Emirhan'ın babasından Samet Aybaba'ya tehdit

Emirhan Delibaş'ın babası Murat Delibaş,

Google Haberlere Abone ol
Emirhan'ın babasından Samet Aybaba'ya tehdit

Beşiktaş, genç oyuncusu Emirhan Delibaş ile olan sözleşmesini dün karşılıklı anlaşarak sonlandırdığını duyurdu. Karar, sosyal medya üzerinden çıkan iddiaların ardından gelen taraftar tepkileri sonrası alındı. Beşiktaş Kulübü'nün açıklamasında, "Profesyonel futbolcu Emirhan Delibaş'la karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Emirhan Delibaş'a bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.

EMİRHAN DELİBAŞ İDDİALARI REDDETTİ

Sözleşmesinin feshedilmesinden önce Emirhan Delibaş, kendisine yöneltilen iddiaları sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile reddetti. Delibaş, "Sahte hesaplar tarafından yapılan iftiraları reddediyor ve takımıma olan bağlılığımın sorgulanamayacağını belirtmek istiyorum" dedi.

MURAT DELİBAŞ'TAN SAMET AYBABA'YA AĞIR SÖZLER

Emirhan Delibaş'ın babası Murat Delibaş, oğlunun sözleşmesinin feshedilmesi üzerine Beyaz TV'ye konuştu. Murat Delibaş, Beşiktaş'ın kararından duyduğu şoku dile getirerek, "Dünya basınında bile rezil olduk. Beşiktaş'ın fesih sürecinde bize hiçbir şekilde danışılmadı" şeklinde konuştu.

Murat Delibaş, fesih kararının Samet Aybaba'dan kaynaklandığını iddia ederek, "Ben bizzat kulübe gideceğim, televizyona da gideceğim. Samet Hoca'nın pisliklerini de anlatırım" dedi. Ayrıca, Beşiktaş içinde genç oyuncuların harcandığını ve birçok dolabın döndüğünü öne sürdü.

Yorumlar