Emre Efser kimdir? Hilal Kaplan'ın yeni eşi Tevfik Emre Sarı kim, nereli, kaç yaşında?

Emre Efser veya diğer adıyla Tevfik Emre Sarı'nın kim ve nereli olduğu soruları son günlerde merakla sorulurken; Hilal Kaplan ile evlilik yaptıklarının ortaya çıkması sonrasında daha bir merakla araştırılmaya başlandı.

Google Haberlere Abone ol
Emre Efser kimdir? Hilal Kaplan'ın yeni eşi kim?

Emre Efser kimdir veya Hilal Kaplan'ın yeni eşi Tevfik Emre Sarı kim, nereli, kaç yaşında soruları bu aralar başta muhalif basında olmak üzere merakla araştırılan sorular oldu. 

Gazeteci Yazar Hilal Kaplan, geçen yıl anlaşmalı bir şekilde boşandığı eşi Süheyb Öğüt'ten sonra yeni bir aile kurdu.

Kaplan, kendisi gibi gazeteci olan ve daha önce iki evlilik yapmış olan Emre Efser mahlaslı Milat Gazetesi Yazarı ile sessiz sedasız bir nikah töreniyle dünya evine girdi.

Hilal Kaplan'ın evlenmesinden sonra Emre Efser kimdir? Hilal Kaplan'ın yeni eşi Tevfik Emre Sarı kim, nereli, kaç yaşında soruları da merakla sorulmaya başladı.

EMRE EFSER KİMDİR? 

Emre Efser'in tam adı Tevfik Emre Sarı'dır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Sarı, Milat Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Emre Esfer kimdir? Hilal Kaplan'ın yeni eşi Tevfik Emre Sarı kim, nereli, kaç yaşında?
Hilal Kaplan

 

Hakkında FETÖ ile ilişkisi olduğuna yönelik iddialar da ortaya atılan Sarı'nın avukatından gelen açıklamada, Sarı'nın örgütle hiçbir ilişkisinin olmadığı, hakkında şu ana kadar açılmış herhangi bir soruşturma veya dosya bulunmadığını belirtildi.

Patronlar Dünyası'nın haberine göre; geçen hafta Çekmeköy'deki villasında aile arasında gerçekleşen törenle Tevfik Emre Sarı ile hayatını birleştiren Hilal Kaplan'ın evliliği mahkeme dosyasındaki soyadı değişikliğinden ortaya çıktı.

Anadolu 51. Asliye Ceza Mahkemesi'nde eski eşi Süheyb Öğüt ile birlikte müşteki olarak bir davaya katılan Hilal Kaplan'ın soyadının Sarı olarak değiştiği görüldü.

Tevfik Emre Sarı'nın FETÖ dosyalarında adının geçtiği, bu yüzden hem sosyal medya hesapların da hem de Milat gazetesindeki yazılarında Emre Efser ismini kullandığı ileri sürüldü.

Sabah yazarı Hilal Kaplan 3 Mayıs 2020'de "Aile için tehlike çanları çalıyor" başlıklı yazısında boşanmaya karşı uyarılarda bulunmuş ve boşanmanın yaygınlaşarak sıradanlaştığı, evlilik öncesi birlikteliği olmayanların yadsınmaya başlandığı yönünde ifadeler kullanmıştı.

 

Yorumlar