Yemin 62. Bölüm full canlı izle - Son Bölüm

Yemin 62. Bölüm 21 Mayıs 2019 Salı günü saat 20.15 itibariyle hayranlarıyla buluşuyor. Yemin 61. bölüm izleyenler Cemre'nin geçirdiği trafik kazasının neden olduğu paniğe tanık olacaklar. Öte yandan konakta bir sevinç ve bayram havası var. Vesilesi ise Suna'dır.

Yemin 62. Bölüm full canlı izle - Son Bölüm
21 Mayıs 2019 Salı 20:10

Yemin 62. Bölüm 21 Mayıs 2019 Salı günü itibariyle Kanal 7 ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor. 

Yemin’de bugün Suna’nın sevinci konakta bayram havası estirecekken, Cemre’nin yaptığı kaza haberi her şeyi yerle bir eder. Suna’dan gelen haberle ev halkı huzura kavuşacakken, Cemre’nin kaza yaptığının duyulması her şeyi değiştirir. Bir yandan Reyhan’a ulaşmaya çabalayan Emir’i, korku dolu vakitler bekler. Öte taraftan babasının hapishanede yaralandığını öğrenen Leyla, yaşananların suçlusu olarak Kemal’i görür. Talaz asıl bombasını ise sona saklar.

Yemin 59. Bölüm 16 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 20.20 itibariyle Kanal 7 ekranlarında sevenlerin bir kez daha ekran başına kilitleyecek. Tefeci olayını öğrenen Hikmet ise yeni kararlar alır. Cavidan’ı zor günler bekler. Öte yandan Talaz’ın polisler tarafından götürülmesi Leyla’yı şoke eder. Bu işte Kemal’in parmağı çıkarsa, Leyla’nın tepkisi nasıl olacak?

YEMİN 56. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

Emir, tehlikede olduklarını düşündüğü Reyhan ile Cavidan'ın peşine düşer. Bu arada Emir hiçkimsenin kalmak istemeyeceği zor bir durumla karşı karşıya kalır. Emir, annesi ile karısı arasında tercih yapmak zorunda kalır. Kimi kurtaracak? Annesi ile Reyhan’ın hayatının tehlikede olduğunu duyan Emir, Cavidan ile Reyhan arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. İkisi arasında kalan Emir, kimi kurtaracak? Öte taraftan Leyla’yı uyurgezer sanıp içini döken Kemal hislerini belli eder. Bu durum karşısında iyice telaşa kapılan Leyla ne yapacak? Peki, Kemal’in öğrendiği sır, Leyla’nın gitmesini engelleyebilecek mi?

Yemin son bölüm izleyenler Reyhan'ın başının derde girmesiyle Emir'in telaşlanmasına tanıklık edecek. Emir Reyhan'ı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Heyecan dolu anlar Yemin izleyicisini bekliyor.

YEMİN 48. BÖLÜM İZLE

Yemin 47. bölüm izleyenler Reyhan'ın cezaevinden kurtulup kurtulamayacağını merak ediyor. Yemin’de bugün Emir, Reyhan’ın serbest kalması için gereken delilleri polise sunar. Ancak Zeynep hala kayıptır. Emir Reyhan’ın özgürlüğüne kavuşması için tüm delilleri polise götürür. Ama Zeynep hala ortada yoktur. Emir işin peşini bırakmazken, aldığı sarsıcı haberi Reyhan’a nasıl söyleyecek? Eve gelen sürpriz misafire yakalanan Leyla ile Kemal’i heyecanlı bir oyun bekler.

Yemin 46. Bölüm izleyenler Reyhan ile ilgili sürpriz bir gelişmeye tanık olacaklar. Reyhan ani bir şekilde polis tarafından gözaltına alınıyor. Gözaltına alındıktan sonra nezarethaneye atılan Reyhan'ın içine düştüğü bu durum onun baş düşmanları Cavidan ve Cemre'yi seviçten dört köşe yapıyor. Öte yandan bütün bunlar yaşanırken Emir ne olup bittiğine bir türlü bir anlam veremez. Yemin son bölüm izleyenler Reyhan'ın karakoldan nasıl kurtulacağını merak ediyor. 

Öte yandan Leyla ile Kemal arasında ağır ithamlar nedeniyle büyük bir gerginlik yaşanıyor. Hırsızlık yapmakla itham edilen Leyla aklanıyor. Ancak ikili arasındaki gerginlik yeni bölüme damga vuracak gibi.

Yemin’de bugün Reyhan’ın gizemli tavırlarına öfkelenen Emir bir açıklama beklerken, Reyhan Cavidan ve Cemre’nin hamlesiyle hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.

Reyhan’ın gizemli tavırları Emir’in dikkatini çeker ve ondan bir şeyleri açıklamasını bekler. Ancak Cavidan ile Cemre’nin hamlesi Reyhan’ı tahmin edemediği bir duruma düşürür. Reyhan’ın yaptığı iyilik ona pahalıya patlar. Öte yandan Leyla’nın kendi şirketinde hırsızlık yapacağını öğrenen Kemal, hayal kırıklığına uğrar. Leyla, Kemal’e ihanet edebilecek mi?

Reyhan büyük bir ikilemde kalmıştır. Emir'den gizledikleri artık onda ağır bir yük halini almıştır. Ne yapacağını bilemeyen Reyhan iki arada bir derede kalmıştır. 

Leyla ise iki kişi arasında kalmanın sıkıntısı içindedir. 

Yemin 42. bölüm izleyenler Reyhan'ın Emir'in tavırlarına katlanmak için sabrını zorladığına şahit olacaklar. Öte yandan Reyhan, kendisi gibi acılı insanlara yardımseverliğini ortaya koymak isteyecektir ancak bazı tehlikelerin ise farkında değil. Öte yandan Leyla şirkette işe yeni başlamanın heyecanını yaşıyor. Leyla ile Kemal'in arasındaki ilişkinin nereye doğru gideceği merak konusu oldu.

Yemin 41. Bölüm 22 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 19.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yemin son bölüm izleyenler Reyhan'ın yaşadığı hayal kırıklığına tanıklık edecek. Emir’in verdiği çekle Reyhan bir anda alt üst olur. Reyhan’ın, sabrı zannettiği kadar güçlü mü? Yaşananları sindirmek ne Reyhan, ne de Emir için hiç de kolay olmaz. Emir’in verdiği çek Reyhan’ı çok üzer. Öte taraftan Kemal, hayal kırıklığına uğrayan Leyla’yı teselli etmek için sürpriz bir karar verir. Acaba Leyla ne tepki verecek?

Yemin son bölüm izleyenler Emir'in Reyhan'a yönelik duyguları konusunda yaşadığı ikileme tanıklık edecek. Yemin’de bugün Reyhan’ın Emir2in maddi gücü için birlikte olduğu düşüncesi emir'i bir karar vermeye itecektir. Reyhan ise Emir'in karar aşamasında olduğundan habersizdir. Reyhan Emir'in intikamı ile zor bir kararın eşiğine gelecek. 

Dizi severler tarafından yakından takip edilen Yemin dizisinin yeni bölümünde Reyhan, Suna için bir sürpriz yapmak ister. Sürprizi ise "doğum günü kutlaması"dır. Ancak Reyhan'ın hiç beklemediği gelişmeler olur. Çünkü, Cavidan durumdan haberdar oluyor ve bir her şeyi berbat etmek için elinden geleni yapıyor.

Yeni bölümde Reyhan, Suna’nın doğum gününü kutlamak için hazırlık yapmaya karar verir. Ama Cavidan, Reyhan’ın hevesini kursağında bırakır. Annesinin Reyhan’a yaptığı kötülüğü öğrenen Emir, öfkesi ve vicdanı arasında kalır. Kıskançlıktan gözü dönen Cemre’nin yaptığı düşüncesizlik, Reyhan’ı ölümle burun buruna getirir. Öte yandan Leyla, Soner’den cazip bir teklif alır. Ancak Kemal’in izin vermeye hiç niyeti yoktur. Leyla’yı zor bir gün bekler.

Kanal 7'de yayınlanan Yemin 36. Bölüm 15 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 19.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yemin son bölümde Emir üzerinde oynama yapılmış miras belgesini buluyor. Yemin’de bugün tarihiyle oynanmış miras belgesini bulan Emir, büyük şok yaşar. Güven duyduğu Reyhan’ın kendisiyle para için evlendiğini düşünür. Miras belgelerini bulduktan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Emir, bundan sonra Reyhan’a karşı nasıl tavır alacak? Diğer tarafta Soner’in Leyla’ya talip olması Kemal’in sinirlerini bozar. Yoksa Kemal sürekli kavga ettiği Leyla’yı kıskanmaya mı başlıyor?

Yemin 33. Bölüm izleyenler, yeni gelişmelere tanık olacak. Örneğin, Masal’ın gelişi Reyhan ile Emir’in ilişkilerini olumlu yönde etkiler. Bu durumdan hoşnut olmayan Cavidan’ın planı sekteye uğrar. Reyhan ve Emir’in Masal sayesinde kendi dünyalarına çekilmesi Cavidan’ın planını bozar. Öte yandan Kemal ile Leyla cephesinde sular durulmaz. Kıskanıldığından habersiz olan Leyla, iyiliği için dahi olsa Kemal’i delirtmekten geri durmaz. Leyla, Kemal tarafından kıskanıldığını anlayacak mı?

2. Bölüm: Yemin’de bugün Emir ve Reyhan arasında yaşanan gerilim yerini sakinliğe bırakır. Leyla ise Masal’ı kaçıranların peşine düşer. Leyla’yı nasıl bir sürpriz bekliyor? Reyhan ve Emir arasında günler süren gerilim durulmaya başlar. Bu durumdan rahatsız olan Cavidan ve Cemre ise yeni bir hamle peşindedir. Kemal’in rahatsızlığı Leyla’yı zor durumda bırakır. Masal’ı kaçıran kişinin peşine düşen Leyla’yı yeni bir macera bekler. Leyla nasıl bir sürprizle karşılaşacak?

Yemin 31. Bölüm izleyenleri neler bekliyor? Reyhan’ın dürüstlüğü Emir’in geri adım atmasına sebep olur. Reyhan zor durumdan kurtaran Cavidan ise miras belgesini Reyhan’ın aleyhine kullanmaya karar verir. Diğer tarafta işler istediği gibi gitmeyen Talaz, Leyla’nın evden ayrılacak olmasıyla yetinir fakat unuttuğu şey ise Leyla’nın Masal’ı her şeyden çok sevmesidir!

YEMİN 31. BÖLÜM

Emir’in Reyhan’ı merak etmesi yeni bir duygudur. Genç adam her geçen gün karısına daha da bağlanır. Reyhan’ın Hikmet’e verdiği sözü tutması artık hiç kolay olmaz. Hikmet yüzünden zor duruma düşen Reyhan ne yapacak? Diğer taraftan Leyla yeni bakıcının sırrını öğrendiğinde çok geç kaldığını fark eder. Kemal ise büyük bir felaketle karşı karşıya kalır.

Yemin’de bugün Emir, Reyhan’ın yakın çevresiyle tanışınca yok saydığı duygular su yüzüne çıkar. Emir, Reyhan’a olan hislerini açık edecek mi?

Emir köye geldiğinde Reyhan’ın akrabaları ile tanışır ve kendine bile itiraf edemediği duyguları ile yüzleşir. Reyhan’ın günlüğünü bulan Emir; büyük sırrı öğrenecek mi? Öte yandan Leyla’nın evden ayrılma kararı, Kemal’i yeni bir bakıcı bulmaya iter. Leyla ve Kemal, Talaz’ın oyununa gelecek mi?

YEMİN 23. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

YEMİN 18. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

YEMİN 17. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE 

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Yemin deki isimler kimdir - 1 ay önce
Avatar
Yemin deki isimler kimdir - 1 ay önce