Her Yerde Sen 1. Bölüm Full Canlı İzle - İlk Bölüm

Her Yerde Sen 1. Bölüm 14 Haziran 2019 Cuma günü itibariyle Fox TV'de yayınlanıyor. Dizinin başrollerinde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat oynuyor. Dizi, aynı evde yaşamak ve aynı şirkette çalışmak zorunda kalan Demir ve Selin'in hikayesini konu alıyor.

Her Yerde Sen 1. Bölüm Full Canlı İzle - İlk Bölüm
14 Haziran 2019 Cuma 19:33

Her Yerde Sen 1. Bölüm 14 Haziran 2019 Cuma günü itibariyle FOX TV'de Saat 20.00'de seyircinin karşısına ilk kez çıkıyor.

HER YERDE SEN 1. BÖLÜM CANLI İZLE

Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı dizinin başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı “Her Yerde Sen” dizisi, 1. bölümüyle 14 Haziran Cuma saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yazın iddialı projeleri arasında yerini almaya hazırlanan “Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor. Eğlenceli tanıtımlarıyla sosyal medyada ve ekran başındakiler tarafından büyük beğeni toplayan “Her Yerde Sen”in tanıtım müziği ise başarılı şarkıcı Zeynep Bastık imzası taşıyor.

Her Yerde Sen dizisinin senaryosunu ise Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer kaleme aldı.

HER YERDE SEN DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yönetmen: Ender Mıhlar

Senarya: Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer

Çekildiği yer: Dizi İstanbul'da çekiliyor.

Konusu: Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

HER YERDE SEN OYUNCULARI

Demir Erendil (Furkan Andıç)
Selin Sever (Aybüke Pusat)
Burak Yangel (Ali Yağcı)
Ayda Akman (Aslıhan Malbora)
İbrahim Tunç (Ali Gözüşirin)
Merve Mutlu (Deniz Işın)
Bora Durul (Ali Barkın)
Ferruh Özerdim (Fatih Özkan)
Muharrem Usta (Cem Cücenoğlu)
Azmiye Boşgeçmez (Ayfer Tokatlı)
Leyla Günbakan (Ayşe Tunaboylu)
Firuze Günbakan (Binnur Şerbetçioğlu)
Vedat Ayhan (Aziz Caner İnan)


Etiketler; #Her Yerde Sen

İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×