Fotoğraflarla ‘Akdağmadeni’ anlatıldı

Yozgat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde açılan fotoğrafçılık kursunda çekilen fotoğraflar yılsonu sergisinde beğeniye sunuldu.Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Fuaye Salonu’nda açılan sergide Akdağmadeni fotoğraflarla...

Fotoğraflarla ‘Akdağmadeni’ anlatıldı
08 Aralık 2017 Cuma 15:14

Yozgat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde açılan fotoğrafçılık kursunda çekilen fotoğraflar yılsonu sergisinde beğeniye sunuldu.

Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Fuaye Salonu’nda açılan sergide Akdağmadeni fotoğraflarla anlatıldı. Usta Öğretici Seyfi Çelikkaya öncülüğünde kursiyerler tarafından çekilen 50 fotoğrafta Akdağmadeni ilçesinin tarihi, turistik ve doğal güzellikleri yansıtıldı.

Sergi açılışına katılan Yozgat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Şenay Daştan Sipahi, fotoğrafçılık kursiyerlerinin başarılı bir çalışmaya imza attığını belirterek serginin Pazartesi gününe kadar açık olacağını söyledi. Sipahi, sergiyi ziyaret etmek isteyen vatandaşların, Yozgat İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nde fotoğraf sergisini ziyaret edebileceklerini dile getirdi.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×