BİM 9 Kasım indirimli ürünler listesi - BİM Aktüel Ürünler kataloğu - 7 Parça Tencere seti: 199 TL, Çocuk Mont: 29,90

BİM 9 Kasım indirimli ürünler listesi bu hafta da dolu dolu... BİM 8 Kasım - 9 Kasım indirimli ürünler kataloğu yayınlandı ve bu hafta BİM indirimli ürünler ile raflarını dolduruyor. BİM 5 Kasım - 9 Kasım aktüel ürünler listesini inceleyerek ve En yakın BİM mağazasını ziyaret ederek fırsat ürünlerini yakalayabilirsiniz.

BİM 9 Kasım indirimli ürünler listesi - BİM Aktüel Ürünler kataloğu - 7 Parça Tencere seti: 199 TL, Çocuk Mont: 29,90
09 Kasım 2018 Cuma 10:00

BİM 9 Kasım indirimli ürünler listesi bu hafta da yine çeşitli aktüel ürünlerle dolu...  BİM 9 Kasım akteül ürünler listesi ve uygun fiyatlarıyla yine müşterilerinin büyük beğenisini toplayacak. BİMde bu hafta: Tencere seti 7 parça,Portakal Nar Sıkımına Uygun Narenciye Presi, orta boy çaydanlık, 3'lü diamond bardak, 2'li Olive yağlık sirkelik, plastik elma çerezlik, 4'lü plastik mini saklama kabı, tek fiyat bambu ürünleri, Fisher-price eğitici sevimli elma, uyku arkadaşım, maket arabalar, metal iş makineleri çek-bırak, kelebek kurutmalık,12'li iz bırakmaz silikon mandal, ışıldak 66 led, ayakkabı rampası, çamaşır selesi, ütü masası, kirli speti, keçeli lastikli ütü masası kılıfı, tv ünitesi raflı, konvektör ısıtıcı, klavyeli pratik kumanda, yatak örtüsü çift kişilik, tek kişilik nevresim takımı, tek kişilik fitted çarşaf, çift kişilik fitted çarşaf, lisanslı puf yelek çocuk, çocuk mont, kaşkol çift taraflı-erkek, atkı-bere seti silimli ponponlu, kısa bot kadın, çocuk bot kız-erkek, 5'li çorap kadın-erkek, bayan polar pijama takımı, tek kişilik alez sıvı geçirmez

BİM aktüel ürünlerinin bu haftaki listesi BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta 05 Kasım Cuma ürünlerinde yok yok... BİM aktüel indirimli ürünler listesinde birbirinden güzel ürünler yer alıyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri tüketici ile buluşturan marketler zinciri tüketiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Her hafta Cuma günleri sınırlı sayıda gelen aktüel ürünler satışa çıkarılıyor. Bu ürünlerden haberdar olmak isteyen vatandaşlar haftalık yayınlanan broşürü görmek istiyorlar. Bimde bu hafta, "Arm&Hammer diş macunu 125 ml, Calgate diş macunu 2x150 ml, colgate ağız bakım suyu 250 ml, Diş Fırçası Colgate ZigZag Charcoal, Diş ipi Powersense 50mt, kürdanlı diş ipi powersense 50'li, koruma kapaklı diş fırçası, diş fırçası saklama kabı shine, soyulabilir yüz maskesi, yüz bölgesi sir ağda, saç fırçası naturlove, deodorant kadın XO 150 ml, sıvı sabun ışıl pırlanta serisi,ıslak mendil Ivory 125 adet, nefes almaya yardımcı burun bandı, nemlendirici bakım kremi"

Birleşik Mağazalar A.Ş. kimin?

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.), Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan büyük bir market zinciridir. Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşudur. Peki Türkiye de toplam 6012 mağazası bulunan BİM'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Latif Topbaş kimdir?

MUSTAFA LATİF TOPBAŞ KİMDİR?

Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ahmet Afif Topbaş'ın kardeşidir. Evli ve 4 çocuk sahibi olan Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir. Mustafa Latif Topbaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile hiçbir akrabalık ilişkisi yoktur.

Mustafa Latif Topbaş, Bahariye Mensucat A.Ş. adında tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin ortakları ve yöneticilerinden biri olarak 1961 yılında iş hayatına başlamıştır. İlerleyen zamanlar da muhtelif sanayi ve ticaret şirketlerinde kurucu ve idareci olarak görev yapmıştır. Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu'nun 1994 yıllarında kurmuş oldukları BİM (Birleşik Marketler A.Ş)'in kurucu ortakları arasında Mustafa Latif Topbaş da yer almıştır. Burada İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev almıştır. 2005 yılından itibaren İdare Meclis Başkanlığı, 2010 yılından itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda‘yı kurdu. Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. açılımı ve hakkında

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2017 yılında 53 yeni mağaza açarak 382 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2017 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır'da 50 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 265 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
levent - 6 ay önce
Detan Sinek Kovucu Elektrolit;9,90 ucuzmuş
Avatar
akın - 6 ay önce
bim fırsat ürünlerini kaçırmamak lazım.29 mayıs fırsatı kaçtı mı şimdi
Avatar
kadir - 6 ay önce
bim 1 haziran kataloğu yayınlandı mı acaba
Avatar
ahmed - 6 ay önce
Çay Makinesi gelsin
Avatar
uğur - 6 ay önce
Ultra Çamaşır Suyu Domestos 2+2 kg ne kadar
Avatar
fatma ozgur - 6 ay önce
fiyatlar iimiş.
Avatar
haklı - 3 ay önce
Adınız Haber Sitesi maksadınız haber ulaştırmak ama bakıyorum habercilikteki acizliğinizede!... haber dışında her şeyi yayınlıyorsunuz. Trafiğinizi artırmak için farklı yöenlimlere geçtiniz. sitenize fal, buçlar, rüya tabirleri, trafiğiniz az ise daha artormak için erotik pornografik içerik te ekleyinde habercilik adına tam hizmet edin.
Avatar
Elif zeybek - 3 hafta önce
Lütüfen çok acil tost makinesi istiyorumu kasımda gertirimisini