Kadın 50. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça İzle

Kadın 50. Bölüm 19 Şubat 2019 Salı günü Fox TV'de hayranlarının karşısına çıktı. Kadın Son Bölüm İzlemek mümkün. Kadın son bölüm izleyicileri Bahar'ın Yeliz'in öldüğünü öğrendikten sonra artık o evde kalmak istememesi ve bir şekilde kurtulmaya çalışmasına tanıklık edecekler.

Kadın 50. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça İzle
20 Şubat 2019 Çarşamba 01:20

Kadın 50. Bölüm 19 Şubat 2019 Salı günü FOX TV ekranlarında hayranlarıyla yeniden buluştu. Kadın izleyicileri Bahar'ın Yeliz'in ölümünü öğrenince deliye dönmesine tanıklık edecek. Yeliz'in öldüğüne bir türlü inanamaz ancak acı gerçeği Arif'ten doğrular. Çocuklar da Yeliz'in ölüm haberine perişan olur. Bahar'ın Sarp'a olan nefreti katlanarak artar. 

Emre Bahar'a Yeliz'in öldüğünü yanlışlıkla söylediğini Hatice ve Ceyda'ya söyler. 

Bahar Arif'e gelip onu almasını söyler. Gidemeyeceğini söyleyen Sarp'ı polise gitmekle tehdit eden Bahar çocukları babasının yanında bırakıp Arif'le birlikte Yeliz'in mezarına gider.

Emre Şirin'le tanışır tehlikeli bir başlangıç gibi gözüken tanışmanın sonu nereye varır izleyicileri meraklandırdı.Mezarlıktan Arif'le birlikte geri dönen Bahar Arif'e gelip onları almasını söyler polise gidip bütün bunların Sarp Çeşmeli'nin yüzünden başına geldiğini söyleyeceğini söyler.

İdil'le berbat bir şekilde tanışan Şirin evlerinde kalacağını görünce adeta delirir ama çaresiz mecbur evi paylaşmak zorundadır.

Bu arada Münir Suat'a gidip abisinin onu aradığını ve iki aile arasındaki düşmanlığı bitirme teklif ettiğini söyler. Abisine bu konuda Suat da Münir de güvenmemektedir. 

Öte tartaftan Bahar gece Arif'le kaçma planı yapmaktadır. Çocukları üç kişilik oyun oynayacaklarını söyleyerek kimseye birşey söylememe konusunda tembihler. Ve vakti geldiğinde Arif'le kaçmak için evden çıkar ancak son anda Sarp görür. Önümüzdeki bölümde neler olacak izleyici merak eidyor.

KADIN 50. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

KADIN 49. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

Kadın izleyicileri Bahar'ın Müniri sesinden tanımasına tanıklık etti.

Sarp'a herşeyi anlatan Bahar çocuklarını kaçırtanın Pırıl olduğunu ve bu işi Münir'le birlikte düzenlediklerini başından geçenleri anlattı. Pırıl'ın boğazına sarılan Bahar çocuklarını Pırıl'ın özellikle kaçırttığını anlattı. Ve yllar öncede okula gelip çocukları ve Bahar'ı gördüğünü de söyledi. Bütün bunları öğrenen Sarp Pırıl'dan hesap sordu. Yıllarca ona aşık olmadığı halde çocuklarına sahip çıktığını ve Pırıl'a olması gibi davrandığını söyledi. Ancak bundan sonra birlikte olamayacaklarını ayrılmak istediğini de söyledi. Bunu kabul ettiğini söyleyen Bahar Münir'in ayrı bir yer bulma teklifini reddetip yine SArp ve Bahar'ın olduğu yerde kamaya devam ett. Kafasında yine planların işlediği belli olan Pırıl telefonun şarjını bilerek ortada bırakıp Bahar'ın bir şekilde ailesi ile iletişim kurup Yeliz'in öldüğünü öğrenmesini sağladı.

Yeliz'in ölüm haberi ile yıkılan Bahar SArp'la bir kez daha karşı karşıya geldi. Dizinin yayınlanan fragmanında Arif Bahar'ın kaldığı eve geliyor. Çocukların ve Bahar'ın Arif büyük bir hasret ve üzüntü ile sarıldığını gören Sarp bir yıkıma daha uğruyor. Bakalım Kadın izleyicilerini önümüzdeki bölümde neler bekliyor.

KADIN 48. BÖLÜM İZLE FULL HD - SON BÖLÜM 

47. Bölümün son sahnesinde Pırıl'ın Bahar ve Sapr'ın kaldığı eve gelmesi izleyiciyi neler olacağı konusunda meraklandırdı. Kadın izleyen binlerce kişi bu bölümde neler olacağını merak ediyor. Kadın 47. Bölüm Full izleyenler hüzün dolu sahnelerle karşılaşmıştı. Kadın 48. Bölüm izleyenler Pırıl'la aynı evde kalmak zorunda kalan Bahar'ı neler bekliyor görecekler.

Kadın 47. Bölüm izleyenler Bahar'a tek telefonla konuşma hakkı veren Sarp Bahar'ın neden bu hakkı Arif'i aramak için kullandığını sorar. Bahar'dan cevap alamayan Sarp kıskançlıktan çılgına döner. Arif'le ilgili merakını çocuklara sorark gidermeye çalışan Sarp yinede işin içinden çıkmaz.

Bir taraftan da Pırıl'ın Nezir'in adamlarının Baharı kaçıracağı bilgisini nereden öğrendiğini sorar. Pırıl'ın Nezir'in adamlarının Bahar'ı kaçıracağını nereden öğrendiğini merak eden Sarp'a Pırıl yalan söyleyerek Münir'i adres gösterir amacı Sarp'ı babasına koparmaktır. Bununla neyi amaç edindiği Suat'ı meraklandırdı.

Pırıl Bahar'dan onu okulda gördüğünü söylememesini rica eder. Ya da illa söyleyecekse kendisinin söyleyemek istediğini söyler. Bahar ise buna gerek yok bilmesi gerekmiyor der. Buna bir anlam veremeyen Pırıl neden diye sorduğunda çünkü kocanı istemiyorum der. Pırıl bu durum karşısında oyunlarına devam edecek mi merak ediliyor.

Yeliz'in ölüm acısına dayanamayan Ceyda iyice ne yapacağını bilmez haldedir. Yeliz'in çalıştığı işyerini basar ve Yeliz'e dolandırıcı diyen patronundan hesap sorarak dükkanı darma duman eder.

Bu arada Enver Arif'le ilgili bilmediği bir gerçeği öğrenir ve şaşırır.

Suat Sarp'a haber verenin Şirin olmadığını öğrenir ve Şirin'den özür diler.Güvenli evde herşey yolunda gitmeyecektir. Sarp Münir'i konuşmak ve gerçekleri öğrenmek için çağırır. Ancak Münir'in gelmesinin ardından Bahar ve çocukları kötü bir süpriz beklemektedir. 

Kadın dizisi 48 bölüm izle

KADIN 47. BÖLÜM FULL HD İZLE

Herşey Pırıl'ın planladığı gibi işlemektedir. Bahar'la Sap'ı tek başına bırakmak istemeyen Pırıl çocukları ve yardımcısını alarak Sarp ve Bahar'ın kaldıkları eve gider mecbur kaldıklarını söyleyerek o da onların yanına yerleşir. Ve iyi kadın rolü oynamaya çalışan Pırıl'a hakettiği dersi Bahar verir. Pırıl'a ayağını denk alması gerektiğini söyleyen Bahar'ın tek derdi çocuklarının mutluluğu ve güvenliğidir. Sarp'a da bunu iyice izah eder.

Babasının o gece Arif'i bilerek ordan uzaklaştırdığını öğrenen Arif babasından hesap sorar. Babası da Arif'in kafasına sıkarız diye beni tehdit ettiler dedi.

Diğer taraftan Yeliz'in cenaze namazı kılınmaktadır. Ceyda kendini toparlayamaz ama yinede hayata tutunmaya çalışır. Emre ile de karşı karşıya gelen Ceyda ne yapacağını bilemez Emre ise onu gördüğüne çok sevinmiştir. Yıllarca onu aradığını ama ulaşamadığını söyler. 

Arif ise dört gözle Bahar'dan haber bekler ve beklediği telefon gelir. Ancak bir kişiyi arama hakı bulunan Bahar Arif'i aramayı seçer Arif buna memnun olur , Bahar'ın ve çocukların güvende olduğunu bilmek ona iyi gelir. 

Pırıl'la aynı evde olmaktan rahatsız olan Nisan anlam veremediği durumu annesine sorar Bahar çocuklara uygun bir şekilde anlatmaya çalışır ancak Nisan babasının onları bırakıp gittiği için hem babasına hem de Pırıl'a tepkilidir. Ancak Bahar durumu düzeltmeye çalışır.  

Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Bahar ile Sarp'ın Arif yüznden tartışması izleyicide merak uyandırdı.

KADIN 48. BÖLÜM FRAGMAN

Sarp Bahar'ın Arif'i aradığını ve neden onu aradığını sorar Arif'le olan ilgisini sert bir dille soran Sarp'a Bahar'ın tepkisi büyük olur. 'Ben sana soruyor muyum Pırıl'a ilişkini Arif seni ilgilendirmez' diyor. 

KADIN 46. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Son bölümde Nezir'in adamlarının kimi vurduğu izleyici tarafından merak ediliyordu. Bu bölüm nefes kesen bir başlangıç yapan Kadın dizisinde Yeliz'in öldürüldüğü anlaşıldı. Yeliz'in ölümü herkesi perişan etti. Özellikle Ceyda bu ölümden adeta yıkıldı. Hatice de aynı tramva içindedir ancak kızından haber alamamak da onu perişan etmiştir. 

Diğer taraftan Sarp Bahar ve çocuklar Münir'in ayarladığı eve ulaştılar fakat Bahar olup bitenden çok rahatsızdır. Nasıl bir durumun içinde olduğunu çocuklarının hayatının ne kadar tehdit altında olduğunu merak eden Bahar, Sarp'ı affettiğini söylesede evli olduğu için hiçbirşeyin düzelmeyeceğini Sarp'a söyler tek bilmek istediği tehlikenin büyüklüğüdür. Aynı zamanda bir an önce ailesine bir şekilde ulaşmak istmektedir. Onların ne durumda olduğunu merak eden Bahar bir şekilde telefon sorununu halletmeye çalışır. Bunun için Sarp'ın ayarladığı güvenli evden dışarı çıkan Bahar döndüğünde karşılaşacağı kötü süprizden bihaberdir. 

Bahar eve döndüğünde Pırıl'ı karşısında görünce çılgına döner ve evden çıkar peşinden koşan Sarp'a bu evdeki tek fazlalığın kendisi olduğunu söyleyen Bahar Sarp'a tokat atar. Kadın 47. Bölüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

KADIN 45. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

FOX TV'nin çok izlenen dizileri arasında yer alan Kadın 45. Bölüm 25 Aralık 2018 Salı günü akşamı saat 20.00'de hayranlarının karşısına çıktı. Kadın son bölümüne Enver Bey'in Sarp çocukları ve Bahar'ın kaçırıldığını söylemesi damga vurdu. Pırıl'la tartışırken telefonu çalan Sarp Bahar'ın telefonunu açacak mı? İzleyici bu haftaki bölümde neler olacağını merak ediyor.

Sarp'la konuşan Bahar çocuklarının güvende olup olmadığını bilmek ister. Sarp Bahar'ı daha güvenli bir yere taşıyacağını söyler ancak Bahar kabul etmez ve Sarp'a polise gitmesini söyler. 

Diğer taraftan, Suat Münir'e Sarp'ın öldürülmesi emrini verir. Münir'in kızınız kocasını seviyor torunlarınızın babası emin misiniz diye sorması üzerine Suat Sarp'ın eninde sonunda kızını terk edip Bahar'a gideceğini söyler. Pırıl'ın terk edilmektense Sarp'ın ölmesini tercih edeceğini söyler.

Bahar'ın durumuna üzülen ve Sarp'ın evli olmasından ümitlenen Arif, Bahar'a sizi ben güvenli bir yere götüreyim ve sizinle geleyim teklifinde bulunur ancak Bahar ne yapacağını bilemez tek derdi çocuklarını korumaktır.

Öte taraftan, Yeliz yeni buluğu işte ilk gün yaşadığı mahcubiyeti çalışarak kısa sürede giderir. Diğer taraftan Bahar da kendine kasiyerlik işi bulur. Bahar'ın yeni işi Ceyda'nın eski günlere dönmesine sebep olur. Ceyda'nın geçmişinde yaşadıkları Bahar'ı iş konusunda tereddüte düşürsede Ceyda bunun kendisi için sorun olmadığını söyler.

Diğer taraftan, Şirin ve Suat cephesinde yeni gelişmeler yaşanır. Suat Şirin'i lüks bir restoranda yemeğe davet eder, izleyiciler Şirin ve Suat arasında bir ilişki mi başlıyor merak ediyor. 

Diğer taraftan bu akşam için Nezir'in Bahar ve çocukları kaçırma planı vardır. Nezir'in adamları mahalleyi basar onlardan önce davranan Sarp Bahar ve çocukları kaçırmayı başarır ancak Bahar'ın kapısına dayanan Nezir'in adamları binadan kaçtıkları esnada kadın öldü kaçalım der, binada neler oldu ölen kişi kim izleyici bir sonraki bölümü merakla beklemeye başladı.

KADIN 44. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Şirin, Sarp'ın karısı ve Suat'ın planları işlemeye devam ediyor. Bahar'ın feci bir şekilde Sarp'ın karısı ve çocukları olduğunu öğrenmesi planları yolunda gitti ve Bahar Sarp'ı karısını ve çocukları acı bir biçimde öğrendi. Kadın 44 izle. dın son bölüm izle.

Şirin'in verdiği akıl ile yapılan plan oynanmaya başlar. Münir çocukları kaçırtır ve Bahar'ı çocukları ile tehdit ederek Sarp'ın evli ve çocuklu olduğunu gösterir. Bahar çocuklarına birşey olacağının korkusu ile ne yapacağını bilmez halde Suat'ın adamlarının söylediklerini harfiyyen uygular. Suat'ın adamları Bahar'ı ve çocukları tekrar mahalleye bırakır. Bahar büyük bir korku ile Arif'e sığınır. Tüm olup biteni yakınlarına anlatır. Bahar'ın rahat olması herkesi şaşırtır.

Bahar çocuklarına kavuşmuştur. Bütün olanları Arif'e anlatır. Çocuklara da durumu anlatan Bahar babalarının başka biri ile evlendiğini ve 2 kardeşleri olduğunu çocuklara söyler.

Diğer taraftan Sarp'ın olanlardan haberi yoktur. Münir'e Bahar'lara hala ev bulmadığı için çıkışır. Bahar ve çocukların güvende olmadığını düşündüğü için endişelidir.

Arif yine Bahar ve çocuklara kol kanat germiştir. Güvende olduklarından emin olmak için elinden geleni yapar.

Enver Hatice'nin Sarp'tan parayı aldığını öğrenir. Sarp'a geri verileceğini söyler ancak Hatice o parayı Şirin'in alıp harcadığını söyler Enver bunu öğrenince çıldırır.

Diğer taraftan, Sarp, karısı Pırıl'ın Bahar'ı otele getirtip evli ve çocuklu olduğu göstermek için oyun yaptığını öğrendi. Sarp Pırıl'ı terk edecek mi Bahar'ın telefonuna cevap verecek mi?

KADIN 44. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

KADIN 43. BÖLÜM 'DE NELER OLMUŞTU?

Bahar Şirin'i hastaneye Sarp'ın getirdiğini öğrenip hışımla evden çıktı. diğer taraftan Hatice Hanım Bahar'a vermek için Sarp'tan aldığı parayın içinden bir miktar alıp dışarı çıktı. Şirin ise annesinin sakladığı parayı bulup aldı. Bahar Sarp'ı bulmak için Şirin'in peşine takılır. Fakat Sarp'ın kayınpederinin evine giden Şirin ablasını içeri aldırtmaz. Şirin Sarp'ın karısı ve kayınpederi ile işbirliği içine girip Sarp'ın Bahar'a dönmesine engel olmak için plan yaparlar. Bu arada Bahar çocuklarına daha iyi yardımcı olabilmek için pedegogdan yardım alır. Pedegog tavsiyesi ile çocuklarının babalarının neden yanlarında olmadığını uygun bir şekilde anlatmaya çalışır. Şirin, Suat ve Sarp'ın karısı Pırıl'ın planı tutmuştur. Bahar Sarp ile buluşacağını düşünerek Sarp'ın karısı ve çocukları ile kaldığı otele gider. Diğer taraftan çocuklarını kaçıran Münir Bahar'ı tehdit eder Bahar uzaktan Sarp, Pırıl ve çocuklarını görür. Dizide önümüzdeki hafta neler yaşanacağı merak ediliyor.

KADIN 43. BÖLÜM FULL İZLE

KADIN 42. BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Sarp Bahar'ın annesi Hatice'nin evine gider Bahar'ın kardeşi Şirin'den çekilen fotoğrafların hesabını sormak ister. Hatice engel olur ve Şirin'in hasta olduğunu fotoğrafları ortadan kaldrıdklarını söyler. Sarp'tan Bahar'a vermek üzere para ister. Bahar ve çocuklar Sarp'ı ararlar. Bahar babasına Sarp'ı sorar fakat babası numarasının olmadığını söyler. Şirin annesinin kendisinden para sakladığını anlar ve ondan para almaya çalışır. Bahar çocuklarının psikolojisinin bozuk olduğunu düşünerek öğretmenlerinden pedegog konusunda yardımcı olmasını ister. Bu arada Hatice de Şirin'in psikolojik destek almaya devam etmesi için girişimde bulunur. Arif'in babası Bahar'ın Arif'ten uzak durmasını ister. Hakaretler savurur. Bahar'ı ağlarken gören Arif Bahar'la konuşur. Bahar Arif'ten yaşattıkları için özür diledi. Bahar Arif'ten af diledi. Arif Bahar'a SArp'a nasıl sarıldığını gördüğünü söyledi. Onu nasıl sevdiğini gördüğünü söyler. Ama Sarp'ın onları çok üzeceğini söyler elinin kolunun bağlı olduğunu söyleyen Arif Bahar'a seni senden koruyamam dedi. Ama her zaman onun yanında olacağını söyledi. 

Bahar ilik vermek için Şirin'i hastaneye getirenin Sarp olduğunu öğrenir ve büyük bir hışımla çıkar. Kadının yeni bölümünde neler yaşanacağı büyük bir merakla bekleniyor.

KADIN 42. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

KADIN DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yayınlandığı kanal: FOX TV

Yayınlandığı gün ve saat: Her Salı saat 20.00

Kadın Dizisi Yönetmeni: Merve Girgin Aytekin

Kadın Dizisi Yapımcı: MED Yapım 2 Oca 2012

Başrol oyuncuları: Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk

Oyuncular: Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil

Bahar Çeşmeli Kimdir?

Küçük bir kızken annesinin terkettiği Bahar'ı babası büyütmüştür. Sarp'la mutlu bir yuva kurmuş ve  Nisan ve Doruk adında 2 çocuğu olmuşur. Fakat Sarp'ın ölümü ile tek başına kalmış ve hayat mücadelesine devam etmiştir. Yıllar sonra annesi ile tekrar biraraya gelir ancak kalbi hala kırgındır. Yıllarca kocasına olan aşkını kaybetmeyen Bahar komşusu Arif'le bir hayat kurmaya karar veriri ancak tam bu sırada Sarp'ın aslında ölmediği ortaya çıkar. 

Özge Özpirinçci Kimdir?

Özge Özpirinçci, 32 yaşında. Özge Özpirinçci, 1.06.1986 İstanbul doğumlu. Yönetim bilimleri bölümünden mezun. Oyunculuk kariyerine oynadığı gençlik dizisi Kavak Yelleri ile giriş yaptı ve Cesaretin Var mı Aşka adlı dizide ilk tecrübelerindendir.

Performansı ile izleyicilerin beğenisini alan genç ve güzel oyuncu reklam filmlerinde de rol alıyor. 2010 yılında oynadığı sinema filminde de adından çokca söz ettirdi. 2010 yılında Veda filminde Fikriye Hanım karakterine can vermişti.

Duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun'da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü.

Özge Özpirinçci, 42.Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Şu sıralar Fox Tv'de yayınlanan Kadın dizisinde ortaya koyduğu başarılı oyunculuk ile adından söz ettirmektedir.

Özge Özpirinçci Oynadığı Reklamlar

2008 -Eti Browni

2008 -Cornetto

2009- Coca-Cola

2009 - Turkcell

2011 -Vestel

2015 -Coca-Cola Zero

Özge Özpirinçci Oynadığı Dizi ve Filmler

Kadın - Bahar Çeşmeli

Aşk Yeniden - Zeynep Taşkın

Aramızda Kalsın - Görkem

Ağır Roman Yeni Dünya

Al Yazmalım

Deli Saraylı

Cesaretin Var Mı Aşka

Melekler Korusun - İpek

Kavak Yelleri

Sarp Çeşmeli Kimdir?

Sarp Bahar'ın büyük aşkı ve 2 çocuğunun babasıdır. Mutlu bir evlilikleri varken bir vapur kazasında öldüğü haberi Bahar'ın hayatını alt üst eder. Dizide uzun bir süre öldüğü halde adı hiç silinmeyen karakter birgün çıkar gelir ve gizemleri de beraberinde getirir.

Caner Cindoruk Kimdir?

Caner Cindoruk aslen Adanalı'dır. 1980 yılında Adana'da doğan oyuncu Seyhan Belediyesi Tiyatro Oyunlarında meslek hayatına başlamıştır. İlk olarak, 2006 senesinde çok sevilen ve beğeni ile izlenen Beynelmilel filminde Özgü Namal ile birlikte rol alarak sinema hayatına adım atmıştır. Caner Cindoruk, Kor sinema filminde aldığı rol ile 22.Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde Dram Dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almıştır. Caner Cindoruk, Türk dizi tarihinde sevilerek izlenen; Hanım’ın Çiftliği, Firar, Aramızda Kalsın, Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizilerinde de rol alarak performansı ile adından söz ettirmiştir. 

Oynadığı Diziler

Kadın / Sarp / 2017
Muhteşem Yüzyıl Kösem / S. Mustafa Paşa /2016-2017
İstanbul Sokakları / 2016
Aramızda Kalsın / Civan / 2013
Firar / Nadir / 2011
Hanımın Çiftliği / 2009-2010
Geç Gelen Bahar / Ali / 2008
Yaprak Dökümü / Nazmi / 2008
Kara Güneş / Alişir / 2007

Oynadığı Filmler

Ekşi Elmalar / 2016
Kor / 2016
Dar Elbise / 2015
Çalsın Sazlar / 2014
Yabancı / 2012
Gergedan Mevsimi / 2012
Elveda Katya / 2012
Kelebek / 2008
Beynelmilel / 2006


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×