Hercai 6. Bölüm Full HD Canlı İzle - Son Bölüm Tek Parça

Hercai 6. Bölüm 19 Nisan 2019 Cuma saat 20.00 itibariyle ekrana geliyor. Hercai son bölümde Miran ile Reyyan büyük bir tuzağa düşürülmüştü. Reyyan, güçlükle de olsa artık Miran'a inanmaya başlamıştı. Konakta Azize Hanıma rağmen Reyyan'a karşı bir kabullenme başlamıştı; ancak onun kuzeni Reyhan'ın şeytanca planları Reyyan'ı bir kez daha zor duruma düşürecektir. Kaza kurşuğunuyla ağır yaralanan kardeşini görmesi için onu Şadoğulları'nın konağına götüren Miran, Reyyan'ın hayatını tehlikeye atmış oluyor. Yeni bölümde en çok merak edilen konu Miran'ın Reyyan'ı Şadoğulları'nın konağından alıp alamayacağı konusu oldu.

Hercai 6. Bölüm Full HD Canlı İzle - Son Bölüm Tek Parça
19 Nisan 2019 Cuma 20:30

Hercai 6. Bölüm 19 Nisan 2019 Cuma günü saat 20.00 itibariyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Reyyan'ın bir numaralı düşmanı olan Reyhan'ın kurduğu tuzak onu da Miran'ı Şadoğulları konağında kötü bir sürprizle karşılaştırır. Miran, Reyyan'a iyilik yapmak isterken onu Reyhan'ın kurduğu tuzağa atar. Şadoğulları'nın konağında bir kez daha ölümle burun buruna kalan Reyyan tekrar kurtulabilecek mi? Azize hanım, Reyyan'ın rehin alınmasından sonra Şadoğulları'nın konağını basar. Öte yandan Miran, Reyyan'a olan aşkından deliye dönmüş durumda. 

HERCAİ 6. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE

Hercai 6. Bölüm Canlı İzle Son Bölüm

İlk bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Hercai dizisinin 5. Bölümü'nde Miran'ın Reyyan'ı Aslanbeyler'in konağına götürdüğü görülüyor. Miran'ın bu davranışı konakta büyük bir infiale neden oluyor. Başta karısı olmak üzere herkes buna karşı çıkıyor. Miran'ın bu davranışı karşısında ne yapacağı en çok merak edilen Azize hanım ise çok da karşı çıkmıyor. Reyyan ise kendisini bir ateşten alarak bir başka ateşe atan kadının Azize olduğunu Miran'a söylüyor. Miran ise Azize'ye sert tepki göstererek, gereken intikamın zaten alındığını, Reyyan'a bütün bunların yapılmasının hak olmadığını söylüyor. Miran'ın karısı ise bu duruma isyan ederek boğazına bıçak dayıyor. Ancak Miran'ın iknalarıyla sonunda kendini öldürmekten vazgeçiyor. 

Hercai son bölümde Miran vicdanına yenik düşerek Reyhan'ın oyununa geliyor. Reyyan'ı kardeşini görmesi için ikna eden Reyhan, onlara Şadoğulları'nın konağında tuzak kurar. Miran ile Reyyan ise bu tuzağa düşerler. Öte yandan Hazar Bey, şu ana kadar bütün yaşananların aslında neden kaynaklandığını ilk kez karısına açıklıyor. Hazar Bey, Reyyan'ın başına gelenlerin tümünün kendi günahı olduğunu belirterek, gençliğinde yaptığı hatanın bedelini ödediklerini söylüyor.

HERCAİ 5. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

HERCAİ 4. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE - SON BÖLÜM

Hercai 4. Bölümde Miran'ın Reyyan'a atladığı nehirden kurtardığı görülmüştü. Ölüme giderken Miran'ın gözleri önünde intihar etmeyi seçen Reyyan, bunu başaramıyor, nehirden Miran tarafından kurtarılıyor. Ancak, Miran'ın onu kurtarması Reyyan'ın ona olan öfkesini dindirmeyecek. Reyyan, Miran'ı asla affetmeyecek gibi duruyor. Miran, Reyyan'ı boğulmaktan kurtararak bir bağ evine götürüyor. Yerini de kimseye söylemiyor. Ancak sonunda Miran'ın kayınvalidesi Sultan'ın oyunları yüzünden yerleri afişe oluyor. 

Miran ile Reyyan, bağ evinde saklandıkları anlarda, Reyyan Miran'ı bir türlü affetmiyor. Sonunda Miran Aslanbey, Reyyan'a tabancasını vererek, isterse onu öldürebileceğini söylüyor. Öfkesine kapılan Reyyan tetiği çekiyor ve Miran'ı omzundan vuruyor. Evi terk edip gitmeye karar veriyor. Ancak vicdan azabından ve ona olan aşkından daha fazla uzaklaşamadan geri dönüyor. Miran'ı tedavi ediyor. 

Şadoğulları ile Aslanbey'lerin kan ve namus davasının neden olduğu yeni acılar, yeni trajediler Hercai son bölümüne damgasını vuran olaylardı.

Reyyan ile Miran'ın yerini öğrenen Hazar Bey, silahını alarak bağ evini basıyor. Ancak ardından babası ve kardeşinin de geldiğini gören Hazar Bey, kızının hayatını bir kez daha Miran'a teslim etmek zorunda kalıyor. Miran ile Reyyan'ı bir kez daha birlikte göndermek durumunda. İkili bağ evinden çıkıp giderken, Miran'ın yaralı hali zor durumda bırakıyor.

HERCAİ 3. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA

Hercai 3. Bölüm izleyenler en çok da Reyyan'ın ne olduğunu merak ediyor. Miran, bir önceki bölümde babaannesine verdiği sözü tutarak, hiçbir şeyden haberi olmayan Reyyan'ı kullanarak, yüzüstü bırakmıştı. Yeni bölümde Reyyan'ın hayatta kalıp kalmadığı merak ediliyor. Öte yandan yine önceki bölümde, Reyyan, sonu belirsiz yola doğru giderken kardeşi de kaza kurşununa kurban gitmiş, yoğun bakıma kaldırılmıştı. Yeni bölüm izleyenler küçük çocuğun durumunun ne olduğunu da görecek. Bir intikam hikayesini konu alan Hercai dizisi ilk bölümü itibariyle reyting rekorları kırarak zirveye oturmuştu. Dizinin yeni bölümlerinin de büyük beğeni toplayacağı tahmin ediliyor.

Hercai 3. Bölümü ile de seyircileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Miran'ın aklı ile kalbi arasında gitgellerle aldığı intikam başta Reyyan olmak üzere birçok kişinin yüreğine ateş attı. Reyyan, Miran'ın kendisini bırakmasından içinde bulunduğu kulübeyi ateşe veriyor. Ancak onun bu şekilde ölmesini istemeyerek, kasaba meydanında herkese rezil ettirmek isteyen Miran'ın babaannesi Reyyan'ı kurtarıyor. Onu ölümden daha beter bir hale sokan Miran'ın babaannesi, Reyyanı ilçe meydanına yırtık gelinliğiyle bırakıyor. Reyyan'a yaşlı bir adam yardım ediyor, sonra da ailesine geri gitmesini ona telkin ediyor. Reyyan da onun sözünü dinleyerek Şadoğulları konağına geri dönüyor. Şadoğulları'nın ağası Nasuh Ağa, önce Reyyan'ın hatasından dolayı kapı dışarı edildiğini düşünerek onu darp eder. Sonra da onu bir öldürmeye karar verir. Reyyan'ın babası Hazar'ın araya girmesiyle Nasuh ağa, Reyyan'ın bir gün içinde birisiyle evlendirilmesi şartıyla öldürmekten vazgeçer. Hercai son bölüm izleyenler yer yer gözyaşlarını tutamazken, yer yer de anlamsız intikam saçmalığı nedeniyle sinir krizleri geçiriyor.

HECAİ 2. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Hercai son bölüm izleyenler, intikam ateşiyle yanıp tutuşan Miran ve babaannesinin planlarının nelere yol açtığına tanık olacak. Acı bir intikamın birçok kişinin hayatını alt üst ettiği Hercai dizisinde, genç iş adamı intikam sırf intikam için Şadoğulları'nın kızı Reyyan'ı sevdiğini söyleyerek onu kendine ister. Şadoğullar ilkin buna yanaşmaz ancak sonra ikna olurlar. Oysa Miran'ın gerçek niyeti Reyyan ile evlendikten sonra onu düğün gününün sabahında kapı dışarı ederek Şadoğulları'ndan intikamını almak. Miran bunu yaparken, evli olduğu amcasının kızı kederinden acilar içinde kıvranıyor. Kocasının kardeşi rolünü yapmaktan sıkılan Miran'ın eşi, Miran'ın Reyyan'a gerçekten aşık olmasından korkuyor. Miran'ın intikam ateşiyle çıktığı yolda Reyyan'a gerçekten aşık olma ihtimali de var. 

HERCAİ 2. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA

Miran ile Reyyan kavgalı gürültülü bir düğünden sonra evlenirler. Miran, Reyyan'ı arabaya bindirerek yola çıkar. Reyyan'ın amcasının oğlu ise düğün yerine gelerek olay çıkarır. Bu arada Reyyan'ın küçük kız kardeşi yanlışlıkla ateşlenen silahla yaralanarak yere yığılır. Bütün aile onunla hastaneye gider. Küçük ameliyata alınırken, Miran ile Reyyan'ın bindiği araç yolun yarısında, dağ başında bozulur. Miran ile Reyyan geceyi küçük bir dağ kulübesinde geçirir. Miran, burada aklıyla kalbi arasında git geller yaşamaya başlar. Babaannesinin ona dayattığı intikamı alacak mı yoksa Reyyan'a kıyamadan bu işten vazgeçecek mi? Sabah olunca Miran, Reyyan'ı o haliyle bırakarak yola koyulur. Reyyan, Miran'ın ardından yalvarır, yakarır ancak Miran yolundan dönmez.

HERCAİ 1. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Zengin ve genç iş adamı Miran, Midyat'a girişinde Şadoğulları'nın yaramaz kızı Reyyan ile karşılaşıyor. Miran'ın arayıp da bulamadığı fırsat ayağına gelmiş durumda. Reyyan'ı aracına alarak konağa götüren Miran, sonraki gün ise Reyyan'ı isteme niyetiyle konağa gelir. Şadoğulları'ndan olumsuz cevap alan Miran, inat ederek kızı istemeyi başarır. Hercai 2. Bölüm izleyenler, Miran'ın intikam sebebini duyunca şoke oluyor.

Dizinin başrolü Miran, İstanbul'dan bir iş adamı kimliğiyle Midyat'a geliyor. Lüks aracıyla gelirken yolda, babasının ve kendisinin baş düşmanları Şadoğulları'nın yaramaz kızı Reyyan ile karşılaşıyor. Bu, onun için arayıp da bulamadığı bir fırsat. Yaramaz Reyyan'ı da arabasına alan Miran, onu Şadoğulları'nın konağına bırakıyor. Bu karşılaşma Miran için arayıp da bulamadığı bir fırsat oluyor. Çünkü Reyyan'ın gönlünü bu karşılaşma sırasında çelmeyi başarıyor. Sonraki gün ise Reyyan'ı istemeye gidiyor. Şadoğulları Reyyan'ı vermek istemese de sonunda vermek zorunda kalırlar. 

Hercai . Bölüm izleyenler Miran'ın acı hikayesini ve intikam almak nedenlerini de öğrenmiş bulunuyor. Miran'ın kafasındaki intikam planlarını uygulamaya koyduğu ve şimdilik planın tıkır tıkır işlediği görülüyor.

Başrollerinde Akın Özözü ve Ebru Şahin'in oynadığı Hercai dizisinin ilk fragmanında tarihi Diyarbakır'daki Malabadi Köprüsü'ne de yer verildi.

MİA filmin yapımını üstlendiği dizi iddialı bir şekilde geliyor.

HERCAİ 1. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA

Hercai 1. Bölüm 1. Fragmanı İzle

HERCAİ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Mia

Yapımcı: Banu Akdeniz

Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo: Eda Tezcan, Feraye Şahin

Hercai dizisinin başrol Oyuncuları:

Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unusstası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Byz gnr - 1 ay önce
Çok. Güzel. Bir. Dizi. İlk. İzleyişimde. Bile. Çok. Sevdim
Avatar
leyli - 1 ay önce
Cok guzel ama ne olur o cocuk olmesin
Avatar
Elanur sancak - 4 hafta önce
Ewet cok guzel bir dizi ne olur boyle dewam etsin❤
Avatar
mukaddes altuner - 3 hafta önce
hercai dizisini çok begendim miran ve reyhan çok yakışıyorlar*
Avatar
sema - 3 hafta önce
hercai dizisini çoook begendim
Avatar
Gizem - 2 hafta önce
Hercai dizisini çook beğendim ne olur miran reyyanı bir kez daha yanıltmasın
Avatar
shr kya - 2 hafta önce
sizce reyyanmı mirana yakışıyor gönülmü