Zalim İstanbul 4. Bölüm fragman yayınlandı mı?

Zalim İstanbul dizisi izleyiciden tam not aldı ve tam hız yol almaya devam ediyor. Peki Zalim İstanbul 4. fragman yayınlandı mı? Zalim İstanbul 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul 4. bölüm fragmanında Şeniz'in Seher ve ailesini konaktan kovduğu görüntüleri yer aldı. Ayrıca Zalim İstanbul 4. bölüm fragmanı izleyicileri Nedim'in konuşmasına da tanıklık etti. Nedim ve Cemre'nin birbirlerinden ayrılma görüntüleri de Zalim İstanbul fragman izleyicisine duygusal anlar yaşattı.

Zalim İstanbul 4. Bölüm fragman yayınlandı mı?
17 Nisan 2019 Çarşamba 15:05

Zalim İstanbul dizisinin tanıtım filmleri yayınlanmaya başladı. Dizi Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Peki Zalim İstanbul 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul 4. bölüm fragmanı bomba gibi sahnelerle yayınlandı. Zalim İstanbul yeni bölümü heyecan dolu anlarla izleyicinin karşısına çıkacak.

ZALİM İSTANBUL 4. BÖLÜM FRAGMANI

ZALİM İSTANBUL DİZİSİ KÜNYESİ

Zalim İstanbul Dizisinin Yapımcısı: Avşar Film - Şükrü Avşar
Zalim İstanbul Yönetmeni: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda

ZALİM İSTANBUL DİZİSİNİN KONUSU

Zalim İstanbul dizisinin konusu Antakya-İstanbul arasında geçer. Aslen Antakyalı olan zengin bir işadamı olan Agah Karaçay İstanbul'da yaşıyor. Agah'ın ağabeyinden kendisine emanet kalan yeğeni tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Agah Karaçay, yeğenine bakabilecek, güvenilir bir gelin aramaktadır. Ancak İstanbul'da bu aradığı niteliklere sahip kimseyi bulamaz. Yanlarında çalışan hemşehrisinin de aracılığıyla Antakya'dan bir kız bulunur. 

Antakya'dan İstanbul üç evladıyla birlikte gelen Seher'in zorlu hayatı İstanbul'da daha da zorlaşacaktır. Dizi, hayatını üç evladına adamış, onları hayatı pahasına korumaya çalışan bir anne ile yeğeni için her şeyi feda etmeye hazır olan bir amcanın hikayesinin etrafında dönüyor.

ZALİM İSTANBUL DİZİSİNİN OYUNCULARI: 

Fikret Kuşkan - Agah Karaçay

Deniz Uğur - Seher Yılmaz

Mine Tugay - Şeniz Karaçay

Ozan Dolunay - Cenk Karaçay

Simay Barlas - Damla Karaçay

Berker Güven - Nedim Karaçay

Bahar Şahin - Ceren Yılmaz 

Sera Kutlubey - Cemre Yılmaz

İdris Nebi Taşkan - Civan Yılmaz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×