Ferit Şahenk, Darüşşafaka'yı kutladı

- Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahenk: - "Takımın başarısında büyük emeği olan başta yakın dostum başantrenör David Blatt olmak üzere tüm basketbolcu arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum. Bu önemli zafer Türkiye'ye hayırlı olsun"

Google Haberlere Abone ol


İSTANBUL (AA) - Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, ULEB Avrupa Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Darüşşafaka Basketbol Takımı'nı kutladı.

Şahenk, yaptığı yazılı açıklamada, Darüşşafaka'nın elde ettiği başarıyla Türkiye'ye çok büyük sevinç ve gurur yaşattığını belirterek, şunları kaydetti:

"Gönül verdiğimiz çok değerli Darüşşafaka Cemiyeti'ne Şahenk ailesi olarak katkıda bulunmaktan ve hizmet etmekten her zaman büyük onur ve gurur duyduk. Rahmetli Ayhan Şahenk'in 1994 yılında yapımını üstlendiği spor salonu ile başlayan bu iş birliği ve gönül bağı, Darüşşafaka Cemiyeti'nin 100. kuruluş yılına denk gelen 2014'te basketbol takımının kazandığı 2. Lig şampiyonluğuyla yeni bir boyut kazanmış, nihayet dün ULEB Avrupa Kupası şampiyonluğuyla sonsuza kadar taçlanmış ve bizler için tarifsiz bir mutluluk kaynağı olmuştur. Bu fırsatı bize veren Darüşşafaka Cemiyeti'ne, Sayın Başkan Talha Çamaş'a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmeyi görev biliyoruz. Takımın başarısında büyük emeği olan başta yakın dostum başantrenör David Blatt olmak üzere tüm basketbolcu arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum. Bir yıl aradan sonra tekrar mücadele edecekleri THY Avrupa Ligi'nde de başarılarının devamını diliyorum. Bu önemli zafer Türkiye'ye hayırlı olsun."

Yorumlar