Eros Pro patladı mı? Eros Pro neden ulaşılamıyor?

Eros Pro patladı iddiaları bomba etkisi yarattı. Eros Pro ile ilgili son durum nedir, neden ulaşılamıyor sorusu kolay para kazanmak için yatırım yapanların hayal kırıklığı içerisinde sorduğu sorular olarak önümüzde duruyor.

Google Haberlere Abone ol
Eros Pro patladı mı? Eros Pro neden ulaşılamıyor?

Eros Pro patladı mı iddiaları son günlerin "ponzi" patlamalarından bir vakası daha mı yaşanıyor sorularına neden oldu. Kolay para kazanma yöntemleri arasında öne çıkan Eros Pro'nun Bursa'nın İnegöl ilçesinden yayılarak kullanıcılarına kolay yoldan para kazandırmayı vaad ediyordu. Ancak gelinen noktada, benzeri diğer bütün uygulamalarda olduğu gibi Eros Pro'nun da patladığı ileri sürülüyor. Peki, Eros Pro patladı mı? Eros Pro neden ulaşılamıyor?

EROS PRO PATLADI MI? 

İnegöl’de kolay para kazanma adına pek çok kullanıcının dahil olduğu ve yüklü paraların yatırıldığı Eros Pro isimli sistemde sabah saatlerinden bu yana erişim sıkıntıları yaşanıyor. Birçok kullanıcı sisteme giriş yapamazken para çekme taleplerinin ise gerçekleşemediği belirtiliyor.

Eros Pro’nun İOS versiyonunun App Store’den kaldırıldığı belirtilirken Google Play Store’den indirilebilir olması ancak işlem yapılamadığı görülüyor.

Eros Pro dün ve bugün için kampanya yapmış yatırdığın para kadar bonus para vereceğini dile getirmişti. Kampanyanın yapıldığı günde hesaplara erişilememesi ve para çekilememesi kullanıcılarda panik havası yaşanmasına neden oldu.

Uygulamayı icad eden şirketten henüz net bir açıklama gelmedi.

Eros Pro şirketinden henüz bir açıklama gelmedi. Eros Pro’nun İOS versiyonunun App Store’den kaldırıldığı belirtilirken Google Play Store’den indirilebiliyor, ancak işlem yapılamıyor.

Eros Pro yakın zamanda kampanya yaptığını duyurarak yatırdığın para kadar bonus para vereceğini açıklamıştı.

Uygulama vaad ettiğine göre borsalar arası yapay zeka ile arbitraj yaparak gelir paylaşımı yapan bir uygulamadır.

Kampanyanın yapıldığı günde hesaplara erişilemedi, para da çekilmedi.

ErosPro yapay zekası sizin adınıza borsalarda yaptığı arbitraj işlemlerini bu şekilde gösteriyor. İnegöl’de bir çok kişi kolay yoldan para kazanmak için Eros Pro isimli ponzi sistemine dahil oluyor.

Kullanıcılarda panik içinde arama motorlarına yönelse de söz konusu sıkıntıya dair resmi bir açıklama yapılmadığını gördü.


 

Yorumlar