İkizler Memo - Can 11. Bölüm yayınlandı mı? Son Bölüm İzle Tek Parça

İkizler Memo Can 11. Bölüm 5 Ocak 2019 Cumartesi günü yayınlanacaktı ancak yayınlanmadı. Peki neden yayınlanmadı? İkizler Memo Can 10. Bölüm 29 Aralık 2018 Cumartesi akşamı hayranlarının karşısına çıkıyor. 9. Bölüm'de geçirdiği kaza nedeniyle hastaneye kaldırılan Memo, bu kaza sayesinde babasına kavuşmuştu. Kazadan sonra artık hayatı da tümüyle değişti. Yeni ailesinin yanına taşınmak zorunda kalan Memo, alışma evrelerinden geçerken, annesi Melek için ise zorlu günler yeniden başlıyor. Öte yandan Onur ve çocuklarının başı Sibel ile dertte.

İkizler Memo - Can 11. Bölüm yayınlandı mı? Son Bölüm İzle Tek Parça
20 Ocak 2019 Pazar 12:00

İkizler Memo Can 11. Bölüm 5 Ocak 2019 Cumartesi günü yayınlanacaktı ancak yayınlanmayarak hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Peki neden yayınlanmadı? İşte Cevabı:  

İkizler Memo Can dizisi de dahil birçok dizi ocak ayında yayınlanmıyor. Kanal yöneticilerinin aldığı ortak kararla, ocak ayında diziler zarar ediyor gerekçesiyle yayınlanmıyor. Peki diziler ne zaman başlıyor?

Dizilerin yeni bölümleri şubat ayı itibariyle yeniden yayınlanacak.

İkizler Memo Can 10. Bölüm 22 Aralık 2018 Cumartesi akşamı saat 20.00'de hayranlarının karşısına çıkıyor.

İkizler Memo - Can 10. Bölüm'de Onur'u zor bir sınava bekliyor. Yeni kavuştuğu oğlu Memo ile Can'ın hayatı tehlikede. Çünkü Sibler türlü oyunlar peşinde. Onur çocuklarını kurtarmak için büyük bir sınav veriyor. 

Öte yandan, geçirdiği kaza sonrasında Memo'nun hayat hikayesi yeniden yazılmaya başlıyor. Yıllarca ona annelik eden Melek'ten ayrılmak zorunda kalıyor. Yeni hayatına adapte olmak ise Memo için hiç de kolay olmayacak. Fakir mahalleden zengin mahallesine taşınıyor. Ona göre çevresi de doğal olarak değişiyor Memo'nun. Ona yıllarca öz annesi gibi davranan, evladı bilen Melek ise zorlu bir hayata yeni başlıyor. 

Onur tam da iki yavrusuyla mutlu bir hayata yeniden başlamak üzereyken Sibel'in kötü emelleri devreye giriyor. Herkesin hayatını tehlikeye atan Sibel'in oyunu tutacak mı? 

Öte yandan Mahmut, Osman’ı evde yemek yapıp mahallede satması için yönlendirir. Her yere organik yemek afişleri astırır. Büyük ümitlerle başladığı bu iş ise Osman’ın başına yine belalar açar.

İKİZLER MEMO CAN 10. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

ikizler memo can 10 bölüm canlı izle

İKİZLER MEMO - CAN 9. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Son bölümde Memo'nun yaşadığı kaza her şeyi bir anda değişitirecektir. İkizlerin hayatını yeni bir serüven beklerken, Onur yıllar önce kaybolan oğlunu bulmanın sevincini yaşıyor. Ancak Memo'yu yıllarca binbir emekle büyüten Melek ise kara kara düşünmektedir. İkizler Memo-Can son bölümde, Osman ile Memo sevinç içindeyken, bir yandan da Melek ve annelerini rahatsız ediyorlardı. 

Onur, Can'ın ikizinin başına neler geldiğini ilk kez Melek'e anlatıyor. Can'ın ikizinin daha 8 aylık ken kaçırıldığını ilk kez anlatırken gözyaşlarını tutamıyor. Kimin nasıl kaçırdığını bilmediklerini belirten Onur, hayatta arzu ettiği tek şeyin oğluna kavuşmak olduğunu söylüyor. Onur aynı zamanda oğlunu kaçıranlarla da karşılaşmak istediğini söylüyor. Onur bunları anlatırken Melek ise yaşananları bir bir gözlerinin önüne getiriyor. Melek, Memo'yu kaçırdığı için yıllar sonra pişmanlıklar yaşıyor. Ancak pişmanlık fayda vermiyor. Melek annesine, neden kendisine engel olmadıklarını sorguluyor. Annesi ise ona kıyamadıklarını belirterek onu teselli etmeye çalışıyor.

Memo'yu bulan Onur, durumu polise intikal ettiriyor. Polis Melek ve kardeşini sorguya alarak Memo'yu neden çaldığını sorgular. Melek ise Memo'yu çalmadığını, çocuğunu kaybettiğini, eski kocasının bir bebek bularak kendisine getirdiğini söylüyor. Melek'in kardeşi de polise benzer şeyler anlatıyor. Memo'nun, çocuğunu kaybeden Melek için hayata bağlanma vesilesi olduğunu söylüyor. Karışıklığı öğrenen Memo, Melek'e kendisini bırakmamasını, annesi olduğunu söylemesini ister. Melek ise Memo'ya onu her şeyden herkesten çok sevdiğini söyler.  Bütün bunlar yaşanırken Can da Memo'yu uzaktan izler.

İKİZLER MEMO-CAN 9. BÖLÜM FULL HD İZLE

İkizler memo can izle

İKİZLER MEMO-CAN DİZİSİNİN KONUSU

Daha bebekken birbirlerinden ayrılan ikizler Memo ile Can'ın hikayesi anlatılıyor. Biri, fakir bir aile olan, öz olmayan anne, anne anne ve dayısıyla yaşıyor. Memo, geçim sıkıntısı yaşayan ailesine sokaklarda kağıt toplayarak yardım eder.

Öte yandan Memo'nun ikiz kardeşi Can ise zengin bir ailede yaşıyor. Büyük bir evde yaşayan Can ise babası ve dedesiyle birlikte yaşıyor. Zengin bir aile hayatı yaşayan Can, aynı zamanda sıkıcı bir çevrede yaşıyor.

İkiz kardeşlerin yolları bir şekilde kesişir. Aileler tekrar karışır. Dizi yer yer güldürdüğü gibi yer yer de duygusal anlar yaşatıyor.

İKİZLER MEMOCAN DİZİSİNİN KÜNYESİ

Dizinin yayınlandığı kanal: Kanal D
Dizinin yayınlandığı gün ve saat: Her Cumartesi 20.00
Yaımcı Şirket: Erler Film 
İkizler Memo-Can Yapımcı: Türker İnanoğlu  
İkizler Memo-Can Senaryosu: Ahmet Yurdakul 
Hikaye-Tretman: Özlem Atasoy 
Bölüm Hikayeleri: Azime Aktaş
İkizler Memo-Can Yönetmeni: Erol Özlevi  
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Özlüdağ 
Sanat Yönetmeni: Mustafa Mert Aldemir  
Müzik: Murat Evgin  
Kostüm: Arzu Şahin

İKİZLER MEMO-CAN DİZİSİ OYUNCULARI

Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat), Atilla Saral (Mahmut)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×