Zalim İstanbul 3. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça

Kanal D'de yeni bir dizi başladı. Zalim İstanbul bu akşam 3. Bölümü ile izleyici ile buluşacak. Zalim İstanbul dizisinin konusu itibari ile ilk bölümünde izleyiciyi ekranlara kilitledi. Zalim İstanbul izleyicisi büyük bir merakla 3. bölümü bekledi. Seher ve Agah Bey arasında ipler iyice geriliyor. Agah Bey Cemre'nin pavyonda şarkı söylerken çekilmiş videolarını görünce hayal kırıklığına uğradı ve Seher'e ben yeğenimi hemşireye mi yoksa bir pavyon kızına mı emanet ettim diyerek çıkıştı. Bunun üzerine Seher Agah Bey'e tokat atmaya yeltendiği sırada odaya karısı ve Ceren girdi. Şeniz hanım Ceren'i para karşılığı İstanbul'a ondan habersiz getirtmesinin hesabını sorduğu esnada, Şeniz Hanım ve Agah Bey kızlarının üstü başı kan içinde odaya girmesi ile şok oldular. Civan yoğun bakımda ölüm kalım savaşı verirken Seher'in İstanbul'daki imtihanı dahada ağırlaştı. Seher çiçeklerle konuştuğu esnada Agah Bey Seher'den söyledikleri için özür diler.

Zalim İstanbul 3. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça
18 Nisan 2019 Perşembe 22:30

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği yeni dizi Zalim İstanbul Antakya'da başlayıp İstanbul'da devam eden bir hikayeyi konu alıyor. Zalim İstanbul 3. bölüm izleyicileri Seher ve Agah Bey'in çocuklar yüzünden aralarının gerilmesine tanıklık etti. 

Diğer taraftan Agah Bey'in kızı kanlar içinde babası ve annesinin yanına geldi ve Civan'ın başına gelenleri anlattı. Agah Bey büyük bir hışımla Kerem'in haddini bildirmeye çıktı ancak oğlu Cenk ondan önce davranmıştı. 

Diğer taraftan Ceren ve Şeniz Hanım karşı karşıya gelir Ceren Şeniz'e Agah Bey'in onu para ile oğluna gelin olarak İstanbul'a getirdiğini söyledi. Bu durum Şeniz'i bu aileye karşı daha da bir tepkili hale getirdi. Ceren'i alarak seni buraya üstüne para vererek kime eş yapmak istediğini gel göstereyim diyerek Nedim'in önüne attı. Ceren bu durum karşısında sinir krizi geçirdi. Ancak yinede Cenk'ten vazgeçme niyeti yoktur.

Zalim İstanbul son bölüm izleyicisi Seher'in çocuklarının karşısında aciz kalışı karşısında duygusal anlar yaşadı. 

Nedim'e fizik tedavi için doktor getirten Ceren bu durum karşısında karşısında Şeniz'i bulur. Ayrıca havuzda Nedim ve Cenk'in karşılaşması duygusal anlara ve geçmişe yolculuk yaşattı. Nedim'in başına ne geldiğini merak eden Zalim İstanbul 3. bölüm izleyicisi çocukluk çağında Nedim'in camdan düşerken Cenk'e gitme diye yalvardığını gördü. Aynı sahne yine yaşandı Cenk Nedim'le göz göze gelmemek için büyük çaba harcarken yine Nedim'in gitme yakaraşı ile evden bornozla kaçar gider.

Zalim İstanbul 3. bölüm izleyicileri Cenk'in Damla'yı korumak için ölümün eşiğine gelmesine de tanıklık ettiler. Zalim İstanbul son bölüm izleyicileri Seher'in oğlunu hastane kapısında beklemesi karşısında duygusal anlar yaşadı. Zalim İstanbul son bölüm izleyicisi Cemre'nin Nedim'i sevgi ile iyileştirmesine tanıklık etti.

ZALİM İSTANBUL 3. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM TEK PARÇA

ZALİM İSTANBUL 2. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Seher ve üç evladının İstanbul'a gelip köylüleri olan Agah'ın evinin müştemilatına yerleşmeleri dizide devam edecek olayların başlangıcı oluyor. Evin küçük kızı Ceren'in kurduğu plan işler ancak Ceren aileden beklediği ve söz verilen ilgiyi göremez. Evin gelini olacağını düşünen Ceren kendisini hizmetçi önlüğü içinde bulur. Zalim İstanbul 2. bölüm fragmanında görüldüğü üzere Agah Bey Cemre'yi değil yeğeni Nedim'in bakımından sorumlu tuttuğu hemşire Cemre'yi gelini yapacağını söyler. 

Ceren ise İstanbul'a sakat Nedim'e eş olmak için geldiğinden habersin evin oğlu Cenk Karaçay'la evleneceğini düşünmektedir. Cenk'le birlikte olabilmek için gözünü karartmıştır. Ancak Agah Bey'in konuşmalarını duyar ve artık oğlu ile konuşması gerektiğini düşünerek büyük bir hata yapar.

Öte taraftan Zalim İstanbul son bölüm izleyicileri Civan'ın nezarete düşmesine tanıklık etti. Yeğeni Nedim'in Cemre'yi geri istediğini anlayan Agah Bey yeğenini mutlu etmek için Civan'ın içerde olmasını Seher Hanımı ikna etmek için kullanacaktır. Konaktan kovularak çıkan Seher ve ailesi tekrar konağa dönerler. 

Tek derdi çocukları ile birlikte namusuyla kimseye boyun eğmeden yaşamak olan Seher kendisinden habersiz kayınvalidesinin para uğruna tüm ailesini bir belirsizliğe sürüklemesinin üstesinden nasıl gelecek? Çocuklarının gözünün önünde savrulmasına nasıl engel olacak? Zalim İstanbul izleyicisi büyük bir merakla yeni bölümü bekliyor. 

Zalim İstanbul 2. Bölümü heyecanlı anlara sahne oldu.

ZALİM İSTANBUL 1. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Zalim İstanbul Künyesi

  • Yapım:    Avşar Film
  • Yapımcı:    Şükrü Avşar
  • Yönetmen:    Cevdet Mercan
  • Öykü ve Senaryo:    Sırma Yanık
  • Görüntü Yönetmeni:     Volkan Aslan
  • Genel Sanat Yönetmeni:    
  • Naz Erayda

Zalim İstanbul Oyuncuları:    

Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Dem

ZALİM İSTANBUL FRAGMAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×