Eşinin oklavayla dövdüğü adam polise sığındı

Eşi tarafından oklavayla dövülerek sokağa atılan genç adam polisten yardım istedi. Olay yerine gelen polise adamın eşi zorluk çıkardı.

Google Haberlere Abone ol

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Zinnur B. ile eşi Meral B. arasında tartışma çıktı. Kavganın büyümesiyle birlikte Meral B. eşini döverek evden attı. Sokağa çıkma kısıtlaması sırasında yaşanan olaya polis ekipleri müdahale etti. Olay yerine gelen ekiplerden yardım isteyen ve yaşananları anlatan Zinnur B. "Kıskançlık sebebiyle kavga ettik. Kolumu ısırdı, beni darp etti. Geçen akşam da aynısı yaptı. Alsınlar götürsünler bu kadını’’ dedi.

NTV'de yer alan habere göre Zinnur B (41) ile karısı Meral B (38), kıskançlık meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle Meral B, mutfaktan aldığı oklava ile kocası Zinnur B’ye saldırdı. Zinnur B’nin kolunu da ısıran Meral B, başı yarılan kocası Zinnur B’yi, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, sokağa attı.

Kısıtlama sırasında sokakta kalan yaralı Zinnur B, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Zinnur B’ye olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı.

Polis ekipleri, kocasının şikayetçi olduğu Meral B’yi karakola götürmek istedi. Ancak polis ekiplerine bir süre kapıyı açmayan Meral B, daha sonra kapıyı açarak gelen ekiplere tepki gösterdi.

Meral B, ekiplere ‘’Sizi sevmiyorum, o da benim sırtıma vurdu, gidin bu evden’’ diye tepki gösterip, kapıyı ekiplerin üzerine kapattı. Bu sırada kapı aralığında bulunan 112’den bir sağlık personeli, kapı arasında sıkışma tehlikesi yaşadı.

Yarım saat süren ikna çabasının arından Meral B, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Basın mensuplarına yaşanan olayı anlatan Zinnur B, ‘’Karım tarafından darp edildim. Psikolojik sorunları var. Kıskançlık sebebiyle kavga ettik. Kolumu ısırdı, beni darp etti. Geçen akşam da aynısı yaptı. Alsınlar götürsünler bu kadını’’ diye konuştu.

Ayrıca Zinnur B.’nin göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü. Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar