren oldu.

Sümeyye 11 puan alırken; 

Yeşim ise 8 puan alabildi.

Detaylar geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 5 EKİM 2021 SALI GÜNÜ KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde kim birinci oldu, yarışmacılar haftanın ikinci gününde bir kez daha ter döktü. Dün "altın tavuk" ile kayınvalidelerden puan toplamaya çalışan gelinler bugün ise "Patates Burger" yemeğiyle sahnede yerini aldı. Yarışmada bugün Filiz hanıma gelinlik sürprizi yaşandı. Ancak gelinliğin kim tarafından gönderildiği ise bilinmiyor. Peki, bugünh kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?  

Yarışmada bugün en yüksek puanı alan gelin Sümeyye oldu. 

Sümeyye 19 puan kazanarak bu hafta ilk kez çeyrek altın kazandı. 

İşte gelinlerin bugünkü puanları: 

Sümeyye 19 puan

Yeşim 17 puan

Yaren 16 puan 

Aslıhan 8 puan

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 4 EKİM 2021 PAZARTESİ PUANLARI

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Pazartesi günü yeni bir hafta maratonuna başladı. Yeni haftaya yeni gelin ve kayınvalidenin katılımıyla başlandı. Yarışmanın bugünkü bölümüne Sümeyye gelin ile kayınvalidesi İnci katıldı. Gelinler bugün "Altın Tavuk" yaparak puan toplamaya çalıştı. Peki, yarışmada bugün kim kazandı, çeyrek altını kazanan gelin kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 4 Ekim 2021 Pazartesi günü kim kazandı, kim elendi, bilezikleri kim kazandı?
Gelinim Mutfakta'ya bugün katılan gelin ve kaynana

 

Yarışmada bugün alınan puanlar ve çeyrek altını kazanan gelin: 

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı Yeşim aldı. Yeşim aldığı yüksek puan ile haftanın ilk çeyrek altınını kazanan gelini oldu.

Yaren ve Aslıhan ise ikinci olurken, yeni gelin Sümeyye ise sonuncu oldu. Sümeyye kendi annesinden bile bir puan aldı. Sadece Demet Hamın 4 puan verdi.

İşte bugünkü puanlar: 

Yeşim 20 puan

Yaren ve Aslıhan 15 puan

Sümeyye ise 8 puan.

GELİNİM MUTFAKTA 1 EKİM 2021 CUMA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 1 Ekim 2021 Cuma günü hafta finalinin yaşandığı gün oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde hafta boyunca alınan puanların hesaplanmasıyla elenen gelin ile altın bilezikleri kazanan gelin belli olurken, günün puanlarıyla ise çeyrek altın kazanan gelin belli olacak. Hafta boyunca alınan puanlarda Aslıhan ile Yaren, altın bilezikleri almaya en yakın gelin adaylarıydı. Büşra ile Yeşim ise elenmeye yakın gelinler oldu. Peki, bugün kim elendi, kim kazandı? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alan gelin 23 puan ile Yaren oldu. Yaren bugün çeyrek altını kazanan gelin oldu.

Yarışmada bugün en düşük puanı alan gelin ise bir kez daha Büşra oldu. Büşra hafta boyunca düşük puanlar almıştı. 

Yarışmada bugün hafta boyunca aldığı puanların toplamıyla birinci olarak altın bilezikleri kazanan gelin Yaren oldu. 

Haftalık puanlarda; 

Yaren 93 puan ile birinci

Aslıhan 88 puan ile ikinci

Yeşim 71 puan ile üçüncü

Büşra ise sadece 25 puan alarak dördüncü oldu.

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 30 EYLÜL 2021 PERŞEMBE GÜNKÜ PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe günkü bölümde, hafta finaline bir gün kala gelinler elinden geline yapmaya çalıştı. Çünkü bu alınacak puanlar yarın yani hafta finali gününde önem kazanıyor. Programda bugün en çok konuşulan konulardan biri Aslıhan'ın kendi annesine verdiği bilezik olmuştu. Aslıhan'ın kayınvalidesi Nuray hanım, gelininin bilezikleri başkasıyla paylaşmasına karşı çıkıyordu. Aslıhan ise bu durumun tersine annesine bilezik hediye etti. Gelin ve kaynananın bilezik kavgası ekrana damgasını vurdu. Peki, bugünkü yarışmada kim kaç puan aldı, çeyreği kim kazandı? Detaylar geliyor...

Yarımanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanan gelin 19 puan ile Yaren oldu.

Yaren'i 18 puan ile Aslıhan takip etti. 

Yeşim 12 puan alırken, Büşra ise 9 puan alabildi. 

Yarışmada bugün yaren iki kişden 5 puan alırken, iki kişiden de 4 puan aldı.

Aslıhan da bugün iki kişiden 5 puan allırken, iki kişiden de 3 puan aldı. 

Yeşim iki kişiden 1 puan alırken, Büşra da aynı şekilde iki kişiden birer puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 29 EYLÜL 2021 ÇARŞAMBA PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasının 29 Eylü Çarşamba günkü bölümünde kayınvalideler birbirine girdi, sert tartışmalara imza attı. Kayınvalideler puanlama nedeniyle aralarında sert tartışmalar yaşadı. 

Gelinlerin 29 Eylül Çarşamba puanları şöyle: 

Yaren 17 puan

Aslıhan 17 puan

Yeşim 12 puan (-2 puan ceza aldı) 10 puan

Büşra 6 puan (-2 puan cezaaldı) 4 puan 

Yaren ve Aslıhan 17 puan aldı. İkisi de çeyrek altını almaya hak kazandı. Çeyrek altın için çekilen kura sonucunda günün çeyrek altın kazanan gelini belli oldu.

Bugün birinci olup çeyrek altını kazanan gelin Aslıhan oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 28 EYLÜL 2021 SALI PUANLARI

Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler bir kez daha hünerlerini sergilemek için elinden geleni yaptı. Gelin ve kaynanların tatlı atışmaları, birbirlerini suçlamaları, bağırış çağırışları yarışmaya damga vurmaya devam ediyor. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu 28 Eylül 2021 Salı Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyreği kim kazandı?
Demet Akalın bugün yazma örttü

 

Yarışmaya dün yeni katılan gelin Yeşim, diğer gelinlerle sert ağız dalaşına girmeye başladı. Yeşim ile gelinler arasındaki tartışmalar stüdyoda hareketli anlara neden olurken, gelinler "Beşamelli Kumpir" yemeğiyle kayınvalidelerden en yüksek puanı almaya çalıştı. Peki, bugün kim birinci oldu? 

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı 23 puanla Aslıhan aldı. 

Aslıhan bugünün çeyrek altınını kazanan gelin oldu aynı zamandı. 

İşte diğer puanlar: 

Aslıhan 23 puan 

Yaren 17 puan 

Yeşim 16 puan

Büşra 5 puan

GELİNİM MUTFAKTA 27 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNKÜ PUANLARI

Gelinim Mutfakta 27 Eylül kim birinci oldu, kim çeyrek altını kazandı sorusu belli oluyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde geçen hafta elenen gelin ve kayınvalidenin yerine yeni gelen isimlerle yeni bir maraton başladı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu 27 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyreği kim kazandı?
Demet Akalın bugün stüdyoda örgü ördü

 

Cuma gününe kadar sürecek yeni maratonda gelinler haftanın ilk günlerinde çeyrek altınları ve puanları toplayarak avantaj elde etmek istiyor. Bu nedenle gelin ve kayınvalideler arasında muhteşem  bir rekabet var. Bildiğiniz gibi geçen hafta gelinlerden Hazal ile kayınvalidesi ani  bir şekilde yarışmadan ayrılmışlardı. Onların yerine Büşra ile kayınvalidesi yarışmaya dahil olmuşlardı. Yarışmaya bugün Yeşim Öksüz ile kayınvalidesi Beyhan Öksüz katıldı. Gelinler bugün "Çıtır Tavuk Pagetleri" yemeğiyle sahneye çıktı. Peki, yarışmada bugün kim birinci oldu, kim kazandı?

Alınan puanlara göre bugün Aslıhan 22 puan birinci oldu.

Yaren 17 puan alırken

Yeşim 11 puan aldı.

Büşra ise 7 puanda kaldı.

Yeşim ile Büşra bugün 4'er tane bir puan alırken;

Aslıhan 3 kaynanadan 5'er puan aldı.

Yaren bir kişiden 5, iki kişiden de 4 puan aldı.

Detaylar geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 24 EYLÜL 2021 CUMA GÜNÜ KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 24 Eylül Cuma günkü bölümünde hafta finali düzenlendi. Hafta finalinde hafta boyunca en düşük puanı alan gelin yarışmaya veda ediyor. Haftanın son gününde en yüksek puanı alan günün çeyrek altın kazanan gelini oluyor. Hafta boyunca aldığı puanları bütün gelinlerden daha fazla olan gelin ise 5 altın bileziği koluna takıyor. Peki, yarışmanın bugün bölümünde çeyrek altını kim aldı, 5 bileziği kim kazandı, yarışmaya kim veda etti yani elendi?

Gelinim Mutfakta Puan Durumu 24 Eylül 2021 Cuma kim birinci oldu, çeyreği, bilezikleri kim kazandı, kim elendi?

 

 Yarışmanın bugünkü bölümünde Hazal ani bir kararla yarışmaya katılmamıştı. Onun yerine tekrar Büşra katılmıştı yarışmaya. Büşra'nın gelişiyle birlikte devam eden yarışmanın son gününde altın bileziklerini kazanan gelin de belli oldu.

Yarışmanın bugünkü bölümünde altın bilezikleri kazanan isim Yaren oldu. 

Soru: Gelinim Mutfakta bugün bilezikleri kim kazandı?

Cevap: Gelinim Mutfakta bugün bilezikleri Yaren kazandı.

Soru: Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?

Cevap: Gelinim Mutfakta bugün Yekta elendi.

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kim aldı?

Cevap: Bugün çeyrek altını Büşra kazandı.

Günün sonuncusu ise Aslıhan oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 23 EYLÜL 2021 PERŞEMBE GÜNKÜ PUANLAR 

Gelinim Mutfakta yarışmasının 23 Eylül Perşembe günkü bölümünde kayınvalidelerle gelinler, finale bir gün kala heyecanıyla sert münakaşalara girişti. Gelinler, kendilerine verilen menü kapsamında en güzel yemeği çıkardıktan sonra tüyolarını ekleyerek kayınvalidelere sundu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu, Gelinim Mutfakta 23 Eylül 2021 Perşembe kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?
Kayınvalideler bugün, gelinleriyle sözleşme imzalamak istedi. Hazırladıkları sözleşmelerde altınların eşit paylaşılacağı yazıyordu. Ancak gelinler bu sözleşmelere kesinlikle yanaşmayınca tartışmalar alevlendi, gelinler kaynanalar birbirine girdi.

 

Kayınvalideler ise öncelikle gelinlerinin yemeğini bularak en yüksek puanı vermek, akabinde de rakip gelinlere en düşük puanı verme amacıyla puanlamalarını yapıyor. Peki, yarışmanın bugünkü etabında kim birinci oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı? İşte bugün çeyrek altını kazanan gelin:

Yarışmanın bugünkü bölümünde Hazal talihsiz bir durum yaşadı. Neredeyse bütün kayınvalideler Hazal'a bir puan verdi. 

Diğer üç gelin de ilginç bir puanlama ve sıralamayla karşı karşıya kaldı. Üç gelin de 18'er puan aldı. 

Yaren, Aslıhan ve Yekta 18 puan aldı. 

Gelinlerden biri kritik hata yaparak eksik puan aldı. Bu gelin de Yekta oldu. Bu yüzden Yekta gelin -2 puan aldı. Yekta'nın puanı 16 oldu. 

Hazal ise 6 puanda kaldı. 

Çeyrek altını alan gelin ise çekilen kura ile belli olacak. 

Kura sonucunda çeyrek altını kazanan gelin Aslıhan oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 22 EYLÜL 2021 ÇARŞAMBA GÜNKÜ PUANLAR

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde kayınvaliteler ile gelinler arasında yine hararetli tartışmalar yaşandı. Peki, yarışmada bugün kim kazandı, kim kaybetti? Çeyrek altın kimin oldu?

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı 17 puan ile Hazal aldı.

Yaren ile Aslıhan ise 16'ar puan alarak ikinci oldular. 

Yekta ise bugün sadece kendi annesinden 5 puan alabildi, puanı ise 12 oldu. 

Çeyrek altının kimin kazandığı ise yarışmanın sonunda puanların düşmesinden ya da düşmemesinden sonra belli olacak. 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 21 EYLÜL 2021 SALI GÜNKÜ PUANLARI

Yarışmada bugün de gelinler hünerlerini sergilemeye çalıştı. "Mücverli Pırasa" yemeği yapmaya çalışan gelinleri, kendi kayınvalidelerinden en yüksek puanı almanın yanında bir diğer kayınanaların da puanlarını almaya çalıştı. Kayınvalideler dün olduğu gibi bugün de yine tartışmalarıyla programa damga vurdu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu 21 Eylül 2021 Salı Kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?
Gelinim Mutfakta Puan Durumu

 

Yarışmaya yeni gelen gelinv e kaynana da ortama ısınarak tartışmalara dahil olmaya başladı. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kazanan gelin kim oldu?

Gelinim Mutfakta 21 Eylül kim kazandı? Yarışmanın bugünkü bölümünde Yaren 22 puanla kazandı. Hazal 15 puan alırken, Aslıhan ile Yekta ise 11'er puan aldılar.

Çeyrek altını bu puanlara göre Yaren kazanmış oldu. Dün ise Aslıhan kazanmıştı. Geçen hafta Cuma günü altın bilezikleri ise Aslıhan almıştı.

 

Yarışmaya başvurmak isteyenler ise şu adresten ulaşabilir:

GELİNİM MUTFAKTA CANLI İZLE: