Savaşçı 76. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça

Savaşçı 76. Bölüm 26Mayıs 2019 Pazar günü saat 20.00 itibariyle hayranlarıyla buluşuyor. Savaşçı son bölüm izleyenler Yüzbaşı Kağan ile Yörük Haydar'ın rehin alındığına tanıklık etmişti. Kılıç Timi ise arkadaşlarını kurtarmak için yine büyük kahramanlıklar sergilemişti. Heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı Savaşçı dizisinde yine hareketli sahnerler seyircisini ekran başına kilitleyecek türden.

Savaşçı 76. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça
26 Mayıs 2019 Pazar 21:00

Savaşçı 76. Bölüm 26 Mayıs 2019 Pazar saat 20.00 itibariyle sevenlerinin kaşısına çıkıyor. Aksiyon, heyecan ve gururun aynı anda yaşandığı Savaşçı son bölüm izleyenler yine ekran başına kilitlenecek. Terörist başı Velid'in tuzakladığı bombalar bu kez Kılıç Timi'ni çok fena halde zor durumda bırakacak. Astsubay Bayram Bayat patlatılan bombalardan sonra havaya uçar. Bu sırada onu izleyen Kağan ve Yörük Haydar ise çileden çıkar. Her şeye şahit olan Kağan ve Yörük Haydar arkadaşlarının akıbetini öğrenmek için acele ederler. Ancak çatışma seslerinin duyulduğu köydeki teröristleri de durdurmak zorundadırlar. Karargahta ise Kılıç Timi’yle irtibat kurulamadığı için endişeli bekleyiş sürerken, Üsteğmen Funda’nın bir ayrıntıyı göz ardı etmemesi olayların seyrini değiştirecektir.

Savaşçı 76. Bölüm izleyenler Kağan ve Yörük Haydar'ın Melik’i ortadan kaldırmaya kararlı olduğunu görecek. Yüzbaşı Kağan Bozok ve Yüzbaşı Haydar Bozkurt beklenmedik bir şekilde ele geçirdikleri bir bilgiyi değerlendirirler ve hemen harekete geçerler. Ancak Türk Askeri’nin peşine düştüğünü anlayan Melik, kurtulmak için hamlesini yapar. Fakat işler beklediği gibi gitmez. Kağan ve Haydar Yüzbaşı’yı karşısında gören Melik çılgına dönse de, onun için artık yolun sonudur.

SAVAŞÇI 76. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE - SON BÖLÜM

Savaşçı 70. Bölüm Full Tek Parça

Dizinin son bölümü de yine heyecan, aksiyon ve kahramanlıklarla doluydu. Savaşçı son bölüm izleyenler Kılıç timinin bir kez daha nasıl büyük fedakarlıklarla vatana hizmet ettiğine tanıklık edecekler. Son bölümde, Yörük Haytar'ın ailesi teröristler tarafından rehin alınır. Ancak Yörük bunu onların yanına koymamaya yemin eder. Teröristler, Haydar'ın ailesine karşılık gözaltındaki üç teröristi isterler. Haydar, bu takası kesinlikle kabul etmeyecektir. Hatta Melik'i öldürmek isteyecektir ancak arkadaşları araya girerek onu engelleyecektir. Hatta bu nedenle timin üyelerinden İlyas, Haydar'ın elinden yaralanır. Haydar ve Kağan, Albay Kopuz'un emrine karşı gelerek yine canlarını tehlikeye atarlar ve dönüşü zor bir yola girerler. 

SAVAŞÇI 74. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

Savaşçı son bölüm izleyenler teröristlerin üss bölgesine yönelik saldırısına tanıklık etmişti. Yüzbaşı Kağan'ın yaptığı planlarla terörist çemberi kırılmıştı.

Savaşçı 72. Bölüm'de Çiğdem Teğmen'in Kutalmış Paşa'ya ylapılan suikast girişimini engellemeye çalıştığı sahneler heyecan ve aksiyon dolu. 

Öte yandan Kutalmış Paşa'nın aracına doğru giden bomba yüklü kamyoneti durdurmaya çalışan Çiğdem Teğmen, hamlesin iyapar ama bombanın ifilak etmesine engel olamaz. Çiğdem Kutalmış Paşa ve yanındaki askerlerin akibetini öğrenmek için eddişeyle nizamiyeye doğru koşarken, duyulan patlama sesiyle karargahtan fırlayan askerler alevleri görünce büyük bir şok yaşarlarlar.

Melik, Elsa ve Velid ise F-16'lar tarafından bombalanan kamptan sağ kurtulsalar da bundan sonraki eylemler için finans desteğine ihtiyaçları vardır. Elsa bunu çözmek için bağlantılı olduğu kişilerle irtibata geçer. Ancak beklenmedik bir karşışalaşma olayların seyrini değiştirir. Gerilim gittikçe yükselirken Yuzbaşı Kağan, Elsa ve Melik'i ortadan kaldırmaya kararlıdır.

Savaşçı son bölümde Kılıç timi büyük bir tuzağa düşüyor. Düştükleri tuzak tam bir ateş çemberidir. Astsubay Bayram komutasındaki Kılıç Timi, Lazar ve adamları tarafından pusuya düşürülmüştür. Kılıç Timi bombanın infilak etmesiyle savrulan İlyas’ın şehit mi oldu gerilimini yaşarken, aynı zaman da Kağan ve Haydar komutanlarını kurtarmak için teröristleri bir an önce püskürtmek zorundadır... Diğer tarafta ise Elsa ve Melik’in farklı bir saldırı yöntemiyle karşı karşıya kalan Kağan, Yörük Haydar ve Kıbrıslı Batur’un pes etmeye niyeti yoktur. Ancak son anda gelişen beklenmedik bir durum Elsa ve Melik kadar Kağan ve Haydar’ı da şaşkına uğratacaktır. Olayların seyri bir anda değişirken, Albay Kopuz gerilimin gittikçe yükseldiği karargahta, oğlunu dua ederek bekleyen Selver’e iyi bir haber verebilecek midir?

SAVAŞÇI 70. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Savaşçı 68. Bölüm izleyenler Çiğdem teğmenin durumundan endişe edecekler. Çünkü Çiğdem teğmen hem yaralı hem de teröristlerin eline düşmüş durumda. Bir önceki bölümde göçmenleri kurtarma operasyonu sırasında teröristlerin arasında kalan Çiğdem teğmen, ilk başlarda kendini belli etmeden onlarına arasına katılmıştı, ancak daha sonra teröristleri onu fark ederek silahına el koymuştu. Kılıç timi ise Çiğdem teğmeni kurtaramadan bölgeden ayrılmak zorunda kalmıştı. Savaşçı son bölümde ise Kılıç timinin öncelikli görevi Çiğdem teğmeni sağ salim kurtarmaktır. Öte yandan Kopuz Albay'ın kardeşinin neden olduğu sorunlara bir yenisi ekleniyor. 

Geçen hafta Savaşçı izleyenler, Albay Bozok'un kardeşiyle imtihanında gelinen son noktayı seryertmişti. Bu hafta Savaşçı yine dolu dolu geçecek. Türkiye sınırından ülkeye girmeye çalışan 15 kişilik mülteci grubunun başı teröristlerle belaya giriyor. Onları kurtarmak yine Kılıç timine düşüyor. Tim, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu Türkmen göçmenleri kurtarmak için büyük bir riski göze alarak dağlarda yeni bir operasyona başlıyor.

Kopuz Albay'ın kardeşi Murat'ın başını belaya sokan, onu kullanan çetenin üyelerinden Elsa hiç beklenmedik bir hamle yapıyor. Murat'ın peşinden Kopuz Albay'ın evine kadar gidiyor. Murat'ın, "Sizin adamlar beni kaçırdı" şeklindeki açıklamalarına, "hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi" davranarak cevap veren Elsa, Murat'ı merak ettiğini belirterek, üzgün olduğunu söylüyor. Ancak Kopuz Albay'ın kafasında sayısız soru işaretleri beliriyor.

Kopuz Albay'ın kardeşiyle büyük imtihanı hala devam ediyor. Savaşçı son bölüm izleyenler Yüzbaşı Kağan Bozok ile Yüzbaşı Haydar Bozkurt'un yüzü maskeli kişiler tarafından polis otosuna düzenlenen baskınla kaçırıldıklarını seyretmişti. Kağan ve Haydar'ı kaçıranların Kılıç timi olduğu sonradan anlaşılıyor.

Albay Kopuz'un başından bu yana başına bela olan kardeşi bu kez Lazar'ın eline düşmüş durumda. Bu durum Albay Kopuz'u hem askeriye içinde hem kendi içinde çok zor durumda bırakıyor. Ancak Kopuz Albay, teröristlerin hiç beklemediği bir hamleyle bu rehine olayına cevap verir. Başta teröristler olmak üzere herkes Albay Kopuz'un bu kararı karşısında şoke olur. Öte yandan Yarbay Levinson, Albay Kopuz ve Kılıç timine karşı giderek daha karanlık pusular kurmaya başlar. Onları tuzağa düşürmek için elindeng geleni yapar. Ancak binbir türlü badireyi atlatmayı başarmış Kılıç timini alt etmenin çok kolay olmadığını zamanla anlayacaktır.

SAVAŞÇI 65. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Kopuz Albay'ın kardeşiyle başı belada. Albayın kardeşini kullanan örgüt itibar suikasti düzenliyor. Albayın kardeşini kumarhaneye çağıran örgüt, daha sonra polise ihbarda bulunuyor. Albay ile kardeşi aynı kumarhanede basılıyor. Öte yandan timin diğer üyelerine yönelik de itibar suikastleri yapılıyor. 

Karon ve adamlarının sınırdaki faaliyetleri ise devam ediyor. Örgüt tarafından kaçırılan Selçuk Astsubay'a akla hayale sığmayan işkenceler yapılıyor. İşkence yapan örgüt mensupları isteklerini kabul ettiremeyeceklerini anlayınca Selçuk'a bomba bağlayarak timin diğer üyelerine yönelik de bir tuzak kurar ve bölgeden uzaklaşır. Ancak tim büyük bir fedakarlık göstererek Selçuk'u kurtarmayı başarır.

Savaşçı 64. bölüm full izle

Karon'un ardından operasyon başlatan timden Selçuk Astsubay ile irtibat kesiliyor. Selçuk, Karon'un adamları tarafından esir alınıyor. Kılıç timi ise Selçuk Astsubay'ı kurtarmak için harekete geçiyor. Karon'un adamı Velid tarafından esir alınan Selçuk, Velid'in ölüm tehditleri ile karşı karşıyla kalıyor.Velid, Karon'un emri olmadan böyle bir şey yapamayacağını bildiği için çileden çıkıyor. Öte yandan operasyonu merkezden yürüten Başak ise telsizlerden duyduklarına daha fazla dayanamayarak bayılıyor.

Kopuz Alba, Kılıç timi için yeni bir destek ekibi gönderir. Bu yeni destek ekibi ise Bahtiyar Yüzbaşı komutasındaki birliktir. 

Seyfi de bölgede aktif göreve katılıyor. Albay Kopuz'un Seyfi'den istediği şey Velid'in Selçuk'u götürdüğü yeri öğrenmesidir. 

Seyfi'nin fiziksel yapısı ve görünüşü, bölgede rahatlıkla görev yapmasını sağlıyor.

Kılıç timi ise Selçuk Astsubay'ı kurtarmak için operasyona başlar. Ancak karşılarına kalabalık bir terörist grubu çıkar. Kılıç timi çok zor durumda.

Çatışmalar devam ederken sürpriz bir plan devreye girer. 

Ancak Elsa ve Melik'in yeni planları Kılıç timini yine zor durumda bırakacaktır. 

Heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı Kılıç timinin maceralarını anlatan Savaşçı dizisi son bölümü ile de izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.

SAVAŞÇI 63. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

2. SEÇENEK:

Savaşçı 63. Bölüm Full HD İzle

SAVAŞÇI 62. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Savaşçı dizisi de ocak ayı boyunca diğer diziler gibi yayınlanmamıştı. Karon ve adamlarının Kılıç Timi'ne yönelik tuzakları yine başlarına yıkılıyor. 

Kılıç timi Kafkaslar'da zorlu bir görev yürütüyor. Karon ve adamlarının tuzak üstüne tuzak kurduğu bölgede çok sayıda şehit veriliyor. Ancak Kılıç timi yine de görevini yapmaya devam ediyor. Savaşçı 61. Bölüm izleyenler Kılıç timinin 15 yaşındaki bir çocuğu kurtarma operasyonunu nasıl yürüttüğünü görecek. 

SAVAŞÇI 61. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE FULL HD

2. SEÇENEK:

SAVAŞÇI 60. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

savaşçı 59 bölüm izle

SAVAŞÇI 60. BÖLÜM FRAGMANLARI

Üsteğmen Funda'nın yaralı halde kaldırıldığı hastanede kendisini kimsenin ziyaret etmemesine son derece üzülüyor. Hastanede tedavi altında bulunan Seyfi'nin gösterdiği yoğun ilgi üsteğmeni duygulandırır. Üsteğmen Funda'nın en büyük kaygı ve endişesinin bir daha savaş pilotu olarak uçamamak olduğunu belirten Seyfi şimdilik onun tek dert ortağı olarak görünüyor. Kılıç Timi'nin son operasyonunda destek Türki Cumhriyetlerden gelen kuvvetlerden birinden iki şehit var. Savaşçı son bölüm 59 izle. Lazar ve adamlarının kurduğu pusuda vurulan tatbikat için bölgede bulunan Türkmen birliklerinden iki asker şehit düşüyor. 

Şehit haberiyle yıkılan Kopuz Albay'ın söyledikleri ise geceye damgasını vurdu: Komutanlar en son ağlar! FOX TV'nin sevilen yapımlarından Savaşçı 59. Bölüm 23 Aralık 2018 Pazar günü Saat 20.00'de sevenleriyle buluştu. Her bölümü aksiyon ve heyecan dolu geçen Savaşçı dizisi son bölümde de yine çatışmalar, operasyonlar ve hareketli dakikalar vardı. Kılıç Timi'nin sınır ötesi operasyonu devam ederken yeni bir tim de Irak sınırlarından içeri girmek zorunda kalıyor. Rus hapishanesinden kaçarak Türk birliklerine teslim olan Karon, uluslararası hukuk gereği Rusya'ya teslim ediliyor. Bu arada Yörük Haydar, Karon'a son bir kez okkalı bir tokat daha atarak içini rahatlatıyor.

Kılıç Timi'ni bu kez yeni bir operasyon bekliyor. Sınırdan kaçmaya çalışan Lazer ve Velid Ardahan yakınlarında görülüyor. İhbarı alan Kopuz Albay, Kılıç Timi'ni harekete geçirir. 

SAVAŞÇI 59. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

SAVAŞÇI 59. BÖLÜM FRAGMANI

Suriye sınırındaki birçok kötülüğün başındaki adam olan Karon özel tim tarafından yakalanarak Türkiye'ye getiriliyor.

Karon'un adamı Lazer ise Kılıç Timi'nin düştüğü pusudan kurtulması karşılığında serbest bırakılıyor. savaşçı izle

Gözaltına alınan Karon'un sorgusuna Yörük Haydar ile Kağan Yüzbaşı girince Karon'u korku sardı. İkide bir resmi bir tutuklu olduğunu hatırlatmaya çalışan Karon'a Yörük Haydar bazı hatırlatmalarda bulunuyor, kendisine yaptığı işkenceler gibi.

Karon peşindeki paralı askerlerden kaçmak için Türk askerine teslim oluyor. Kopuz Albay onu konuşturmak için ilginç bir yol deniyor. Karon her şeyi itiraf ediyor.

SAVAŞÇI 58. BÖLÜM FULL HD İZLE

İkinci seçenek:

SAVAŞÇI 57. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

FOX TV'nin sevilen dizilerinden Savaşçı 9 Aralık 2018 Pazar günü saat 20.00'de ekranlara geldi. Karon'un en profesyonel adamı Sergey ile kurduğu tuzak boşa çıktı. Yaralı üsteğmeni almaya giden ekibin başı dertte. Karon'un adamları tarafından kurulan pusu ekibe zor anlar yaşatacak. Ancak Yüzbaşı Haydar Bozkurt, Karon'un en güvendiği adamını bulur ve onu tokat manyağı yaparak öldürür. TİM'in yaralı üsteğmeni kurtarma operasyonu ise kadın teğmenin itirazlarıyla bir savsaklanır. Ancak Yüzbaşı Kağan, kadın üsteğmene sert çıkar ve onu sedyeyle taşımaya karar verir. Öte yandan kurduğu tuzağın işe yaramadığını, en profesyonel adamlarından birinin öldüğünü öğrenen Karon, başka planları olduğunu belirterek onları devreye sokar. Karon'un gönderdiği ikinci adamı Lazer de Kılıç Timi'nin eline düşer. Ancak Karon bu kez terör örgütünü devreye sokar ve timi pusuya düşürür. Ancak Lazer, tim ile yaptığı konuşmadan sonra Karon'un adamlarını geri çekmesini sağlar. Lazer, Karon'un ABD'li Albaya rüşvet verdiğine dair elinde belgeler olduğunu açıklar.

SAVAŞÇI 57. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

1. Seçenek: Youtube üzerinden VPN kullanarak izleyebilirsiniz. Chrome'da DotVPN eklentisini kurarak diziyi tek parça halinde izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

2. Seçenek: Youtube ile VPN ile uğraşamam derseniz FOX TV'nin kendi sitesi üzerinden bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz

savaşçı son bölüm izle

Savaşçı dizisinin baş rolü olan Kılıç Timi, Türkmen köyünde Nora’nın silahlı saldırısına uğruyor. Bu hain saldırıda Seyfi vurulurken, Yüzbaşı Kağan da timiyle birlikte henüz kim olduğunu bilmediği keskin nişancının peşine düşer. Karon ise Nora’nın Kılıç Timi’nin eline geçmesini engellemek için bütün olanaklarını zorlasa da bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Kahraman Kılıç Timi’ni Türkmen köyünden sağ çıkarmamaya kararlı olan Karon, yeni saldırı planı için kolları sıvar. Albay Kopuz ise aldığı istihbaratlar doğrultusunda, gerekli önlemleri alır ve zaman kaybetmeden savaş uçaklarını devreye sokar. Ancak gelişen beklenmedik bir durum karargahı ve Kılıç Timi’ni alarma geçirir.

SAVAŞÇI 56. BÖLÜM TEK PARÇA

SAVAŞÇI 55. BÖLÜM TEK PARÇA

SAVAŞÇI DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Liman film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Senaryo: Süleyman Çobanoğlu

Görüntü Yönetmeni : Cengiz Fazlıoğlu

Genel Koordinatör: Faruk Uçan

Müzik: Alpay Göltekin - Zeynep Alasya - Caner Özkan

SAVAŞÇI DİZİSİNİN OYUNCULARI

Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Müjde Uzman (Üsteğmen Funda Turaç), Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas Karaca), Nazan Diper (Selver Bozok), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat), Onur Özaydın (Kubilay Ketenci), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kırlangıç), Zeki Ocak (Sami Çelik), Serhat Nalbantoğlu (General), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay)


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×