Emanet dizisi konusu, oyuncuları, ne zaman başlayacak?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Emanet dizisi konusu, oyuncuları ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Emanet dizisi konusu nedir? Emanet dizisi oyuncuları kimlerdir? Ne zaman başlayacak gibi merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik.

Google Haberlere Abone ol
Emanet dizisi konusu, oyuncuları, ne zaman

Kanal 7 ekranlarında bomba gibi bir dizi daha yayına başlayacak. Tanıtımının yapıldığı dizi şimdiden izleyicide merak uyandırdı. Oyuncu kadrosu ile dikkati çeken dizinin konusu merak edildi. Kanal 7'nin en çok beğenilen ve izlenen dizilerinden olan 'Adını Sen Koy' ve 'Yemin' dizisinin yapım şirketi Karamel Yapıma ait olan dizi en çok izlenenler listesine girmeye aday.

Kanal 7 Emanet dizisi konusu

Büyük bir aşk hikayesinin olacağı Emanet, bu aşk hikayesinin yanı sıra entrikaları ile de izleyicinin dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Dramatik olaylar serisinin yaşanacağı dizi tüm ailece izlenecek diziler arasında girmeye şimdiden aday gözüküyor.

Emanet dizisi oyuncuları

Güçlü kadrosu ile dikkat çeken 'Emanet' in oyuncu kadrsounda şu isimler yer alıyor: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, Aylin Veziroğlu, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Osman Aydın, Rüya Koriç, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Muhammed Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay, Orhan Sertsoy

Emanet dizisi ne zaman başlayacak?

Emanet dizisi çok yakında Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Emanet dizisinin 5 tane tanıtım filmi yayınlandı.

Emanet Dizisi Tanıtım Fragmanları

Emanet Fragman 1

Emanet Fragman 2

Emanet Fragman 3

Emanet Fragman 4

Kanal 7 Kimin?

Kanal 7 televizyonu 27 Temmuz 1994 tarihinde kuruldu. Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde yer alıyor.  Kanal 7 televizyonu genel yayın yönetmeni Zahid Akman'dır. En sevilen dizileri arasında 'Yemin' ve 'Ah Kalbim' dizileri yer almaktadır.

Yorumlar