Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Edirne-İstanbul Otoyolu'nun 14. kilometresinde (Söğütlüdere...

Karayollarında durum
18 Mayıs 2018 Cuma 08:49

ANKARA (AA) - Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Edirne-İstanbul Otoyolu'nun 14. kilometresinde (Söğütlüdere mevkisi) sanat yapıları yapım çalışmaları nedeniyle tek şerit trafiğe kapatıldı. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları yapımı kapsamında İstanbul-İzmit il yolunun 47-48. kilometrelerinde ulaşım servis yolundan sağlanacak.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 32- 39. kilometrelerinde köprülü kavşak ve yol genişletme yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun her iki yönü de trafiğe kapatılarak trafiğe servis yollarından izin veriliyor.

Kayseri-Malatya yolu (Darende-Gürün) 16-18. kilometrelerinde istinat duvarı çalışmaları nedeniyle sürücülerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×