Duy Beni hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta?

Duy Beni hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta?

Google Haberlere Abone ol
Duy Beni hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta?

Duy Beni hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta?

STAR TV’in yeni dizisi Duy Beni’nin tanıtımı izleyiciyle buluştu.

Yönetmenliğini Ali Balcı'nın üstlendiği dizinin hangi gün, saat kaçta yayınlanacağı merak ediliyor.

Senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz'ün yazdığı Duy Beni dizisinin ilk tanıtımı dikkat çekti.

“Duy Beni” dizisi perşembe STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Duy Beni dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Ekim adlı bir kızın hikayesinin işleneceği dizinin konusu merak ediliyor. İşte Duy Beni dizisinin konusu.

Duy Beni dizisinde Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim (Rabia Soytürk) ’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla (Helin Kandemir)’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar.

Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır.

Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır.O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim’le birlikte Bekir (Taha Bora Elkoca) ve Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz) de sınavı kazanmıştır.

Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık!

Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek.

Selim Bender ( Berk Hakman)! Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır.

Duy Beni, Perşembe günleri saat 20.00'de Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

 

Yorumlar