BİM 14 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu yine dolu dolu

BİM 14 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu'nda bu hafta birbirinden cazip ürünler yer alıyor. Arnica marka elektrikli süpürge bu hafta BİM'de 379 TL'den satışa sunuluyor. Kütüphanelerini süslemek isteyenler için yeni bir kitaplık, granit efektli kavurma tenceresi, granit efektli sütlük, bez gardrop, deri bot erkek ayakkabı da yeni BİM'de bu hafta satışa sunuluyor. Soğuk kış aylarını da düşünerek kataloğunu oluşturan BİM, fermuarlı erkek ve kadın polarları da satıyor. BİM'de bu hafat turbo fırın, cemre tencere seti, çay makinesi, çay seti,

BİM 14 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu yine dolu dolu
12 Aralık 2018 Çarşamba 12:00

BİM 14 Aralık 2018 Aktüel Ürünler listesi açıklandı. Listenin bu hafta en dikkat çeken ürünü ev hanımlarını yakından ilgilendiren temizlik robotu oldu. Arnica marka elektrikli süpürge bu hafta BİM'de 379 TL'den satışa sunuluyor. Kütüphanelerini süslemek isteyenler için yeni bir kitaplık, granit efektli kavurma tenceresi, granit efektli sütlük, bez gardrop, deri bot erkek ayakkabı da yeni BİM'de bu hafta satışa sunuluyor. Soğuk kış aylarını da düşünerek kataloğunu oluşturan BİM, fermuarlı erkek ve kadın polarları da satıyor. BİM'de bu hafat turbo fırın, cemre tencere seti, çay makinesi, çay seti, meşrubat bardağı da raflardaki yerini aldı.

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge makinesinin özellikler şöyle: 

Cyclone Elektrikli Süpürge
• Dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı
• Yüksek performanslı yeni süpürme ucu
• Patentli teleskobik emiş borusu
• Yıkanabilir AFS filtre
• 2,5 litre toz haznesi 

BİM Aktüel ürünler kataloğunda dikkat çeken bir diğer ürün ise modern kitaplık oldu. Modern kitaplık 4 raftan oluşuyor. Ferforce çerçeveli CE sertifikalı kitaplık 199 liraya satılıyor.

Birleşik Mağazalar A.Ş. kimin?

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.), Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan büyük bir market zinciridir. Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşudur. Peki Türkiye de toplam 6012 mağazası bulunan BİM'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Latif Topbaş kimdir?

MUSTAFA LATİF TOPBAŞ KİMDİR?

Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ahmet Afif Topbaş'ın kardeşidir. Evli ve 4 çocuk sahibi olan Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir. Mustafa Latif Topbaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile hiçbir akrabalık ilişkisi yoktur.

Mustafa Latif Topbaş, Bahariye Mensucat A.Ş. adında tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin ortakları ve yöneticilerinden biri olarak 1961 yılında iş hayatına başlamıştır. İlerleyen zamanlar da muhtelif sanayi ve ticaret şirketlerinde kurucu ve idareci olarak görev yapmıştır. Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu'nun 1994 yıllarında kurmuş oldukları BİM (Birleşik Marketler A.Ş)'in kurucu ortakları arasında Mustafa Latif Topbaş da yer almıştır. Burada İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev almıştır. 2005 yılından itibaren İdare Meclis Başkanlığı, 2010 yılından itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda‘yı kurdu. Mustafa Latif Topbaş'ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker'in torunu Ali Ülker ile evlidir.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. açılımı ve hakkında

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2017 yılında 53 yeni mağaza açarak 382 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2017 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır'da 50 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 265 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
levent - 8 ay önce
Detan Sinek Kovucu Elektrolit;9,90 ucuzmuş
Avatar
akın - 8 ay önce
bim fırsat ürünlerini kaçırmamak lazım.29 mayıs fırsatı kaçtı mı şimdi
Avatar
kadir - 8 ay önce
bim 1 haziran kataloğu yayınlandı mı acaba
Avatar
ahmed - 8 ay önce
Çay Makinesi gelsin
Avatar
uğur - 8 ay önce
Ultra Çamaşır Suyu Domestos 2+2 kg ne kadar
Avatar
fatma ozgur - 8 ay önce
fiyatlar iimiş.
Avatar
haklı - 5 ay önce
Adınız Haber Sitesi maksadınız haber ulaştırmak ama bakıyorum habercilikteki acizliğinizede!... haber dışında her şeyi yayınlıyorsunuz. Trafiğinizi artırmak için farklı yöenlimlere geçtiniz. sitenize fal, buçlar, rüya tabirleri, trafiğiniz az ise daha artormak için erotik pornografik içerik te ekleyinde habercilik adına tam hizmet edin.
Avatar
Elif zeybek - 3 ay önce
Lütüfen çok acil tost makinesi istiyorumu kasımda gertirimisini