Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Google Haberlere Abone ol
Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında soruları İngiltere'deki tartışmalı televizyon programını izleyen gurbetçiler tarafından merakla soruluyor. 

İngiliz medyasında tartışmalarla izlenen programın en çok konuşulan isimlerinden birinin Türk olması tepkilere neden oluyor.

Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında
Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında

 

Sosyal medya üzerinden birçok kullanıcı Ekin Su Cülcüloğlu'nun yarışmaya katılmasını veya yarışmadaki hallerine tepki gösteriyor. 

Peki, Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

ngiltere’nin en çok izlenen yarışma programlarından Aşk Adası yani Love Island’a katılan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu ülkede gündemden düşmüyor.

Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında
Ekin Su Cülcüloğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında

 

Sadece İngiltere’de değil sansasyon yaratan olayları ile Türkiye’de de konuşulan Aşk Adası programına Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu katıldı. Türkiye’de pek çok dizide yer alan isim, adaya gelir gelmez gündeme oturdu.

Aşk Adası, daha önce çok kez müstehcen görüntülerle gündeme gelmişti. Aşk, entrika ve cinselliğin eksik olmadığı ada kapalı kapılar ardında gerçekleşen olaylarla da çok konuşuluyor.

Love Island’a katılır katılmaz İngiliz basının da büyük ilgisini çeken Cülcüloğlu ilk randevusuna 22 yaşındaki öğrenci Liam Llewellyn ile çıktı. Ancak randevuları Liam’ın flörtleştiği Gemma’nın tepkisini çekince adada olaylar çıktı.

Yarışmanın en beğenilen ismi olan Liam ise Ekin Su ile date'e çıkmak istedi, bunun üzerine Cülcüloğlu en çok konuşulan isim oldu.
Liam Llewellyn

Ekin Su Cülcüloğlu açıklamasında gerçek aşkı aradığını söyledi, ‘Beni en çok etkileyen şey beyin! Zeki, iyi sohbet edebildiğim birini arıyorum.” dedi.

Liam’la randevusundan sonra, Cülcüloğlu programdaki diğer kızları toplarken, ‘isterse ve uygun görürse erkek arkadaşlarını ellerinden alabileceği konusunda’ uyardı. Türk oyuncu, “Ben mevsimlik kız arkadaşlar edinmek için burada değilim. Hayatımın aşkını yapmak için buradayım” dedi.

Ekin Su kısa sürede İngiltere’de sosyal medyanın gündemine otururken, birçok Türk kullanıcı da Türkçe ve İngilizce tweetlerle Cülcüloğlu’na tepki gösterenler olduğu gibi destek olanlar da vardı.

ŞEYTANA BENZETİLDİ

Ekin Su Cülcüloğlu'nun en son yaptıkları ise herkesin tepkisini çekti. İzleyicileri onu şeytana benzettiler. Programa katılan Ekin Su Cülcüloğlu, daha önce gerçek aşkı aradığını ve kendisini en çok etkileyen şeyin zekâ olduğunu belirtmişti.

Ekin Su, Aşk Adası’ndaki flörtleriyle sık sık gündeme geliyor. Son olarak pazar günü Davide Sanclimenti ile tutkulu öpüşmesiyle dikkat çeken Ekin Su, birkaç saat sonra yeni çocuk Jacques O’Neill ile flört etmeye çalışınca izleyenler şaşkına döndü. Ekin Su yeni yarışmacı Jacques’a “Buraya daha önce gelseydin ben de seni tanımak isterdim” derken görüldü.

Ekin Su’nun villadaki hareketlerini izleyen hayranlar, Twitter’da da bu konuyu gündeme getirdi. Kullanıcılardan biri “Şeytan çok çalışıyor ama Ekin Su daha çok çalışıyor” yazarken, bir diğeri “Ekin Su kendin gibi davran” dedi.


 

Yorumlar