Kardeş Çocukları 4. Bölüm İzle Full HD - Yeni bölüm fragman

Kardeş Çocukları 4. Bölüm 17 Şubat 2019 Pazar Saat 20.00'de hayranlarının karşısına çıktı. Kardeş Çocukları son bölüm izleyenler, Umay'ın gün geçtikçe kaçmak istediği geçmişi ile daha da yüz yüze gelişine tanıklık edecek. Kardeş Çocukları 4. Bölüm'de yıllardır birbirlerini görmeyen ve nefret eden iki kardeş karşı karşıya geliyor. Kardeş Çocukları 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Kardeş Çocukları 4. Bölüm İzle Full HD - Yeni bölüm fragman
19 Şubat 2019 Salı 00:25

Kardeş Çocukları 4. Bölüm 17 Şubat 2019 Pazar saat 20.00 itibariyle sevenlerini bir kez daha ekran başına kilitledi. Kardeş Çocukları izleyicilerinden tam not almaya devam ediyor. Uzun süre ekranlarda olacağını tahmin ettiğimiz Kardeş Çocukları 3. bölüm izleyicileri ile buluştu. Kardeş Çocukları son bölümde Dr. Yıldırım Saner hiç bilmediği hayatının gerçeğini öğrenecek mi? Bir tesadüf eseri karşılaştığı kişinin aslında tüm 'Hayatı' olduğunu ne zaman öğrenecek.

Yıldırım Saner sonunda Umay Karay ile karşılaşır ancak geçirdiği estetik operasyonlar sebebi ile Umay'ın gerçekte Ümmü olduğunu tanıyamadı. Diğer taraftan Volkan kızları dışarı çıkardığı sırada Umay'dan hikayesini dinlemek isteyen kocası ile konuşmanın sonu iyiye gitmez boşanmak istediğinni söyleyen Umay dışarı çıkar Reşat Bey ise kalp krizi geçirir. Bay Pass için çok geç kalındığını söyleyen Yıldırım Saner yapay kalp ameliyatı olması gerektiğini söyler.

Olaylı geçen bir gecenin ardından Hayat yine magazine düşer bunu gören Ümran daha fazla dayanamayıp İstanbul'da yer ayarlayarak kızını almaya gider.

Ancak işler daha da karmaşık bir hal alır teyzesinin yanına dönmek isteyen Hayat gazetecileri çağırıp aklınca teyzesinin yanına dönmek için fırsat doğuracaktır. Annesi ile birlikte tekrar köşke dönerler orada karşılaşacakları büyük süpriz Yıldırım Saner ile Ümran'ın karşılaşması olacak. Kardeş Çocukları izleyicileri yeni bölümü merakla beklemeye başladı.

KARDEŞ ÇOCUKLARI 4. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

KARDEŞ ÇOCUKLARI 5. BÖLÜM FRAGMAN

KARDEŞ ÇOCUKLARI 3. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM

Kardeş Çocukları'nda bu hafta yine heyecan dolu anlar izleyicileri bekliyor. Ümran ve Umay Yıldırım Saner ile karşılaşacak mı? Tam kapıda tüm geçmişi ile karşılaşacak olan Yıldırım SAner son anda hastası çıkması sebebiyle geri döndü. Ümran kızının kayıp olduğunu öğrenince çılgına döndü ve Umay Karay'ın boğazına yapıştı. 

Kızını alıp direk köyüne dönen Ümran'ı kızıyla zor zamanlar bekler. Artık o köyde ve evde yaşamak istemeyen Hayat teyzesi gibi bir hayat yaşamak istediğini söyler. Annesi bunu asla kabul etmez. Geçmişte neler yaşandığını da sorgulayan Hayat annesinden istediği cevapları alamaz.

Öte taraftan Hayal yalnızlıktan iyice bunalır bir taraftan da Volkan'a olan karşılıksız aşkı iyice rayından çıkmıştır. Astım krizine yakalanan Hayal ilacını bilerek almayarak komaya girer ve Yıldırım Saner'in hastanesine kaldırılır. tedavisi olup hastaneden taburcu olur. Babasının Volkan için onu sıkıştırması sonucu çıkışı Hayat'ı yanında istediğini söyleyerek bulur. 

Öte taraftan Cemal'i hapisten kaçırtan Umay ona yeni bir kimlik vererek ülkeden gitmesini ister. Cemal'e öldü süsü verilerek hastaneden kaçışı gerçekleştirilir. Morgdan herhangi birinin cesedi köye Cemal'in cenzesi olarak gider. 

Hayal babasını teyzesi ve Hayat'ı getirmeleri için ikna eder. Karalılar köyüne giderek ikisinide almak isterler ancak Hayat annesini bırakıp teyzesi ile gider.

Cemal bir şekilde Umay'ın tuttuğu adamaların elinden kurtulur ve köye gider. Gecenin bir vakti Ümran'ın karşısına çıkar.

Diğer taraftan Volkan Yıldırım Saner'i yemeğe davet etmiştir. Hayat teyzesinin odasında yerde bulduğu reçetenin anlamını sorgulamaya başlar. Tam o sırada evde Volkan'ın davet ettiği misafir beklenmektedir. Ve Yıldırım Saner ile Umay Karay karşı karşıya gelir. 

Kardeş Çocukları 3. Bölüm İzle

KARDEŞ ÇOCUKLARI 2. BÖLÜM

Hayat'ın teyzesinin evine gelmesi herkesi tedirgin etmiştir. Özellikle Hayat'la karşı karşıya gelmek istemeyen Umay'ı çok zor bir akşam bekler. Akşam yemeğinde 'Sosyetik Yılan' beznetmesi ile karşı karşıya gelen Umay kendini zor günlerin beklediğinin farkındadır ancak yinede Umay Kara olduğunu unutmaz.

Hayat içinde bulunduğu tramvadan henüz kurtulamamıştır. Panik atak geçirmeye devam etmektedir. Gece yarısı odasında panik atak krizi geçiren Hayat dışarı çıkarak nefes almak ister ancak bu sırada dışarıda bekleyen muhabir resimlerini çeker ve artık Umay Karay'nın en çok korktuğu şey olur ve 'kömürlükteki kız' Umay Karay'ın yeğeni çıktı manşetlere yansır.

Diğer taraftan Ümran içerde zor anlar yaşamaktadır. Kızının başına gelenlerden sonra hala kızı ile görüşememiş olan Ümran birde kızını korumak istediği kızkardeşinin yanına gittiğini öğrenince iyice çıldırır.

Hayat'ın babası Yıldırım Saner ile ilk karşılaşması izleyicinin ilgisini çekerken Umay Karay, Yıldırım Saner ile karştığında neler yaşanacak merak ediliyor.

Sosyetik güzel Umay Karay, arkasından dönen dedikoları kontrol altına alabilmek için sosyetedeki kadınları evine davet ederek yeğeni ile tanıştırma kararı alır.

Süprizlerin ardı arkası kesilmeyen Kardeş Çocukları Dizisi 2. Bölümde Umay Karay'ı kötü bir süpriz daha beklemektedir. Cemal kızkardeşini Umay'ın evine gönderir. Ve hapishanede kendisini ziyarete gelmesini söyler. Gerçeği bilip bilmediğinden emin olamayan Umay Cemal'i ziyarete mecbur kalır. Gerçekleri Cemal bildiğini öğrenen Umay bu işe de Umay'ca bir çözüm üretecektir.

Bu arada Ümran tahliye olmuştur. Kardeşi ile uzun yıllardan sonra ilk kez karşı karşıya gelen Ümran'ı ve Umay'ı hiç beklemedikleri bir süpriz daha bekliyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI 1. BÖLÜM FULL HD

Kardeş Çocukları 1. Bölüm İzleyicileri ile 27 Ocak 2019 Pazar akşamı saat 20.00'de buluştu. Daha ilk bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen dizi reytingleri alt üst edecek gibi gözüküyor. Ümran ve Umay iki kız kardeş iki farklı hayat hazin bir geçmiş. İlk bölümü ile izleyicileri gözyaşlarına boğan 'Kardeş Çocukları' başarılı hikayesi ile bir sonraki bölüm merakı uyandırmayı başardı. Kardeş Çocukları 1. Bölüm İzlemek isteyenler için :

Ümran'ın kocasından gördüğü şiddet ve kızını koruma çabaları ile başlayan dizi ilerledikçe müthiş bir drama sahne oldu. Kocasını yaralayan Ümran hapse girdi ve onun hapse girmesi ile birlikte yıllardır şiddet gördüğü cani kocası üvey kızını kömürlüğe kapatıp tam bir yıl boyunca işkence etti. Köylünün birinin Hayat'ın sesini duyması ile Jandarmaya ihbar etmesi Hayat'ı kurtardı ve cani baba hapse girdi. Hayat'ın durumu tüm ülkenin gündemine oturuken birden tüm ülkenin ağladığı bir drama dönüştü. 

Diğer tarafta Ümran'ın kız kardeşi Umay'ın lüks içinde geçen hayatı ve iki kız kardeşin hiç görüşmüyor olmaları dizide geçmişte verilen kesitlerle izleyicide merak uyandırdı. Hazin bir aşk hikayesinin iki farklı sonucu hayatlar...

Hayat'ın başına gelenler 'Kardeş Çocukları'nın hayatlarının kesişmesine sebep olur. Aslında teyzelerinin varlığından habersiz iki kız çocuğunun hayatı bu olay ile kesişir. 

Hastaneden çıkan Hayat polis tarafından teyzesine teslim edilir. Teyzesinin yıllardır dergilerden takip ettiği Umay Karay olduğunu gören Hayat'ın yaşadığı şaşkınlıkla son bulan Kardeş Çocukları 1. Bölüm izleyicileri meraka sürükledi.

2. SEÇENEK :

Kardeş Çocukları 1. Bölüm İzle

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Star Tv ekranlarında bu akşam izleyici ile buluşacak olan Kardeş Çocukları, dramatik bir hayat hikayesini konu alıyor. Ümran'ın kızı Hayat'ı kızkardeşinin ve diğer kişilerin kötülüklerinden koruma mücadelesini anlatıyor. Ümran ve Umay kardeşler birbirinden farklı iki hayat yaşıyorlar. Birisi köyde yaşam mücadelesi verirken, diğeri ise İstanbul'da lüks bir hayat yaşamaktadır. İki kız kardeş ve kızlarının hayat hikayesi izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Ümran ve kızı Hayat. Umay ve kızı Hayal bambaşka iki hayat ve dramatik olaylar.

Öte yandan Kardreş Çocukları 1. Bölüm 2. Fragmanı da yayınlandı. Fragmanda dizi severleri hareket ve heyecan dolu bir filmin bekleyeceği görülüyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI 2. BÖLÜM FRAGMAN

KARDEŞ ÇOCUKLARI 2. BÖLÜM ÖNİZLEME

Kardeş Çocukları dizisi yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturuyor. Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği dizi solukları kesecek. Güçlü oyuncu kadrosu ile reytingleri alt üst etmeyi hedefleyen dizinin başrolleri Mehmet Aslantuğ var. Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu ve Murat Daltaban paylaşıyor. dizinin senaristliğini Sırma Yanık üstleniyor. 

Dizinin Ümran karakterini Ayça Bingöl, Umay karakterini ise Nur Fettahoğlu canlandırıyor. İki kız kardeş Ümran ve Umay'ın hayatlarını yıllar sonra kızlarının karşılaşması kesiştirecek. Yıllar önce karanlığa gömülen sırlar bir bir gün yüzüne çıkmaya başlayacak. Yıldırım Saner karakterine ise usta sanatçı Mehmet Aslantuğ hayat verecek. Yıldırım Saner gençlik aşkı olan Ümran'la yıllar sonra karşılaşacak. Aslantuğ, ünlü bir kalp cerrahı rolünde oynayacak.

Ümran Ayça Bingöl Kimdir

AYÇA BİNGÖL KİMDİR? (Ümran)

Ayça Bingöl, 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. İki kız annesi olan Bingöl, Öyle Bir Geçer Zaman ki filminde Cemile karakteri ile akıllara kazındı.

Umay Nur Fettahoğlu Kimdir

NUR FETTAHOĞLU KİMDİR? (Umay)

Nur Fettahoğlu, 1980 Almanya doğumludur. Aşk-ı Memnu dizisindeki Peyker rolünde gösterdiği performans ile çıkış yakalamış ve bunu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan rolü ile taçlandırmıştır.

Yıldırım Saner Mehmet Aslantuğ Kimdir

MEHMET ASLANTUĞ KİMDİR? (YILDIRIM SANER)

1961 Samsun Çarşamba doğumludur. Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, Altın Koza En İyi Erkek Oyuncu Ödülü sahibi olan Aslantuğ, Kardeş Çocukları dizisinde ünlü kalp cerrahı Yıldırım Saner'e hayat veriyor.

MURAT DALTABAN KİMDİR? (Cemal)

1966 Ankara doğumludur. Evli ve bir çocuk babası olan Daltaban, Poyraz Karayel dizisinde oynadığı Mümtaz Tok rolü ile ünlenmiştir. Kardeş Çocukları dizisinde Cemal karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×