Enes Çakmak neden öldü detayları belli oldu mu, sevgilisi de mi öldü, annesi kim?

Enes Çakmak neden öldü detayları belli oldu mu, sevgilisi de mi öldü, annesi kim, kaç yaşındaydı, nereliydi, Müge Anlı'nın neyi oluyor, trafik kazası ne zaman yaşandı, ne zaman öldü? TikTok fenomeni ve Youtuber Enes Çakmak'ın ölüm haberi hayranlarını üzdü.

Google Haberlere Abone ol

Enes Çakmak neden öldü detayları belli oldu mu, sevgilisi de mi öldü, annesi kim, nereliydi?, Müge Anlı'nın neyi oluyor? Enes Çakmak'ın yakın arkadaşı Can Yıldırım Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Tiktok fenomeni Enes Çakmak'ın vefat ettiğini duyurmasının üzerine Enes Çakmak kimdir, öldü mü sorusu gündeme oturdu. Enes Çakmak neden öldü, kimdir, annesi kim, kaç yaşındaydı, Müge Anlı'nın neyi oluyor, trafik kazası görüntüleri var mı, ne zaman öldü? 

Can Yıldırım'ın paylaşımlarında Enes Çakmak'ın cenazesi için bilgilerin paylaşılması üzerine Enes Çakmak neden öldü, sevgilisi öldü mü, annesi kimdir, kaç yaşındaydı, nereliydi, sorusu araştırılmaya başladı. 

Enes Çakmak neden öldü, trafik kazası görüntüleri var mı, ne zaman öldü?
Enes Çakmak neden öldü, trafik kazası görüntüleri var mı, ne zaman öldü?

 

TikTok'ta Enes Alf ismiyle Youtube'da ise Team Alf ismiyle paylaşım yapan Enes Çakmak aslen Erzurumludur.

Enes Çakmak 2001 senesinde İstanbul'da dünyaya doğmuştur ve 21 yaşındadır. 

Enes Çakmak neden öldü, trafik kazası görüntüleri var mı, ne zaman öldü?
Enes Çakmak neden öldü, trafik kazası görüntüleri var mı, ne zaman öldü?

 

Tiktok'ta "Enesalf" isimiyle ünlenen Enes Çakmak'ın 2.5 milyon takipçisi bulunuyor. 

Ünlü fenomen Enes Çakmak'ın neredeyse iki hafta önce trafik kazası geçirdiği sosyal medyada biliniyordu.

Trafik kazasının ardından yoğun bakıma alınan Enes Çakmak'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. 

Enes Çakmak'ın ailesinden vefat haberine ilişkin resmi bir açıklama henüz yapılmadı ancak yakın arkadaş oldukları bilinern Can Yıldırım, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Enes Çakmak'ın vefat ettiğini açıkladı. 

Can Yıldırım Instagram hikayesinden yaptığı paylaşımda "Gardaşım Enes Çakmak hakkın rahmetine kavuşmuştur. Rabbim mekanını cennet etsin. Enes'in naaşı 11.01.2022 tarihinde Erzurum Yenişehir Hacı Ahmet Baba Camiinde ikindi namazından sonra Asri mezarlığına defnedilecektir" dedi.

Enes Çakmak'ın ölüm sebebi trafik kazası olarak görünüyor; ancak kazadan hemen sonra ölmedi. Hastanedeki yoğun bakım süreci ve tedavi çabalarının sonuç vermemesinden sonra hayatını kaybetti.

ENES ÇAKMAK SEVGİLİSİ KİM, ÖLDÜ MÜ?

Geçirdiği trafik kazası sonucu sevenlerini yasa boğan Tiktok Fenomeni Enes Çakmak’ın ardından sevgilisi Öznur Garip ile ilgili soru işaretleri ve iddialar gündeme geldi. Enes Çakma gibi TikTok paylaşımları yapan Öznur Garip'in de hayatını kaybettiği, intihar ettiği iddiaları ortaya atıldı.

Caption

 

Sessizliğini Instagram hesabı üzerinden bozan Öznur Garip, iddiaları “Tiktok hesabımdan merak edilen soruları , 2,5 haftalık hastane sürecini, ölüm sebebini ve sorularını cevaplamak için ilk ve son kez yayında olacağız. Bir daha da konuyla alakasız insanların konuştuğu yalan haberlere itibar etmeyin” sözleriyle yalanladı.

Enes Çakmak'ın sevgilisi Öznur Garip, 1 Ocak 2001 İstanbul doğumlu. TikTok’da çektiği playback, dans ve yavaş çekim videolarıyla geniş bir kitleye sahip olan genç fenomen, kendisi gibi TikTok fenomeni olan Enes Çakmak ile beraberdi.


 

Yorumlar