En Hamarat Benim 1 Aralık kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim kim birinci oldu, puan tablosu?

En Hamarat Benim 1 Aralık Cuma günü sonuçları netleşti. Cuma günü düzenlenen hafta finalinde Dilek, Servet, İpek, Dilek B. ve Fulya yarıştı. Yarışmada 50 bin liralık ödülü bu hafta erkek bir yarışmacı kazandı. Diğer yarışmacıların aldıkları puanlar ve diğer detaylar netleşti.

En Hamarat Benim 1 Aralık 2023 Cuam günü sonuçları belli oldu. Dilek, Servet, İpek, Dilek B. ve Fulya hanımın yarıştığı En Hamarat Benim bugün son bölümün puanları ve sıralaması merak konusu oldu. Yarışmaya geçen hafta iki erkek yarışmacı katılmıştı. Haftanı son gününde de erkek birinci sürprizi yaşandı. Peki, En Hamarat Benim 1 Aralık kim kazandı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim kim birinci oldu, puan tablosu?

EN HAMARAT BENİM 1 ARALIK KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim 1 Aralık 2023 Cuma günü puanları verildikten sonra kazanan isimler ile kaybeden isimler belli oldu. Bu hafta yarışan isimler verilen puanlamalar sonucunda sıralamalarıyla açıklandı. Peki, bugün kim kazandı?

İpek 8+4+2 puan

Dilek 11+3+2 puan

Dilek B. 10+3+3

Servet 10+5+2

Fulya 10+4+4

Fulya hanım bu hafta En Hamarat Benim yarışmasının birincisi oldu.

EN HAMARAT BENİM 24 KASIM BİRİNCİSİ KİM OLDU, KİM KAZANDI?

En Hamarat Benim yarışmasının 24 Kasım 2023 Cuma günü düzenlenen hafta finalinde haftanın birincisi olan isim belli oldu. Puanlamalara göre diğer sıralamalar da netleşti. Peki, En Hamarat bugün kim kazandı?

en hamarat benim yarışmacıları 24 kasım
24 Kasım 2023 Cuma günü yarışmacıları

 

Yarışmanın bu haftaki birincisi bir puan farkla Ayşegül hanım oluyor. 

Mualla hanım 15 puan (+9+4+2)

Melis hanım 15 puan (Herkese aynı puan verdiği için bir puanı kırıldı).

Neriman 10+3+3 puan

Ayşegül hanım 10+3+4 puan aldı.

EN HAMARAT BENİM 10 KASIM KİM KAZANDI

En Hamarat Benim 10 Kasım 2023 Cuma günü hafta finalinde yarışmacıların verdiği puanlar ile sunucunun verdiği puanlar toplanarak açıklandı. Melisa'nın yarıştığı haftanın son gününde puanlar da belli olduktan sonra büyük ödülü ve diğer ödülleri kazanan isimler belli oldu. Yarışmanın bu haftaki etabında hamaratlığını ortaya koyan isimler Abdülkadir, Melisa, Şükran, Aylin ve Yasemin oldu. Hatfanın son günü, Kadir Ezildi iki ismin verdiği puanlara çok kızdı.

en hamarat benim 10 kasım

İkisi de hafta boyunca herkese 2 puan veren iki isme Ezildi sert tepik gösterdi. Ezildi, bu iki yarışmacının yaptığı puanlamalara tepki göstererek yapılanı kabul etmediğini söyledi. Peki, En Hamarat Benim 10 Kasım kim kazandı?

En Hamarat Benim 10 Kasım 2023 Cuma sonuçları şöyle:

Aylin hanım 12 puan

Yasemin 14 puan

Melisa hanım 15 puan 

Abdülkadir 

Şükran 

En Hamarat Benim 10 Kasım 2023 Cuma günü kazanan isim Abdülkadir bey oldu. 50 bin liralık ödülü erkek yarışmacı aldı. 

EN HAMARAT BENİM GEÇEN HAFTANIN SONUCU

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 3 Kasım 2023 Cuma günkü final etabında kazanan ismi belli oldu. Yıldız, Senanur, Gülcan, Süreyya ve Belkız hanımın yarıştığı yarışmanın hafta finalinde kazanan isim sürpriz isim olmadı. Yarışmacılardan en yüksek puan alan isimlerden biri haftanın büyük ödülünü kazanan isim oldu. Peki, En Hamarat Benim 3 Kasım 2023 kim kazandı?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim haftanın puanları şöyle oldu:

Süreyya hanım 12 puan

Gül hanım 16 puan

Senanur hanım 17 puan

Yıldız hanım 18 puan

Belkız hanım 20 puan 

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 3 Kasım günü kazanan ismi Belkız oldu. Belkız hanımın işten istifa ederek yarışmaya katıldığı öğrenildi.