Dünya Avucunuzda sunucuları kim?

Dünya Avucunuzda isimli programın sunucuları kimdir, nerelidir, kaç yaşında işte üç sunucu hakkında merak edilen bilgiler.

Google Haberlere Abone ol

FOX TV'de yayınlanan Dünya Avucunuzda isimli gezi programını sunan sunucuların kimler olduğu merak ediliyor. İşte Dünya Avucunuzda programını sunanların biyografileri: 

Hafta içi her gün FOX Türkiye'de saat 13.00'te yayınlanan Dünya Avucunuzda programını üç kişi sunuyor. Sunuculardan biri birçok kişinin yakından tanıdığı ünlü sunucu ve model Burcu Esmersoy'dur. Diğer iki sunucu ise kamuoyunda çok fazla bilinmeyen isimler olduğu için kim oldukları merak ediliyor. 

İşte Dünya Avucunuzda programının sunucuları: Burcu Esmersoy, Sezgin Yılmaz ve Kemal Gözegir. 

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Kamile Burcu Esmersoy, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da doğdu. Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu. New York Üniversitesi'nde "Hospitality, Tourism and Sports Management" eğitimi aldı. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında "Miss International" seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve "Dostluk Güzeli" oldu. 1998 yılında Günel Zeynalova-Didem adlı klipte Didem karakterinde oynamıştır.

Kanal D'de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu'nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk'te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı. 2014 Yılında Tv8' de yayın hayatına başlayan Ver Fırınada ve 2015 Mart ayında başlayan Komedi Türkiye isimli programı Sunmaktadır.

2006 yılının Nisan ayında NTV'de "Spor Servisi" programının sunuculuğunu yapmış olup NTV Spor kanalında da programları vardır. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yapmıştır. Popstar 2013 programında sunuculuk yapmaktadır. Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları yayınlanmakta olan Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Anne ve babası boşanmıştır. Çerkes kökenlidir.[4] Burcu Esmersoy, 28 Şubat 2006 tarihinde Ferrari'nin Reklam Pazarlama ve Sponsorluk Müdürü Massimo Cusimano ile İtalya'da bir kilise nikâhı yaptı, evlilikleri 2 yıl sürdü. Dans etmeyi çok sevdiğini ve en sevdiği dans parçasının Dennis Ferrer'in Touched The Sky olduğunu Ayşe Arman'la yaptığı söyleşide belirtmiştir.

DÜNYA AVUCUNUZDA SEZGİN KİMDİR?

Instagram fenomeni olan Sezgin Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden fotoğraflar paylaşıyor. Şu anda 1,5 milyon takipçisi bulunuyor.

DÜNYA AVUCUNUZDA KEMAL GÖZEGİR KİMDİR?

Londra Üniversitesi Royal Holloway Koleji mezunu olan Gözegir editördür.

Yorumlar