Söz 70. Bölüm İzle Full HD - Söz dizisi tek parça halinde nasıl izlenir?

Söz 70. Bölüm 18 Şubat 2019 Pazartesi günü yeniden hayranlarının karşısına çıktı. Söz 70. Bölüm izleyenler Yavuz ve Ateş'in terör örgütleriyle imtihanlarının giderek daha da zorlaştığına şahit olacak. Dragan, hafızasını kaybeden Ateş'in askeri kabiliyetlerinden yararlanmaya başlıyor. Ateş, terörist kampında eğitimci olarak görev yapmaya başlıyor. Söz Son Bölüm izleyenler, teröristlere atış talimi yaptırmaya başlayan Ateş'in düştüğü durumlara tanıklık edecek. Ateş, ara sıra kendine geliyor ancak yine de hafıza kaybıyla devam ediyor. Yavuz'un başı terör örgütü başlarının kurduğu tuzaklarla belada. Örgüt bu kez Yavuz'a karşı Derya Savcı'yı kullanmak istiyor. Öte yandan uzun zamandır kayıp olan Ateş'ten hala sağlıklı bir bilgi alınamıyor. Nazlı Ateş'in peşine düşüyor. Hiç olmadığı kadar Ateş'e yaklaştığını  düşünüyor.

Söz 70. Bölüm İzle Full HD - Söz dizisi tek parça halinde nasıl izlenir?
21 Şubat 2019 Perşembe 21:00

Söz 70. Bölüm 18 Şubat 2019 Pazartesi saat 20.00'de yeniden hayranlarının karşısına çıktı. Yavuz'un başı terör örgütü başlarının kurduğu tuzaklarla belada. Örgüt bu kez Yavuz'a karşı Derya Savcı'yı kullanmak istiyor. Öte yandan uzun zamandır kayıp olan Ateş'ten hala sağlıklı bir bilgi alınamıyor. Nazlı Ateş'in peşine düşüyor. Hiç olmadığı kadar Ateş'e yaklaştığını düşünüyor. 

Linda'nın Yavuz hakkında söyledikleri derya'yı derinden etkiler. İçinde barındırdığı şüpheleri iyice gün yüzüne çıkan Derya, gerçeğin peşine düşmekte kararlıdır. Linda tarafından çok bir durumun içine sokulan Yavuz ise Lina'ya karşı hamle için harekete geçer. Samet'in evine düzenlenen operasyonun ardından Samet'in bulaştığı pis işler Melisa ile Keşanlı'nın arasında mesafe girmesine neden olur. Sami'nin de alınmasının arıdndan Seda'nın ifadesi büyük önem kazanır. FAkat Seda'nın konuşmasını engellemek için eski bişbirlikçiler de devreye girecektr.

Kurulması planlanan terör devleti için Dragan ve Linda hazırlaklarını hızlandırır. FAkat ellerinde bulundurdukları terör örgütlerini uluslarararası alanda meşrulaştırmak için kurdukları plana Tim karşı mücadelesini sürdürecektir.Karabatak'ın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalan Nazlı ise kendisini Ateş'e hiç olmadıağı kadar yakın bulacaktır. 

Dragan, hafızasını kaybeden Ateş'in askeri kabiliyetlerinden yararlanmaya başlıyor. Ateş, terörist kampında eğitimci olarak görev yapmaya başlıyor. Teröristlere atış talimi yaptırmaya başlayan Ateş, ara sıra kendine geliyor ancak yine de hafıza kaybıyla devam ediyor. 

Linda, Yavuz hakkındaki iddiaların kanıtlayacağını söyleyip Derya'yı buluşmaya ikna eder. Eline geçen kanıtlarla Derya büyük bir şok yaşayacaktır. Öte yandan, Dragan terör örgütünden kurmayı planladığı ordu için adam toplarken bu iş için Ateş'i de kullanmaya başlıyor. Ateş'ten kendisine itaat etmeyen militanlardan birini öldürmesini istiyor. Ancak Ateş bir yolunu bularak, onu öldürmekten vazgeçiyor, Dragan'ın da bundan vazgeçiriyor.

Mücahit, Melisa'yı rehin alan Sami'nin adamının alnının çatısından vurarak onu kurtarıyor. Ancak Melisa kurtulduktan sonra acı bir gerçeği öğreniyor. Babasının terör örgütleriyle kirli ilişkiler içinde olduğunu öğrenen Melisa'nın büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor.

Sıradan bir tamirci görüntüsü bulunan Yavuz, bunu kaybetmek üzeredir. Yavuz'un deşifre olması halinde bütün görevi tehlikeye girecektir.

SÖZ 70. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM TEK PARÇA

2. SEÇENEK

SÖZ 70. Bölüm Full HD Tek Parça İzle

SÖZ 69. BÖLÜM İZLE FULL HD SON BÖLÜM

Yaptığı kötülüklerin hesabını vermesi Dragan için artık çok yakındır. Yavuz, Dragan'ı ele geçirmek için Linda'yı kullanıyor. Yavuz, Dragan'ı yakalayarak Türkiye'ye getirmeye çalışacak. 

Öte yandan havaya uçan arabadan hafızasını kaybederek kurtulan Karabatak'ın yaşadığına dair yeni bir iz bulunur. Karabakat'ın yaşadığını gören Nazlı, bu müjdeli haberi anında tim ile paylaşır. Tim Karabatak'ı aramaya başlar.

SÖZ 68. BÖLÜM CANLI İZLE FULL HD TEK PARÇA

Söz 68. Bölüm'de Dragan'ın elinde bulunan Derya Savcı ile Erdem Komutan'ın kurtarılması için Yavuz Karasu hayatını ortaya koyuyor. Sonunda timin de yardımıyla Erdem Komutanı ile Savcı Derya kurtarılıyor. Söz Son Bölüm'de Karabatak'ın nerede olduğu ve ne yaptığı da ortaya çıkıyor. Ancak Karabatak hafızasını kaybettiği için kim olduğunu bilmiyor. Bunu fırsat bilen Dragan ise kirli planlar hazırlamaya başlıyor. Karabatak'a, "Sen benim en yakın adamımdın. Senin aileni Türkler katletti" şeklinde telkinlerde bulunarak onu etkilemeye çalışıyor.

Dragan tarafından hapishanede tuzaklanan dört duvar arasına hapsedilen Erdem Komutan ile Derya Savcı'nın kurtarılmas ise hiç de kolay olmuyor. Tim Savcı Derya'yı kurtarırken, Yavuz da Derya ile komutanı arasında bir tercih yaparak komutanını kurtarmayı seçer. Ancak sonuçta ikisi de kurtarılır.

Tim, Karabatak'ın izini sürmeye kararlıdır. Hala bir iz bulamamıştır. Karabatak'ın saati bir yerde sinyal vermişti ancak o da başkası tarafından kullanıldığı için Karabatak'a yine de ulaşılamaz.

Karabatak ise sınırın ötesinde kızıyla birlikte yaşayan bir kadın tarafından sahipleniyor. Dragan'ın da bilgisi dahilinde Karabatak'ı "Mahmut" olduğuna ikna etmeye çalışan kadın emellerine ulaşacak mı belli değil.

Önceki Bölüm'de bombacı Şero ile birlikte bomba yüklü minibüsle ilerlerken onunla boğuşan Karabatak'ın bulunduğu minibüs uçurumdan uçmuştu. Karabatak patlama sonrası bulunamamıştı. Olay yerinde inceleme yapan arkadaşları ise bazı ceset parçalarını toplayarak bir torbaya koymak zorunda kalmıştı. Ancak Söz son bölüm izleyenler yeni bir sürprizle karşı karşıya. Söz 67 Bölüm izleyenler Yavuz'un da çok zor durumda düştüğüne tanıklık edecek. Yavuz birlikte çatışmaya girdiği Savcı Derya'nın Dragan tarafından kaçırılmasına engel olamıyor. 

Sınır ötesinde bir hapishaneye baskın düzenleyerek Ateş'i arayan ekip aradığını bulamaz. Üstüne bir de Dragan'ın saldırısına maruz kalırlar. Dragan Albay Erdem'i esir alarak hapishaneye kapatır. Savcı Derya'yı da aynı hapishaneye koyan Dragan, Yavuz'un gelmesini bekler. 

Söz son bölümde biraz duygusallık, biraz aşk biraz dah hüzün hakim olacak. Yavuz Dragan'ın elinde rehin bulunan Savcı Derya ile Albay Erdem'i kurtarmaya çalışacak.

SÖZ 67. BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA

SÖZ 66. BÖLÜM FULL HD İZLE - SÖZ SON BÖLÜM TEK PARÇA

Söz 66. Bölüm'de Yavuz, Dragan ile yeni bir devlet hayali peşinde olduğunu ileri sürerek adamlarını sömüren Sami'nin ipliğini pazara çıkarıyor. Sami ile Dragan'ın Türkiye, Suriye ve Irak topraklarındaki petrol yataklarıyla dolu alanları ele geçirme planlarını konuştukları ses kayıtlarını Sami'nin adamlarına dağıtan Yavuz, büyük bir plana çomak sokmayı başarıyor.

SÖZ 66. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Karabatak'ı kurtarmak için bütün kuralları bir kenara bırakarak gözünü karartan tim Amerikan üssünün kapısına dayanıyor. Yavuz ise en yakın adamı Kopuk'u vurmak zorunda kalıyor. Söz 65. Bölüm 24 Aralık 2018 Pazartesi akşamı saat 20.00'de hayranlarının karşısına çıktı. Söz Son Bölüm Tek Parça izlemek isteyen okurlarımızın makalemizi iyice okumaları gerekiyor. Ekip Ateş'i almak için Dragan'ın da bulunduğu Amerikan üssünün kapısına dayanıyor. Amerikan askerlerinin bütün tehditlerine rağmen ekip geri adım atmıyor. Öte yandan Yavuz, şehir eşkıyalarıyla mücadelesinde büyük bir imtihanla karşı karşıya. Ustanın mekanı şehir eşkıyaları tarafından baskına uğruyor. Çıkan çatışmadan sonra ustanın mekanı darmadağın olur ancak Kopuk da mafyanın eline düşer. Mafya Kopuk'un akli dengesiyle oynayan bir ilaç içirir. Kopuk tamamen kimliğini kaybeder ve sonu Derya Savcı'yı öldürmeye kadar varır. 

Söz 66. Bölüm İzle

Bombacı Şero'ya yakalamak için örgüt içine sızan Ateş (Karabatak) ise Amerikan üssünde saklanıyor. Dragan'ın da bulunduğu üssün kapısına dayanan Tim, Karabatak'ı almadan oradan ayrılmayacağına and içer. Üssün komutanı ve Dragan bir plan hazırlayarak ekibi tuzağa düşürmeyi amaçlar. Üssten bomba yüklü bir araca bindirilen Ateş, yola çıkarılır. Aracın şoförü ise bombacı Şero'dur. Şero'nun amacı bomba yüklü aracı yolda patlatarak bütün ekibi yok etmektir. Ancak şoför mahalinde baygın halde yatan Ateş bir süre sonra kendine gelir ve Şero'ya müdahale eder. Uzun bir boğuşmadan sonra bomba yüklü araç şarampole devrilir. Ekip koşarak Ateş'i kurtarmak ister ancak bomba yüklü araç bir anda havaya uçar. Ateş'in ölüp ölmediği ise bir sonraki bölümde belli olacaktır. Söz 65. Bölüm İzlemek isteyen dizinin hayranlarını yine heyecan dolu anlar bekliyor.

SÖZ 65. BÖLÜM FULL HD İZLE - SÖZ SON BÖLÜM TEK PARÇA

SÖZ 65. BÖLÜM FRAGMANI-1

SÖZ 65. BÖLÜM FRAGMANI - 2 

Söz dizisi hayranları son bölümü tek parça halinde nereden izleyebileceklerini merakla araştırıyor. Söz 64. Bölüm 17 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 20.00'da Star TV'de ekranlara geldi. Söz 63. Bölüm'de örgüt içine sızmayı başaran Ateş'in başı belada. Bombacı Şero'nun peşine düşen Ateş, sonunda onu bir şekilde etkisiz hale getirmeyi başarıyor ancak bir anlık gaflet hayatının hatası oluyor. Şero onu yaralayarak esir alıyor, Dragan'a götürüyor. Öte yandan özel kuvvet timi Dragan'ın İHA yüklü TIR'ını havaya uçurmayı başarıyor. Ateş (Karabatak)'i kurtarma operasyonu düzenleyen özel tim operasyonın hedef noktasına giriyor ancak Ateş'i bulamıyor. Ateş ise örgütün elinde akıl almaz işkencelere maruz kalıyor. Yalvarması için yapılan işkencelerin hiçbirinde örgütün isteklerini yerine getirmeyen Ateş, Dragan tarafından Amerikalılara veriliyor. Yavuz ise şehir magandalarına yönelik operasyonlarını sürdürüyor.Şehir magandaları ise Yavuz'a karşı yeni yollar arıyor. Onlar da Dragan'dan yardım almanın yollarını arıyor. Yavuz'un mücadele ettiği şehir magandalarından Sami, Yavuz'a ağır bir darbe vurmaya hazırlanıyor. Yavuz komutanın takıldığı tamirhaneyi basmaya karar veriyor. Sami'nin ortağı İrfan ise bunu Yavuz geç de olsa haber veriyor.

SÖZ 65. BÖLÜM FRAGMAN YAYINLANDI

Söz 65. Bölüm Fragmanları yayınlandı. İşte Söz Yeni Bölüm fragmanı: 

SÖZ 64. BÖLÜM FULL HD İZLE

Söz 64. Bölüm 17 Aralık 2018 Pazartesi Saat 20.00'de Star TV ekranlarında hayranlarıyla buluştu. Söz 64. Bölüm de öncekiler gibi aksiyon dolu sahnelerle izleyenleri ekran başına kilitledi. Pusuya düşeN Fethi ile nişanlısının kurtuluşu zor oluyor. Örgüt içine sızan Ateş'in ise durumu son derece vahim. Öte yandan Yavuz, şehir magandalarıyla tek tek hesaplaşmaya devam ediyor. Öte yandan Söz 65. Bölüm Fragmanı da yayınlandı. Söz 65. Bölüm İzle.

2. Seçenek:

SÖZ HAYRANLARI DİZİ YAPIMCILARINA TEPKİLİ

Ancak dizisinin Türkiye'de yaşayan hayranları Star TV ve dizi yapımcılarına son derece tepkili. Çünkü artık diziyi internetten ücretsiz şekilde izleyemeyecekler. Star TV'nin sevilen dizilerinden Söz 62. Bölüm ile 3 Aralık 2018 saat 20.00'da sevenlerinin karşısına çıktı. Ancak diziyi daha sonra izlemek isteyenler büyük bir şokla karşılaştı. Söz 62. Bölüm neden yayınlanmadı? Çünkü dizinin yapımcıları artık kanalın sitesinden ya da Youtube'dan yayın yapmak yerine ücretli blutv.com sitesiyle anlaşma yaptı. Artık diziyi tekrar izlemek isteyenler sadece blutv'ye üye olarak izleyebilecek. Karar dizi hayranlarının tepkisini çekti. Dizi yapımcılarının geri adım atması bekleniyor.

Öte yandan Söz 64. Bölüm Fragmanları da yayınlandı. İşte o tanıtımlar:

SÖZ 64. BÖLÜM FRAGMAN - 1

SÖZ 64. BÖLÜM FRAGMAN - 2

SÖZ 63. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Tim, Dragon tarafından canlı bombayla kurulan tuzağı defediyor, ardından terör örgütüyle gerçekleştirmek istediği saldırıdan da eli boş dönüyor. Örgütün bütün adamları tim tarafından kuş gibi avlanıyor. Söz 62. Bölüm'de Erdem’in evinde yaşanan patlama herkesi acıya boğdu. Karabatak ve Tim haberi alır almaz Erdem’in yanına koştu. Ama acı haber hepsinin yüreğine bir bıçak gibi saplandı. Kötü adam Tarık, Yavuz’u ortadan kaldırmak için yaptığı planın tıkır tıkır işlediğini sanıyordu ancak Yavuz bu yolda yalnız değildir. Yaraları iyileşip kendine geldiğinde onu öldürmeyen kurşunları tek tek sahiplerine iade etmek için yemin etti. İlk hedefi ona bu hain tuzağı kuran Tarık'tı. Son bölümde de hareketin ve aksiyonun eksik olmadığı Söz dizisi son bölümüyle sevenlerin ekran başına kilitledi.

SÖZ 63. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA 

NOT: Video açılmıyor uyarısı alıyorsanız bilgisayarınıza VPN kurmanız gerekiyor. VPN nasıl kurulur?

SÖZ 62. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

SÖZ 61. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

SÖZ 61. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Söz 61. Bölüm de yine izleyicilerin nefeslerini kesti. Hainlerin tuzağına düşen ekip çok zor durumda kalıyor.

Hain pusudan ağır yaralı olarak çıkan Yavuz tedavi altındayken, kardeşleri de sınır dışında ölüm kalım mücadelesi vermektedir. 

Bombanın etkisiyle savrulan aracın altında kalan Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim, bu sefer de teröristlerin saldırısına hedef olur. Ama bu saldırıyı püskürtüp üs bölgesini korumak için kardeşleriyle birlikte kendi canlarını da feda etmekten çekinmeyeceklerdir. 

Artık terör örgütünün bütün organizasyonlarından sorumlu hale gelen Dragan örgütün yönetimine katılmadan önce son hamle yaparak Erdem’e gönderdiği bombalı paketle herkese büyük bir acı yaşatacaktır.

Dragan örgütü daha organize bir hale getirip üs bölgesi baskını için hazırlarken, Sami’nin emriyle Tarık yarım bıraktığı işi bitirmek için Yavuz’un peşine düşer. Başından beri Yavuz’un en büyük destekçisi olan Derya onları engellemek için hamle yapsa da Tarık ve adamları ölümle burun buruna olan Yavuz’u çaresiz yakalamak üzeredir.

SÖZ 61. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

SÖZ 59. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

Söz 59. Bölüm ile yine nefesleri tüketti. Son bölümde vatansever kuvvetler ile terörü finanse eden odaklar arasında amansız bir yakalamaca, takip ve çatışma yaşandı. 

Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girdi. Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa düştü.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istedi. Dragan bu yol haritasının kilit adamı oldu. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirdi.

Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir.

Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenledi. 

Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşledi.

SÖZ 59. BÖLÜM FULL HD İZLE - TEK PARÇA

SÖZ 60. BÖLÜM NE ZAMAN

Söz dizisinin 60. Bölümü 19 Kasım Pazartesi günü saat 20.00'da Star TV ekranlarında olacak. 

ÖNEMLİ NOT: Star TV'nin Blo. Linki ise şu: https://www.blutv.com.tr/diziler/yerli/soz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
murat - 3 ay önce
ALLAH BELANIZI VERSİN İNTERNETE BEN NEDEN PARA ÖDÜYORUM İSTEDİĞİM DİZİYİ İSTEDİĞİM ZAMAN İZLEYEBİLMEK İÇİN SİZ NE YAPIYORSUNUZ İZLETMİYORSUNUZ EXTRA ÜCRET İSTİYORSUNUZ HARAM ZIKKIM OLSUN SİZE ALLEH BİN DEFA BELANIZI VERSİN
Avatar
ersin hakkari - 3 ay önce
yazıkjlar olsun size herşey para olmuş star tv yi kınıyorum yaptığınız iş iş değil
Avatar
MURAT - 3 ay önce
ALLAH BELANIZI VERSİN
Avatar
ademacar - 3 ay önce
Bizde çukur izleriz
Avatar
mehmet tuğrul - 3 ay önce
beyler yorumları kafalarına göre onaylıyolar işlerine gelmeyen yorumları görmüyolar star tv ve blu tv böyle ahlak yoksunu bir şirket bende onlara ana-avrat küfretmiyom belki yayınlarlar
Avatar
Esma - 3 ay önce
dahaki ne dizi nede star tv izlemek yok herşeyi paraya dokuyorsunuz yazıklar olsun
Avatar
ÖNEMLİMİ - 3 ay önce
Kınıyorum söz dizisini artıK izlemiyorum
Avatar
Esma - 3 ay önce
dahaki ne dizi nede star tv izlemek yok herşeyi paraya dokuyorsunuz yazıklar olsun
Misafir Avatar
şükrü - 2 ay önce @Esma
ben izlelemem bu diziyi bidaha internetten parayla izlettiriyorsunuz star tv bile para göz olmuş