n11 indirim kampanyası siteyi çökertti, işte siteye ulaşma yolu

n11.com sitesinin indirim çılgınlığı platformun çökmesine neden oldu. 11 Kasım günlerinde kampanya düzenleyen n11.com sitesi bu akşam başlayan kampanyası nedeniyle çöktü. N11 indirim kuponu toplayanlar kampanyanın başladığı andan itibaren siteye girmeye çalışıyor ancak ulaşamıyor.

n11 indirim kampanyası siteyi çökertti, işte siteye ulaşma yolu
11 Kasım 2018 Pazar 00:02

n11 indirim kampanyası sitenin çökmesine neden oldu. Her yıl 11/11 gününe özel indirimler başlatan site bu yıl da yine 11/11 indirim kampyanyası başlattı. İndirimin başladığı dakikadan itibaren site çöktü. Siteye girerek alışveriş yapmak isteyenler karşılarında çökmüş bir site gördü.

n11 indirim kuponları toplayan vatandaşlar, sitenin kampanyayı başlattığı dakikalardan itibaren siteye girmeye çalıştı, ancak ulaşamadı.

Online alışveriş her geçen gün yaygınlaşıyor. Dünya çapında alışveriş siteleri de her yıl düzenledikleri özel günlerle kullanıcıların alışveriş yapmasını teşvik ediyor. Türkiye'den bir internet alışveriş sitesi de 11 Kasım'da 24 saat süren alışveriş festivali düzenleyecek.

SİTEYE NASIL ULAŞABİLİRİM?

n11.com sitesine ulaşamayan internet kullanıcıları için başka bir yöntem de bulmak mümkün. Peki nasıl olacak o yöntem. 

Bunun için akıllı cep telefonunuz ve internetinizin olması gerekiyor. Bu iki şartı karşılayan kullanıcılar n11.com'un Google Play ve Appstore uygulamasını cep telefonlarına indirerek siteye giriş yapabilirler. Uygulamalar siteden farklı bir sunucuda bulunduğu için henüz çökmemiş durumdalar. 

n11 indirim kampanyasının reklam filmi: 

n11 indirim kuponu nasıl kullanılıyor?

n11 indirim kuponu almak isteyen vatandaşlar, onu nasıl kullanacağını merak ediyor. n11 indirim kuponunu bulmak ve kullanmak için aşağıdaki videoyu izleyebilir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
murat - 2 ay önce
16 dakikadır siteye girilmiyor.. yazık oldu o kadar kupon toplamıştım :))
Avatar
turgay - 2 ay önce
çökertmeden çıkmışta n11 im :)
Avatar
zdgfhjk - 2 ay önce
Ulan madem o kadar reklam yapıyosun adam akıllı server kullan bu ne rezillik ya
Avatar
Nazmi - 2 ay önce
N11 in yapacağı iş bu kadar olur.. milletin abanacağı belli, tedbirini alsana. alıcıya da yazık, satıcıya da..