Doya Doya Moda 9 Haziran Salı Puan Durumu

Doya Doya Moda yarışmasının 9 Haziran Salı puan durumu belli oldu. Geçen hafta birinci olup kolyeyi alan isim Sündüz olmuştu. Eleme potasına ise Melika, Emel ve Gamze girdi. Doya Doya Moda 9 Haziran puan tablosu yazımızda

Google Haberlere Abone ol

Doya Doya Moda 9 Haziran Salı puanları bugün yapılacak yarışmadan sonra jürinin vereceği kararlarla birlikte belli oluyor. Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı yarışmada her gün birbirinden iddialı tasarımlarla sahneye çıkan büyük beden modeller en yüksek puanı almaya çalışıyor. Yarışmayı ilginç kılan bir diğer özellik ise yarışmaya katılan büyük beden modellerin kendi aralarında yaşadıkları rekabetin ortaya çıkardığı tablo oluyor. Dün en yüksek puanı alan isim Betül oldu. Betül 14 puan aldı. Betül'e en yakın puan 10 ile Su'nun oldu. Diğerleri Doya Doya Moda jürisinden düşük puanlar aldılar. Peki, Doya Doya Moda 9 Haziran Puan Tablosu nasıl oldu, kim birinci oldu?

DOYA DOYA MODA 9 HAZİRAN PUAN DURUMU

Program 9 Haziran Salı günü itibariyle haftanın ikinci gününe başladı. Yarışmanın ilk gününde, geçen hafta elenen ismin yerine yeni bir isim dahil olmuştu. Geçen hafta, yarışmanın en düşük puanını alan Melika olmuş ve elenmişti. Geçen haftanın favori ismi ise yine Sündüz olmuş ve hafta birincisi olarak kolyeyi kazanmıştı. Böylece iddialı yarışmacı Sündüz iki hafta üst üste kolye almış oldu. Peki, bu hafta kolyeyi kim kazanacak, kim birinci olacak. Bu hafta içi alınacak puanların durumuna göre değişiklik gösterecek.

DOYA DOYA MODA HAFTANIN YARIŞMACILARI

Doya Doya Moda bu hafta yarışan isimleri şunlar: 

- Sündüz Durmaz, Su Baher, Emel Başkan, Betül Böçkün, Hanzade, Zeynep ve Gamze

Doya Doya Moda Puan Tablosu

İşte bu hafta 9 Haziran puanları:

TABLO  Sündüz   Hanzade   Gamze   Su   Betül   Emel   Zeynep 
Pazartesi  4  8  4 10   14  7  6
Salı  12  13  3  3  14  5  3
Çarşamba               
Perşembe              
Cuma              
TOPLAM  16  21  7 13   28  12  9


GEÇEN HAFTANIN PUAN TABLOSU

Geçen haftanın puan tablosu şöyle olmuştu:

TABLO  Sündüz   Hanzade   Gamze   Su   Betül   Emel   Melika 
Pazartesi 12 18 3 7 9 8 5
Salı  14  10  3  14  7
Çarşamba   12  3  9  4  3
Perşembe  8  5  4  3  10  8  8
Cuma  20  25  20  20  25  15  12
TOPLAM 66 61 39 47 55 45 35


Doya Doya Moda yarışmasına katılan isimlerin büyük beden olması gerekiyor. En düşük 42 beden olması gereken modeller, kendilerine tanınan günlük bütçeler kapsamında, en şık model olmaya çalışacaklar. Bunu yaparken, kendilerine söylenen konsept sınırları dahilinde hareket etmeleri gerekiyor. Günlük puanlama yapılan yarışmada, hafta finalinde birinci ve elenen isimler belirleniyor. Birinciye ödül veriliyor. Sonuncu ise eleniyor. Yarışmada dört jüri üyesi bulunuyor. Jüri üyelerinin verdiği puanlar sıralamada baz alınıyor.

DOYA DOYA MODA 142. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar

Helin Özellikle jüri üyeleini cok ama çok seviyorum umarım büyük finalde sündüz su ve betül ü görürüz