Söz 63. Bölüm Canlı İzle - Söz dizisi tek parça halinde nasıl izlenir?

Söz 63. Bölüm Canlı İzle... Söz geçen hafta 62. Bölümü ile bir kez daha sevenlerini koltuklarına kilitledi. Büyük bir tuzaktan yaralı şekilde kurtulan ekip, planları kuranları bulup hesap sordu. Söz 62. Bölüm neden yayınlanmadı? Söz dizisi 62. Bölüm itibariyle artık StarTV'nin sitesinden ya da Youtube üzerinden yayınlanmamaya başladı. Söz 62. Bölüm Tek Parça halinde izlemek isteyenler Blutv.com sitesine ücretli üyelik yapmak zorunda kalıyor. Kanalın bu kararı dizi hayranlarının büyük tepkisine yol açmış durumda. Ancak dizi yapımcıları henüz bu konuda geri adım atmış değil.

Söz 63. Bölüm Canlı İzle - Söz dizisi tek parça halinde nasıl izlenir?
11 Aralık 2018 Salı 00:30

Söz 63. Bölüm bu akşam saat 20.00'da Star TV'de ekranlara geliyor. Ancak dizisinin hayranları Star TV ve dizi yapımcılarına son derece tepkili. Çünkü artık diziyi internetten ücretsiz şekilde izleyemeyecekler. Star TV'nin sevilen dizilerinden Söz 62. Bölüm ile 3 Aralık 2018 saat 20.00'da sevenlerinin karşısına çıktı. Ancak diziyi daha sonra izlemek isteyenler büyük bir şokla karşılaştı. Söz 62. Bölüm neden yayınlanmadı? Çünkü dizinin yapımcıları artık kanalın sitesinden ya da Youtube'dan yayın yapmak yerine ücretli blutv.com sitesiyle anlaşma yaptı. Artık diziyi tekrar izlemek isteyenler sadece blutv'ye üye olarak izleyebilecek. Karar dizi hayranlarının tepkisini çekti. Dizi yapımcılarının geri adım atması bekleniyor.

Tim, Dragon tarafından canlı bombayla kurulan tuzağı defediyor, ardından terör örgütüyle gerçekleştirmek istediği saldırıdan da eli boş dönüyor. Örgütün bütün adamları tim tarafından kuş gibi avlanıyor. Söz 62. Bölüm'de Erdem’in evinde yaşanan patlama herkesi acıya boğdu. Karabatak ve Tim haberi alır almaz Erdem’in yanına koştu. Ama acı haber hepsinin yüreğine bir bıçak gibi saplandı. Kötü adam Tarık, Yavuz’u ortadan kaldırmak için yaptığı planın tıkır tıkır işlediğini sanıyordu ancak Yavuz bu yolda yalnız değildir. Yaraları iyileşip kendine geldiğinde onu öldürmeyen kurşunları tek tek sahiplerine iade etmek için yemin etti.

İlk hedefi ona bu hain tuzağı kuran Tarık'tı. Son bölümde de hareketin ve aksiyonun eksik olmadığı Söz dizisi son bölümüyle sevenlerin ekran başına kilitledi.

SÖZ 63. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

SÖZ 62. BÖLÜM ÖN İZLEME

SÖZ 62. BÖLÜM'DEN BAZI SAHNELER

SÖZ 61. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Söz 61. Bölüm de yine izleyicilerin nefeslerini kesti. Hainlerin tuzağına düşen ekip çok zor durumda kalıyor.

Hain pusudan ağır yaralı olarak çıkan Yavuz tedavi altındayken, kardeşleri de sınır dışında ölüm kalım mücadelesi vermektedir. 

Bombanın etkisiyle savrulan aracın altında kalan Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim, bu sefer de teröristlerin saldırısına hedef olur. Ama bu saldırıyı püskürtüp üs bölgesini korumak için kardeşleriyle birlikte kendi canlarını da feda etmekten çekinmeyeceklerdir. 

Artık terör örgütünün bütün organizasyonlarından sorumlu hale gelen Dragan örgütün yönetimine katılmadan önce son hamle yaparak Erdem’e gönderdiği bombalı paketle herkese büyük bir acı yaşatacaktır.

Dragan örgütü daha organize bir hale getirip üs bölgesi baskını için hazırlarken, Sami’nin emriyle Tarık yarım bıraktığı işi bitirmek için Yavuz’un peşine düşer. Başından beri Yavuz’un en büyük destekçisi olan Derya onları engellemek için hamle yapsa da Tarık ve adamları ölümle burun buruna olan Yavuz’u çaresiz yakalamak üzeredir.

SÖZ 61. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

SÖZ 59. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

Söz 59. Bölüm ile yine nefesleri tüketti. Son bölümde vatansever kuvvetler ile terörü finanse eden odaklar arasında amansız bir yakalamaca, takip ve çatışma yaşandı. 

Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girdi. Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa düştü.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istedi. Dragan bu yol haritasının kilit adamı oldu. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirdi.

Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir.

Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenledi. 

Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşledi.

SÖZ 59. BÖLÜM FULL HD İZLE - TEK PARÇA

SÖZ 60. BÖLÜM NE ZAMAN

Söz dizisinin 60. Bölümü 19 Kasım Pazartesi günü saat 20.00'da Star TV ekranlarında olacak. 

ÖNEMLİ NOT: Star TV'nin Blo. Linki ise şu: https://www.blutv.com.tr/diziler/yerli/soz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
ersin hakkari - 2 gün önce
yazıkjlar olsun size herşey para olmuş star tv yi kınıyorum yaptığınız iş iş değil
Avatar
murat - 2 gün önce
ALLAH BELANIZI VERSİN İNTERNETE BEN NEDEN PARA ÖDÜYORUM İSTEDİĞİM DİZİYİ İSTEDİĞİM ZAMAN İZLEYEBİLMEK İÇİN SİZ NE YAPIYORSUNUZ İZLETMİYORSUNUZ EXTRA ÜCRET İSTİYORSUNUZ HARAM ZIKKIM OLSUN SİZE ALLEH BİN DEFA BELANIZI VERSİN
Avatar
MURAT - 2 gün önce
ALLAH BELANIZI VERSİN
Avatar
mehmet tuğrul - 1 gün önce
beyler yorumları kafalarına göre onaylıyolar işlerine gelmeyen yorumları görmüyolar star tv ve blu tv böyle ahlak yoksunu bir şirket bende onlara ana-avrat küfretmiyom belki yayınlarlar