Yemin 44. Bölüm Canlı İzle - Son Bölüm

Yemin 44. Bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Nisan 2019 Çarşamba günü hayranlarıyla buluşuyor. Yemin 4. bölüm izleyenler Reyhan'ın yaşadığı sıkıntılı duruma tanık oldu. Reyhan Emirden gizlediklerinin ağırlığını daha fazla taşıyamaz ancak bir taraftan da Zeynep'i düşünür. Emir'e gizlediklerini söyleyip söylememe konusunda yaşadığı kararsızlık Reyhan'a artık ağır gelir. Yemin 44. bölüm izleyicisi Reyhan'ın ne yapacağını merak eder.

Yemin 44. Bölüm Canlı İzle - Son Bölüm
25 Nisan 2019 Perşembe 19:20

Yemin 44. Bölüm 25 Nisan 2019 Perşembe günü saat 19.00 itibariyle Kanal 7 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıktı. Reyhan büyük bir ikilemde kalmıştır. Emir'den gizledikleri artık onda ağır bir yük halini almıştır. Ne yapacağını bilemeyen Reyhan iki arada bir derede kalmıştır. 

Leyla ise iki kişi arasında kalmanın sıkıntısı içindedir. 

YEMİN 44. BÖLÜM CANLI İZLE

Yemin 42. bölüm izleyenler Reyhan'ın Emir'in tavırlarına katlanmak için sabrını zorladığına şahit olacaklar. Öte yandan Reyhan, kendisi gibi acılı insanlara yardımseverliğini ortaya koymak isteyecektir ancak bazı tehlikelerin ise farkında değil. Öte yandan Leyla şirkette işe yeni başlamanın heyecanını yaşıyor. Leyla ile Kemal'in arasındaki ilişkinin nereye doğru gideceği merak konusu oldu.

Yemin 41. Bölüm 22 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 19.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yemin son bölüm izleyenler Reyhan'ın yaşadığı hayal kırıklığına tanıklık edecek. Emir’in verdiği çekle Reyhan bir anda alt üst olur. Reyhan’ın, sabrı zannettiği kadar güçlü mü? Yaşananları sindirmek ne Reyhan, ne de Emir için hiç de kolay olmaz. Emir’in verdiği çek Reyhan’ı çok üzer. Öte taraftan Kemal, hayal kırıklığına uğrayan Leyla’yı teselli etmek için sürpriz bir karar verir. Acaba Leyla ne tepki verecek?

Yemin son bölüm izleyenler Emir'in Reyhan'a yönelik duyguları konusunda yaşadığı ikileme tanıklık edecek. Yemin’de bugün Reyhan’ın Emir2in maddi gücü için birlikte olduğu düşüncesi emir'i bir karar vermeye itecektir. Reyhan ise Emir'in karar aşamasında olduğundan habersizdir. Reyhan Emir'in intikamı ile zor bir kararın eşiğine gelecek. 

Dizi severler tarafından yakından takip edilen Yemin dizisinin yeni bölümünde Reyhan, Suna için bir sürpriz yapmak ister. Sürprizi ise "doğum günü kutlaması"dır. Ancak Reyhan'ın hiç beklemediği gelişmeler olur. Çünkü, Cavidan durumdan haberdar oluyor ve bir her şeyi berbat etmek için elinden geleni yapıyor.

Yeni bölümde Reyhan, Suna’nın doğum gününü kutlamak için hazırlık yapmaya karar verir. Ama Cavidan, Reyhan’ın hevesini kursağında bırakır. Annesinin Reyhan’a yaptığı kötülüğü öğrenen Emir, öfkesi ve vicdanı arasında kalır. Kıskançlıktan gözü dönen Cemre’nin yaptığı düşüncesizlik, Reyhan’ı ölümle burun buruna getirir. Öte yandan Leyla, Soner’den cazip bir teklif alır. Ancak Kemal’in izin vermeye hiç niyeti yoktur. Leyla’yı zor bir gün bekler.

Kanal 7'de yayınlanan Yemin 36. Bölüm 15 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 19.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yemin son bölümde Emir üzerinde oynama yapılmış miras belgesini buluyor. Yemin’de bugün tarihiyle oynanmış miras belgesini bulan Emir, büyük şok yaşar. Güven duyduğu Reyhan’ın kendisiyle para için evlendiğini düşünür. Miras belgelerini bulduktan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Emir, bundan sonra Reyhan’a karşı nasıl tavır alacak? Diğer tarafta Soner’in Leyla’ya talip olması Kemal’in sinirlerini bozar. Yoksa Kemal sürekli kavga ettiği Leyla’yı kıskanmaya mı başlıyor?

Yemin 33. Bölüm izleyenler, yeni gelişmelere tanık olacak. Örneğin, Masal’ın gelişi Reyhan ile Emir’in ilişkilerini olumlu yönde etkiler. Bu durumdan hoşnut olmayan Cavidan’ın planı sekteye uğrar. Reyhan ve Emir’in Masal sayesinde kendi dünyalarına çekilmesi Cavidan’ın planını bozar. Öte yandan Kemal ile Leyla cephesinde sular durulmaz. Kıskanıldığından habersiz olan Leyla, iyiliği için dahi olsa Kemal’i delirtmekten geri durmaz. Leyla, Kemal tarafından kıskanıldığını anlayacak mı?

2. Bölüm: Yemin’de bugün Emir ve Reyhan arasında yaşanan gerilim yerini sakinliğe bırakır. Leyla ise Masal’ı kaçıranların peşine düşer. Leyla’yı nasıl bir sürpriz bekliyor? Reyhan ve Emir arasında günler süren gerilim durulmaya başlar. Bu durumdan rahatsız olan Cavidan ve Cemre ise yeni bir hamle peşindedir. Kemal’in rahatsızlığı Leyla’yı zor durumda bırakır. Masal’ı kaçıran kişinin peşine düşen Leyla’yı yeni bir macera bekler. Leyla nasıl bir sürprizle karşılaşacak?

Yemin 31. Bölüm izleyenleri neler bekliyor? Reyhan’ın dürüstlüğü Emir’in geri adım atmasına sebep olur. Reyhan zor durumdan kurtaran Cavidan ise miras belgesini Reyhan’ın aleyhine kullanmaya karar verir. Diğer tarafta işler istediği gibi gitmeyen Talaz, Leyla’nın evden ayrılacak olmasıyla yetinir fakat unuttuğu şey ise Leyla’nın Masal’ı her şeyden çok sevmesidir!

YEMİN 31. BÖLÜM

Emir’in Reyhan’ı merak etmesi yeni bir duygudur. Genç adam her geçen gün karısına daha da bağlanır. Reyhan’ın Hikmet’e verdiği sözü tutması artık hiç kolay olmaz. Hikmet yüzünden zor duruma düşen Reyhan ne yapacak? Diğer taraftan Leyla yeni bakıcının sırrını öğrendiğinde çok geç kaldığını fark eder. Kemal ise büyük bir felaketle karşı karşıya kalır.

Yemin’de bugün Emir, Reyhan’ın yakın çevresiyle tanışınca yok saydığı duygular su yüzüne çıkar. Emir, Reyhan’a olan hislerini açık edecek mi?

Emir köye geldiğinde Reyhan’ın akrabaları ile tanışır ve kendine bile itiraf edemediği duyguları ile yüzleşir. Reyhan’ın günlüğünü bulan Emir; büyük sırrı öğrenecek mi? Öte yandan Leyla’nın evden ayrılma kararı, Kemal’i yeni bir bakıcı bulmaya iter. Leyla ve Kemal, Talaz’ın oyununa gelecek mi?

YEMİN 23. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

YEMİN 18. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

YEMİN 17. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE 

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Yemin deki isimler kimdir - 4 gün önce
Avatar
Yemin deki isimler kimdir - 4 gün önce