Furkan Çalıkoğlu kimdir, nerelidir?

Furkan Çalıkoğlu kim, nereli, kaç yaşında neden gündem oldu. Yasak Elma oyuncularından birinin gördüğü şiddet sonrasında gündeme gelen isim hakkında merakla araştırmalar yapılıyor.

Google Haberlere Abone ol

Furkan Çalıkoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne ile suçlanıyor? Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde bir dönem Lila karakterine hayat veren genç oyuncu Ayşegül Çınar'ın başına gelenler sonrasında Furkan Çalıkoğlu ismi gündeme geldi. 

Ayşegül Çınar, erkek arkadaşı olduğunu açıkladığı Furkan Çalıkoğlu tarafından ölümle tehdit edildiğini açıklayarak gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Geçen sezon Yasak Elma dizisinde Lila karakterine hayat veren genç oyuncu Ayşegül Çınar çok konuşulacak bir haberle magazin basınının gündemine geldi. 

Daha önce uyuşturucu madde temin etme ve satma suçlamalarıyla birlikte erkek arkadaşıyla birlikte gözaltına alınan Ayşegül Çınar, şimdi o erkek arkadaşı tarafından ölümle tehdit edildiğini belirterek gündeme gledi. 

İddiaya göre Ayşegül Çınar, bir işletmede Furkan Çalıkoğlu ile tartıştı. Erkek arkadaşı tarafından şiddete maruz kalan Çınar, bir süre sonra erkek arkadaşının kendisini ölümle tehdit ettiğini belirterek mekandaki vatandaşlardan yardım istediği belirtiliyor. 

Olayın İstanbul'da Etiler'de bir restoranda meydana geldiği iddia ediliyor.

Ayşegül Çınar, Yasak Elma başrol oyuncusu Talat Bulut ile birlikte.

 

Çift bir süre sonra tartışmaya başladı. İddiaya göre; Furkan Çalıkoğlu, Ayşegül Çınar’ın üzerine şarap döküp tehdit etti. Oyuncu tuvalete gitme bahanesiyle masadan kalktı.

Gizlice diğer müşterilerle konuşup “Erkek arkadaşım beni öldürecek lütfen polis çağırın” dedi.

Çınar ve erkek arkadaşı Çalıkoğlu, uyuşturucu suçlamasıyla gözaltına alınmışlardı.

 

Ayşegül Çınar'ın ölümle tehdit ediyor dediği sevgilisi Furkan Çalıkoğlu hakkında bir bilgi yok.

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR?

Ayşegül Çınar, 1999 yılında Antalya'da dünyaya geldi. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde tamamladıktan sonra küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başladı.

Fox Tv'de yayınlanan Yasak Elma dizisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak'ın yer aldığı Yasak Elma dizisinde Lila karakterine hayat veriyor.

Furkan Çalıkoğlu hakkında medyaya yansıyan çok fazla bilgi şimdilik bulunmuyor. 

Yorumlar