Kızım 19. Bölüm CANLI İZLE - Kızım Tek Parça Nasıl İzlenir?

Kızım 19. Bölüm 15 Şubat 2019 Cuma saat 20.00 itibariyle yeni bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Kızım son bölümde Demir, her şeye rağmen Candan'ın çalıştığı eczaneye giderek, itiraflarda bulunuyor, onun evlenmesini istemediğini söylüyor. Kızım son bölüm izleyenlenler yine hüzünlü sahnelerle karşı karşıya kalacak. Kızım 17. Bölüm'de Öykü babasının bir hırsız olduğunu öğreniyor. Minik Öykü, annesi tarafından ikinci kez terk edildi. Babası da ortalarda olmayınca kimsesizler yurduna yerleştirildi.

Kızım 19. Bölüm CANLI İZLE - Kızım Tek Parça Nasıl İzlenir?
15 Şubat 2019 Cuma 20:10

Eyüp ile Uğur İstanbul'a geri döndüler ancak her yerde onları arayan polisten saklanmak için kılıktan kılığa girerek kaçmaya devam ediyorlar. Bu arada Öykü'nün kaldığı yurtta onu ziyaret etmek için de palyaço kılığına girmekten de geri durmuyorlar.

Kızım 19. Bölüm 15 Şubat 2019 Cuma günü TV8'de hayranlarının karşısına çıktı. Kızım Son Bölüm izleyicileri Minik Öykü'nün acı dolu hayatına yeni acıların eklendiğini görecek. Annesinin bir kez daha acımasız bir şekilde terk ettiği Öykü, bu kez kimsesizler yurduna bırakılıyor. Öykü'nün babası Demir ve babasının arkadaşı Uğur eski işlerine geri döndükleri için başları beladan kurtulmuyor.

KIZIM 19. BÖLÜM CANLI İZLE FULL HD - SON BÖLÜM

Kızım 19. Bölüm Full izle tek parça canlı

KIZIM 18. BÖLÜM İZLE FULL HD - TEK PARÇA

Hırsızlık çetesi tarafından kurulan tuzağa düşen Demir ile Uğur İstanbul'dan kaçmanın yollarını ararken, yolda kötü haberi alırlar ve geri dönmek zorunda kalırlar. Ancak geri döndüklerinde kendilerine tuzağı kuranların başında bulunan Cemal ile yine başları dertte. Cemal onların peşini bırakmaz. Demir ile Uğur ise kendilerine kurulan tuzağın sorumlularını bulup kendilerini temize çıkarma derdindeler. 

Bu arada Candan ise Öykü'yü bir an önce yanına almak için çeşitli yollar denemeye çalışıyor. Hatta bunun için formalite bir evlilik yapmak üzere.

KIZIM 17. BÖLÜM FULL HD İZLE - TEK PARÇA

Asu ile Demir'in Öykü üzerindeki mücadelesinde şimdilik Asu kazanmış gibi görünüyor. Çünkü Asu, mahkeme kararıyla Öykü'nün velayetini kazandı. Bunda Öykü'nün tercihi de etkili olduğu haliyler. Öykü ile Asu'nun birlikte yaşamaya başlaması ise beklendiği gibi sorunları da beraberinde getirdi. Asu ilk günden Öykü'yü ihmal etmeye başladı. Erkek arkadaşıyla kurduğu planın çökmesiyle Asu da Demir gibi eski günlerini aratmayan hareketler sergilemeye başladı.

Demir ile Uğur polise yakalanmamak için İstanbul'u terk ediyor. Öykü'nün babasından ayrılması onun okul hayatına da olumsuz şekilde yansımaya başlıyor. Ödevlerini yapamadan okula gitmeye, evde sağlıklı bir şekilde beslenememeye başlıyor. Annesi ise eski hayatına kaldığı yerden devam etmeye devam ediyor. Barlarda içip içip sarhoş olduktan sonra eve dönmeye başlıyor. Asu, Cemal ile planladıkları iş tutmayınca beş parasız ortada kalıyor. Bu durumu Öykü'ye de yansıtmaya başlıyor. Asu Öykü'nün hasta olduğunu öğrenince dönülmez bir karar alıyor. Sonunda Öykü'yü başından atmanın yollarını arıyor. Ve öyle de yapıyor. Öykü'ye bavulunu vererek onu babasına gönderiyor. Ancak Öykü eve döndüğünde babasını bulmayacak. 

KIZIM 16. BÖLÜM CANLI İZLE - KIZIM SON BÖLÜM TEK PARÇA

Eski hayatına geri dönen Demir ile arkadaşı Uğur yakalanıyor.

KIZIM 16. BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM 16. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kızım 15. Bölüm'de Öykü, yıllarca kendisini bırakan annesi Asu'yu seçmişti. Demir ise hayal kırıklığına uğramıştı. Demir'in arkadaşı Candan büyük bir hayal kırıklığı içinde. Demir ve Uğur'un aslında arkadaş olduğunu, iksinin birlikte kirli işler yaptığını öğrenen Canan, bu durumu Cemalle değerlendiriyor, Cemal de bunu fırsat bilerek Canan'a yaklaşmaya çalışıyor. Gözyaşları içinde pişmanlıklarını yaşayan Candan, kara kara ne yapacağını düşünürken, Demir DNA sonuçlarını düşünmekten Canan'ı hatırlamıyor bile. Öykü annesi Asu'nun içkişle olan ilişkisi konusunda önemli bir tecrübe ediniyor. Asu, Öykü ile birlikte içkili bir kafeye giderek alkol alıyor. Öykü, annesinin alkolik bir kadın olduğuna bir kez daha şahit oluyor. Asu ise kendine hakim olmak yerine alkolü iyice abartıyor. Sonunda nezarethaneyi boyluyor.

KIZIM 15. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

kızım 15 bölüm izle

KIZIM 14. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Yıllarca sokaklara, sorumsuzca bir hayat yaşayan Demir'in kızı için tövbe ederek doğru yoldan ekmek parası kazanmak istemesinin zorlukları, sorumsuzca bir hayat yaşarken dünyaya getirdiği kızını terk eden Asu'nun kızını düşünmek yerine hala ona kalan mirası düşünmesi Kızım dizisinin ana konusunu oluşturuyor. TV8 kanalının sevilen dizilerinden Kızım 15. Bölüm 28 Aralık 2018 Cuma saat 20.00 hayranlarıyla buluşuyor. Genç yaptığı yanlış bir evlilikten olan kızının yaşadığını yıllar sonra öğrenen Demir, sorumsuzlukla geçen hayatını artık kızı için değiştirmek zorunda kalır. Kızım 14. bölüm izle. Cemal, Öykü'nün kafasını karıştırarak gerçek babasının Demir olmadığını söylüyor. Demir bunun hesabını sormak için Cemal'e giderek onu uyarır, Cemal ise Demir'in şiddete meyilli biri olduğunu ispatlamak için kurduğu tuzağın işlemesini keyifle seyreder. Demir babalık testi sorunuyla karşı karşıya. Öykü'ye çaktırmadan, DNA incelemesi için Öykü'nün saç telini alması gerekiyor. Ancak son derece zeki olan Öykü bunu bir şekilde fark ediyor ve Cemal'in yalanlarının gerçek çıkmasından duyduğu endişe nedeniyle DNA testinin yapılmasını istemiyor.

Asu, Öykü'yü mahkeme kararıyla evine götürür. Öykü ise bu durumdan hiç memnun değildir. Asu'nun kendini Öykü'ye sevdirme gayretleri bir türlü amacına ulaşmaz. Asu, Öykü'nün dolaptaki alkol şişelerinin hepsini tek tek lavaboya boşalttığını görünce çok kızar. Asu bu duruma çok kızar ve Öykü'yü azarlamaya başlar. Öykü'nün, "Bana bakarken içki içmeni istemedim" demesi Asu'yu daha da çileden çıkarıyor. Öykü'nün bir yetişkin konuşmaları, Asu'ya "anne" yerine ismiyle hitap etmesi onu daha da çileden çıkarır.

Öykü, Asu'ya onu neden terk ettiğini sorar ve anlatmasını ister. Asu, "Sen doğduğun zaman benim kimsem yoktu. Annem, babam, dedem. Kalacak yerim yoktu. Param yoktu. Çok küçüktüm ve korktum. Seni yaşatamamaktan. Benim yanımda senin başına bir şey gelir. Benim yüzümden sana kötü bir şey olur diye korktum" diyor. Öykü ise, "Senin yüzünden bana ne olabilir ki" diye sorar. Asu, zorlanacağını anlayınca, "Bunları sen biraz daha büyüyünce konuşsak olur mu" diye sorar. Öykü ise, "Bir şey sorabilir miyim?" diye sorar. Asu daha fazla dayanamaz ve mutafağa giderek sinir krizleri geçirir. Öykü'yü öldürmek istediği günler bir an aklına gelir. O anları nasıl anlatacağını kara kara düşünür. Bir yandan da ağlar. 

KIZIM 14. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Kızım 14. Bölüm canlı izle full hd tek parça son bölüm

KIZIM 13. BÖLÜM 'DE NELER YAŞANMIŞTI?

Yıllar sonra bulduğu kızı için kendi hayatından vazgeçen fedakar bir baba... Yıllar önce terk ettiği kızına sırf dedesinden kalan mirası alabilmek için yeniden sahip çıkmaya çalışan kafası karışık, uyuşturucu bağımlısı, sokak hayatı yaşayan bir anne...

Zekası, akıllı tavırları ve tatlılığıyla gönüllere taht kuran Öykü son bölümde hastalanıyor. Bir süre hastanede kaldıktan sonra taburcu oluyor ancak ilaç kullanması gerekiyor. Asu ise Öykü'yü ilk kez kendi evine götürüyor. Asu'nun Cemal birlikte Öykü üzerinden kurguladığı oyunlara yenileri ekleniyor. Öte yandan Demir ise inşaatta çalışmanın, helal para kazanmanın güçlüklerini her geçen gün daha da iliklerine kadar hissetmeye başlıyor.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'in reyting rekorları kıran yapımlarından Kızım dizisinin 13. Bölümü 14 Aralık 2018 Cuma saat 20.00'da ekranlara geliyor. Kızını Asu'ya kaptırma endişesi Demir'i iyice köşeye sıkıştırmış durumda. Ancak Asu mahkemeden kızını görmek için gerekli olan izinleri aldı bile. Şimdi ise Asu'nun velayetini tamamen üzerine almayı planlıyor.

Kızım 14. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Demir'in Cemal'i dövdüğü sahneler yer alıyor.

KIZIM 14. BÖLÜM FRAGMAN - 1

KISIM 14. BÖLÜM FRAGMAN - 2

Küçük bir kız çocuğunun ortada kalmasını, sorumsuz babasının ona yönelik umursamazlığını ve sonrasında yaşananları konu alan dizi her Cuma akşamı beğeniyle izleniyor. Asu hanım, kızının velayetini almak için Demir'e baskı yapıyor. Yıllardır kızını arayıp sormayan Asu'nun bu tavrı Demir'i çileden çıkarıyor. Demir ise yasalara göre babalık için çok da uygun bir vatandaş gibi görünmüyor. Kızı için inşaatlarda çalışmaya başlayan Demir, biraz zorlansa da yavaş yavaş işi kapmaya başladı. İnşaattaki ustasının yardımıylal inşaat işini kapmaya başladı. Tam da her şey yoluna girdi derken, Asu'nun velayet davası her şeyi yeniden alt üst edecek. Öykü'ye 8 yıl boyunca sahip çıkmayan anne ile babanın velayet davası giderek büyüyor. Asu'nun dava sürecindeki tavırları ise Demir'i çileden çıkarıyor.

KIZIM 13. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

Not: Videolar açılmıyorsa bilgisayarınıza VPN kurmanız gerekiyor.

KIZIM 13. BÖLÜM İZLE

KIZIM 12 BÖLÜM FULL İZLE

KIZIM 13. BÖLÜM FRAGMAN - 1 

KIZIM 13. BÖLÜM FRAGMAN - 2 

KIZIM 13. BÖLÜM FRAGMAN - 3

KIZIM 1. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

KIZIM DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yayınlandığı kanal: TV8

Kızım dizisinin yönetmeni: Gökçen Usta

Kızım dizisinin yapımcısı: Fatih Aksoy - Medyapım

Kızım dizisinin senaristi: Banu Kiremitçi Bozkurt - Irmak Bahçeci

KIZIM DİZİSİNİN OYUNCULARI

Demir Göktürk (Buğra Gülsoy)

Candan Hoşgör (Leyla lydia Tuğutlu)

Öykü tekin (Beren Gökyıldız) 

Cemal Eröz (Serhat Teoman)

Uğur Adıgüzel (Tugay Mercan)

Sevgi Günay (Sinem Ünsal)

Müfide Adıgüzel (Suna Selen)

Asu Karahan (Selin Şekerci)

KIZIM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sevilen Kızım dizisi, sahipsiz kalan küçük bir kız çocuğunun, sorumsuz büyükleri tarafından ortada bırakılmasını konu alıyor. Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); tam da Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Sorumsuz baba Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, mahkemenin verdiği kararı unutarak farklı hayaller peşinden koşar. Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

KIZIM DİZİSİ TEK PARÇA HALİNDE NASIL VE NEREDEN İZLENİR?

 Kızım son bölümü tek parça halinde izlemek isteyen izleyiciler maalesef TV8 internet sitesi ya da Youtube hesabında diziyi tek parça halinde bulamıyor. Bunun çeşitli sebepleri var. Acun Medya'nın Blutv ile yaptığı anlaşma gereği diziyi artık kendi saati dışında tek parça halinde izlemek sadece Blutv üzerinden mümkün. Peki blutv üyeliği nasıl yapılır diyorsanız onun için bu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×