Kuzgun 2. Bölüm İzle Full HD - İlk Bölüm Tek Parça

Kuzgun 2. Bölüm 20 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıktı. Kuzgun son bölüm izleyenler, Akça yani diğer adıyla Kuzgun'un 20 yıllık hasretten sonra asıl yuvasına yani İstanbul'a geri döndüğüne şahit olacak. Bu dönüşte tabii ki babasının eski arkadaşı ve ihanetçisi Rıfat Ilgın'ın da payı bulunuyor. Kuzgun'un şimdi tek bir hedefi var, Rıfat Ilgın başta olmak üzere baş düşmanlarından intikam almak.

Kuzgun 2. Bölüm İzle Full HD - İlk Bölüm Tek Parça
21 Şubat 2019 Perşembe 09:20

Kuzgun 2. Bölüm 20 Şubat 2019 Çarşamba saat 20.00 itibariyle seyirciyle buluşuyor. Kuzgun 2. Bölüm İzleyenler Akça'nın yani diğer adıyla Kuzgun'un 20 yıl aradan sonra yeniden döndüğü İstanbul'daki ilk icraatlarına tanıklık edecek. Kuzgun ilk bölümde, Akça İstanbul'a dönmüştü, ancak kendisini davet eden babasının eski dostu ve ona ihanet eden arkadaşı Rıfat Ilgın ile görüşmeye henüz gitmemişti. Şimdi ise muhtemelen Rıfat Ilgın'ın yanında işe başlayacak. Kuzgun ilk bölümde Nevşehir'e giderek Akça ile tanışan Dila, onun istanbul'a dönüşünde bu kez onun Kuzgun olduğunu anlıyor. Akça, da Kuzgun olduğunu ilk kez itiraf ediyor. Dila ise ona sarılarak, onu tanımadığı için özür diliyor.

Rıfat oğlunu Nevşehir'e neler olup bittiğini öğrenmesi için yollar. Özellikle neden Kuzgun'un Dila'nın koruması olduğunu bu işte bir parmağı olup olmadığını öğrenmesini ister. Rıfat Kuzgun'dan bir şekilde kurtulmanın planını yaparken. Kuzgun'un annesi Dila'yı mahallede görünce adeta delirir ve geçmişin hesabını sorar. Çocukken saklambaç oynadıkları sırada Kuzgun'ların evine babası Yusuf'un başına derde sokup bütün aileyi paramparça edip dağıtan paketi Dila'nın koyduğu ortaya çıkar. Dila yıllarca kendini bu yüzden suçlu hissetmiştir.

Kuzgun son bölüm izleyenler, Kuzgun ve annesinin karşılaşma sahnesinde duygusal anlar yaşayacak. Annesine yıllar önce yaptığı seçimi hatırlatan Kuzgun uğruna birini ldürdüğün iki evladın var senin hadi onlara git diyerek annesini tersledi.

Rıfat'ın deposunun yanmasının ardında Kuzgun'un kardeşi Kartal olduğunu öğrenir. En tepedeki isme ulaşmaya çalışan Rıfat'ın ne yapacağı merak ediliyor.

Dila Kuzgun'un geçmişini neler yaşadığını araştırıken 8-10 yaşlarındayken sol böbreğinin organ mafyası tarafından çalındığını öğrenir.

Rıfat Kuzgun'un ona bağlılığını ve babası gibi olmadığını ispat için ondan kardeşinin dükkanını yakmasını ister. Kuzgun kardeşinin de içerde olduğundan habersiz bir şekilde Rıfat'ın dediğini yapar ancak olanlara Dila şahit olmuştur. Kartal'ın içerde olduğunu fark eden dila yangının içinden Kartal'ı kurtarır.

Ali Kesik'i tam konuşturmak üzereyken Dila gelip Ali'yi durdurur. Kesik'i serbest bıraktıran Dila gizliden peşine düşer tek bilmek istediği Kuzgun'la buluşup buluşmayacağıdır. Gittiği konuma giden Dila Kuzgun'la buluştuğunu kendi gözleriyle görür ve böylece Kuzgun'un gerçekten intikam iin döndüğünü anlar.

KUZGUN 2. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM TEK PARÇA

KUZGUN 1. BÖLÜM FULL İZLE - İLK BÖLÜM TEK PARÇA

Star TV'de 13 Şubat Çarşamba günü seyirciyle buluşan olan Kuzgun dizisi, hüzünlü bir hayat hikayesini ekrana taşıyor. Can dost iki polisin, menfaat karşısındaki sınavları ve bu sınavın sonucunda ortaya çıkan tabloyu konu alan dizi hüzünlü hayat hikayeleriyle dolu. Kuzgun dizisinde doğruluğun, dürüstlüğün, namusuyla görevini yapmanın ne kadar ağır bedeller gerektirdiğini ortaya koyuyor.Dürüstlük, doğruluk ve cesaretin ağır bedeller ödendiği dizi can dost olarak bilinen iki polisin hayat hikayesiyle başlıyor.

Kuzgun ilk bölümde, küçükken bindiği herhangi bir otobüsle geldiği Nevşehir'de kendine göre bir hayatı bulunan Kuzgun'un düzeni şehre gelen zengin ve güzel kızın ziyaretiyle birden değişiverir. Kuzgun, şehre gelen bu zengin ve güzel kızın kim olduğunu aslında biliyor. Babasının can dostu ancak onu hapse attıran, hayatlarını mahfeden eski polis yeni karanlık işlerin adamı Rıfat Ilgın'ın kızı. Kuzgun, bu zengin ve şımarık kızı Dila Ilgın'a bir süre komalık yapar, onu tehlikelerden korur. 

Dila yapmış olduğu yardımlarla medyada adından söz ettirmektedir. Kuzgun yıllardır içinde büyüttüğü duyguları artık taşıyamaz ve bir şekilde Dila'nın Nevşehir'e okul yardımında bulunmak için gelmesini sağlar. Herşeyden bihaber şekilde Nevşehir'e gelen Dila burada Akça ile tanışır. 'Çocukluğum gibi kokuyorsun' dediği Akça'nın aslında çocukluk aşkı Kuzgun olduğundan habersizdir. Dilek ağacına içinde büyüttüğü Kuzgun'a kavuşmak istediğini yazan Dila aslında yanındakinin Kuzgun olduğunu çok sonra öğrenecektir. 

Kuzgun'un kurdğu oyun tamda istediği gibi işler ve yolu yıllar önce ayrıldığı İstanbul'a geri döner. İstanbul'a döndüğünde yaptığı ilk iş babasının mezarına gitmektir. Burada babasının eski bir arkadaşı Kuzgun'a ulaşır. Kuzgun'a Rıfat'ın karşısına çıkacaksa da kimliğini gizlemeden çıkması gerektiğini söyler. Babasnın arkadaşının sözünü dinleyen Kuzgun Rıfat'ın karşısına Kuzgun olarak çıkar. 

Dila'ya gerçekte kim olduğunu söyleyen Kuzgun Dila'nın Londra'ya gitmekten vazgeçmesine sebep olur. Rıfat ise Kuzgun'a bir şans vererek hayatlarına dahil eder. Kuzgun izleyicileri daha ilk günden diziyi severek izledi ve Kuzgun 2. bölümü merakla bekliyor.

2. SEÇENEK: 

HÜZÜNLÜ HAYATLARIN HİKAYESİ

Yusuf ile Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı'ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat'a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yus bu teklifi sert bir şekilde reddeder. Rıfat ise Yusufla aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat'tır.

Yusuf'un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç cocuğu, hayatlarıının en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelinin içine düşecektir. Kuzgun'un sır gibi kayboluşu, Dila'yı derinden etkiler. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetmiştir. Dila'nın çocuk kalbinde Kuzgun asla iyileşmeyecek bir yara olarak kalacaktır. Aradan yirmi yıl geçmiştir. Dila yıllar önce okumak için gittiği Londra'dan temelli olarak dönmüştür. Kuzgün ise Nevşehir'de korumalık yapmaktadır. 

Dila ile Kuzgun'un bu karşılaşması Nevşehir'den İstanbul'a uzanacaktır. Kuzgun çocukluğunun çalındığı şehre geri döndüğünde, sadece Dila'nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.

KUZGUN 2. BÖLÜM İLK FRAGMANI

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizi 'Kuzgun' un ilk tanıtımı yapıldı. Dizinin başrollerini ünlü oyuncu Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor.

Yapımcılığını Ay yapım Kerem Çatay ve Pelin Diştaş'ın üstlendiği dizi Star Tv ekranlarında Her Salı saat 20:00'de yayınlanması bekleniyor.Dizinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor. Senaristlik ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz'a ait. 

Dizinin ismi olan 'Kuzgun' karakterine Barış Arduç hayat veriyor. Dila karakterine ise Burcu Biricik. Kuzgun: 'Benim adım kuzgun, ölümüm üç gün, yeniden doğmam yirmi yıl sürecek' sloganı ile ekranlara merhaba diyor. İlk tanıtımı bugün yayınlanan dizi daha şimdiden izleyiciden büyük beğeni topladı. 

Müthiş bir aşk hikayesini konu alacak olan dizi Şubat ayında Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

KUZGUN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Barış Arduç

Başroller: Barış Arduç, Burcu Biricik

Burcu Biricik

Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler

KUZGUN İLK TANITIM - FRAGMAN İZLE


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×