Payitaht Abdülhamid son bölüm full izle - 64. Bölüm Tek Parça

TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamit dizisinin yeni bölümünde Sultan Abdülhamit, oğlu Şehzade Mehmet Efendi ve Halil Halid bey'in düşürüldüğü büyük tuzakla karşı karşıya kalmış durumda.

Payitaht Abdülhamid son bölüm full izle - 64. Bölüm Tek Parça
08 Aralık 2018 Cumartesi 00:10

Payitaht Abdülhamid 64. Bölüm 7 Aralık 2018 Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sevenleriyle buluştu. Fuat Paşa ve Siyonist Cilvenaz Hanım'ın kurduğu tuzaklara düşen Abdülkadir Efendi, çaresizlik içinde çırpınıyor. Halil Halid ise kendisine kumpas kuranların peşine düşerek Bulgaristan'a gitti. Sultan Abdülhamid, oğlu Şehzade Mehmet Selim Efendi ile Halil Halid'e tuzak kuranları ifşa etmek için yine bir plan yaptı, ancak planı şimdilik suya düşmüş gibi görünüyor. Planın parçalarından biri olan Bulgaristan sefiri, Tokatlıyan Oteli'nde Mahmut Paşa'nın oğlu Prens Sebahattin tarafından öldürülmüş gibi görünüyor.

Bir önceki bölümde Halil Halid ve Şehzade Mehmet Selim Efendi üzerinden Sultan Abdülhamid'i köşeye sıkıştıran karanlık güçler istediklerini başarmış gibi görünüyor. Yeni bölümde Abdülhamid'in karanlık güçlere karşı bir çıkış yolu bulup bulamayacağı merak konusu. 

63. Bölüm'de karanlık güçler, Osmanlı ile Bulgaristan arasında savaş sebebi sayılabilecek gelişme olarak değerlendirilen silahların Sofya'ya gönderildiği treni soyuyor.

Halil Halid kendisine yönelik tuzağı bildiği için tutuklanmak yerine kaçmaya devam ediyor. Ancak son bölümde Halil Halid'in de tutuklanacağı görünüyordu. Yeni bölümde Halil Halid'in tutuklanıp tutuklanmayacağı belli olacak.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 65. BÖLÜM FRAGMAN

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 64. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 63. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

TRT 1'in sevilen dizilerinden Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümüne de yine hainlerin tuzakları damgasını vurdu.

Şehzade Mehmet Selim Efendi ve Halil Halid Bey'e kurulan tuzaklar Sultan Abdülhamit'e son derece çaresizlik içinde bırakmış durumda.

Payitaht son bölümde Mehmet Selim Efendi, hainler tarafından kurulan tuzağa düştüğünü kabul ederek, Sultan Abdülhamid'den bedel isteyen batılı devletlerin temsilcilerinin önüne kendi gönlüyle çıkıyor.

Şehzade Mehmet Selim Efendi'nin bu hali Payitaht Abdülhamid'i son derece müteessir etmiş durumda.

Payitaht'taki karanlık odaklar tarafından kurulan tuzaklarla baş etmeye çalışan Halil Halid bey ve adamları ise bir şeyler döndüğünü biliyor ancak tuzağın iç yüzünü tam olarak bilmedikleri için çok fazla bir şey yapamıyor.

Saray'a Mısır Hıdivi Fuat Paşa'nın eşi olarak sızan Cilvenaz Hanım'ın tuzaklarına ise yenileri ekleniyor.

Sultan Abdülhamit'in küçük oğlu Şehzade Abdülkadir Efendi, Cilvenaz Hanım'ın kurduğu tuzakta çırpındıkça daha da batıyor. 

Kumarhane batağına bulaştırılan Abdülkadir Efendi üstüne bir de cinayete bulaşıyor. 

Tuzakların ortaya çıkarılması için özel olarak görevlendirilen Vemberi Efendi, kurulan tuzakları tek tek deşifre ederek Abdülhamid'e rapor etmeye gidiyor. Ancak bir anda yığılıp kalıyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 63. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

PAYİTAHT ABDÜLHAMID 64. BÖLÜM FRAGMANI

Payitaht Abdülhamid 7 Aralık 2018 Cuma günü yayınlanacak 64. Bölümü tanıtım filmi yayınlandı. İşte o film:


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Muhammet - 4 gün önce
Bu dizi bize dunya duzenini anlamamizi sagliyor
Avatar
Muhammet - 4 gün önce
Bu dizi bize dunya duzenini anlamamizi sagliyor