Erdem Gül'ün kayınpederi: 2 milyonluk ihaleyi 15 milyona yaptırmak istedi

CHP Adalar Büyükşehir Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederi Hüseyin Işık, damadı hakkında Facebook üzerinden şok iddialarda bulundu. Işık, damadının 2 milyonluk ihaleyi 15 milyona yaptırmak istediğini iddia etti.

Google Haberlere Abone ol

CHP'nin seçimden önce parlatarak sahaya sürdüğü belediye başkanları hakkında her geçen akıl almaz iddialar ortaya atılıyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın eski CHP milletvekili Hüseyin Aygün'den 25 milyon lira istediği iddialarının ardından şimdi de Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül hakkında kayınpederi Hüseyin Işık oldukça sert suçlamalarda bulundu. Kayınpeder Işık, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu adına açılan Facebook grubu üzerinden damadı Erdem Gül ile ilgili bir yazı paylaştı.

"ERDEM GÜL KIZIMI ALDATTI VE METRES TUTTU"

Işık yazısında, damadı Erdem Gül'ün kızını aldattığını, metres tuttuğunu ve boşanma aşamasında olduğunu öne sürerek, çocuklarının masraflarını karşılayacağını söyleyen Erdem Gül'e ağır ithamlarda bulundu. Kayınpeder Işık, "Aldığın 9-10 bin lira aylıkla içkilerinizi mi, metresini mi, tuttuğun evin ve adadaki evin giderlerini mi karşılayacak acaba?" dedi. Işık, damadı Erdem Gül hakkında yolsuzluk imasında da bulunarak, 2 milyonluk ihaleyi 15 milyona yaptırmak istediğini ileri sürdü.

Işık şunları yazdı:

"Ada halkına özür borcum: Belediye seçimlerinde damadım olan Erdem Gül'e destek istememden dolayı. Derler ya, vefasız, ahlaksız insan ya para ya da mevki sahibi olunca sekreteri veya dışardan metres bulur eşi, çocuklarını bile unutur, boşanma istermiş. Belediye görevlerini başarmış sıra metresle gönül eğlendirmeye gelmiş. İşte başkanınızın yaptığı bu… Bir de boşanınca çocukların masrafını karşılayacağım diyor. Çocuklar özel okulda aylık 15-20 bin lira masrafları var. Aldığın 9-10 bin tl aylık içkilerinize mi, metresine mi, tuttuğun evin ve adadaki evin kendinizin giderlerini mi karşılayacaksın acaba? Yoksa ada gazetesinde yazıldığı gibi önce 15 milyona yapılmak istenen sonra adalıların itirazı üzerine 2 milyona indirilen kiralama ihalesinde görüldüğü gibi mi karşılayacak acaba…"

Yorumlar

Koteil Adam boşanacam diyince at camuru izi kalsın boşanmasaydı kızından aynı şekilde bu yorumları yaparmıydı acababababa ? Tahmin etmiyorum yapmazdı sebep Secim geceli aylar oldu 3 gün degil...