Zalim İstanbul 9. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça

Zalim İstanbul 9. Bölümü 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü sezon finali bölümüyle bu sezon son kez hayranlarının karşısına çıktı. Zalim İstanbul son bölüm izleyenler köşkte yeni sürprizlerle karşılaşacak. Çünkü Cenk'ten beklediği karşılığı alamayan Ceren, birçok şeyin ortaya çıkmasına vesile olacak bir hamlede bulanarak kendini bıçaklar. Kendi bıçaklaması ise gizlediği büyük sırrının ortaya çıkmasına neden oluyor. Çünkü Ceren hamiledir. Annesi gözyaşları içinde kızının içinde bulunduğu durumu anlamaya çalışır. Şeniz'in kurduğu oyun neyin üzerine Zalim İstanbul son bölüm izleyicisi merakla takip ediyor. Ceren'i kandırarak Nedim'le nikah masasına oturtan Şeniz Ceren'i otel odasında çektiği video ile tehdit eder. Ceren'in artık Nedim'le evlenmekten başka çaresi yoktur.

Zalim İstanbul 9. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça
02 Haziran 2019 Pazar 16:30

Zalim İstanbul 9. Bölüm 27 Mayıs Pazartesi günü ekranlara geldi. Dizi bu akşam sezon finaliyle bu sezon son kez ekranlara geliyor. Dizinin son bölümünde Ceren kendini bıçaklıyor. Bunun üzerinde gerçekler ortaya çıkıyor. Karnındaki bebeğe zarar vermek isteyen Ceren ağır şekilde yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Bu olay Karaçay köşkünde tüm olayların seyrini değiştirir. Çünkü Ceren'in gizlediği hamileliği ortaya çıkmıştır. Seher başta olmak üzere herkes duydukları şey karşısında şok olur. 

Zalim İstanbul son bölüm heyecan dolu anlara sahne oldu. Ceren'in beyaz gelinlik içinde ancak gözyaşları ile nikah masasına oturuyor olması izleyiciyi meraklandırdı. Ceren'in annesi Seher hanım gözyaşları içinde kızının durumuna perişan oldu.

Şeniz Ceren'i ailesini köşkten uzaklaştırması için kullanmaktadır. Özellikle Cemre'nin köşkten gitmesi için çabalaan Şeniz Nedim'e yaptıklarının ortaya çıkmasından korkar. Ancak yüzyüze geldiği Cemre Şeniz'in Nedim'e de oğlunada ne yaptığını bildiğini yüzüne haykırır.

Seher Hanım ise Agah Beyin karşısına geçip biraz Allah korkun varsa boz şu işi diye çıkışır ancak Agah Bey bozamayacağını söyler, üstüme gelme yüzün kızarır dediği Seher iyice çılgına döner neler olduğunu öğrenmeye çalışır.

Öte taraftan Ceren Cenk ile konuşmak için gittiği odasında Cenk'in onun hiç hiç bir şey hissetmediğini söylemesi üzerine cebine koyduğu bıçağı çıkararak Cenk'i tehdit eder. Ancak bıçağı kendine doğrultarak karnında taşıdğı Cenk'in bebeğini öldüreceğini söyler. Zalim İstanbul son bölüm heyecan dolu bir sahne ile son buldu.

ZALİM İSTANBUL 7. BÖLÜM İZLE FULL HD

Cenk'in Cemre'ye çocukluğunda yaptıklarını anlatmasına şahit olur. Öte taraftan Seher Hanım ve Agah Bey otel odasında çocuklarının yanına giderler ikisi de ne yapacağını ve ne ile karşılaşacağını bilemez. Ancak ters bir görüntü ile karşılaşmazlar. Ancak bu durumdan korkan Seher hanım kızını korumak için hiç beklenmedik bir karar verecektir Bu kararı dört gözle bekleyen Agah Bey bile Seher'in bu kararı karşısında şok olur.

Agah Bey Cenk'i içinde bulunduğu ortamdan dolayı sorguya çeker Cemre ile birbirlerine aşık olduklarını söyleyen Cenk'e inanmadığını söyleyen Agah Bey işin peşini bırakmayacağını söyler. Öte taraftan Nedim'e yeni doz bir ilaç vermeye çalışan Şeniz hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Şeniz'in boğazını sıkan Nedim'in elinden Şeniz'i tüm aile zor kurtardı. Ancak bu anlarda Agah Bey'in gözünden kaçmayan şey Cenk'in annesi boğulurken hiç bir şey yapmamış olması. 

Seher Hanım kızını Cenk'ten korumak için Cemre'yi Nedim'le evlendireceğini söyler.

ZALİM İSTANBUL 6. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

Son bölüm izleyicileri Cenk'in elindeki silahın namlusunu Nedim'in başına dayamasına tanıklık etti. Vidyodan Cenk'in annesi hakkında söylediği herşeyi duyan Agah Bey çılgına döner ve Şeniz'den hesap sorar. Diğer taraftan Şeniz Cemre'nin oğlundan hamile olduğunu öğrenmiştir ve bir oyunun peşine düşer. Fakat Cenk'in Nedim'in başına silah dayaması Şeniz'in ayağına dolanır.  Agah Bey'le yolları ayrılan Şeniz bavulunu alarak evden ayrılır. Ancak bu durum uzun sürmez Agah Bey gidip Şeniz'den özür diler ve eve getirir ancak Şeniz'in eve dönmek için tek şartı Nedim'in odasındaki kameranın kalkması ve Nedim'in sorumluluğudur. 

Öte taraftan Ceren'in hamile olduğunu öğrenen Şeniz bebeği yasal haftası dolduğu için yasa dışı yollardan yok etmenin yollarını arar. Sessiz bir şekilde bunu halletmeye çalışan Şeniz bir otel odasında Ceren'in bebeğinin hayatına son verir.

Cemre'nin Cenk'in yıllar öncesine ait sırrını öğrenmesi ona karşı yumuşamasına sebep olur, ancak öğrendiklerinin ağırlığından kurtulamaz ve dahasını öğrenmek için Cenk'le oteldeki dairesinde buluşup konuşacaktır ancak telefon konuşmasına şahit olan annesi ve Cenk'i takip ettiren Agah Bey otele gelirler. Zalim İstanbul 6. bölüm izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı.

ZALİM İSTANBUL 5. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

Cenk'in Cemre'ye iyice aşık olmasına tanıklık edecek. Bu durum iki kardeş arasının iyiden iyiye açılmasına sebep olacak. Civan'ın arabada uyuşturucu ile bulunması Agah Bey'in adının uyuşturucu ile anılmasına sebep oldu. Agah Bey kendini aklayabilmek için bütün delilleri toplarken diğer taraftan Cenk'in gözünden kaçmayan ayrıntı ile gerçeği ile ortaya çıkarır. Civan'ı içerden çıkarmayı başaran Agah Bey adını da böylelikle temizlemiş oldu. 

Zalim İstanbul 5. Bölüm izleyicileri Nedim ve Cemre arasında neler olacağını merak ediyor. 

Cemre Cenk'in mekan kapatıp kendisini kandırarak şarkı söylettiğini üstüne birde taciz ettiğini babasına söyledi. Bu durumda babası ile arasında bir türlü erimek bilmeyen buzlar iyice dağ oldu. Baba oğul arasındaki tartışma büyük bir şekilde devam ederken içeri giren Nedim ve Cemre Şeniz Hanımla ilgili büyük bir gerçeği ortayı çıkardı. Zalim İstanbul son bölüm izleyicisi büyük bir merakla Agah Beyin nasıl davranacağını takip ediyor.

Cemre Şeniz ile Nedim'in arasında geçen görüntüleri Agah Beye gösterdiği halde Agah Bey karısı Şeniz'in haklı olduğunu düşündü. Nedim'in konuşup Şeniz'in yalancı olduğunu söylese bile amcası ona da inanmadı. Cemre'yi kovan Agah Bey olup bitene anlam veremez.

Şeniz Nedim'in odasına giderek onu tehdit eder. Bir daha böyle bir şov yaparsa hemşirenin sonu olacağını söyler.

Cemre tekrar Nedim'e bakabilmek için Şeniz'den özür diler. Ancak Şeniz'in oyunları bitmemiştir. Bu kez oyununu gizli oynayan Şeniz Nedim'in ilaçlarının yerine kendi ilaçlarını koyar ve Nedim'i tekrar hastalığın pençesine bırakır. Olanlara anlam veremeyen Cemre Nedim'in bu haline çok üzülmektedir.

ZALİM İSTANBUL 4. BÖLÜM İZLE FULL HD

Zalim İstanbul 4. Bölüm izleyicileri Şeniz'in kovduğu Seher ve ailesinin Agah Bey'in vesilesi ile tekrar konağa dönüşüne tanıklık edecek. Zalim İstanbul son bölüm izleyicileri Cenk'in Ceren'i kandırarak kendisine konser verdirtmesine tanıklık etmişti. Ceren'in Cenk Karaçay'a nasıl haddini bildiriyorlar. Kerem'in Agah Bey'in kızının önünü kesmesi sonucu çıkan olaylar sonucu Tarık ve Agah karşı karşıya gelir. Uzun bir konuşmadan sonra Tarık'ı ve oğlunu def eden Agah artık bir düşman daha kazanmıştır. Diğer taraftan Seher konağa döndükten sonra Şeniz ve Seher arasında da soğuk bir savaş başlayacaktır. Yine Zalim İstanbul izleyicisine heyecanlı dakikalar yaşatacak.

Zalim İstanbul 4. bölüm izleyicileri Seher ve ailesinin Şeniz'e rağmen tekrar konağa dönmelerine tanıklık edecekler. Zalim İstanbul son bölümde Ceren ve Cemre arasında Cenk Karaçay'dan dolayı sürtüşmeleri devam etmektedir. 

Civan'ın arabasında kilolar dolusu uyuşturucu bulunur ve bunu sorumlusu olarak Agah Bey'inde evinde uyuşturucu madde aranır. Zalim İstanbul 4. Bölüm izleyicileri Agah Bey ve Civan'ın gözaltına alındığına tanıklık eder. Bu olay Agah Bey'i derinden sarsar ve olayın arkasında kimlerin olduğunu araştırı. Sonunda bu olaya sebep olan kişileri bulup polise teslim ettikten sonra hem kendini akalr hem de civan'ı kurtarır. Diğer taraftan bu olayı fırsat bilip Seher ve ailesini kovan Şeniz'e aileden özür dileterek tekrar köşke getirip işlerinin başına geçirir.

Öte taraftan magazinde Cenk Karaçay ve Cemre'nin aşk yaşadığına dair çalkalanan haberler sosyete de konuşulmaya başlamıştır. Şeniz bunun sıkıntısını yaşarken diğer taraftan Nedim'in konuşmaya başlaması da onu korkutmaktadır. Nedim'in geçmişte olup biten her şeyi amcasına anlatmasından korkan Şeniz bu korku ile Nedim'e yıllardır verdiği ilaçlardan vermeye çalışır ancak Nedim'in sert tepkisi ile karşılaşır. Zalim İstanbul son bölüm hareketleri anlara sahne oldu.

Şeniz'in Nedim'e zorla ilaç vermeye çalıştığı anlar kameraya yansıdı ve bu görüntüleri Cemre Agah Bey'e gösterdi. Bakalım Zalim İstanbul 5. bölümde neler olacak?

ZALİM İSTANBUL 3. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Zalim İstanbul 3. bölüm izleyicileri Seher ve Agah Bey'in çocuklar yüzünden aralarının gerilmesine tanıklık etti. 

Diğer taraftan Agah Bey'in kızı kanlar içinde babası ve annesinin yanına geldi ve Civan'ın başına gelenleri anlattı. Agah Bey büyük bir hışımla Kerem'in haddini bildirmeye çıktı ancak oğlu Cenk ondan önce davranmıştı. 

Diğer taraftan Ceren ve Şeniz Hanım karşı karşıya gelir Ceren Şeniz'e Agah Bey'in onu para ile oğluna gelin olarak İstanbul'a getirdiğini söyledi. Bu durum Şeniz'i bu aileye karşı daha da bir tepkili hale getirdi. Ceren'i alarak seni buraya üstüne para vererek kime eş yapmak istediğini gel göstereyim diyerek Nedim'in önüne attı. Ceren bu durum karşısında sinir krizi geçirdi. Ancak yinede Cenk'ten vazgeçme niyeti yoktur.

Zalim İstanbul son bölüm izleyicisi Seher'in çocuklarının karşısında aciz kalışı karşısında duygusal anlar yaşadı. 

Nedim'e fizik tedavi için doktor getirten Ceren bu durum karşısında karşısında Şeniz'i bulur. Ayrıca havuzda Nedim ve Cenk'in karşılaşması duygusal anlara ve geçmişe yolculuk yaşattı. Nedim'in başına ne geldiğini merak eden Zalim İstanbul 3. bölüm izleyicisi çocukluk çağında Nedim'in camdan düşerken Cenk'e gitme diye yalvardığını gördü. Aynı sahne yine yaşandı Cenk Nedim'le göz göze gelmemek için büyük çaba harcarken yine Nedim'in gitme yakaraşı ile evden bornozla kaçar gider.

Zalim İstanbul 3. bölüm izleyicileri Cenk'in Damla'yı korumak için ölümün eşiğine gelmesine de tanıklık ettiler. Zalim İstanbul son bölüm izleyicileri Seher'in oğlunu hastane kapısında beklemesi karşısında duygusal anlar yaşadı. Zalim İstanbul son bölüm izleyicisi Cemre'nin Nedim'i sevgi ile iyileştirmesine tanıklık etti.

ZALİM İSTANBUL 2. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Seher ve üç evladının İstanbul'a gelip köylüleri olan Agah'ın evinin müştemilatına yerleşmeleri dizide devam edecek olayların başlangıcı oluyor. Evin küçük kızı Ceren'in kurduğu plan işler ancak Ceren aileden beklediği ve söz verilen ilgiyi göremez. Evin gelini olacağını düşünen Ceren kendisini hizmetçi önlüğü içinde bulur. Zalim İstanbul 2. bölüm fragmanında görüldüğü üzere Agah Bey Cemre'yi değil yeğeni Nedim'in bakımından sorumlu tuttuğu hemşire Cemre'yi gelini yapacağını söyler. 

Ceren ise İstanbul'a sakat Nedim'e eş olmak için geldiğinden habersin evin oğlu Cenk Karaçay'la evleneceğini düşünmektedir. Cenk'le birlikte olabilmek için gözünü karartmıştır. Ancak Agah Bey'in konuşmalarını duyar ve artık oğlu ile konuşması gerektiğini düşünerek büyük bir hata yapar.

Öte taraftan Zalim İstanbul son bölüm izleyicileri Civan'ın nezarete düşmesine tanıklık etti. Yeğeni Nedim'in Cemre'yi geri istediğini anlayan Agah Bey yeğenini mutlu etmek için Civan'ın içerde olmasını Seher Hanımı ikna etmek için kullanacaktır. Konaktan kovularak çıkan Seher ve ailesi tekrar konağa dönerler. 

Tek derdi çocukları ile birlikte namusuyla kimseye boyun eğmeden yaşamak olan Seher kendisinden habersiz kayınvalidesinin para uğruna tüm ailesini bir belirsizliğe sürüklemesinin üstesinden nasıl gelecek? Çocuklarının gözünün önünde savrulmasına nasıl engel olacak? Zalim İstanbul izleyicisi büyük bir merakla yeni bölümü bekliyor. 

Zalim İstanbul 2. Bölümü heyecanlı anlara sahne oldu.

Zalim İstanbul Künyesi

Yapım: Avşar Film

Yapımcı: Şükrü Avşar

Yönetmen: Cevdet Mercan

Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık

Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan

Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda

Zalim İstanbul Oyuncuları: 

Fikret Kuşkan (Agah),

Deniz Uğur (Seher),

Mine Tugay (Şeniz),

Ozan Dolunay (Cenk),

Simay Barlas (Damla),

Berker Güven (Nedim),

Bahar Şahin (Yağmur),

Sera Kutlubey (Cemre),

İdris Nebi Taşkan (Civan),

Ayşen Sezerel (Nermin),

Gamze Dem

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×