Evsiz Hasan'ın artık sıcak yuvası ve bir işi var

Ankara sokaklarında yaşarken verdiği bir röportajda kullandığı ifadelerle izleyen herkesin gönlünde taht kuran Hasan'ın artık sıcak bir yuvası ve mutlu olduğu bir işi var.

Evsiz Hasan'ın artık sıcak yuvası ve bir işi var - Sayfa 1

Sokakta yaşayan ve anlattıklarıyla bir anda sosyal medyanın konuştuğu isim haline gelen Hasan M. ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ankara Valisi Vasip Şahin, Hasan M.'nin son halini paylaştı ve "Mutlu olduğu bir işi, huzurla yaşayacağı sıcak bir yuvası var." ifadelerini kullandı.

Evsiz Hasan'ın artık sıcak yuvası ve bir işi var - Sayfa 2

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda söylediği sözlerle dikkat çeken Hasan M. kısa sürede Türkiye'nin konuştuğu isim haline gelmişti.

Evsiz Hasan'ın artık sıcak yuvası ve bir işi var - Sayfa 3

Sözkonusu videonun yüz binlerce paylaşım almasından sonra Ankara Valiliği de harekete geçmiş, Vali Vasip Şahin, "Gönlü zengin, yüreği kocaman Hasan’a ulaştık" açıklamasını yapmıştı.

Vali Şahin, Hasan M. ile ilgili yeni bir mesaj daha paylaştı ve Hasan M.'nin tedavisinin tamamlandığını ve yeni bir işi ile evinin olduğunu duyurdu.

Evsiz Hasan'ın artık sıcak yuvası ve bir işi var - Sayfa 4

Vali Vasip Şahin, Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

Milletimizin gönlünü fetheden kocaman yürekli Hasan M.’i misafir ettik.Tamamlanan tedavisinin ardından bugün işbaşı yapan Hasan’ın da artık, mutlu olduğu bir işi, huzurla yaşayacağı sıcak bir yuvası var. Teşekkürler hayırseverler, Teşekkürler Türkiye.