Ercan Seki kimdir?

Ercan Seki kimdir soruları bugün polise promosyon konusundaki son paylaşımları nedeniyle gündem oldu.

Google Haberlere Abone ol
Ercan Seki kimdir?

Ercan Seki kimdir, nerelidir, ne iş yapıyor soruları bugün polise promosyon konusundaki son paylaşımları nedeniyle gündem oldu.

Eminyet Genel Müdürlüğü personeline bankalar tarafından verilen düşük promosyonlar uzun zamandır tartışılıyor. "Kelle koltukta" görev yapan polislere bankalar tarafından verilen promosyon miktarı "komik" denilecek seviyede bulunuyor. Polis, yaptığı görev nedeniyle konuya çok fazla itirazda bulunamıyor; ancak polis adına bu konuyu gündeme getiren insanlar da yok değil. Onlardan biri de Ercan Seki oldu.

Ercan Seki bu konuyla alakalı en son Twitter hesabından, "Polise promosyon konusunda varılan mutabakatla ilgili açıklamayı İçişleri Bakanı @suleymansoyludeğil @EmniyetGM yapacakmış arkadaşlar Sözüm söz. 12.00’ye kadar @EmniyetGM açıklamamış olursa, promosyon miktarını buradan ben yazacağım Allah sizi korusun" açıklamasında bulundu. Peki, Ercan Seki kimdir?

Ercan Seki TGRT Haber Genel Yayın Yönetmenidir. 

İhlas Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren TGRT Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Yücel Koç'un 2017 yılında görevinden alınmasından sonra yerine Genel Yayın Yönetmenliği görevine ise Haber Koordinatörü olarak görev yapan Ercan Seki atandı.

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Ören, TGRT Haber Genel Yayın Yönetmenliği görevine Ercan Seki'nin atanması kararını bizzat çalışanlara duyurdu.

Duyurunun ardından halef-selef Genel Yayın Yönetmenlerinin de katılımıyla 'Devir Teslim pastası' kesildi.

Mücahit Ören, TGRT Haber Genel Yayın Yönetmenliği görevini Ercan Seki'ye teslim ederken Yücel Koç'u da Türkiye Gazetesi Yayın Koordinatörlüğü görevine uğurladı.

ERCAN SEKİ KİMDİR?

TGRT Haber Genel Yayın Yönetmenliği görevine atanan Ercan Seki kuruluşundan itibaren 10 yıl boyunca TGRT Televizyonunda muhabir, editör ve haber müdürü olarak başarılı çalışmalara imza attı.

Daha sonra Star Televizyonu'na transfer olan Seki ardından Türkiye Gazetesi ve Star Gazetesi'nde Haber Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Deneyimli isim 13 yıl aradan sonra Ekim 2016'da TGRT Haber'e dönmüş ve Gece Haber Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştı.

Ardından da Haber Koordinatörlüğü görevine getirilmişti.


 

Yorumlar