Kalk Gidelim son bölüm full izle - 43. Bölüm Tek Parça

Kalk Gidelim 43. Bölüm 8 Aralık 2018 tarihinde TRT 1 ekranlarında sevenlerine yine eğlenceli bir akşam yaşattı. Kalk Gidelim son bölümüne ormanda kaybolan Şakir ve Veli Demir damgasını vurdu. Bütün köy seferber olup Veli ile Şakir'i aramaya başlıyor.

Kalk Gidelim son bölüm full izle - 43. Bölüm Tek Parça
09 Aralık 2018 Pazar 01:20

Kalk Gidelim 43. Bölümü 8 Aralık 2018 Cumartesi akşamı saat 20.00'da sevenleriyle buluştu.

TRT 1 ekranlarında her Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kalk Gidelim son bölümüyle de yine sevenlerine ekran başına kilitledi.

KALK GİDELİM 48. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

KALK GİDELİM 47. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Hem güldüren hem eğlendiren, ailecek oturulup izlenebilen nadir dizilerden biri olan Kalk Gidelim dizisinin son bölümünde erkeklerin eşleriyle kavgası ve sonrasında yaşadıkları hayat mücadeleleri damgasını vurdu. 

Seyfettin, Mustafa Ali, Muhtar, Damat Halil ve Şakir hep birlikte eşlerine karşı tavır alarak evi terk ediyor. Ancak eşlerinin bu duruma sessiz kalmaları ise mümkün değil. Eşler de onlara karşı atağa geçiyor fakat ayrılık eşlerden bazılarına ağır geliyor. Birbirlerine verdikleri sözü tutamıyorlar.

KALK GİDELİM 47. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

KALK GİDELİM 48. BÖLÜM FRAGMANI

Kalk Gidelim dizisinin 8 Aralık 2018 Cumartesi günü yayınlanacak 48. Bölüm Fragmanı da yayınlandı.

KALK GİDELİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizi genel olarak Batı Anadolu'daki geniş aile hayatını özetleyen güzel bir yapım. Ailelerin giderek parçalandığı bir dönemde büyük ailenin önemi, sevgnin, kardeşliğin, dostluğun, mahalle kültürünün önemini anlatan muhteşem bir televizyon dizisi demek abartı olmaz. Dizinin konusu ise şöyle: Mustafa Ali genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Ailesinin karşı koymasına rağmen İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir, üstelik anne-babasının gelin adayı Meryem’i gözü yaşlı ardında bırakarak. Bundan sonra Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiş bir türlü memleketine gidecek zaman yaratamamıştır. Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığından yakına dursunlar, yıllar bir çırpıda geçmiş çocuklar büyürken Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda iflas bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali’nin bu durumu, ne lüks düşkünü karısı Nurcan’a, ne özel üniversiteye bile puanı tutmayan Playboy özentisi oğlu Canberk’e, ne de pamuklar içinde büyümüş kızı Duru’ya anlatmasına imkân yoktur. Mustafa Ali çaresizliğin yol açtığı mecburiyetle, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar.

Ancak çiftlik halkı Mustafa Ali’nin ansızın gelişine anlam veremez. Babası Hacı Hüseyin ise oğluna yaşı kaç olursa olsun doğru bildiklerini baştan öğretmeye kararlıdır. Zaman geçtikçe Mustafa Ali, karısı Nurcan ve çocukları, başta burda asla yaşanmaz dedikleri köyü sevmeye ve alışmaya başlayacaklardır. Dede ve babaanne sevgisinin sıcaklığını doğayla iç içe olmanın huzurunu tadacaklar, birlikte emek vererek sürdükleri toprağın filizlendiğini görecekler, sevginin ve dostluğun parayla satın alınamayacağını yaşayarak öğreneceklerdir. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×