Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Gamze Pamuklu Ateşli nerelidir, kaç yaşındadır?

Gamze Pamuk Ateşli'nin kim ve nereli oludğu soruları bu aralar merakl soruluyor. Halk TV'de İnan Demirel tarafından sunulan "Asıl Mesele" programına katılarak yaptığı yorumlar sonrasında gündem oldu. Ateşli'nin Sedat Peker konusunun tartışıldığı programda yorumlarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Biyografisi

Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nereli, olduğu ve ne iş yaptığı soruları bu aralar merakla soruluyor. Ateşli, en son Halk TV'de yayınlanan ve İnan Demirel tarafından sunulan "Asıl Mesele" programına katılarak yorumlarda bulundu. Programın konusu ise "Sedat Peker"di. Peker'in adamı olarak bilinen Emre Olur'un yakalanmasından sonra yaşanan son gelişmeler ele alındı. Programda, Olur'un Ankara Emniyeti'nde çalıştığı da gündeme geldi. Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

GAMZE PAMUK ATEŞLİ KİMDİR?

Ateşli, son dönemlerde çıktığı televizyon programlarında yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor
Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor

 

Yorumlarını dinleyen seyirciler genel olarak Ateşli'nin biyografisini, nereden mezun olduğunu ve şu anda ne iş yaptığını sorguluyor.

Peki, Gamze Pamuk Ateşli kimdir? İşte biyografisi: 

Gamze Pamuk Ateşli 1994'de Bursa'da doğdu.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2015 yılında mezun olan Ateşli, 2016'dan beri Bursa Barosu'na bağlı serbest avukatlık yaptı.

2017'de Anadolu Üniversitesi'nde Sosyoloji eğitimi görmeye başlayan Gamze Pamuk Ateşli , Bursa Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkan Yardımcılığı görevini 2016 yılından beri üstlenmektedir.

Gamze Pamuk Ateşli; ÇAÇAv (Çocuk Alanında Çalışan Avukatlar Ağı)'a üye olup Çocuk Hakları alanında projelerde yer almaya ve eğitimler vermeye başladı. Denge ve Denetleme Ağı'nda 2015-2017 yılları arasında Ağ temsilcilisi olarak görev aldı. Yerel ve ulusal basında belirli periyotlarda çocuk alanında köşe yazıları yazan Gamze Pamuk Ateşli, bununla birlikte, "Düşünce" edebiyat dergisinde yazarlık yapmıştır.

Gamze Pamuk Ateşli kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor
Gamze Pamuk Ateşli, Halk TV'de

 

2016'da CHP Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı seçilen Ateşli, 3-4 Şubat 2018 tarihinde düzenlenen CHP 36. Olağan Kurultayında Parti Meclisi üyeliğine seçilmiştir.

2018 yılının Mart ayında CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığında MYK Yardımcısı olarak Genel Başkan tarafından görevlendirilen Gamze Pamuk Ateşli, Nisan 2018'de CHP Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Genel Başkan Yardımcılığında MYK yardımcısı olarak Genel Başkan tarafından görevlendirildi.

24 Haziran 2018 Genel Seçimi ve 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Avukat Örgütlenme Sorumlusu olarak görev aldı. Balgöç üyesi olan Ateşli, TEGV gönüllüsüdür.

KILIÇDAROĞLU DESTEKÇİSİ

Ateşli en son Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, son dönemlerde aday olup olmayacağı, partiden destek alıp alamayacağı tartışılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na desteğini açıklamıştı. 

Ateşli, destek mesajında ise, "Türkiye’nin huzura kavuşması için,
Hak hukuk ve adalet için,
Milletin sesi olacak bir meclis için,
Çocukların yüzlerinin güldüğü yarınlar için,
Dün, bugün, yarın ve daima #Yanındayım Sayın Genel Başkanım." demişti.


 

 

Yorumlar