Emanet son bölüm izle Emanet 205. Bölüm Full Tek Parça

Emanet son bölüm ya da 205 Bölüm 17 Haziran 2021 Cuma canlı izle için gerekli olan bilgileri sizler için derledik. Şirketteki durumlarla alakalı sorunlar yaşamaya başlayan Yaman'ın başı dertte. Yaman ile Seher'in yeniden ayrı düşmesine neden olan sorunların çözümü de grift bir hal almış durumda.

Emanet son bölüm veya 205. Bölüm 18 Haziran 2021 Cuma günü hayranlarının karşısına çıkıyor. İkbal, merdivenlerden iterek ölümden dönmesine neden olduğu Seher'e yaptıklarının duyulmasından enidşe ediyor. Ancak yaptıklarından şüphelenen birileri var. Seher, Yaman'ın neden bu şekilde davrandığının altındaki gerçek nedenleri buluyor. Seher hakkındaki bütün şüpheleri boşa çıkan Yaman, onun hakkındaki düşüncelerinden dolayı kendini suçlamaya başlıyor. Yusuf uzun bir hastane süreci için hastaneye yatması yeni bir sürecin başlangıcı olmuş, ikisi yeni bir mücadeleyi birlikte yapmak zorunda kalmışlardı. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarından yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için alttaki linki takip edebilirsiniz. Emanet Son bölüm yani 205. Bölüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Emanet son bölüm izle 155. Bölüm Full Tek Parça
Yaman ve Seher 

 

Emanet önceki bölümde dedektif bulunmuş ancak ormanlık alanda ölmek üzereydi.

Yemin son bölüm izle
Yaman, Seher'e ikramda bulunuyor.

 

Ömer, hastaneye yatmadan önce mutlu bir yuva hatırasını yaşıyor.

 

EMANET 205. BÖLÜM SEZON FİNALİ FULL TEK PARÇA

Emanet dizisi 18 Haziran Cuma günü itibariyle sezon finali yaptı. İşte sezon finali bölümü:

EMANET 204. BÖLÜM FULL TEK PARÇA 

Emanet dizisinin 17 Haziran Perşembe günü yayınlanan 204. bölümü şöyle:

EMANET 203. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Emanet dizisinin 16 Haziran Çarşamba günkü bölümü şöyle: 

 

EMANET 202. BÖLÜM FULL İZLE 

 

EMANET 201. BÖLÜM FULL İZLE 

 

EMANET 200. BÖLÜM FULL İZLE

 

EMANET 199. BÖLÜM FULL İZLE 

Emanet dizisinin 10 Haziran Perşembe günü yayınlanan 199. Bölümü yayınlandı. İşte son bölüm:

 

Yaman'ın manevi açıdan isyan noktasına geldiği son bölümlerde onu teselli etmek yine Seher'e düşüyor. Yusuf'un rahatsızlığı Yaman ile Seher yeniden bir araya getiriyor, birbirlerine yeniden yaklaşmalarına vesile oluyor. Yaman'ın Selim takıntısı giderek ikisinin de hayatını olumsuz etkilerken; Seher ise içinde yaşadıklarıyla başbaşa kalmış durumda. Yeni bölümde Yaman, Selim ismi nedeniyle küplere biniyor. Her şeyi bitirmeye karar veriyor. Çünkü duydukları karşısında hayatının şokunu yaşamış durumda. Ancak gerçek ise farklı olabilir. 

EMANET 139. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet son bölüm izle 127. Bölüm Full Tek Parça

Emanet son bölüm izle 125. Bölüm Full Tek Parça

Emanet son bölüm izle 125. Bölüm Full Tek Parça

Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Yaman ile Seher yine beklemedikleri gelişmelerle karşı karşıya kalıyor. Yaman, Seher'e artık açılmanın zamanı geldiğini düşünerek açılmaya karar verir. Ancak başarabilecek mi göreceğiz.

Emanet 117. Bölüm'den kareler:

EMANET DİZİSİ OYUNCULARI

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay

Emanet Canlı İzle:

https://www.kanal7.com/canli-izle 

Emanet Son Bölüm Full Tek Parça İzle:

https://www.izle7.com/kanal7/izle-49161-emanet-dizisi-121-bolum-izle.html 

Yorumlar

Aşe Emanet dizisini izlerken kalbim sanki yerinde çıkacak gibi atıyor çok heycanlı❤❤❤👏👏👋👋👋👍👍👍🌺🌺🌺🌻🌼🌹
Rukiye Emanet dizisi şahane bir dizi❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Çiçek Seher ve yaman çok yakışyolar❤❤❤❤💘💘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👋👋👋👋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍