Vuslat 3. Bölüm Full HD Tek Parça İzle - Son Bölüm

Vuslat 3. Bölüm 21 Ocak 2019 Pazartesi Saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Sır dolu bir hayat hikayesinin anlatıldığı Vuslat dizisinde Türkiye'de ilk kez Satranc-ı Urefa'dan da söz ediliyor. Kadir Doğulu'nun başrolünde oynadığı dizi şimdiden TRT'nin iddialı yapımları arasında yer almaya başladı. Dizinin ilk bölümünde başlayan sırlı olaylar ile aksiyon dolu sahneler 2. Bölüm'de de devam etti. Vuslat 3. Bölüm İzlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Vuslat Son Bölüm İzlemek isteyenler için de son bölümü aşağıda ekledik.

Vuslat 3. Bölüm Full HD Tek Parça İzle - Son Bölüm
22 Ocak 2019 Salı 01:00

Vuslat 3. Bölüm 21 Ocak 2019 Pazartesi Saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıktı. Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanarak, tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatıyor. Sır dolu bir hayat hikayesinin anlatıldığı Vuslat dizisinde Türkiye'de ilk kez Satranc-ı Urefa'dan da söz ediliyor. Kadir Doğulu'nun başrolünde oynadığı dizi şimdiden TRT'nin iddialı yapımları arasında yer almaya başladı. Dizinin ilk bölümünde Kadir Doğulu'nun canlandırdığı Aziz karakteri, zengin bir iş adamının şirket yöneticiliği yapan oğludur. Aziz, bir yandan şirketini yönetmeye çalışırken diğer yandan sorumsuzca hareket eden kardeşinin yaptıklarını düzeltmeye çalışır. Vuslat 1. Bölüm'de Aziz, kardeşi Kerem'in karıştığı kavgaya müdahale ederken 3 cinayet birden işlemek zorunda kalır. Aziz'in bu cinayetleri işlemesi onun sırlı yolculuğuna çıkmasına vesile olacak genç bir kız şahitlik eder. 

VUSLAT 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

VUSLAT 3. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Aziz işlediği cinayetler nedeniyle gözaltına alındığı Emniyet Müdürlüğü'nden babasının girişimleriyle çıkar. Ancak şirkete döndüğünde hiçbir şeyi eskisi bulamayacak. Çünkü kardeşi Kerem, o içerideyken işleri iyice karmaşık hale getirmiş durumda.

VUSLAT 2. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

Vuslat 2. Bölüm'de Aziz işlediği cinayetler nedeniyle gözaltına alınır. Kardeşi Kerem ise Aziz içerideyken şirkette işleri iyice karıştırmaya başlar.

Vuslat 1. Bölüm 7 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 20.00'de yayınlandı. TRT1'in sevilen yapımları arasına yepyeni bir dizi giriyor. Kadir Doğulu'nun da rol alacağı Vuslat dizisi 1. Bölüm 7 Ocak 2019 Pazartesi ekrana geliyor.

Vuslat 1. Bölüm 7 Ocak 2019 Pazartesi saat 20.00'de TRT1 ekranlara geldi. Derin tasavvufi anlamlar barındırması beklenen Vuslat dizisinin çok konuşulması bekleniyor. Vuslat; girdiği aşk yolculuğunda halden hale girecek ve pek çok badire atlatacak olan Aziz’in dönüşüm serüvenini anlatacak. Almanya’da doğan ve 15 yaşında Türkiye’ye ailesi ile birlikte dönüş yapan Aziz karakterini canlandıracak olan Kadir Doğulu, rolü gereği otoriter, dikkatli, karizmatik, veliaht olarak aile şirketini yönetecek. 

Vuslat’ta “aşık” kavramının bedenlenmiş hali olacak olan Doğulu, Aziz’i şöyle anlatıyor: ‘Dizide öncelikle Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden ilham alındı. Oynadığım karakter ise âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlıyor. Ancak bu aşk, Aziz konumundaki biri için birçok şeyden vazgeçmesini de gerektiriyor.”

VUSLAT 1. BÖLÜM FULL HD İZLE - İLK BÖLÜM

VUSLAT DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

VUSLAT DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yayınlandığı kanal: TRT 1

Yayınlandığı gün ve saat: Her Pazartesi 20.00

Vuslat dizisinin yapımcı şirketi: A23

Vuslat dizisi yönetmeni: Murat Onbul

KADİR DOĞULU ASLEN NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR, EVLİ MİDİR?

Vuslat senaryosu: Betül Yağsağan

Vuslat dizisi başrol oyuncuları: Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür

Vuslat Dizisi oyuncuları: Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×