Kalk Gidelim 71. Bölüm Canlı İzle - Son Bölüm

Kalk Gidelim 71. Bölüm 18Mayıs 2019 Cumartesi günü hayranlarının karşısına çıkıyor. Kalk Gidelim 70. Bölüm izleyenler yine eğlenceli dakikalar geçirecek. Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer , Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak'ın oynadığı TRT 1'in sevilen aile dizisi her akşam eğlenceli vakit geçirilmesine vesile oluyor.

Kalk Gidelim 71. Bölüm Canlı İzle - Son Bölüm
18 Mayıs 2019 Cumartesi 18:00

Kalk Gidelim dizisi 71. bölümü 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 20.15'te TRT 1 ekranlarında bir kez daha hayranlarıyla buluşuyor. Ufuk Özkan'ın renkli kişiliğiyle neşe kattığı Kalk Gidelim son bölüm izleyenler bir kez daha eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirecek. Türkiye'nin ailece izelnebilen sayılı dizilerinden biri olarak bilinen Kalk Gidelim'in büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Özellikle köy hayatını özleyenler, köyde yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez dizisi haline gelmiş durumda.

KALK GİDELİM 71. BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Kalk Gidelim 68. Bölüm 27 Nisan 2019 Cumartesi saat 20.00 itibariyle sevenleri ile buluşuyor. Kalk Gidelim 68. Bölüm izleyenler yine kahkaha dolu sahneler seyredecek. Veli Demir'in babası ağır suçlamalarla sonunda jandarma tarafından gözaltına alınıyor. Seyfettin ile Sevda'nın yeni çocuk beklentileri ise komik anların yaşanmasına neden oluyor.

KALK GİDELİM 67. BÖLÜM 20 NİSAN 2019 CANLI İZLE

KALK GİDELİM 64. BÖLÜM 30 MART 2019 FULL TEK PARÇA

Aileler Yarışıyor 63. Bölüm izleyenler yine kahkaha dolu dakikalar geçirecek. Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayşa Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak'ın oynadığı dizinin her bölümü eğlence dolu. Dal ailesinin Yeşilyurt kasabasındaki hikayesini anlatan dizi arada bir duygusal anlar yaşansa da komedinin ağırlık bastığı senaryo karşımızda. Seyfettin ile Sevda'nın bir zehirlenme kazasından sonra bebek beklediklerini öğrenmeleri dizinin son bölümüne damgasını vurdu. Çocuklarını evlendirmiş çiftin yeniden çocuk sahibi olmaları biraz garip kaçtığı için şimdilik herkesten saklanıyor. Ancak Seyfettin'in kendini tutamayan halleri, bu durumu daha ne kadar sürdürebileceği merak ediliyor.

KALK GİDELİM 63. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

KALK GİDELİM 62. BÖLÜM - TEK PARÇA

KALK GİDELİM 59. BÖLÜM İZLE FULL HD - TEK PARÇA

KALK GİDELİM 58. BÖLÜM İZLE FULL HD - TEK PARÇA

KALK GİDELİM 56. BÖLÜM - TEK PARÇA

Kalk Gidelim 55. Bölüm'e muhtarlık seçimleri damgasını vurdu. Seyfettin, Nurcan ve Meryem'in yarıştığı muhtarlık seçimlerini sürpriz bir isim kazanıyor.

Öte yandan Hollanda'ya kaçan Mustafa Ali'nin oğlu ise kasabaya geri dönüyor. Ancak dönüşü olaylı oluyor. Kaçırdığı kızın akrabaları intikam içinde peşine düşmüş durumda.

KALK GİDELİM 55. BÖLÜM İZLE

KALK GİDELİM 54. BÖLÜM FULL HD İZLE

Kalk Gidelim 53. Bölüm'de Dal ailesindeki muhtarlık seçimleri geceye damgasını vurdu. Son bölümde Sefer Muhtar, artık yorulduğunu belirterek muhtarlık görevini bıraktığını açıkladı. Dal ailesinin Hacı Babası da yeni muhtar adaylarını belirleyerek aile içinde seçim yaptı. Acnak Seyfettin ile Mustafa Ali'nin girdiği seçimden ikisi de bir türlü çoğunluk oyunu alamadı. Dal ailesinden bir kazanan çıkmayınca Meryem de adaylık sürprizinde bulundu.

Öte yandan Meryem'in Ercan ile ilgili planları da tıkır tıkır işliyor.

KALK GİDELİM 53. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

KALK GİDELİM 52. BÖLÜM FULL HD İZLE TEK PARÇA

Dal ailesinde bu aralar sükunet hakimken Meryem'in Ercan ile nişanlanma kararlığı bütün mahalleyi germiş durumda.

Kalk Gidelim 51. Bölüm 29 Aralık 2018  Cumartesi akşamı saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Kalk Gidelim 51. Bölüm'de Meryem'in Ercan ile nişanı damgasını vurdu. Nurcan, kardeşini ittiği oyunun içinden kurtarmaya çalıştıkça daha da işler sarpa sarıyor. Her şeyin farkında olan Meryem ise onlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Ancak sonunda Nurcan'a Ercan ile olan yakınlığını bildiğini Nurcan'ın yüzüne söylüyor. Ege'nin şirin bir kasabasında çekilen ve ailecek izlenebilen dizinin her bölümü hem eğlenceli hem de aksiyonlu geçiyor.

TRT 1'in en çok izlenen ve sevilen dizileri arasınd ayer alan Kalk Gidelim 51. Bölümü ile 29 Aralık 2018 Cumartesi akşamı saat 20.00'da ekranlara geliyor. TRT 1 ekranlarında her Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kalk Gidelim son bölümüyle de yine sevenlerine ekran başına kilitledi. Meryem, hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi yaparak Ercan'a nişanı takar. Bu durumun Nurcan'ı nasıl zor durumda bıraktığını bilerek uzaktan uzaktan izlemeye devam eder. Öte yandan, Badegül'ün gebe olduğunu düşünen ev ahalisini farklı bir heyecan ve telaş sarıyor. Nişanlılarından ayrı düşen Şakir ile Veli Demir'in durumu ise hala belirsizliğini koruyor. 

KALK GİDELİM 51. BÖLÜM FULL HD İZLE

KALK GİDELİM 50. BÖLÜM FULL HD İZLE - TEK PARÇA

KALK GİDELİM 49. BÖLÜM FULL HD İZLE

KALK GİDELİM 48. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

KALK GİDELİM 47. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Hem güldüren hem eğlendiren, ailecek oturulup izlenebilen nadir dizilerden biri olan Kalk Gidelim dizisinin son bölümünde erkeklerin eşleriyle kavgası ve sonrasında yaşadıkları hayat mücadeleleri damgasını vurdu. 

Seyfettin, Mustafa Ali, Muhtar, Damat Halil ve Şakir hep birlikte eşlerine karşı tavır alarak evi terk ediyor. Ancak eşlerinin bu duruma sessiz kalmaları ise mümkün değil. Eşler de onlara karşı atağa geçiyor fakat ayrılık eşlerden bazılarına ağır geliyor. Birbirlerine verdikleri sözü tutamıyorlar.

KALK GİDELİM 47. BÖLÜM FULL HD İZLE - TEK PARÇA

KALK GİDELİM 46. BÖLÜM

KALK GİDELİM 45. BÖLÜM

KALK GİDELİM 44. BÖLÜM

KALK GİDELİM 43. BÖLÜM

KALK GİDELİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizi genel olarak Batı Anadolu'daki geniş aile hayatını özetleyen güzel bir yapım. Ailelerin giderek parçalandığı bir dönemde büyük ailenin önemi, sevgnin, kardeşliğin, dostluğun, mahalle kültürünün önemini anlatan muhteşem bir televizyon dizisi demek abartı olmaz. Dizinin konusu ise şöyle: Mustafa Ali genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Ailesinin karşı koymasına rağmen İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir, üstelik anne-babasının gelin adayı Meryem’i gözü yaşlı ardında bırakarak. Bundan sonra Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiş bir türlü memleketine gidecek zaman yaratamamıştır. Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığından yakına dursunlar, yıllar bir çırpıda geçmiş çocuklar büyürken Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda iflas bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali’nin bu durumu, ne lüks düşkünü karısı Nurcan’a, ne özel üniversiteye bile puanı tutmayan Playboy özentisi oğlu Canberk’e, ne de pamuklar içinde büyümüş kızı Duru’ya anlatmasına imkân yoktur. Mustafa Ali çaresizliğin yol açtığı mecburiyetle, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar.

Ancak çiftlik halkı Mustafa Ali’nin ansızın gelişine anlam veremez. Babası Hacı Hüseyin ise oğluna yaşı kaç olursa olsun doğru bildiklerini baştan öğretmeye kararlıdır. Zaman geçtikçe Mustafa Ali, karısı Nurcan ve çocukları, başta burda asla yaşanmaz dedikleri köyü sevmeye ve alışmaya başlayacaklardır. Dede ve babaanne sevgisinin sıcaklığını doğayla iç içe olmanın huzurunu tadacaklar, birlikte emek vererek sürdükleri toprağın filizlendiğini görecekler, sevginin ve dostluğun parayla satın alınamayacağını yaşayarak öğreneceklerdir. 

KALK GİDELİM DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Ufuk Özkan ( SEYFETTİN DAL)

Erkan Sever
MUSTAFA ALİ DAL

Ayça Varlıer
NURCAN DAL

Mehtap Bayri
SEVDA DAL

Kerem Kupacı
HALİL KALKAR

Fusun Kostak
NURİYE DAL KALKAR

Yıldız Kültür
MÜMİNE DAL

Beyazıt Gülercan
HACI HÜSEYİN DAL

Emin Gürsoy
MUHTAR SEFER ZEYTİN

Nalan Okçuoğlu
HATİCE DAL

Kerim Yağcı
KAHYA BODUR SADIK

Aslı Omağ
MERYEM KÜTÜK

İlayda Aydın
BADEGÜL KÜTÜK

KALK GİDELİM DİZİSİ KÜNYESİ

Dizinin yayınlandığı kanal: TRT 1

Yayınlandığı gün ve saat: Her Cumartesi Saat 20.00

Dizinin başrol oyuncuları: Ufuk Özkan


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×