Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle canlı 28. Bölüm Full Tek Parça

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm veya 28. Bölümü 20 Ocak 2021 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yeni bölümde hastanenin yoğun servisinde son nefesini vermek üzere olan Mehdi'nin durumu belli olacak. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle linki aşağıda yer alıyor

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm ya da 28. Bölüm 20 Ocak 2021 Çarşamba günü TV8 ekranlarında saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Mehdi, Zeynep'in kişisel hırsı ve gururu yüzünden cezaevinden hayati tehlikeye giriyor. Planlı bir saldırının kurbanı olan Mehdi hayati tehlikesi bulunan bir duruma düşerek hastaneye kaldırılıyor. Mehdi'nin bu bölümde diziden ayrılıp ayrılmayacağı da netleşecek. Doğduğun Ev Kaderindir canlı izlemek isteyenler en alttaki linki kullanabilir. Dizinin full tek parça halini ise dizinin bitiminden sonra bu sayfadan izleyebilirsiniz.

BABA DÜŞMANI VEYSİ RAHAT DURMUYOR

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 27. FULL BÖLÜM İZLE

Cezaevinde Benal ile evlenmeye karar veren Mehdi, bu kararını uyguluyor. Zeynep'i hayatından tamamen silmeye karar veren Mehdi, yeni bir sayfa açıyor. Öte yandan Zeynep ise Barış ile hayatına yeniden bir sayfa açıyor. Barış ile daha iç içe bir hayat yaşamaya başlayan Zeynep'i nelerin beklediği ise bilinmiyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 26. BÖLÜM İZLE

Geçen bölümde Mehdi, Zeynep'i kaçırdığı için cezaevine düşmüştü. Zeynep ise artık Barış'ın yanında kendini daha güvende hissettiğini söylemişti. Dizinin geri kalan bölümünde Zeynep ile Mehdi'nin yeni hayatının nasıl olacağı merakla bekleniyor. Öte yandan Mehdi'nin baba olması ona hayatını yeniden kurması için bir fırsat sunuyor. 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİRR 25. BÖLÜM FULL İZLE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 24. BÖLÜM FULL İZLE

Mehdi, Zeynep'in peşini bırakmayarak evinin yanına taşınıyor. Bu durumu öğrenen Zeynep çok kızıyor. Öte yandan Barış bey, Mehdi'nin arabayı parçaladığı anlara ait kamera görüntülerini ona izletiyor ve "Bu öfkeyi görüyor musun bir gün sana da yönelebilir" diyerek onu tahrik ediyor. 

23. BÖLÜM FULL İZLE 

22. BÖLÜM FULL İZLE (GEÇEN HAFTAKİ)

Mehdi hastanede kendisine yardım eden Zeynep'in peşini bırakmayarak hayatına müdahale etmeye devam eder. Hatta Zeynep'in babasını da bularak daha ona yakınlaşmaya çalışır. Mehdi, Zeynep'e olan aşkını giderek bir takıntı haline getiriyor. Mahalledeki evini satarak Zeynep'in mahallesine taşınmaya karar veriyor. Ayrıca Zeynep'in iş için Bulgaristan'a gitmesini engellemek için doğrudan mudahil olması ise şaşırtıyor. Öte yandan Müjgan ile Burhan cephesinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 21. BÖLÜM İZLE

Dizinin yeni bölümünde Mehdi, Burhan ve adamları tarafından feci şekilde darp edilir. Mehdi'nin başına bir şeyler geldiğini anlayan Zeynep hemen harekete geçer. Bu durum aralarında yeniden yakınlaşmalara neden olacaktır. Dizinin son bölümünü canlı izlemek için alttaki canlı yayın linkini takip edebilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 20. BÖLÜM FULL İZLE

20. Bölüm ile seyircinin karşısına çıkan dizinin yeni bölümünde Mehdi ile Zeynep'in hayatlarında yeni bir sayfa açıldı. Mehdi, Zeynep'in açtığı boşanma davasında herkesin tahmin ettiğinin aksine bir davranışta bulunarak hamle yaptı.

Yeni bir hayata yelken açan Mehdi yine de Zeynep'i unutamazken, kız kardeşleri cephesinde yaşanan karmaşadan habersizdir. Öte yandan Zeynep de kendi hayatında yeni sayfalar açmaya çalışıyor ancak hala Mehdi'yi unutabilmiş değil. 

Mehdi, Zeyneplerin evinde Barış beyi yemekte görünce ne olacak? Cemile ile Nuh'un arasında yaşanan ilişkiyi öğrendikten sonra ne yapacak? 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 18. BÖLÜM FULL İZLE

DOĞDUĞUN EV KADEDİNDİR 17. BÖLÜM FULL İZLE

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR CANLI İZLEME LİNKİ: