Gelin Evi kim kazandı 1 Aralık son bölüm? Aslı Hünel'le Gelin Evi kim birinci oldu, ödülü kim aldı Rabia mı Merve mi?

Gelin Evi 1 Aralık kim kazandı, büyük ödülü kim aldı soruları cevabını buldu. Seval, Ece, Merve, Rabia ve Müzeyyen gelin bu hafta yarışan isimler oldu. Son gün puanları da verildikten sonra ödülü kazanan isim açıklandı. Rabia gelin ile Merve gelin son ikiye kaldı. Gelin Evi son bölüm kim kazandı?

Gelin Evi kim kazandı son bölüm 1 Aralık 2023 Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bıraktı. Bu hafta yarışan isimler, Seval, Ece, Merve, Rabia ve Müzeyyen oldu. Gelinlerden kim kazandı, bugün yayınlanan son bölüm büyük ödülü kim aldı, soruları cevabını buldu. Misafirlerini eşiyle birlikte karşılayarak sürpriz yapan İrem gelin, evini gezdirdikten sonra misafirlerine ikramlarda bulundu. Peki, Aslı Hünel'le Gelin Evi kim kazandı 1 Aralık son bölüm? 

GELİN EVİ KİM KAZANDI 1 ARALIK 2023 SON BÖLÜM? 

Gelin  Evi 1 Aralık 2023 Cuma günkü hafta finali bölümünde haftanın kazanan ismi belli oldu. Seval, Ece, Merve, Rabia ve Müzeyyen gelin bu hafta yarışan isimler oldu.

gelin evi 1 aralık 2023 kim kazandı

Gelinlerin bu hafta aldıkları puanlar ise şöyle oldu: 

Seval 17 puan

Ece 16 puan

Müzeyyen 14 puan

Merve 18 puan

Rabia ise 8+10 puan

Yarışmanın, sunucunun puanlarla müdahalesi sonucu Rabia ve Merve bu haftanın 50 bin liralık ödülünü paylaşmak durumunda kaldı.

GELİN EVİ 24 KASIM KİM KAZANDI ÖDÜLÜ KİM ALDI SON BÖLÜM KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelin Evi yarışması 24 Kasım 2023 Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bırakıyor. Haftanın son gününde hafta boyunca alınan puanlara sunucu puanının da eklenmesiyle birinci olan yarışmacı belli oldu.

gelin evi 24 kasım yarışmacıları
24 Kasım 2023 yarışmacıları

 

Yarışmada büyük ödülü kazanan gelin bugün ödülünü sunucu Aslı Hünel'in elinden aldı. Gelin Evi bu hafta yarışan isimler, Emine, Goncagül, Kardelen, Neriman ve Rümeysa oldu.

Emine 8 +6

Goncagül 10 + 6

Kardelen 10 + 6

Neriman 7 + 6

Rümeysa 7 + 10

Verilen puanlara bakıldığında bu hafta ilginç bir tablo ortaya çıkıyor.

Yarışmada yarışmacılardan en düşük puan alan ikinci gelin olan Rümeysa, sunucunun verdiği 10 puan ile haftanın birincisi oldu. Gelin Evi bu haftanın birincisi Rümeysa gelin oldu.

GELİN EVİ 10 KASIM KİM KAZANDI SON BÖLÜM BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelin Evi yarışmasının 10 Kasım 2023 Cuma günkü final etabında puanlar ve yarışmayı kazanan birinci belli oldu. Yarışmanın hafta finali Bilge gelinin evinde düzenlendi. Gelinlerin puanlaması esnasında yine kısa süreli gerilimler yaşandı. Ev sahibi Bilge'nin sert ifadeleri ise yer yer ortamı gerdi. Aslı Hünel'in de puanlama yapmasından sonra günün sıralaması netleşti. 

Günün sonunda alınan puanlar kapsamında büyük ödülün sahibi belli oldu. Peki, Gelin Evi 10 Kasım günü büyük ödülü kim kazandı?

Gelin Evi 10 Kasım 2023 Cuma günü puan sıralaması şöyle oldu:

Şeyma V. gelin 10+7 puan

Şeyma Ö. gelin 12+6 puan

İrem 10+8 puan

Elif Nur 12+ 7 puan 

Bilge 10+ 9 puan

Haftanın kazanan ismi iki isim oldu.

Elif Nur ile Bilge gelin bu hafta 19'ar puan alarak haftanın birinciliğini paylaştı. 50 bin liralık ödül Bilge ile Elif Nur arasında paylaşıldı.

GELİN EVİ GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Gelin Evi 3 Kasım 2023 Cuma günü hafta finali sonrasında en yüksek puanı alan gelin de belli oldu. Aslı Hünel'in de puanlarını kullanmasından sonra en yüksek puanı alarak bu haftanın 50 bin liralık ödülünü kazanan gelini netleşti. Zeynep, İrem, Aleyna, Fatma ve Tuğba bu hafta yarışan isimler oldu.

Yarışman hafta finali gününde yarışan isim İrem Özcalır oldu. 25 yaşında olan Öcalır 3 yıllık evlidir.

Gelin Evi 3 Kasım 2023 Cuma günü puanları şöyle:

Puanlar:

Zeynep 15 puan

Tuğba 13 puan

İrem 16 puan

Fatma 10+8 puan

Aleyna 9+10 puan

Gelin Evi yarışmasının 3 Kasım 2023 Cuma günkü etabında 19 puan ile birinci olarak 50 bin liralık ödülü Aleyna gelin kazandı.

Yorumlar

Ben de katılmak istiyorum Gelin Evi başvuru için ne yapmam gerekiyor, ben de yarışmaya katılmak istiyorum. başvuru formu var mı?
Efendi gelinler Bu yarışmaya katılan gelinler diğerlerinden daha bir efendi. Aferin. Böyle devam.
Gözde Nevra birinci olmalıydı