Hercai 1. Bölüm Full HD Canlı İzle - İlk Bölüm

Hercai 1. Bölüm 15 Mart 2019 Cuma saat 20.00 itibariyle Atv ekranlarında dizi severlerle buluştu. Zengin ve genç işadamı Miran, Midyat'a girişinde Şadoğulları'nın yaramaz kızı Reyyan ile karşılaşıyor. Miran'ın arayıp da bulamadığı fırsat ayağına gelmiş durumda. Reyyan'ı aracına alarak konağa götüren Miran, sonraki gün ise Reyyan'ı isteme niyetiyle konağa gelir. Şadoğulları'ndan olumsuz cevap alan Miran, inat ederek kızı istemeyi başarır. Hercai 1. Bölüm izleyenler, Miran'ın intikam sebebini duyunca şoke oluyor.

Hercai 1. Bölüm Full HD Canlı İzle - İlk Bölüm
17 Mart 2019 Pazar 19:45

Hercai 1. Bölüm 15 Mart 2019 Cuma günü saat 20.00 itibariyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Dizinin başrolü Miran, İstanbul'dan bir iş adamı kimliğiyle Midyat'a geliyor. Lüks aracıyla gelirken yolda, babasının ve kendisinin baş düşmanları Şadoğulları'nın yaramaz kızı Reyyan ile karşılaşıyor. Bu, onun için arayıp da bulamadığı bir fırsat. Yaramaz Reyyan'ı da arabasına alan Miran, onu Şadoğulları'nın konağına bırakıyor. Bu karşılaşma Miran için arayıp da bulamadığı bir fırsat oluyor. Çünkü Reyyan'ın gönlünü bu karşılaşma sırasında çelmeyi başarıyor. Sonraki gün ise Reyyan'ı istemeye gidiyor. Şadoğulları Reyyan'ı vermek istemese de sonunda vermek zorunda kalırlar. 

Hercai 1. Bölüm izleyenler Miran'ın acı hikayesini ve intikam almak nedenlerini de öğrenmiş bulunuyor. Miran'ın kafasındaki intikam planlarını uygulamaya koyduğu ve şimdilik planın tıkır tıkır işlediği görülüyor.

HERCAİ 1. BÖLÜM CANLI İZLE - İLK BÖLÜM

Başrollerinde Akın Özözü ve Ebru Şahin'in oynadığı Hercai dizisinin ilk fragmanında tarihi Diyarbakır'daki Malabadi Köprüsü'ne de yer verildi.

MİA filmin yapımını üstlendiği dizi iddialı bir şekilde geliyor.

Hercai 1. Bölüm 1. Fragmanı İzle

HERCAİ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Mia

Yapımcı: Banu Akdeniz

Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo: Eda Tezcan, Feraye Şahin

Hercai dizisinin başrol Oyuncuları:

Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unusstası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Byz gnr - 4 gün önce
Çok. Güzel. Bir. Dizi. İlk. İzleyişimde. Bile. Çok. Sevdim